Окупанти заявили про ураження кількох мостів на автодорозі до КримуОкупаційна влада Херсонської області заявила, що вночі були уражені кілка мостів на трасі до Криму в районі Армянська. Джерело: повідомлення гауляйтера окупованої російськими загарбниками частини Херсонської області Володимира Сальда Деталі: Сальдо заявив, що вночі 11 червня українська армія атакувала мости через Північно-Кримський канал у районі Преображенки та Мирного, автомобільний міст на напрямку Перекоп — Армянськ, а також міст у районі населеного пункту Ставки. Пряма мова Сальда: "За попередньою інформацією, є пошкодження. Фахівці проводять обстеження та уточнюють стан конструкцій". Деталі: Згодом він опублікував карту двох маршрутів, якими можна їхати до Армянська із так званої траси "Новоросія". Маршрути, якими Сальдо пропонує добиратися до Армянська Передісторія:
9 червня Сальдо поскаржився, що після нічної атаки начебто українських безпілотників знову пошкоджено міст в районі населеного пункту Чонгар. Міст біля Чонгару – один із двох автомобільних маршрутів, якими можна потрапити з материкової України до тимчасово окупованого півострова Крим. На супутникових знімках Чонгарського мосту видно чорні плями від завданих по ньому ударів.
Go to pravda.com.ua