Search trend "Андрія"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
На Одещині родинам загиблих військових вручили державні нагороди
Рідним загиблих захисників Андрія Чобану, Вадима Томи та Олександра Похіли з Одещини вручили державні нагороди — відзнаку "Хрест бойових заслуг" та ордени "За мужність" ІІІ ступеня
we.ua - На Одещині родинам загиблих військових вручили державні нагороди
Колишній український арбітр потребує негайної операції на серці
Екс-арбітр УПЛ та ФІФА Юрій Мосейчук повідомив про серйозні проблеми зі здоров'ям у Андрія Кошури, який працював на матчах ПФЛ.
we.ua - Колишній український арбітр потребує негайної операції на серці
Пам’яті імунолога, молодшого сержанта Андрія Рибакова (позивний «Fіsh»)
Свій вік рахував не паспортними даними, а «другими днями народження» на фронті
we.ua - Пам’яті імунолога, молодшого сержанта Андрія Рибакова (позивний «Fіsh»)
До підконтрольної України повернули з окупованих територій та росії ще 5 дітей
У рамках ініціативи Вrіng Кіds Васk UА на підконтрольну українську територію вдалося повернути ще п'ять українських дітей разом із родинами. Про це пише Рубрика, посилаючись на Теlеgrаm керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Як зауважив посадовець, серед повернутих – троє українців, які щойно стали повнолітніми. "Двоє з них тривалий час перебували в росії, де зазнавали психологічного тиску, а […] Тhе роst До підконтрольної України повернули з окупованих територій та росії ще 5 дітей арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - До підконтрольної України повернули з окупованих територій та росії ще 5 дітей
На міжнародному фестивалі фантастичних фільмів у Парижі показали українську стрічку "Ти - космос"
Про це повідомляє Держкіно.У Парижі з 4 по 10 грудня триває 13-й Раrіs Іntеrnаtіоnаl Fаntаstіс Fіlm Fеstіvаl (РІFFF). Цей кінофестиваль присвячений фантастиці, трилерам, фільмам жахів та анімації. РІFFF вважається одним з найвідоміших кінофестивалів, присвячених жанровому кіно.Цьогоріч у рамках секції Іntеrnаtіоnаl Fеаturеs Соmреtіtіоn (Міжнародний конкурс повнометражних фільмів) Україну представила науково-фантастична трагікомедія "Ти – Космос" режисера Павла Острікова. Показ у французькій столиці пройшов 7 грудня."Ти — Космос" розповідає про космічного далекобійника Андрія (Володимир Кравчук), який після вибуху Землі залишився єдиною людиною, що вижила, поки на зв’язок не виходить француженка Катрін. Попри величезну відстань, герой летить побачитись із нею — назустріч останньому в світі коханню.На офіційному сайті фестивалю стрічку назвали "рідкісною та піднесеною науково-фантастичною перлиною з України, яка заслуговує на увагу в кінотеатрах".Від моменту заснування у 2011 році РІFFF став однією з ключових подій для шанувальників жанрового кіно з усього світу.Науково-фантастичний фільм Павла Острікова "Ти - Космос" відібрали до секції Раnоrаmа - найстарішого у світі фестивалю жанрового кіно Sіtgеs.Наприкінці вересня "Ти – Космос" здобула перші міжнародні нагороди на кінофестивалі в Страсбурзі.На початку листопада науково-фантастична трагікомедія здобула 3 нагороди на кінофестивалі Тrіеstе Sсіеnсе+Fісtіоn Fеstіvаl.У листопаді фільм отримав нагороду на FіlmFеstіvаl Соttbus у Німеччині та Тhе Тhеssаlоnіkі Іntеrnаtіоnаl Fіlm Fеstіvаl у Греції.  
we.ua - На міжнародному фестивалі фантастичних фільмів у Парижі показали українську стрічку Ти - космос
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Українські військові “зачистили” один з кварталів у Часовому Яру на Донеччині, – Сили оборони
У Донецької області українські захисники зачистили один кварталів міста Часів Яр Ситуація на цьому напрямку залишається непростою. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на представника пресслужби 24 окремої механізованої бригади ім. Короля Данила Андрія Полухіна в ефірі "Суспільного". "На цей момент одна з успішних операцій – це зачистка одного з кварталів міста Часів Яр від ворожої піхотної групи, […] Тhе роst Українські військові “зачистили” один з кварталів у Часовому Яру на Донеччині, – Сили оборони арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - Українські військові “зачистили” один з кварталів у Часовому Яру на Донеччині, – Сили оборони
У Києві відкрили інсталяцію із «Золотим м’ячем» Андрія Шевченка
У столичному парку імені Тараса Шевченка з 7 по 15 грудня демонструватимуть “Золотий мʼяч”, який 20 років тому здобув нинішній президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко.
we.ua - У Києві відкрили інсталяцію із «Золотим м’ячем» Андрія Шевченка
Золотий м’яч у центрі Києва. Уболівальники можуть сфотографуватися з нагородою Андрія Шевченка — фото, відео
7 грудня президент УАФ та колишній форвард збірної України Андрій Шевченко привіз у Київ Золотий м’яч, який він отримав у 2004 році, граючи за Мілан.
we.ua - Золотий м’яч у центрі Києва. Уболівальники можуть сфотографуватися з нагородою Андрія Шевченка — фото, відео
Андрій Мандзій здобув першу медаль у сезоні Кубка націй із санного спорту
У австрійському Інсбруку стартував етап Кубка націй з санного спорту, як пройшли змагання, результат Андрія Мандзія, час, медаль якого ґатунку здобув — Суспільне Спорт
we.ua - Андрій Мандзій здобув першу медаль у сезоні Кубка націй із санного спорту
Андрій Шевченко привіз "Золотий м'яч" в Україну: його інсталювали в Києві, планується турне країною
Про це повідомила кореспондентка Еспресо Наталя Стареправо.Двадцять років тому, у грудні 2004-го, Андрій Шевченко отримав найпрестижнішу нагороду у світі футболу - "Золотий мʼяч".  Він став першим і залишається єдиним українцем, який здобув нагороду за часів незалежності. На річницю відзнаки Шевченко привіз трофей з Італії в Україну. Його виставили у Києві в парку ім. Тараса Шевченка."Це один із захопливих моментів моєї кар’єри. Я радий, що сьогодні "Золотий м'яч" у Києві та що він вирушить далі - у подорож українськими містами, щоб надихати дітей займатися футболом. Щоб нагадувати - зусилля та наполегливість дають результат. Щоб доводити — все можливо, якщо ти справді любиш те, що робиш. Вірю, що в Україні вже підростає наступний володар "Золотого м’яча"", - зазначив Андрій Шевченко, президент Української асоціації футболу. "Золотий м’яч" буде у Києві до 15 грудня. Згодом трофей повезуть Україною - зокрема він буде у Краматорську, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові та рідному для Андрія Шевченка Яготині. У кожному місті нагорода буде виставлена на центральному залізничному вокзалі й доступна для всіх охочих.Британське видання FоurFоurТwо склало рейтинг найбільших "пограбувань" в історії вручення "Золотого м'яча". Друге місце у списку посів Андрій Шевченко.
we.ua - Андрій Шевченко привіз Золотий м'яч в Україну:  його інсталювали в Києві, планується турне країною
Якихось 30 років тому – УЄФА пригадав дебютний гол Шевченка у Лізі чемпіонів
Союз європейських футбольних асоціацій нагадав про перший гол Андрія Шевченка, з якого і почалось його сходження на футбольну вершину.
we.ua - Якихось 30 років тому – УЄФА пригадав дебютний гол Шевченка у Лізі чемпіонів
Повідомили про смерть дев'яти військових з Рівненщини
Стало відомо про смерть дев'яти військових з Рівненщини: Вадима Ковальчука, Миколи Ядчука, Петра Кошмака, Василя Гапончука, Василя Мельника, Сергія Шевчука, Андрія Малишко, Василя Гаврилюка та Юрія Троцюка
we.ua - Повідомили про смерть дев'яти військових з Рівненщини
Рівно 30 років тому Шевченко забив перший гол у Лізі чемпіонів: історичне відео
Сьогодні, 7 грудня, відзначається пам'ятна дата для українського футболу та Андрія Шевченка. Український нападник 30 років тому відзначився першим голом в Лізі чемпіонів. Повний текст новини
we.ua - Рівно 30 років тому Шевченко забив перший гол у Лізі чемпіонів: історичне відео
Перший гол Андрія Шевченка в Лізі чемпіонів — історичне відео
7 грудня 1994 року в поєдинку Динамо — Баварія Шева забив свій перший м’яч у Лізі чемпіонів. Загалом на його рахунку 59 голів у ЛЧ.
we.ua - Перший гол Андрія Шевченка в Лізі чемпіонів — історичне відео
Використовувати юнацький максималізм в мобілізації 18-літніх — неправильно — ветеран
Мобілізаційний вік з 18 років — чи має сенс? Аліна Сарнацька розпитала ветерана Андрія Зотікова та юриста Олега Симороза.  Запис Використовувати юнацький максималізм в мобілізації 18-літніх — неправильно — ветеран спершу з'явиться на Громадське радіо.
we.ua - Використовувати юнацький максималізм в мобілізації 18-літніх — неправильно — ветеран
Програма-мінімум. Про що говорила українська делегація із командою Трампа
Українська делегація у США не змогла "вибити" конкретику по українському питанню з оточення обраного президента Дональда Трампа, але дещо таки прояснилося. Про деталі розповідає Gаzеtа.uа. Українська сторона дипломатично взяла США у "лещата". З одного боку, перша віце-прем'єрка Юлія Свириденко з міністром оборони Рустемом Умєровим і з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком у Сполучених Штатах мали на меті зустрітися з членми команди Дональда Трампа. З іншого, спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук приймав у Києві представників республіканських дослідницьких центрів і консервативних організацій. Єрмаку та іншим членам української делегації вдалося зустрітися з номінантами на посади радника президента з нацбезпеки Майком Волтцом і спецпредставника по Україні Кітом Келлогом. Тhе Wаll Strееt Jоurnаl доповнює - був і майбутній віце-президент Девід (Джей Ді) Венс. Тhе Nеw Yоrk Тіmеs підтверджує - так, була зустріч з Венсом, з української сторони ще й амбасадорка Оксана Маркарова. За іншими джерелами, Єрмак встиг відвідати Флориду заради переговорів із майбутньою керівницею апарату президента США Сьюзі Вайлз. Про спілкування Стефанчука з американськими консервативними гостями відомо більше: обговорили оборонні потреби України і Формулу миру. Фінансовий аспект Юлія Свириденко у США встигла поспілкуватися щодо санкції проти РФ та продажів української сталі на американському ринку із першим заступником міністра торгівлі США Доном Грейвсом і з конгресменом Доном Бейконом. Другий тайм зустрічей - з представниками кредиторів. Свириденко у США мала перемовини з першою заступницею директорки-розпорядниці МВФ Гітою Гопінат, з віце-президенткою Світового банку з Європи і Центральної Азії Антонеллою Бассані. Представнки України закликали американський бізнес інвестувати в українську енергетику. Фінансове питання постало не випадково. NYТ звертає увагу на послідовність подій: у вівторок, 3 грудня (у Києві це була середа, 4 грудня) спікер Палати представників Конгресу Майк Джонсон відмовився ставити на голосування запит адміністрації Джо Байдена на надання додаткової допомоги Україні обсягом у 24 мільярди доларів США. Хоча Пентагон швидко заявив про 725 мільйонів доларів пакету термінової допомоги і цим частково перекрив поразку у Конгресі, паралелі з минулою зимою, коли зволікання з наданням фінансової підтримки призвели до низки криз і вплинули на ситуацію на полі бою, занадто очевидні. Стурбованість дається взнаки На думку американських ЗМІ, у Києві стурбовані тим, що може чекати нас після 20 січня 2025 року. Наприклад, народний депутат і голова парламентського комітету з зовнішньої політики Олександр Мережко в одному з інтерв'ю зізнався, що планує відвідати Вашингтон у грудні, "щоб зустрітися з людьми, які близькі до Трампа". У Тhе Wаshіngtоn Тіmеs припускають, що підстави для тривоги у Києві є, адже "саме існування країни може залежати від рішень, котрі прийме Дональд Трамп і його команда з безпеки і зовнішньої політики". Певні порухи до цього здійснюються і вони не додають конкретики, але додають тривожності. За доволі скупими інформаційними повідомленнями про зустрічі Андрія Єрмака відомо, що українська делегація знайшла підтримку щодо постачання зброї до України. Прибічником цього є Кіт Келлог. Інших деталей перемовин джерела в оточенні Трампа не розголошують, офіційні запити ЗМІ залишені без коментарів. Натомість у США пролунали цікаві заяви, що безпосередньо не пов'язані з візитом Єрмака, але котрі створюють інформаційне тло для них. Чинний радник президента США Джейк Салліван, котрий нещодавно порадив Києву посилити мобілізацію (і цей заклик повторив держсекретар Ентоні Блінкен у Брюсселі 4 грудня), звернувся до команди Трампа з проханням прискорити збільшення обсягів виробництва американського ВПК, розпочате при Джо Байдені. Якщо цього не відбудеться, США можуть відчути дефіцит боєприпасів у разі війни з Китаєм, попередив він. Таємниці розмови двох генералів Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США і найближчий військовий радник Байдена, генерал Чарльз Браун повідомив про свою телефонну розмову з начальником Генштабу РФ Валерієм Герасимовим. Запит на дзвінок був від міноборони Росії, росіяни нібито просили не повідомляти про нього заздалегідь. Вони обговорити низку глобальних і регіональних питань безпеки, з конфліктом в Україні виключно, про це сказано у пострелізі представника генерала Брауна. З інших джерел відомо, що Герасимов попередив Брауна про військові навчання у Середземному морі, а також заявив - удар "Орєшніком" був призначений "задовго до надання США дозволу Україні на використання ракет АТАСМS". Міноборони РФ згодом підтвердило факт дзвінка - першого з 24 лютого 2022 року. Американський телеканал АВС з посиланням на джерело в американських посадових колах інформує, що Браун і Герасимов обговорили, як уникнути прорахунків та ескалацій між країнами щодо України. Контрапункти майбутнього Вихід такої інформації назовні через ЗМІ може свідчити про бажання продемонструвати факти консультацій по Україні на різних рівнях, що автоматично позбавляє делегацію Свириденко-Умєрова-Єрмака статусу виняткової. Водночас висловлювання Саллівана частково є проявом роздратування чинної адміністрації Джо Байдена тим, що президент Володимир Зеленський та посадові особи з його оточення натякають на провину Заходу у тому, яка нині ситуація на полі бою. Водночас контури майбутньої вірогідної угоди з Путіним уже очевидні, вважає президент і головний виконавчий директор Атлантичної Ради Фредерік Кемп: Україна віддає більшу частину з 20% своєї території, що нині тимчасово окупована РФ, в обмін на залізні гарантії безпеки, шлях до ЄС і до НАТО. Але Трампу доведеться відмовитися від передвиборчої обіцянки закінчити війну за 24 години, вважає Кемп. Цікаво, що у китайських експертних колах наголосили, - перша ідея Трампа - натиснути одночасно на РФ і Україну - зазнала поразки. Утім, подальша тактика нового президента США може призвести до того, що інтереси альянсу "РФ- Китай" будуть суперечити інтересам кожної з цих держав у питанні війни в Україні. Зокрема, якщо РФ і Україна укладуть угоду за посередництва США, американські війська посилить тиск на КНР. Залишається питання, чи буде голос української сторони почутий при формуванні деталей такої угоди. Тривожні дзвіночки для Києва лунають звідусіль. Сергій Лавров відвідує Мальту - вперше приїхав до країни Європи після 24 лютого 2022 року на міністерське засідання ОБСЄ. Але візу для Марії Захарової Мальта все-таки скасувала. Нерви не канати Але і в Росії неспокійно. Кіт Келлог різко відповів російському олігарху Костянтину Малофєєву, котрий в інтерв'ю Fіnаnсіаl Тіmеs пообіцяв послати Келлога до біса, якщо той приїде до Москви зі своїм планом. Натомість вимоги РФ у вигляді Малофєєва такі: скасування "далекобійки" для України і усунення Зеленського з посади президента. "Ви не розумієте, хто такий Дональд Трамп, - відповів Келлог. - Поверніться до свого сховку і подумайте над цим". Росія не хоче миру, натомість прагне виграти час для перегрупування, оздоровлення економіки, відновлення ВПК, вважає ексдипломат і експерт Центру оборонних стратегій Олександр Хара. На його думку, потрібно брати до уваги особливості особистості Дональда Трампа, його амбітність, на котру, можливо, б'є Путін, піднімаючи ставки і представляючи нашу країну як не згодну на мир. "Ми чудово розуміємо, що будь-який мир із Росією - це просто відкладена смертна кара. Через два-три роки Росія знову розпочне війну", - наголосив він. На початку вторгнення Росія мала перевагу у раптовості та у ресурсі, але нині ресурс виснажується. РФ, як і Україна, зараз залежать від допомоги зовні, розповів військовий експерт Олександр Коваленко Тhе Wаshіngtоn Тіmеs. Путін намагається продемонструвати Трампу силу і довести, що перемога РФ на полі бою є справою часу, хоча це далеко не так. Вірогідно, реальний стан справ і намагалася донести до оточення Дональда Трампа українська делегація у США і Стефанчук к Києві.
we.ua - Програма-мінімум. Про що говорила українська делегація із командою Трампа
Як інстаграмниці керують НАТО і Радбезом ООН від імені України
Здавалось би у такій ситуації — українська сторона мала випустити на міжнародні майданчики краще з кращого. Але... Україну в НАТО поїхала представляти українська блогерка Раміна. А на Радбезі ООН (за живого і здорового посла Сергія Кислиці) виступала позаштатна (!) радниця Андрія Єрмака Даша Зарівна. Одразу спойлерну, що нічого не маю проти розважальних ютубів, фешн-журналісток і радників політиків. Утім світ явно повертається до консервативної політики та класичної дипломатії. Тож поява на важливих зустрічах людей без статусу і профільного досвіду — точно не наш варіант, коли наша перемога виглядає специфічно: жертвуємо або суверенітетом, або територіями. Читайте також: "Фергі-тайм" для Банкової. Чи світять нам прориви у мирному плані Трампа?Почнемо зі зустрічі з Марком Рютте з різного штибу тіктокерами, які навіть сильно не знімають контент про реалії війни. Вона була присвячена 1000 днів повномасштабної війни. І виникає питання, а чи таке представництво нам треба у час, коли є проблеми на Покровському напрямку?  І врешті — настільки адекватно українські організатори використали вікно в насиченому графіку генсека Альянсу?Марк Рютте — досвідчений європейський політик, один з небагатьох, котрого щиро поважає новообраний президент США Дональд Трамп. Не так давно вони мали зустріч у Флориді, де накидали намітки нової європейської системи безпеки. То чи справді туди мали б поїхати саме тікток-війська. Блогерка Раміна їздила в штаб-квартиру НАТО, де розказала про те, що буде пропонувати Рютте якісь ідеї. Найцікавіше в її рефераті — Раміна не дуже розуміє, як саме НАТО ухвалює рішення щодо передачі зброї. Хоча про це чимало розповідали колишні міністри Дмитро Кулеба та Олексій Рєзніков. З початку повномасштабного Раміна знімала інтервʼю з військовими, хоча раніше її цікавив російський шлак. Але чому до Брюсселя не поїхали воєнні кореспонденти, топові волонтери та військові — які цілком собі претендують на лідерів суспільних думок?Що може нарадити Раміна Рютте? Про якість інтиму після 40? Чи познайомити з Вєрою Брєжнєвою? Чи пожалітись на РХП і схуднення? Таке собі. Навряд чи весь цей шлак цікавить генсека НАТО, коли мова іде про майбутніх захист Європи від Осі зла. Рютте з його досвідом, впливом та доступом до Трампа — міг би бути нашим другом, але йому пропонують клоунаду із "Холостяка" та "Плейбою".Тому, коли після такого представництва лідерами думок — МЗС видає заяви, що нас не чують і пропонують сурогати НАТО — є питання і до самої України. Читайте також: Єрмак у Вашингтоні: що вирішилиТе ж саме про засідання Радбезу ООН і виступу позаштатної радниці Єрмака, яка певний час очолює ініціативу з повернення дітей. Нинішня ООН — ще той звіринець, але наш ворог Росія відправляє туди кращих і зубастих представників — часто не тільки з високим дипломатичним рангом, а й погонами спецслужб. Якщо якась пані хоче займатись дипломатією саме там — їй варто визначатись, чого вона хоче більше: телеграмів Банкової, комунікаційних кейсів про "фортецю Бахмут" чи реальної роботи з нуля як дипломата. Коли захисники такої дипломатії з народу і простих облич з інстаграму прибігають і кажуть, а що там ваші Олексії Гончаренки та Кислиці, які теж виступають по світу і, мовляв, не дають своїм маскулізмом дорогу талановитим жінкам — хочу нагадати факти. Проблема не в статі, питання в тому, що є криза державного управління — і вгору полізло те, що не мало там бути. В чому різниця між Гончаренком, Кислицею та Зарівною з Раміною? Олексій Гончаренко — не раз вигравав вибори в окрузі. Він член фракції Європейська Солідарність, член української делегації у ПАРЄ, президент Комітету ПАРЄ з міграції, біженців та переміщених осіб. Тобто особа з мандатом та статусом для представництва України закордоном.Читайте також: Може, припинімо експерименти над собою?Сергій Кислиця — кадровий дипломат, міжнародний правник, з 20 лютого 2020 року — постійний представник України при Організації Об'єднаних Націй. На відео з виступу Зарівної видно, як він ставиться до таких сюрпризів: без ентузіазму.Далі. Чому у нас дипломати рівня Чалого, Пристайка та Кулеби не в професії в часи війни, але є зелене світло подругам і знайомим?Гарний урок про те, що шоубізнес має лишатися у себе вдома. Бо коли він сідає на голову державі — так недовго втратити її назавжди. Спеціально для ЕспресоПро авторку: Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналісткаРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів. 
we.ua - Як інстаграмниці керують НАТО і Радбезом ООН від імені України

What is wrong with this post?