Україна атакувала нафтові об’єкти на півдні Росії: уражено танкер та нафтові резервуариУкраїнські ударні дрони атакували нафтові об’єкти в Таганрозі Ростовської області та Армавірі Краснодарського краю.
Про це повідомляє влада Ростовської області та Краснодарського краю.
Атака відбулася в ніч із 29 на 30 травня 2026 року, унаслідок чого на обох об’єктах виникли пожежі.
За офіційною заявою губернатора Ростовської області Юрія Слюсаря, у Таганрозі в порту за координатами 47.203020409353655, 38.94950328958075 загорілися танкер та паливний резервуар.
Крім того, інформацію про успішну атаку підтвердила міська голова Таганрога Свєтлана Камбулова, яка повідомила, що пошкоджень зазнали навантажувальна інфраструктура на причалі та адміністративна будівля.
Водночас адміністрація Армавіра повідомила про ураження та пожежу на території нафтового об’єкта ТОВ «Южная нефтяная компания» за координатами
Go to militarnyi.com