Українська спілка в Анкарі (Туреччина) представила на Фестивалі культур світу український стенд і творчу культурну програму.
Японські університети намагаються підтримати фінансово українських студентів, які знайшли притулок в Японії після вторгнення Росії в їхню країну, збираючи кошти серед студентів і викладачів та звертаючись по підтримку до місцевих компаній.
З Буенос-Айреса до Варшави за сприяння української діаспори прибула вже 15-та партія гуманітарної допомоги для України з початку розпочатої Росією повномасштабної війни.
Тимчасова повірена у справах України і Бельгії та Люксембурзі Наталія Аношина на запрошення керівництва української суботньої школи «Рідна мова» при УГКЦ у Вамі відвідала цей навчальний заклад.
Імміграційне агентство Японії повідомило у вівторок, що з 1 грудня іноземці, які тікають із зон конфлікту, зокрема і з України, матимуть право на отримання статусу довготермінового резидента з робочою візою.
В Європі перебуває близько 4 млн українських громадян.
У Варшаві на території Консульського відділу посольства України в Польщі триває виставка «Ми в Європі», присвячена висловлюванням Святого Папи Івана Павла ІІ про український народ та боротьби України за європейське майбутнє.
“Госпітальєри”— добровольча організація парамедиків. Була заснована Яною Зінкевич на початку бойових дій в Україні у 2014 році. Тоді Росія анексувала Крим і розпочала бойові дії на сході країни. Гаслом нашої організації є “Заради кожного життя”. І Госпітальєри щодня доводять, що для нас це не просто слова.
Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну більш ніж 2200 українських дітей розпочали навчання у школах Грузії.
У рамках фестивалю «Wonju Dancing Carnival 2023» у корейському місті Вонджу відбувся концерт української громади, церемонія передачі гуманітарної допомоги Україні та телеміст із містом Дніпро.
Посол України Максим Кононенко відвідав «Школу свободи» у Таллінні, створену спеціально для українських дітей, що залишили свої рідні домівки, рятуючись від розпочатої Росією війни.
У Муніципальному залі мистецтв і культури Феніче міста Сакай (Осака) 25 вересня за участі евакуйованих українських, а також японських артистів балету та музикантів було проведено благодійний концерт.
Посол України Вадим Омельченко у рамках візиту до регіону Прованс-Альпи-Лазурний берег взяв участь в зустрічі з активістами місцевих українсько-французьких асоціацій і відзначив грамотами найбільш активних представників громади.
На сумівській оселі культурно-відпочинкового центру «Франкополе» у бельгійських Арденах відбулось урочисте відзначення 75-ліття створення Спілки української молоді (СУМ) у Бельгії.
У Відні українців запросили на церемонію покладання квітів до меморіальної дошки видатному українському історику, громадському та політичному діячеві Михайлу Грушевському з нагоди 157-мої річниці з дня його народження.
Європейський конгрес українців (ЄКУ) підписав меморандум про співпрацю з гуманістичним рухом UAnimals, що значно розширить можливості фонду зі збору пожертв за кордоном.
Центральний Союз українських студентів (ЦеСУС), який об’єднав українську молодь з різних країн, відновлює свою роботу після майже 30-річної перерви.
Новий навчальний рік розпочався в українській суботній школі “Веселка” в азійській частині міста, яка діє при Українському товаристві взаємодопомоги.
Президент Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Сполучених Штатів Америки видатних діячів української діаспори у США.
На Кіпрі 30 вересня відкриється виставка-продаж «Божий Світ» української художниці Ольги Бринцевої, всі зібрані кошти з якої підуть на потреби Збройних сил України.
На 71-му Міжнародному кінофестивалі у Сан-Себастьяні (Іспанія) показали фільм режисера Філіпа Сотниченка «Ля Палісіада».