Новини.Live - we.ua

Новини.Live

we:@novyny.live
61.6 thous. of news
Новини.Live on novyny.live
Вітренко вимагає терміново скликати Київраду після російських атак на столицю
Депутат Київради від партії "Слуга народу" Андрій Вітренко закликав невідкладно скликати позачергову сесію міськради. За його словами, столиця потребує термінового перерозподілу бюджету після російських атак. Кошти він пропонує спрямувати на відновлення пошкоджених будинків, допомогу постраждалим, підготовку шкіл та підтримку Сил оборони.Про це повідомляє Новини.LІVЕ з посиланням на допис Вітренка.Допис Андрія Вітренка. Фото: скриншот

У Київраді пропонують терміново переглянути бюджет після російських ударів

За словами Вітренка, Київраду необхідно скликати через наслідки останніх російських обстрілів столиці. Зокрема, він вважає, що фінансування слід спрямувати на ліквідацію наслідків атак РФ, відновлення пошкоджених житлових будинків, підготовку постраждалих закладів освіти до нового навчального року, допомогу киянам, які постраждали від обстрілів, а також на збільшення підтримки Сил оборони.Депутат зазначив, в умовах повномасштабної війни столична влада має змінити підходи до використання бюджетних коштів."В умовах повномасштабної війни столична влада не може працювати за довоєнними підходами. Щоденні російські атаки вимагають максимальної відповідальності, оперативності та концентрації на захисті мешканців столиці", — наголосив він.Вітренко також закликав усіх депутатів Київради підтримати проведення позачергової сесії та ухвалити рішення, які, за його словами, відповідають потребам воєнного часу. За словами Вітренка, нині кожна бюджетна гривня має бути спрямована насамперед на безпеку людей, захист столиці та оборону держави.Як писали Новини.LІVЕ, у ніч на 1 серпня РФ знову атакувала Київ балістикою. Наразі відомо про дев'ятьох загиблих. Також постраждали понад 30 людей, частину з них госпіталізували.Зокрема, люди загинули у Дарницькому районі. Там пошкоджено житлові будинки, вибито вікна та згоріли автомобілі. На місці працюють рятувальники, комунальні служби та правоохоронці, які ліквідовують наслідки удару.
Go to novyny.live
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • Останні новини України та світу сьогодні від Новини.Live. Завжди свіжі новини у зручному форматі онлайн, 24/7

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site novyny.live.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization