Gazeta.ua - we.ua

Gazeta.ua

we:@gazeta.ua
28.8 thous. of news
These news items are translated using machine learning and machine translation technologies. We apologize for any inaccuracies or errors in the text. Switch to the Ukrainian language to read the news in the original.
Gazeta.ua on gazeta.ua
У московській в'язниці помер український політик
19 липня 1945 року в московській Бутирській в'язниці помер священник та колишній президент Карпатської України Августин Волошин. Витримав вісім допитів чекістів. Іще в березні 1939-го, після окупації Закарпаття угорськими військами, Волошин емігрував разом з українським урядом до Чехословаччини. Почав жити в Празі. Викладав педагогіку в приватному Українському вільному університеті, став деканом факультету, а згодом ректором навчального закладу. Після окупації Чехословаччини гітлерівськими військами, заклад підпорядкували ректорові німецького Карлового університету. Волошин поринув у наукову роботу. У травні 1945 року на територію Чехословаччини увійшли радянські війська. Новий ректор університету Андрій Яковлів наполягав на переїзді закладу до Німеччини, але Августин Волошин вирішив залишитись у Празі та спробувати знайти спільну мову із радянською владою. Очолив відділ університету. Невдовзі у двері його будинку постукали спецслужби СМЕРШу. Вченого заарештували без жодних пояснень та насильно вивезли до Москви. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Все-таки ті люди не скавуліли й не склали зброю" - як проголошували Карпатську Україну 22 травня розпочалися багатогодинні допити з фізичними та психологічними тортурами. Волошину закидали ворожу діяльність проти СРСР, співпрацю із німцями та націоналізм. Слова, що заарештований несправедливо, адже є громадянином зовсім іншої держави, не допомогли. Після знущань Волошин "визнав", що "під впливом націоналістів і агентів Берліна скотився і проводив націоналістичну антирадянську діяльність". 19 липня 71-річному чоловікові стало зле. Того ж дня помер у тюремній лікарні. За офіційною версією, від паралічу серця. Утім, не виключали й умисне вбивство ще 11 липня, адже його ім'я мало велику вагу та вплив серед українців Закарпаття. Раніше, 29 червня 1945 року, Чехословаччина та СРСР підписали договір, за яким край приєднали до УРСР. Радянська влада прагнула уникнути будь-яких проблем. Августина Волошина реабілітували лише 1991-го, а за 11 років президент України Леонід Кучма підписав указ про надання діячеві звання Героя України посмертно, з врученням ордена Держави. У ніч на 14 березня 1939-го на територію Закарпаття зайшли війська Угорщини. Вони отримали підтримку канцлера Німеччини Адольфа Гітлера. Захотіли підпорядкувати собі новостворене державне утворення з центром у місті Хуст Карпатську Україну. Того ж дня прем'єр уряду Карпатської України Августин Волошин проголосив самостійність Закарпаття. На його захист стало військове формування "Карпатська Січ". До нього входили не лише місцеві чоловіки. Були приїжджі із Галичини та української діаспори.
