Чемпіон - we.ua

Чемпіон

we:@champion.com.ua
18 thous. of news
Чемпіон on champion.com.ua
Вайт оцінив можливу трилогію з Чісорою: Я вже одного разу його приспав
Британський супертяж Ділліан Вайт (31-4, 21 КО) висловився про можливу трилогію із земляком Дереком Чісорою (36-14, 23 КО).

Його цитує Sky Sроrts Вохіng.

Колишній суперник Мозеса Ітауми розповів, що Дерек ще не відійшов на пенсію та прагне провести третю очну битву.


"За його словами, "пенсія – для котів". Це його власні слова. Я б із задоволенням знову з ним побився. Не так багато боксерів мають шанс провести трилогію у своїй кар'єрі. Я б дуже цього хотів.


Думаю, це буде чудовий бій, бо ми обидва вже на такому етапі кар'єри, де не буде багато біганини чи рухів – ми просто станемо і будемо обмінюватися ударами", – сказав Ділліан.


38-річний боєць додав, що хотів би провести трилогію з Чісорою у найближчі місяці. Дерек готовий до такого дедлайну.


"Він мене не любить, я його не люблю. Він не хоче програти мені, я не хочу програти йому. Я вже одного разу його приспав і подарував йому один із найкращих снів у його житті. Тож це буде класно знову вийти в ринг", – відповів Вайт.


Нагадаємо, що Ділліан двічі переміг Чісору. Вперше це було 10 грудня 2016-го, коли захистив титул інтернаціонального чемпіона за версією WВС у важкій вазі. Реванш відбувся через два роки (у 2018-му). У ньому Ділліан нокаутував Дерека в 11-му раунді.У своєму останньому бою Вайт програв нокаутом Ітаумі у серпні 2025-го, тоді як Чісора поступився Деонтею Вайлдеру.Раніше повідомлялося, що Ділліан наполягав на зустрічі з "Бронзовим бомбардувальником".












Читайте також :


Вайт – про бій Джошуа проти Ф'юрі: Якщо цього разу не відбудеться, то, мабуть, уже й ніколи
Go to champion.com.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Новини спорту 🏆 онлайн України та світу, новини футболу, боксу, тенісу, ексклюзиви, анонси, відео огляди, онлайн-трансляції, інтерв'ю, Ліга чемпіонів, чемпіонат світу-2022, чемпіонат Європи, Олімпійські ігри 2022, УПЛ - читай українською

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site champion.com.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules