Чемпіон - we.ua

Чемпіон

we:@champion.com.ua
16.8 thous. of news
Чемпіон on champion.com.ua
Олександрія підписала колишнього захисника Ворскли
Олександрія оголосила про підписання українського захисника Тараса Дмитрука.


Про це повідомила пресслужба клубу.


Контракт розрахований на три роки – до 31 травня 2029 року.


Попереднім клубом гравця була Ворскла, яку він залишив на правах вільного агента.


Тарас є вихованцем волинського футболу. Протягом кар'єри також виступав за такі клуби, як київське Динамо, Гірник-Спорт та Минай. Також викликався до молодіжних збірних України U-16 та U-17.


Раніше повідомлялося, що 25-річний вінгер та вихованець київського Динамо Артем Шулянський залишить Олександрію після чотирьох років у клубі та стане вільним агентом.
Go to champion.com.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Новини спорту 🏆 онлайн України та світу, новини футболу, боксу, тенісу, ексклюзиви, анонси, відео огляди, онлайн-трансляції, інтерв'ю, Ліга чемпіонів, чемпіонат світу-2022, чемпіонат Європи, Олімпійські ігри 2022, УПЛ - читай українською

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site champion.com.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization