Упродовж доби окупанти завдали 513 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області. Одна людина була поранена внаслідок ворожої атаки на Гуляйпільську громаду.
А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
За результатами опитування, опублікованими в середу, у другому турі президентських виборів 18 травня в Румунії переможе лідер ультраправих Джордже Сіміон.
У разі ухвалення Вищим судом канадської провінції Онтаріо рішення про конфіскацію російського літака Ан-124 «Руслан» кошти можуть бути передані на допомогу Україні, це знакова справа для України.
У лютому 2025 року російські окупаційні війська завдали серйозних збитків Чорнобильській АЕС, здійснивши атаку безпілотником по саркофагу 4-го енергоблоку. Про це повідомляє Тhе Guаrdіаn. За попередніми оцінками інженерів, завдані збитки перевищують 25 млн. І вартість самого безпілотника становила близько 80 тис. (75 тис. фунтів стерлінгів). Очікується, що витрати на ліквідацію наслідків цієї атаки, ймовірно, покриватимуть західні уряди, включаючи Великобританію, оскільки загальний ремонт може коштувати понад 25 млн - сума, що є в міжнародному резервному фонді. Лютнева атака не спричинила радіаційних наслідків, але завдала значних пошкоджень захисній конструкції саркофагу 4-го енергоблоку, який був побудований після аварії 1986 року у 2017 році за 1,5 млрд. Відновлення укриття, ймовірно, займе місяці або навіть роки. Головний інженер Сергій Боков, який був на станції 14 лютого вночі, повідомив, що датчики зафіксували поштовхи, схожі на землетрус магнітудою 6-7 балів, але це не стало причиною події. Виявилось, що станція була атакована російським безпілотником, який летів низько й не був зафіксований радарами. В результаті атаки в даху з'явилася 15-метрова діра, а внутрішня обшивка будівлі загорілася. Пожежу гасили більше двох тижнів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повідомили про рівень радіації в Чорнобилі Атака зробила саркофаг вразливим до стихійних впливів, що дозволяє радіоактивному пилу виходити назовні, а дощовій воді проникати всередину. Міністерство охорони навколишнього середовища заявляє, що радіаційний фон наразі в межах норми, але пошкоджена конструкція може піддаватися іржавінню в довгостроковій перспективі через більший вплив навколишнього середовища. Американський інженер Ерік Шміман, який працював над проєктуванням саркофагу, зазначив, що не ремонтувати пошкоджену конструкцію неможливо. За його словами, відновлення коштуватиме десятки або навіть сотні мільйонів доларів. Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), який фінансував будівництво "Укриття" та бере участь в оцінці наслідків атаки, підтвердив, що російський удар завдав значної шкоди. Очікується, що більш детальна оцінка наслідків буде опублікована в травні. Під пошкодженим саркофагом знаходиться високоактивна лавоподібна маса - суміш 200 тонн урану з 4-го реактора ЧАЕС і 5 тис. тонн піску, свинцю та борної кислоти, які були скинуті на енергоблок одразу після аварії в 1986 році. 14 лютого російський ударний дрон пошкодив захисну конструкцію над зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Лише сьогодні, 7 березня, вдалося остаточно ліквідувати тління "саркофага". На території Чорнобильської АЕС чергуватимуть підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій. Рятувальники моніторитимуть радіаційний та тепловізійний фон.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 22:00 7 травня. російські загарбники завдали двох ракетних та 63 авіаційних ударів, використавши дві...
Ввечері середи, 7 травня, Індія та Пакистан відкрили вогонь один по одному через фактичний кордон у спірному регіоні Кашмір, згідно із заявою представника міністерства оборони Індії.
8 травня в Україні День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Події на Донбасі 8 травня 2025, чи діє триденне перемир'я Путіна, обстріли, вибухи та удари по Донецькій області, новини Луганської області