Українська правда - we.ua

Українська правда

we:@pravda.com.ua
34.3 thous. of news
Українська правда on pravda.com.ua
Дрони СБУ втретє уразили НПЗ і нафтоперекачувальну станцію у російській Пермі

В ніч на 8 травня Служба безпеки України втретє за два тижні уразила НПЗ "Пермьнефтеоргсинтез" та нафтоперекачувальну станцію у місті Перм Російської Федерації.

Джерело: пресслужба СБУ

Дослівно: …цієї ночі фахівці Центру спецоперацій "А" СБУ відпрацювали по НПЗ "Лукойл-Пермьнефтеоргсинтез" та лінійній виробничо-диспетчерській станції "Пермь". Обидва об'єкти розташовані за понад 1500 км від кордону з Україною".

Внаслідок атаки дронів СБУ на НПЗ "Пермьнефтеоргсинтез" сталося займання на одній з установок АВТ, яка є ключовим вузлом первинної переробки нафти. На нафтоперекачувальній станції уражено один із резервуарів.



Спецслужба нагадує, що цей НПЗ є одним із найбільших нафтопереробних заводів Росії, який забезпечує паливом як цивільний сектор, так і потреби російської армії. ЛВДС "Пермь" належить АТ "Транснефть" і є стратегічно важливим хабом магістральної нафтотранспортної системи РФ. Через станцію нафта розподіляється у чотирьох напрямках, зокрема й до Пермського НПЗ.
Що передувало: Попередні атаки дронів на нафтооб'єкти РФ у Пермі СБУ проводила в ніч на 29 та 30 квітня.
Go to pravda.com.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Українська правда - новини про Україну

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site pravda.com.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules