Український телекомунікаційний портал - we.ua

Український телекомунікаційний портал

we:@portaltele.com.ua
6 thous. of news
Український телекомунікаційний портал on portaltele.com.ua
Dіsnеy призупиняє підтримку 4К та НDR на Dіsnеy+
Користувачі Dіsnеy у Німеччині несподівано втратили доступ до перегляду контенту в 4К UНD та НDR. Компанія офіційно підтвердила, що це не технічна несправність, а наслідок нещодавнього судового рішення.



За інформацією німецьких медіа, проблема може бути пов’язана з патентним спором із компанією ІntеrDіgіtаl, однак Dіsnеy не розкриває подробиць. У сервісі не робили гучних оголошень і лише коротко повідомили про тимчасове відключення підтримки високої якості зображення.



У заяві Dіsnеy йдеться, що компанія була змушена вимкнути 4К UНD та НDR через рішення суду, яке стосується технологій передавання відео. Водночас у Dіsnеy запевняють, що активно працюють над відновленням цих функцій і не вважають ситуацію постійною.



Для передплатників це означає, що частина фільмів і серіалів наразі доступна лише у нижчій якості. Компанія не повідомила, чи отримають користувачі компенсацію або знижку за період обмежень.



Подібні суперечки навколо патентів у сфері відеотехнологій трапляються не вперше, але для великого стримінгового сервісу це доволі помітний крок. Тепер головне питання — скільки часу знадобиться Dіsnеy, щоб повернути підтримку 4К та НDR для німецьких користувачів.
Go to portaltele.com.ua
Go to all channel news
Sign up, for leave a comments and likes
About news channel
  • про сучасні телекомунікації та технології

    All publications are taken from public RSS feeds in order to organize transitions for further reading of full news texts on the site.

    Responsible: editorial office of the site portaltele.com.ua.

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules

Back to authorization