Український телекомунікаційний портал - we.ua

Український телекомунікаційний портал

we:@portaltele.com.ua
6.1 thous. of news
Український телекомунікаційний портал on portaltele.com.ua
Оперативна пам’ять може подорожчати вдвічі до кінця 2026 року
Ціни на оперативну пам’ять можуть зрости вдвічі до кінця 2026 року. Такий прогноз озвучив регіональний менеджер Lехаr в Австралії та Новій Зеландії Кріс Ся (Сhrіs Хіа). За його словами, нинішні знижки на модулі пам’яті не відображають реальної ситуації на ринку. Найчастіше це є спробою ритейлерів розпродати старі складські запаси перед надходженням нових партій, які закуповуються вже за вищими цінами.



Головною причиною подорожчання називають стрімке зростання попиту з боку індустрії штучного інтелекту. Найбільші виробники чіпів пам’яті — Sаmsung, SК hynіх і Місrоn — дедалі більше виробничих потужностей спрямовують на випуск високошвидкісної пам’яті НВМ, яка використовується в ШІ-прискорювачах і дата-центрах. У результаті обсяги виробництва пам’яті для споживчого сегмента скорочуються.



За словами Ся, зміни собівартості в галузі зазвичай доходять до кінцевого покупця із затримкою у вісім–дев’ять місяців. При цьому поточна динаміка цін на ринку залишається переважно висхідною.



Додаткову плутанину створюють постачання старих запасів з інших регіонів. Деякі дистриб’ютори можуть продавати пам’ять за старими цінами, однак після вичерпання цих запасів вартість нових партій неминуче зросте.
Go to portaltele.com.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • про сучасні телекомунікації та технології

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site portaltele.com.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization