Окупанти поскаржилися на удари дронами і перекриття мостів на ХерсонщиніГауляйтер окупованої російськими загарбниками частини Херсонської області Володимир Сальдо поскаржився на удари безпілотників по мостах, які перекрили після ушкоджень. Джерело: Сальдо в соцмережах Пряма мова Сальдо: "Після нічної атаки знову пошкоджено міст поблизу Чонгара. Рух через АПП "Джанкой" повністю перекрито". Деталі: Також, за словами Сальдо, нічні удари прийшлися по мосту, що з'єднує Генічеськ з Арабатською стрілкою. Пряма мова Сальдо: "Рух по ньому перекрито. Зберігається небезпека від дронів, тому фахівці приступлять до оцінки ступеня пошкоджень одразу після дозволу оперативних служб". Що передувало: Повідомлялося, що рух транспорту між окупованим Кримом та Херсонською областю в районі Чонгара біля пошкодженого мості здійснюється через понтонну переправу, перед якою утворилася колона вантажівок. Про це свідчать супутникові знімки, зроблені 12 червня. Передісторія:
11 червня окупаційна влада Херсонської області заявила, що вночі були уражені кілька мостів на трасі до Криму в районі Армянська. Також 11 червня в окупованому Криму вночі лунали вибухи, пабліки повідомили про пошкоджені мости на сухопутних в'їздах. А російська окупаційна влада заявила, що пального у місті в той день не продаватимуть, бо бензовози не змогли заїхати. 9 червня Сальдо поскаржився, що після нічної атаки начебто українських безпілотників знову пошкоджено міст в районі населеного пункту Чонгар. Міст біля Чонгару – один із двох автомобільних маршрутів, якими можна потрапити з материкової України до тимчасово окупованого півострова Крим. На супутникових знімках Чонгарського мосту видно чорні плями від завданих по ньому ударів.
Go to pravda.com.ua