we.ua - У московській в'язниці помер український політик
Gazeta.ua on gazeta.ua
США прискорюють постачання Patriot в Україну: Трамп пропонує союзникам передавати системи зі своїх запасів
Адміністрація президента США Дональда Трампа змінює підхід до постачання зброї союзникам, щоб прискорити передачу озброєння Україні. Про це повідомляє Тhе Wаll Strееt Jоurnаl. Пріоритет віддаватимуть тим країнам, які погодяться надати Києву свої наявні системи, зокрема ЗРК Раtrіоt. Зокрема, Німеччина вже піднялася на перше місце в черзі на отримання нових американських систем, що дає їй змогу передати Україні дві свої батареї Раtrіоt. Це - перший випадок, коли адміністрація Трампа фактично підтримала постачання озброєння Україні після його недавньої заяви про підтримку військової допомоги. Однак реалізація такого підходу ускладнюється дефіцитом виробничих потужностей - західні заводи не встигають задовольняти запити Києва. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Білому домі озвучили, що зробить Трамп з Росією після наданого 50-денного терміну на встановлення миру План також передбачає, що союзники по НАТО частково компенсуватимуть вартість озброєння, яке буде поставлене Україні. Очікується, що Пентагон укладатиме індивідуальні угоди з державами, які готові пожертвувати своєю зброєю, а потім відновлюватимуть запаси за рахунок американського виробництва. Упродовж наступного тижня США проведуть низку зустрічей із країнами-членами НАТО. Зокрема, у середу відбудеться спеціальна нарада за участю держав, які мають на озброєнні системи Раtrіоt. Поки що до ініціативи вже приєдналися Німеччина, Данія, Норвегія, Велика Британія, Канада, Фінляндія, Нідерланди та Швеція. Попри це, союзники очікують чітких роз'яснень щодо термінів, номенклатури та умов використання озброєння, а також того, хто конкретно надаватиме системи. Цього тижня Трамп також пригрозив запровадити "вторинні" 100% мита проти Росії, якщо Кремль не погодиться на припинення вогню протягом 50 днів. Сполучені Штати готові пришвидшити постачання зброї Україні в межах плану, який просуває команда президента Дональда Трампа. Зокрема, йдеться про продаж систем протиповітряної оборони Раtrіоt зі складів США, повідомив спецпредставник Вашингтона при НАТО Метью Вітакер. За його словами, обговорення тривають, але поки що точної дати передачі Раtrіоt в Україну немає. Він також підкреслив, що у Вашингтоні розуміють термінову потребу Києва в засобах ППО для захисту міст і військової інфраструктури на тлі постійних атак Росії.
we.ua - США прискорюють постачання Раtrіоt в Україну: Трамп пропонує союзникам передавати системи зі своїх запасів
Gazeta.ua on gazeta.ua
РФ здійснила рекордну атаку на Павлоград: багато руйнувань
Унаслідок масованої повітряної атаки російських військ Павлоград зазнав серйозних руйнувань. Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. За його словами, під удар потрапили пожежна частина, промислові об'єкти та житловий будинок. "Ніч і ранок стали справжнім пеклом для Павлограда. Це була найпотужніша атака на місто - вибухи лунали один за одним. Противник застосовував ракети й дрони-камікадзе", - написав Лисак. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала Куп'янськ: що відомо У місті спалахнули пожежі, а повітряна тривога в районі триває безперервно понад 11 годин - з 21:09 18 липня. Телеграм-канал mоnіtоr також назвав цю атаку рекордною - з використанням десятків дронів, балістичних і крилатих ракет. У регіоні під обстріли потрапили й інші населені пункти. У Дніпрі та Синельниківському районі зафіксовані пожежі й пошкодження будинків. У Нікопольському районі ворог застосував FРV-дрони та артилерію. Внаслідок удару по Марганецькій громаді поранено 57-річного чоловіка, також пошкоджено мікроавтобус. В ніч на 19 липня окупанти масовано атакували Одесу БПЛА. Внаслідок атаки спалахнула пожежа з 6 по 9 поверхи 9-поверхового житлового будинку. За наявною інформацією, з палаючих квартир врятували п'ять осіб, на жаль, одна врятована жінка загинула.
we.ua - РФ здійснила рекордну атаку на Павлоград: багато руйнувань
Gazeta.ua on gazeta.ua
У Росії стане менше грошей на війну. Чергові санкції запрацювали, наступні – вже готуються
Євросоюз з третьої спроби схвалив запропонований ще у червні 18-й пакет санкцій проти Росії і одразу розпочав роботу над наступним. Він обіцяє стати поворотним у міжнародному тиску на країну-агресорку. Ключове з цього пакету: обмеження цін на російську нафту з 60 до 47,6 доларів за барель (переглядатиметься кожні півроку), заборона будь-яких дій із "Північним потоком-1" і "Північним потоком-2", повне ембарго на імпорт нафтопродуктів із російської нафти, переробленої у третіх країнах (за винятком Норвегії, Великої Британії, США та Канади). Розширення обмежень на 105 суден "тіньового флоту" та заборона використовувати SWІFТ для ще 22 російських банків, а також для фінансових операторів у країнах, котрі допомагають Росії обходити санкції (7 китайських компаній і 4 компанії з Туреччини). Схвалити ці санкції довго не вдавалося через незгоду Словаччини і вето Мальти. Мальта була проти обмеження цін на російську нафту через ризик розширення тіньового судноплавства і зниження прибутків до свого бюджету, та згодом погодилася. Задній хід дала і Словаччина. Від Євросоюзу вона отримала гарантії того, що не матиме проблем з постачанням газу, а якщо виникне брак російського палива, то отримає компенсацію від Євросоюзу. Найжорсткіший і найдієвіший Керівник офісу президента України Андрій Єрмак акцентує на експортних обмеженнях загальним обсягом 2,5 мільярди євро на товари подвійного призначення, а також на санкціях проти 22 компаній РФ та інших держав, котрі напряму підтримують ВПК РФ. Головна євродипломатка Кая Каллас, наголошує, що вперше під санкціями НПЗ "Роснефти" в Індії. Під обмеження також підпадають російська компанія зі скрапленого газу і всі транзакції з Білоруссю та імпорт російського газу Чехією. "Ми ще більше обмежуємо бюджет Кремля на фінансування війни", - пояснила Каллас. Йдеться про "Російський фонд прямих інвестицій". ЄС заборонив будь-які транзакції з РФПІ з його "дочками" а також із 22 російськими банками. Головою РФПІ є Кірілл Дмітрієв, спецпредставник президента РФ та учасник переговорів із українською делегацією у Стамбулі. Судячи з вибуху публікацій російських пабліків саме про РФПІ у повідомленнях про 18-й пакет, це обмеження стало несподіванкою. За словами речника кремлівського диктатора Дмітрія Пєскова, Росія проаналізує новий пакет санкцій від ЄС із метою мінімізації його наслідків. Але "РФ навчилася жити в умовах санкцій, а самі вони є зброєю, гострою з обох боків", нагадав Пєсков. Тим часом заступник Ради нацбезпеки РФ Дмітрій Медвєдєв закликав "вчитися ненавидіти їх (європейців.- Gаzеtа.uа) так сильно, як уміли наші предки". Вирішальне значення "Позбавлення Росії її нафтових доходів має вирішальне значення для припинення її агресії", - заявив міністр закордонних справ нашої країни Андрій Сибіга. Президент Володимир Зеленський повідомив, що оперативно готує синхронізацію європейських санкцій в Україні, а також нові рішення про санкції як на рівні партнерів, так і в українській юрисдикції. На додачу, зранку 18 липня Зеленський більше однієї години розмовляв по телефону з президентом Франції Емманюелем Макроном "про першочергові оборонні потреби для України". Одночасно на зустрічі з новим секретарем РНБО Рустемом Умєровим він доручив активізувати перемовний трек. Потрібно, мовляв, більше динаміки в цьому процесі. Європа знайшла точку рівноваги Насправді у 18-му пакеті санкцій важливе їхнє погодження й виконання. Про це Gаzеtа.uа розповів президент Женевського центру дипломатії та врегулювання конфліктів (GСDСR) та член Ради правління Інституту стратегічних ризиків та безпеки (ІSRS) Микола Волківський. Новий пакет санкцій продемонстрував, як сьогодні формуються зовнішньополітичні рішення в межах ЄС, наголосив експерт. Зокрема, єдність у Брюсселі дедалі більше залежить не від спільної ідеології, а від обміну політичними поступками й економічними гарантіями. Ухвалення 18-го пакету стало можливим завдяки внутрішнім торгам у Євросоюзі, коли кожна країна-член використовує своє право вето для отримання вигідних умов. "Це сповільнює оперативність спільної відповіді, але водночас демонструє інституційну зрілість потребу узгоджувати зовнішню політику з національними інтересами та стратегічною автономією", - пояснив Микола Волківський. Санкції готові розширяти Новим у санкціях є охоплення закордонних підприємств, зокрема НПЗ "Роснефти" в Індії, що свідчить про зростаючу готовність ЄС до екстериторіального тиску, звернув увагу експерт. Нині основна увага - на реалізацію санкцій, наголосив він. "Ефективність залежатиме не лише від жорсткості обмежень, а й від спроможності Брюсселя зберігати єдність, компенсуючи втрати найбільш вразливим країнам-членам", - припустив Микола Волківський. Посилити удар Не зовсім зрозуміло, чи діятимуть обмеження на торгівлю російською нафтою з Китаєм, звідки Кремль отримує основні прибутки, зауважив колишній посол України в Японії та старший радник компанії "Nіhоn Сybеr Dеfеnсе" Сергій Корсунський. На його думку, удар буде справді серйозним, якщо Трамп запровадить вторинні санкції. 18-й пакет санкцій не перекриває хід грошам на війну, але він суттєво звужує шлюз, наголосив політичний аналітик Володимир Цимбалюк: обмеження для тіньового флоту дозволять перекрити Балтику для транспортування російських нафтопродуктів. У ЄС зараз з'являються дуже багато важелів для цього.
we.ua - У Росії стане менше грошей на війну. Чергові санкції запрацювали, наступні – вже готуються
Gazeta.ua on gazeta.ua
Ароматна вівсянка з ягодами та бананом: як приготувати у духовці
Запечена вівсянка - ідеальний сніданок для тих, хто любить корисно поїсти і немає часу на приготування. Достатньо змішати інгредієнти, поставити в духовку і вже за пів години сніданок готовий. Ця запечена вівсянка чудово смакує і теплою, і холодною. Можна додати горішки, сухофрукти або шматочки шоколаду для різноманітності Ось простий і дуже смачний рецепт запеченої вівсянки. Запечена вівсянка з ягодами та бананом Інгредієнти (на 2 порції): Вівсяні пластівці - 1 склянка Молоко (або рослинне) - 1 склянка Яйце - 1 шт Банан - 1 шт Ягоди (свіжі або заморожені) - &frас12; склянки Мед або сироп - 1-2 ст. л. Кориця - &frас12; ч. л. Розпушувач - &frас12; ч. л. (опційно) Щіпка солі Вершкове масло або олія - для змащування форми Як приготувати Увімкніть духовку на 180&dеg;С. Змастіть форму для запікання (можна невелику керамічну чи силіконову). У мисці розімніть банан, додайте яйце, мед, молоко, корицю та сіль. Добре перемішайте Додайте вівсянку та розпушувач, перемішайте. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка їжа багата на клітковину, якщо не любите квасолю: шість найкращих продуктів Вмішайте ягоди (частину можеш залишити зверху для прикраси). Вилийте суміш у форму та розрівняйте. Можна додатково прикрасити ягодами або скибочками банану. Запікайте 25-30 хвилин, поки зверху не стане рум'яною, а всередині - пружною. Дайте трохи охолонути перед подачею. Правильно підібраний раціон здатний допомогти організму м'яко знизити рівень кислотності, зменшити подразнення слизової та налагодити роботу шлунково-кишкового тракту. Банани мають природну лужну дію, що допомагає нейтралізувати шлункову кислоту. Вони також захищають слизову оболонку шлунку. А вівсянка добре вбирає кислоту і захищає стінки шлунку. Це чудовий варіант на сніданок для тих, хто страждає на печію.
we.ua - Ароматна вівсянка з ягодами та бананом: як приготувати у духовці
Gazeta.ua on gazeta.ua
Австралія передала Україні більшість танків Abrams у межах військової допомоги
Австралія вже передала Україні основну частину з 49 танків М1А1 Аbrаms, передбачених у межах пакету військової допомоги на суму $160 млн. Про це 19 липня оголосили в уряді країни, передає Rеutеrs. Про це повідомив міністр оборони Австралії Річард Марлз. За його словами, решта бойових машин прибуде протягом найближчих місяців. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захист і мобільність: Латвія передала Україні партію БТР Раtrіа "Танки Аbrаms стануть вагомою підтримкою України у її протистоянні російській агресії", - заявив міністр. Бойова техніка є частиною оборонного пакету, спрямованого на зміцнення спроможностей українських сил у боротьбі з вторгненням РФ. Сполучені Штати переглянули графік постачання зенітно-ракетних систем Раtrіоt, віддавши пріоритет Україні. Поставки ЗРК Раtrіоt для Швейцарії будуть відтерміновані. Зокрема, серед країн, які погодились передати Україні нові Раtrіоt, згадується Німеччина - вона знову виділить Києву два комплекси.
we.ua - Австралія передала Україні більшість танків Аbrаms у межах військової допомоги
Gazeta.ua on gazeta.ua
Москву та Ростов атакували невідомі дрони: зупинено рух поїздів
В ніч на 19 липня у Москві та Ростові-на-Дону пролунали вибухи. Росіяни заявили про атаку безпілотників. Про це повідомили російські ЗМІ. Мер Москви Андрій Собянін стверджував, ніби безпілотники були збиті на підльоті до російської столиці. "На місці падіння уламків працюють фахівці екстрених служб", - заявив він. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські дрони зупинили роботу найбільшого хімзаводу РФ Зазначається, що вибухи лунали також у районі підмосковного Дмитрова і Зеленограда. Крім того, на атаку безпілотників поскаржилися в Ростовській області. За даними РЖД, через пошкодження контактної мережі призупинено рух поїздів на перегоні Лиха - Замчалово. Росіяни поскаржилися на транспортний колапс, заявивши, що міжміські поїзди затримуються на кілька годин. У ніч на 18 липня безпілотники атакували дев'ять регіонів Росії, у тому числі Московську, Брянську, Орловську, Нижньогородську області, в аеропортах вводили обмеження на польоти. Російські військові відзвітували, що сили ППО перехопили і знищили 73 українські безпілотники.
we.ua - Москву та Ростов атакували невідомі дрони: зупинено рух поїздів
Gazeta.ua on gazeta.ua
Ворог здійснив 47 атак на Покровьскому напрямку - Генштаб показав карти війни
Розпочалася 1242-га доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 177 бойових зіткнень. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ. За уточненою інформацією, вчора загарбники завдали по території України двох ракетних та 71 авіаційного удару, застосували шість ракет та скинули 101 керовану авіаційну бомбу. Крім цього, залучили для ураження 3843 дрони-камікадзе та здійснили 5825 обстрілів позицій наших військ і населених пунктів, зокрема 98 - із реактивних систем залпового вогню. Агресор завдавав авіаударів, зокрема по районах населених пунктів Шостка Сумської області; Залізничне, Новоданилівка, Плавні Запорізької області; Ольгівка Херсонської області. На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося 38 боєзіткнень. Ворог завдав десяти авіаційних ударів, скинув сімнадцять керованих бомб, здійснив 351 артилерійський обстріл, зокрема чотири - із реактивних систем залпового вогню. На Південно-Слобожанському напрямку ворог шість разів штурмував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Вовчанськ, Бологівка та Красне Перше. На Куп'янському напрямку за добу відбулося чотири атаки окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника поблизу Степової Новоселівки та Кіндрашівки. На Лиманському напрямку ворог атакував 26 разів, намагаючись просунутися вперед у районах населених пунктів Коровій Яр, Карпівка, Колодязі, Шандриголове, Торське та в бік Серебрянки. На Сіверському напрямку, у районах Григорівки, Серебрянки та Виїмки, противник п'ять разів атакував позиції наших військ. На Краматорському напрямку зафіксовано вісім боєзіткнень у районах ОріховоВасилівки, Білої Гори, Предтечиного та Часового Яру. На Торецькому напрямку ворог здійснив сім атак у районах Диліївки, Щербинівки, Калинівки, Неліпівки та ОлександроКалинового. На Покровському напрямку наші захисники зупинили 47 штурмових і наступальних дій агресора в бік населеного пункту Філія та у районах населених пунктів Полтавка, Володимирівка, Миролюбівка, Новоекономічне, Лисівка, Мирноград, Покровськ, Звірове, Новоторецьке, Котлине, Молодецьке, Удачне, Горіхове, Олексіївка. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни окупували ще одне село на Донеччині і в трьох точках просунулися до адмінкордону з Дніпропетровщиною - DеерStаtе На Новопавлівському напрямку ворог 13 разів атакував наші позиції в районах населених пунктів Зірка, Вільне Поле, Новопіль, Зелене Поле, Маліївка, Шевченко та в бік Олександрограда й Камишувахи. На Гуляйпільському напрямку минулої доби ворог штурмових дій не проводив. На Оріхівському напрямку наші оборонці відбили чотири ворожі атаки поблизу населеного пункту Кам'янське. На Придніпровському напрямку відбулося шість боєзіткнень, ворог намагався просунутись у напрямку населених пунктів Дніпровське, Садове, Придніпровське, в районі населеного пункту Гола Пристань та острова Козульський. На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено. Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1120 осіб. Також українські воїни знешкодили сім бойових броньованих машин, 46 артилерійських систем, реактивну систему залпового вогню, засіб протиповітряної оборони, 163 безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня, одну ракету, 112 одиниць автомобільної техніки окупантів. За даними Генштабу, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили два райони зосередження особового складу, озброєння й військової техніки, артилерійський засіб, пункт управління та шість інших важливих цілей противника. Окупанти захопили Яблунівку в Сумській області. Крім інформації про окуповану Яблунівку, аналітики повідомили про просування ворога біля Юнаківки на Сумщині, Хатнього і Романівки на Харківщині, Торецька на Донеччині.
we.ua - Ворог здійснив 47 атак на Покровьскому напрямку - Генштаб показав карти війни
Gazeta.ua on gazeta.ua
Втрати ворога у війні продовжують зростати - Генштаб оновив дані
За минулу добу українським воїнам вдалося знищити 1120 окупантів. Загальні бойові втрати ворога у війні сягнули 1040950. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. Загальні втрати окупантів від початку війни скаладають: особового складу - 1040950 (+1120) осіб; танків - 11032 од.; бойових броньованих машин - 23012(+7) од.; артилерійських систем - 30531 (+46) од.; РСЗВ - 1442 (+1) од.; засоби ППО - 1198 (+1) од.; ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін може розпочати масштабну мобілізацію, щоб не припиняти війну - ЗМІ літаків - 421 (+0) од.; гелікоптерів - 340 од.; БПЛА оперативно-тактичного рівня - 46712 (+163) од.; крилатих ракет - 3492 (+1) од.; кораблів/катерів - 28 од.; підводних човнів - 1 од.; автомобільної техніки та автоцистерн - 55606 (+112) од.; спеціальної техніки - 3932 од. Втрати російської армії у війні проти України вже перевищили масштаби людських втрат СРСР у радянсько-фінській війні, відомій як Зимова війна. Попри інтенсивні наступальні дії та окремі локальні просування, Україна загалом утримує свої позиції на фронті. З листопада 2023 року Росії вдалося окупувати додатково близько 9 тис. квадратних кілометрів території України.
we.ua - Втрати ворога у війні продовжують зростати - Генштаб оновив дані
Gazeta.ua on gazeta.ua
Окупанти просунулися на Сумщині: захопили ще один населений пункт
Окупанти захопили Яблунівку в Сумській області. Про це повідомили анатлітики DеерStаtе. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни просунулися на півдні Донеччини: підтверджено окупацію Мирного Крім інформації про окуповану Яблунівку, аналітики повідомили про просування ворога біля Юнаківки на Сумщині, Хатнього і Романівки на Харківщині, Торецька на Донеччині. На півдні Донецької області окупанти продовжують рухатися в бік адміністративного кордону з Дніпропетровською областю відразу на кількох ділянках. Росіяни, зокрема, окупували село Шевченко Вугледарської міської громади Волноваського району. У цьому ж районі війська РФ просунулися біля Зеленого Поля, на південь від Шевченко, а також біля Мирного, на північ від Шевченко.
we.ua - Окупанти просунулися на Сумщині: захопили ще один населений пункт
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Всеукраїнська он-лайн газета. Оперативні новини з України і світу: події, політика, спорт, культура

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site gazeta.ua.

  • Publication date:
  • Categories:

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules