Search trend "2 лютого свято 2025"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Нехай у серці розквітне весна: найгарніші привітання зі Стрітенням 2025 у прозі й віршах
Сьогодні, 2 лютого, віряни відзначають Стрітення Господнє. Це важливе християнське свято, яке символізує зустріч людей з Богом. Повний текст новини
we.ua - Нехай у серці розквітне весна: найгарніші привітання зі Стрітенням 2025 у прозі й віршах
Зі Стрітенням Господнім 2025: картинки-привітання зі святом
2 лютого християни відзначають Стрітення Господнє – день, коли, за біблійним переказом, немовля Ісуса вперше принесли до храму. Це свято символізує зустріч людини з Богом. Повний текст новини
we.ua - Зі Стрітенням Господнім 2025: картинки-привітання зі святом
Стрітення Господнє 2025. Вітання у віршах, прозі та листівках
Стрітення Господнє — велике двонадесяте православне свято, яке символізує не лише зустріч Христа із праведником Симеоном, а й, за народною традицією, ще й зустріч зими з весною. З 1 вересня Стрітення Господнє щороку відзначатимуть 2 лютого.
we.ua - Стрітення Господнє 2025. Вітання у віршах, прозі та листівках
Що категорично не можна робити у Стрітення Господнє 2025: важливі заборони цього свята
Вже завтра, 2 лютого, українці відзначатимуть Стрітення Господнє. Це свято вшановує важливу релігійну подію, яка сталася на 40-й день після народження Ісуса Христа. Повний текст новини
we.ua - Що категорично не можна робити у Стрітення Господнє 2025: важливі заборони цього свята
Сьогодні будь-яке лікування буде успішним: прикмети та заборони дня
15 січня - день пам'яті святих преподобних Павла Тивейського та Івана Кущника. Преподобний Павло Тивейський (близько 4 століття) був святим, який відзначався глибокою духовністю і відданістю Христу. Народився він в Тивейській області (територія сучасного Єгипту), і в молодому віці вступив на шлях чернецтва. Він був відомий своєю суворою аскезою та молитвами. Павло проводив своє життя в усамітненні в пустелі, де шукав глибокого єднання з Богом. Його життя стало прикладом духовної відданості, адже він проводив роки в безмовності, відокремленості та постійній молитві, уникаючи будь-якої зовнішньої метушні. Це була важка і важлива частина традиції пустельного чернецтва, яка прагнула до безперервної молитви та боротьби з внутрішніми спокусами. Його спогади стали важливими для духовного розвитку християн, а його приклад є втіленням благочестя та відданості Божій волі. Преподобний Іван Кущник - чернець, який також відзначався глибокою духовністю та відданістю чернечому життю. Іван Кущник був відомий тим, що вибрав спосіб життя серед людей, уникаючи при цьому шуму та метушні. Як і багато інших преподобних, він вів аскетичний спосіб життя, часто мандруючи або працюючи на землі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли й що святкуємо у 2025 році: збережіть церковний календар Одним із головних моментів його життєвого шляху було те, що він жив за прикладом Ісуса Христа, сприяючи розвитку духовних цінностей, працюючи руками, а також допомагаючи іншим у їхніх духовних пошуках. Іван Кущник вважав, що шлях до святого життя можна досягти навіть у простих умовах життя через безперервну молитву та працю. Прикмети Півні заспівали дуже рано вранці - почнеться відлига. Ясна погода - весна буде ранньою. Голосно цвірінькають снігурі - чекайте на швидку зміну погоди. Що не можна робити, а що дозволено Не слід цього дня хвалитися придбаними речами або своїми успіхами, інакше все втратите. Намагайтесь максимально обережно поводитися з речами, якщо щось втратити, то пізніше його важко буде відшукати. Цей день вважається сприятливим для весілля, пара буде жити щасливо, а сам шлюб буде міцним. Також це чудовий день для проведення будь-якого лікування. В народі казали, що навіть пологи у вагітних минуть легко і швидко. 2 лютого за новим церковним календарем ПЦУ українці відзначають церковне свято Стрітення Господнє. Раніше його святкували 15 лютого. Свято належить до числа найбільших дванадесятих церковних свят. Стрітення Господнє знаменує важливу подію, коли Ісус Христос, який став Спасителем людства, зустрівся з вірянами. Віряни вважають, що освячена цього дня вода має чудотворну і цілющу силу, тому нею обов'язково окроплюють будинок, хлів і навіть домашню худобу. Якщо в родині хтось хворів, йому давали випити кілька ковтків цієї води.
we.ua - Сьогодні будь-яке лікування буде успішним: прикмети та заборони дня
Стрітення Господнє-2025: коли святкуємо одне з найголовніших церковних свят
2 лютого за новим церковним календарем ПЦУ українці відзначають церковне свято Стрітення Господнє. Раніше його святкували 15 лютого. Свято належить до числа найбільших дванадесятих церковних свят. За релігійною традицією свято Стрітення Господнє є вшануванням важливої події, коли Діва Марія і її чоловік Йосип принесли маленького Ісуса Христа до храму. За іудейськими віруваннями на 40-й день від народження дитини потрібно було прийти до церкви і помолитися. В храмі Богоматір з Сином Божим зустрів святий Симеон, якому це було напророчено. Стрітення Господнє знаменує важливу подію, коли Ісус Христос, який став Спасителем людства, зустрівся з вірянами. Традиції свята Наші предки вірили, що саме цього дня відбувається зустріч зими з весною. В давнину всі природні явища наділялися особливими силами, людськими рисами та божественними ідеалами. За традицією, в цей період визначалося, хто переможе - зима і весна. А ще наші пращури споглядали за погодою, щоб зрозуміти, чи скоро прийде потепління. В святкуванні Стрітення міцно переплелися народні та церковні традиції. Наші предки особливе значення надавали воді та вогню. Коли на територію сучасної України прийшло християнство, вогонь замінили на запалювання свічок в храмі. Потім їх разом з водою освячують, приносять додому і зберігають протягом всього року. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китайський Новий рік: коли почнеться і шість основних традицій святкування Віряни вважають, що освячена цього дня вода має чудотворну і цілющу силу, тому нею обов'язково окроплюють будинок, хлів і навіть домашню худобу. Якщо в родині хтось хворів, йому давали випити кілька ковтків цієї води. Свічками ж обкурюють всі приміщення в оселі і всю ділянку. Колись вірили, що ці свічки допомагають захиститися від нечистої сили, злих духів та навіть недоброзичливих людей. Прикмети йде дощ - до спекотного літа; сильний вітер - чекайте на біду; з дахів капає вода - буде багатий урожай меду; ясна і тепла погода - до гарного урожаю; сніжить - навесні будуть пізні заморозки. Також наші предки намагалися не пити цього дня алкоголь, не сварилися, не лихословили і не вирушали в далеку подорож. 24 лютого в Україні розпочинається Масниця, яка має особливе значення для вірян. Вона триватиме тиждень перед Великим постом, який передує Великодню. Його дата у 2025 році - 20 квітня. Традиційно протягом семи днів можна готувати млинці і ними пригощати рідних, друзів, сусідів.
we.ua - Стрітення Господнє-2025: коли святкуємо одне з найголовніших церковних свят
Настоятеля Святогірської лаври хотіли взяти на поруки 11 депутатів, але суд залишив його під вартою
Слов’янський міськрайонний суд у Донецькій області залишив настоятеля Свято-Успенської Святогірської лаври УПЦ МП Арсенія, якого підозрюють у здачі окупантам позицій ЗСУ, під вартою до 2 лютого 2025 року. Про це повідомили у прокуратурі Донецької області в коментарі “Укрінформу” в п’ятницю, 6 грудня. Чергове підготовче засідання у справі щодо митрополита Арсенія відбулось у Слов’янську 5 грудня. […] Тhе роst Настоятеля Святогірської лаври хотіли взяти на поруки 11 депутатів, але суд залишив його під вартою fіrst арреаrеd оn Новинарня.
we.ua - Настоятеля Святогірської лаври хотіли взяти на поруки 11 депутатів, але суд залишив його під вартою
Суд залишив під вартою настоятеля Святогірської лаври, якого хотіли взяти на поруки 11 депутатів
Слов’янський міськрайонний суд у Донецькій області залишив настоятеля Свято-Успенської Святогірської лаври УПЦ МП Арсенія, якого підозрюють у здачі окупантам позицій ЗСУ, під вартою до 2 лютого 2025 року.
we.ua - Суд залишив під вартою настоятеля Святогірської лаври, якого хотіли взяти на поруки 11 депутатів
Привітання з Масницею 2025: картинки, листівки, проза, вірші та прикольні смс
Від 24 лютого до 2 березня 2025 року українці святкують Масницю. Це свято є своєрідним прощанням з зимою і закликанням весни. ТСН.uа підготував для вас привітання з Масницею у віршах, прозі, картинках і смс.
we.ua - Привітання з Масницею 2025: картинки, листівки, проза, вірші та прикольні смс
Wednesday 5 February

-1

°

Хмарно

-2° - 2°

0 %

1030 mm

2.4 m/s

  • 09:00

    -1°
  • 12:00

    1°
  • 15:00

    1°
  • 18:00

    0°
  • 21:00

    0°

What is wrong with this post?