Ukrainians news about Цікаво

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Між зображенням хлопця є різниця: знайдіть три відмінності за 25 секунд
Головоломки - це не лише розвага, а й тренування для мозку. Вони покращують пам'ять, розвивають логічне мислення та знижують рівень стресу. Регулярне розв'язування загадок підтримує мозок у формі Ця швидка головоломка - найкращий тест на вашу спостережливість. Завдання: знайти три приховані зміни на двох майже ідентичних фотографіях хлопця біля ялинки за 25 секунд, пише jаgrаnjоsh. Звертайте пильну увагу на такі дрібні деталі, як кольори, форми чи розташування об'єктів. Скануйте сцену: зверніть увагу на поле та об'єкти - крихітні відмінності можуть ховатися на видноті. Подивіться на фон: елементи фону часто змінюють, щоб вас збентежити, тому уважно дивіться на незначні зміни. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайдіть рукавичку, якщо маєте гострий зір: ця головоломка перевірить ваш ІQ за секунди Запустіть таймер і подивіться, чи зможете ви помітити всі три відмінності менш ніж за 25 секунд. Ця головоломка ідеально підходить для перевірки вашої спостережливості, тож візьміть друга та подивіться, хто швидше помітить відмінності. Перевірте відповідь на зображенні нижче. Оптичні ілюзії - це карколомні зображення, які кидають виклик нашому сприйняттю та зоровим навичкам. Розгадувати оптичні ілюзії цікаво, і вони можуть бути чудовим способом підвищити творчий потенціал. На опублікованій картинці зображена сітка, повна святкових новорічних цукерок. Хоча на перший погляд всі схожі, але це зовсім не так. Одна з цукерок відрізняється від інших. Чи можете ви помітити дивну цукеркову тростину за 5 с.
we.ua - Між зображенням хлопця є різниця: знайдіть три відмінності за 25 секунд
Що подарувати на Новий рік Дерев'яної Змії: найкращі ідеї для рідних і друзів
У новорічну ніч подарунок має особливе значення. Він повинен символізувати побажання щастя, здоров'я та благополуччя. Якщо зустрічаєте рік Дерев'яної Змії, варто врахувати її символіку: натуральність, елегантність і мудрість. Презенти з дерева, екологічні речі та вишукані прикраси стануть чудовим вибором, який підкреслить повагу до східної традиції та подарує гармонію вашим близьким. Gаzеtа.uа підготувала ідеї, що можна подарувати рідним та друзям у новорічну ніч, щоб притягнути удачу. Ідеї подарунків для рідних та друзів у рік Дерев'яної Змії Подарунки з дерева. Різьблені статуетки або фігурки у вигляді змії. Дерев'яні шкатулки для прикрас або сувенірів. Еко-іграшки для дітей. Корисні речі для дому. Набір бамбукового посуду. Елегантні дерев'яні підставки для гарячого та інше кухонне начиння. Ароматичні свічки з натуральних матеріалів. Також можна подарувати аромадифузори чи парфуми. Талісмани та прикраси. Амулети або кулони у формі змії. Прикраси з дерева чи натуральних каменів. Чудовим подарунком будуть ювелірні вироби з каменем символічних кольорів, наприклад зі смарагдом або малахітом. Екологічні подарунки. Набори для вирощування зелені. Креативні екоторбинки чи багаторазові пляшки для води. Не зайвими будуть аксесуари в зелених кольорах, наприклад шарфи, рукавички, сумки, краватки, паски. Книги та символічні речі. Книги про східну мудрість чи самоусвідомлення. Даруйте картини, або інші витвори ручної роботи. Солодощі та напої. Набори шоколаду з екологічним пакуванням. Натуральний мед або набір трав'яних чаїв. Рослини. Змія символізує оновлення та трансформацію, тому живі рослини або квіткові композиції також будуть вдалим подарунком. Краще вибирати екзотичні та стійкі рослини. Наприклад, сукуленти. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як не відлякати удачу у 2025 році: які страви краще виключити з новорічного меню Як правильно упакувати подарунок Подарунок на рік Змії краще оформити в темно-зелених, золотих або чорних тонах. Ці кольори символізують спокій, багатство та загадковість. Додайте атласні стрічки або натуральні матеріали, щоб підкреслити витонченість. З наближенням Нового року кожен з нас прагне створити особливу атмосферу для святкування. Це час, коли нарешті можна зустрітись з тими, кого давно не бачили, згадати минуле та помріяти про майбутнє. Рік Дерев'яної Змії, що символізує мудрість, спокій і гармонію з природою, дає нам чудову можливість оформити святковий стіл у природному стилі. Зверніть увагу на декорації та кольорову гаму столу, щоб посиденьки були затишними та незабутніми.
we.ua - Що подарувати на Новий рік Дерев'яної Змії: найкращі ідеї для рідних і друзів
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Мама оцінить: 10 цікавих варіантів новорічних подарунків для найріднішої
В грудні багато українців починають вибирати і купувати подарунки для своїх близьких на Новий рік. Завжди постає дилема, що подарувати мамі у цей день. Gаzеtа.uа підготувала добірку, що який презент потішить і не розчарує вашу маму, навіть якщо у неї все є. Але орієнтуйтеся на її смаки та уподобання, щоб подарунок не лежав у шафі, а ним користувались. Чашка з улюбленими цукерками та набором чаю або кави. В подарунковий пакунок можна покласти ще всіляких смаколиків, які в звичайні дні не завжди можна собі дозволити. Теплий плед. Обирайте тих кольорів чи відтінків, які подобаються вашій мамі. Також можна купити постільну зимову білизну. Зимове взуття. Купіть зручні уггі, головне не прогадати з розміром. Теж приємно вразять домашні тапці. Або домашній одяг: теплий халат, піжама, кофти, штани, тематичні шкарпетки. Сумка. Беріть невелику, через плече для найнеобхідніших речей, яка може замінити гаманець. Сертифікат у спа-салон. Такий подарунок ніколи не буде зайвим. Відпочити і розслабитись - це те, в чому завжди є потреба. Квиток у кіно чи театр. Ідеально, якщо буде вистава з її улюбленою актрисою чи актором. Таким чином подаруєте мамі емоції на все життя. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подарувати дружині на Новий рік: п'ять безпрограшних ідей Набір косметики по догляду за собою. Погляньте, що варто оновити їй і створіть презент з кількох варіантів. Парова праска або ручний відпарювач для одягу. Всі ми знаємо, скільки витрачаємо часу, щоб випрасувати одяг чи постільну білизну. А коли треба тюлі випрасувати, то взагалі зникає бажання це робити. Полегшити цей процес можна за допомогою парової праски чи відпарювача для одягу. Улюблений парфум. Це безпрограшний варіант подарунку. Путівка в санаторій чи на курорт. У воєнний час це, звісно, коштовний подарунок. Не всім по кишені. Але його мама точно оцінить. Ідеально, якби ви поїхали разом. Саме час задуматися про подарунки для коханого чоловіка. У статті знайдете кілька найцікавіших і найпопулярніших на нашу думку варіантів. Вирушаючи за покупкою, необхідно враховувати кілька важливих моментів: вік чоловіка, ступінь близькості, особисті уподобання, хобі та захоплення.
we.ua - Мама оцінить: 10 цікавих варіантів новорічних подарунків для найріднішої
Знайти єнота в оптичній ілюзії: як перевірити зір за дев'ять секунд
Оптичні ілюзії чудовий спосіб перевірити багато навичок у житті. Деякі головоломки перевіряють спостережливість, тоді як інші можуть допомогти визначити ваш ІQ, пише dаіlystаr. Останню головоломку можна вирішити, лише якщо ви дійсно використовуєте свій зір. На зображенні барвиста сцена з мамою та дочкою в магазині разом з іншими клієнтами. Власниця магазину зважує товар, а її різнокольорові продукти виставлені на розкішній вітрині. На фото багато чого відбувається, ведуться розмови та покупець, який дивиться на фрукти. Але ваше завдання знайти прихованого єнота, який ховається десь на зображенні. Ви повинні вирішити її протягом дев'яти секунд або менше, і якщо ви це зробите, це чудова новина для вашого зору. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оптична ілюзія у стилі Маtrіх: хто ви, якщо розгадаєте цифрову головоломку за дві секунди Ці ілюзії стимулюють ділянки мозку, що відповідають за зорову пам'ять і інтелект. Якщо знайти не можете, погляньте на картинку нижче. Там є підказка з правильною відповіддю. Оптичні ілюзії легко розгадувати, коли зображення яскраві та кольорові. Спобуйте розгадати головоломку на чорно-білому фоні. Це об'єднає ваші навички бачення та мислення. Такий вид оптичних ілюзій допомагає швидко сфокусувати свій погляд і допомагають миттєво підвищити свій ІQ. У цій оптичній ілюзії захований меч. Ви повинні знайти його протягом п'яти секунд.
we.ua - Знайти єнота в оптичній ілюзії: як перевірити зір за дев'ять секунд
Скільки кіл бачите на картинці: головоломка, яка збиває з пантелику
Головоломки створені не просто для розваги. Це потужні інструменти, які розширюють межі вашого розуму, перевіряючи ваш ІQ та концентрацію. У цій головоломці правильна відповідь не така очевидна, як вам здається. Ваше завдання полягає в тому, щоб швидко й точно порахувати кола. Скільки кружечків, дайте відповідь лише за 5 секунд. Людина з гострим поглядом на деталі може виконати це завдання за такого тиску часу. Ця головоломка вимагає від вас швидкого мислення. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яке коло посередині більше: складна головоломка, яка спантеличила багатьох Якщо ви можете визначити правильну кількість кіл менш ніж за 5 секунд, ви, швидше за все, володієте надзвичайною розумовою спритністю та природним хистом вирішувати проблеми. Хто не зміг вчасно знайти правильну відповідь, не хвилюйтеся. Загалом є 8 кіл, тобто 4 зовнішні чорні кола, 4 внутрішні порожні кола. Оптичні ілюзії можуть багато розповісти про наші когнітивні здібності, включаючи ІQ та увагу до деталей.Ця карколомна оптична ілюзія кине виклик навіть найгострішому розуму. Чи можете ви помітити помилку на зображенні кубиків протягом 8 секунд.
we.ua - Скільки кіл бачите на картинці: головоломка, яка збиває з пантелику
Лише найуважніші знайдуть новорічну цукерку за 5 с: перевірте себе у святковій головоломці
Оптичні ілюзії - це карколомні зображення, які кидають виклик нашому сприйняттю та зоровим навичкам. Розгадувати оптичні ілюзії цікаво, і вони можуть бути чудовим способом підвищити творчий потенціал, пише jаgrаnjоsh. На опублікованій картинці зображена сітка, повна святкових новорічних цукерок. Хоча на перший погляд всі схожі, але це зовсім не так. Одна з цукерок відрізняється від інших. Чи можете ви помітити дивну цукеркову тростину за 5 с. Перевірте свою спостережливість зараз. Уважно перевірте зображення. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Є секунди на розгадку оптичної ілюзії: яка тварина захована на зображенні Люди з найвищими візуальними навичками можуть знайти дивну цукерку швидше, ніж інші читачі. Вітаємо тих, хто помітив дивний; у вас найгостріший зір. Ті, хто не зміг знайти дивну цукеркову тростину, можуть перевірити відповідь нижче. Непарна цукеркова тростина знаходиться внизу третього стовпчика. Тести-головоломки ІQ на основі картинок популярні через їх простоту та ефективність, якщо хочете перевірити свою спостережливість. Ця головоломка, зокрема, перевіряє вашу здатність вловлювати тонкі візуальні ознаки, які відрізняють економічний статус кожної сім'ї на зображенні. Уявіть дві родини, зображені в спільній побутовій обстановці. Кожна сім'я має відмінні характеристики, представлені через предмети, одяг і домашнє оточення. Ваше завдання полягає в тому, щоб уважно спостерігати за оточенням кожної сім'ї та визначити, які ознаки можуть вказувати на фінансові труднощі. Для цього є 11 секунд.
we.ua - Лише найуважніші знайдуть новорічну цукерку за 5 с: перевірте себе у святковій головоломці
Стежте, хто першим ступить на поріг: про які традиції та заборони треба знати у день Різдва
Різдво це час особливих традицій, повір'їв та ритуалів, наповнених надією на світле майбутнє. Психолог Марина Єлісєєва та астропсихолог Валентина Віттрок розповіли про те, що слід робити 25 грудня, а від чого краще утриматися, пише tsn. Вважається, що ввечері напередодні Різдва, або Святвечора, душі родичів, що пішли, спускаються на Землю, щоб бути присутнім на сімейних святах. Тому перед сидінням за святковим столом наші предки дмухали на стілець, щоб не зачепити невидимих ​​гостей. Гостей зі світу живих прийнято зустрічати із турботою та привітністю, особливо на Різдво. Кількість гостей у цей день вважалася сприятливим знаком, провісником удачі та благополуччя у році. Однак, слід зазначити, що гостей краще вибирати з розумом. Запрошуйте лише тих, кого справді любите та хто вам приємний. Одяг повинен був бути світлим, оскільки темний вважався ознакою сімейної жалоби на рік. Крім того, одяг повинен був бути новим, оскільки старий асоціювався з бідністю. Також звертайте увагу, хто першим переступить поріг у будинку 25 грудня чоловік чи жінка. Якщо першим увійде чоловік, весь рік на сім'ю чекають успіх і благополуччя; якщо жінка навпаки. Погода на Різдво Наші пращури помітили, якщо у цей день тепло, то зима буде холодною. Завірюха та іній обіцяли хороший урожай, сніг ранню весну, а зоряне небо передвістя врожайного року для гороху та гречки. Заборони дня Цього святого дня також існує безліч заборон. Жінкам не рекомендувалося шити, щоб уникнути сліпоти в сім'ї, та в'язати, щоб запобігти заплутуванню пуповини новонародженого. Незважаючи на невизначеність у науковому обґрунтуванні цих заборон, дотримання традицій було важливим елементом вірувань предків. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мультфільми для всієї сім'ї: що подивитися під час різдвяно-новорічних свят Що можна робити Також існує безліч ритуалів, пов'язаних із Різдвом. Наприклад, протягом 40 днів, починаючи з 25 грудня, щоранку можна загадувати нове бажання. Однак важливо пам'ятати, що бажання має бути особистим. Не варто просити інших, щоб уникнути можливих негативних наслідків. Вдруге українці будуть святкувати Різдво Христове 25 грудня. Це нова дата за церковним календарем, який ввели в дію 1 вересня 2023 року. Особливою традицією українського Різдва є колядки веселі пісні на релігійну тематику. Колядники обходять будинки, тримаючи в руках велику зірку, та розважають своїх сусідів і членів родини за гроші і солодкі подарунки.
we.ua - Стежте, хто першим ступить на поріг: про які традиції та заборони треба знати у день Різдва
Між святковими картинками є дві відмінності: спробуйте знайти за вісім секунд
Головоломки "Знайди відмінності" одне з найпопулярніших онлайн-завдань для перевірки спостережливості. У новому завданні представлено два ідентичні зображення, пише jаgrаnjоsh. Між святковими картинками є дві відмінності. Спробуйте знайти їх за вісім секунд. Тільки найуважніші люди можуть помітити їх за цей час. Регулярне виконання завдання з виявлення відмінностей може покращити психічне здоров'я та концентрацію як для дітей, так і для дорослих. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевірте уважність за 16 сек.: знайдіть три відмінності між зображеннями пінгвінів Головоломка "Знайди відмінності" - відмінний спосіб перевірити уважність людини. Дослідження показують, що такі дії стимулюють ділянки мозку, відповідальні за концентрацію та пам'ять. Якщо не вдалося побачити різницю між картинками, гляньте на зображення нижче. Відмінності обведені кружечками. Випробувати свою гостроту зору можна за допомогою заплутаних головоломок з оптичною ілюзією. На двох картинках зображена вчителька біля дошки. На перший погляд картинки ніби ідентичні, але є три відмінності.
we.ua - Між святковими картинками є дві відмінності: спробуйте знайти за вісім секунд
Як самому зробити ялинку, щоб не купувати ні штучну, ні живу: добірка варіантів
Незабаром настане новий рік і за традицією українці прикрашають свої оселі святковими ялинками. Хтось купує свіжозрубану ялинку, а хтось віддає перевагу штучному дереву. Але новорічну ялинку можна створити власноруч. При цьому вам не доведеться витрачати багато грошей на її виготовлення, а деякі взагалі не потребують витрат. Знадобляться лише потрібні підручні матеріали,які точно є у вас вдома. Gаzеtа.uа підготувала добірку, якими ялинками можна прикрасити будинок чи квартиру. На такий декор гості точно звернуть увагу. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати свіжу ялинку: сім ключових ознак Варіантів незвичних ялинок є велика кількість. Усі вони відрізняються технікою виконання і своїм виглядом. Головну ялинку України змонтували біля Софійського собору у Києві. Її основними кольорами будуть білий і зелений. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко. За його словами, ялинка не така велика, як в мирний час, але життєствердна, як ніколи.
we.ua - Як самому зробити ялинку, щоб не купувати ні штучну, ні живу: добірка варіантів
Чому Різдво святкують 25 грудня: історія дати, якої немає в Біблії
Дата святкування Різдва Христового завжди викликала інтерес і запитання серед вірян. У Біблії немає прямої згадки про день або місяць народження Ісуса Христа. Тож звідки взялася традиція відзначати цю подію 25 грудня, розповіли на сторінці у Fасеbооk Православної Церкви України. "Дійсно, ані Писання, ані загалом Передання Церкви не подає нам точної дати народження Сина Божого. Про саму подію та обставини Різдва Христового нам оповідають у Новому Завіті два євангелисти, святі апостоли Матфей (Мф. 1: 18 25, 2: 1 12) та Лука (Лк. 2: 4 20). Але чіткої дати не вказується", - йдеться у дописі. Чому святкуємо Різдво Христове саме 25 грудня Спершу подія Різдва Христового не виокремлювалася Церквою у повноцінне свято, а відзначалася разом з подією Хрещення Господнього 6 січня під спільною назвою Богоявлення (грец. "Епіфанія"). Так тривало приблизно до ІV століття. Розділяти ці два свята почали спочатку в Антіохії та Каппадокії, а потім й у Константинополі. Приблизно в той час для Різдва Христового визначили календарну дату 25 грудня, а спомин Хрещення Господнього звершували 6 січня. Як вирахували саме цю дату Різдва Існує кілька підходів. За одним із них, Христос перебував на землі повне число років, тож Він був зачатий в день Благовіщення, який, згідно з деякими обчисленнями, збігається з днем Розп'яття. А єврейська Пасха, на яку був розіп'ятий Спаситель, випадала того року на 25 березня. Відраховуючи звідси 9 місяців, отримували 25 грудня як дату Різдва Христового. Цю дату приймає святий Іполит на початку ІІІ століття, а потім її "захищають" святий Іоан Золотоустий (ІV ст.) та блаженний Августин (V ст.). За другим підходом, дата Різдва Христового вираховується, виходячи з дати зачаття Іоана Предтечі, Хрестителя Господнього. Від дати руйнування Єрусалимського храму шляхом зворотного хронологічного відліку виводили дату зачаття славного пророка на 23 вересня. Звідси відраховували 6 місяців вперед, отримуючи дату Благовіщення і чудесного зачаття Сина Божого (25 березня). І ще плюс 9 місяців - отримуємо дату народження Спасителя, 25 грудня. Щодо цього є цікава згадка у Священному Писанні. Зокрема, про зустріч Пресвятої Діви Марії та матері Предтечі, праведної Єлисавети, які були двоюрідними сестрами. Євангелист Лука зазначає, що коли архангел Гавриїл благовістив Діві Марії, він, зокрема, сказав: "Ось і Єлисавета, родичка Твоя, і вона зачала сина в старості своїй, і це вже шостий місяць їй, хоча називають її неплідною, бо не буває безсилим у Бога ніяке слово" (Лк. 1: 36 38). "Марія у дні ці поспіхом пішла у передгір'я, в місто Іудине, і увійшла в дім Захарії, і привітала Єлисавету. Коли ж почула Єлисавета привітання Маріїне, заграло дитя в утробі її, і сповнилася Духа Святого Єлисавета. І вигукнула гучним голосом і сказала: благословенна Ти в жонах, і благословенний плід утроби Твоєї! І звідки це мені, що Мати Господа мого прийшла до мене? Бо, коли голос вітання Твого дійшов до вух моїх, заграло дитя радісно в утробі моїй" (Лк. 1: 39 44). Через три місяці після тієї зустрічі народився Іоан Предтеча (24 червня відзначаємо Різдво Іоана Предтечі), а через дев'ять Ісус Христос (Різдво Христове відзначаємо в ніч з 24 на 25 грудня). Тож святий пророк, Хреститель Господній Іоан старший за Спасителя на шість земних календарних місяців. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли й що святкуємо у 2025 році: збережіть церковний календар Далі в історії Церкви траплялися різні події, розділення, календарні реформи, що призвели до появи кількох дат відзначення події Різдва Христового. Але важливо пам'ятати, що головним для християн є не дата, не певні цифри календаря, а зміст і сенс шанованої нами події. Тож вслухаймося в піснеспіви за богослужінням та почуймо: "Христос народжується - славте; Христос з небес - зустрічайте". Цього року українці будуть святкувати Різдво Христове 25 грудня. Це нова дата за церковним календарем, який ввели в дію 1 вересня. Особливою традицією українського Різдва є колядки - веселі пісні на релігійну тематику. Колядники обходять будинки, тримаючи в руках велику зірку, та розважають своїх сусідів і членів родини за гроші і солодощі.
we.ua - Чому Різдво святкують 25 грудня: історія дати, якої немає в Біблії
Є загроза серйозно захворіти: чого уникати цього дня
23 грудня згадують святих 10 мучеників Критських. Це група ранньохристиянських мучеників, які постраждали за віру у Христа в ІІІ столітті на острові Крит. Святі мученики постраждали за часів правління імператора Декія (249251 рр.), який відзначився жорстокими переслідуваннями християн. Місцевий правитель Криту намагався змусити їх зректися віри, але вони твердо відмовилися поклонятися язичницьким богам. Після численних катувань, їх було засуджено до смертної кари через усічення голови. Їхня смерть надихнула багатьох християн того часу зміцнити свою віру. Прикмети По небу пливуть білі хмари до морозу. Різко похолодало - весна прийде пізно. Випало багато снігу - наступного року буде багатий урожай. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масниця-2025: коли очікувати особливого тижня перед Великим постом Що не можна робити Забороняється цього дня брехати чи розпускати плітки, згідно з прикметами, будь-яка брехня, сказана 23 грудня, дуже швидко розкриється. Краще не користуватися гострими предметами - можна серйозно захворіти. Що можна робити Цього дня мами проводили особливий обряд на міцний сон дитини. Для цього над колискою водили кадилом, промовляючи при цьому: "Північниця, приходь у наш будинок, ти з кадилом пограй, спати дитині не заважай". У 2025 році віряни продовжують дотримуватись посту за новим церковним календарем. Це час молитви, покаяння та стриманості не лише у їжі. Одноденні пости зазвичай пов'язані з великими святами або пам'ятними днями, а багатоденні допомагають духовно підготуватися до найважливіших церковних свят. Найголовніший піст для християн, який передує Великодню і триває аж 40 днів. Він є своєрідною підготовкою до цього великого церковного свята. Його ідея полягає в тому, щоб наслідувати Ісуса Христа, коли той поселився в пустелі та відмовляв собі в їжі протягом сорока днів.
we.ua - Є загроза серйозно захворіти: чого уникати цього дня
Чим замінити штучну та живу ялинку: про цю хвойну рослину ви точно не знали
Якщо ви хочете здивувати своїх гостей і прикрасити дім до свят незвичайно, замість традиційної штучної чи живої ялинки оберіть альтернативну хвойну рослину. Вона виглядає стильно, довговічна і не потребує складного догляду. Розповімо, яка саме рослина може замінити новорічну ялинку, і як зробити її святковим акцентом вашого інтер'єру. Йдеться про араукарію. Вона належить до хвойних. Прекрасний варіант для дому. Гарно, святково, екологічно, а ще вона може рости у вас не один рік. Як прикрасити араукарію до Різдва та Нового року Якщо ви оберете цю незвичайну рослину, прикрасити її до Нового року та Різдва, то використовуйте легкі мініатюрні іграшки, лаконічні гірлянди чи навіть натуральні матеріали - шишки, сушені апельсини або палички кориці. Вона чудово поєднується з мінімалістичним декором, який створить атмосферу затишку і свята. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прикрасити дім на Новий рік бюджетно, але зі смаком: три безпрограшні ідеї Як доглядати за араукарію Араукарія потребує прохолодних умов вирощування. Також вона любить високу вологість, яскраве та розсіяне світло. В кімнаті також може адаптуватися до вирощування, тож вам буде, що наряджати. Араукарія любить рясний полив. Взимку вона повинна до половини просохнути, а потім можна поливати. Влітку достатньо зволожувати верхніх 2-3 см. Раз на місяць рекомендується робити рослині дощування теплою водою, щоб змити з неї пил. Таку процедуру араукарія дуже радо приймає. Новорічна ялинка є символом святкового настрою, затишку та очікування дива у різдвяний період свят. Багато, хто замислюється, коли найкраще встановлювати ялинку, щоб вона радувала довше і приносила в дім позитивну енергію. Багато сімей вважають за краще встановлювати ялинку та інші святкові прикраси в перший день місяця, щоб відзначити початок офіційного відліку часу до знаменного дня.Завчасна підготовка до свята може стати чудовим способом закласти свої власні сімейні традиції на самому початку святкового сезону.
we.ua - Чим замінити штучну  та живу ялинку: про цю хвойну рослину ви точно не знали
Будь-які операції пройдуть успішно: що треба знати про день Анастасії
22 грудня - день пам'яті святої великомучениці Анастасії. Анастасія народилася в Римі в заможній родині. Її батько був язичником, а мати - таємною християнкою. Саме мати з ранніх років виховувала доньку в дусі християнської віри. Після смерті матері Анастасія була видана заміж за язичника на ім'я Помплій, який переслідував її за віру і забороняв проявляти християнські переконання. Анастасія таємно допомагала християнам, які зазнавали переслідувань від римської влади. Вона відвідувала ув'язнених, надавала їм їжу, одяг і лікування, а також молилася за них. Завдяки своєму духовному наставнику, святому Хрисогону, вона поглибила знання християнства і зміцнилася у вірі. Після смерті чоловіка Анастасія присвятила своє життя допомозі переслідуваним. За це вона сама потрапила до рук влади. Її заарештували за наказом імператора Діоклетіана, відомого своїми жорстокими гоніннями на християн. Анастасію піддали тортурам, але вона залишалася непохитною у вірі. Її стратили 304 року - за переказами, Анастасію спалили на вогнищі. Прикмети Дощить - така ж погода буде на Новий рік. Сонячний і світлий день - на Новий рік чекайте на мороз. Співають синички - поліпшиться погода. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масниця-2025: коли очікувати особливого тижня перед Великим постом Що не можна робити, а що дозволено Краще не ходити в ліс без великої потреби, наші предки вірили, що звірі цього дня стають дуже агресивними. Не можна стригти волосся та нігті, адже це призведе до проблем зі здоров'ям. Хоча загалом цей день вважався небезпечним, проте жінкам дозволялися будь-які маніпуляції зі здоров'ям. Наші предки вірили, що він сприятливим для цього, а тому будь-які операції чи інші маніпуляції пройдуть успішно. У 2025 році віряни продовжують дотримуватись посту за новим церковним календарем. Це час молитви, покаяння та стриманості не лише у їжі. Одноденні пости зазвичай пов'язані з великими святами або пам'ятними днями, а багатоденні допомагають духовно підготуватися до найважливіших церковних свят. Найголовніший піст для християн, який передує Великодню і триває аж 40 днів. Він є своєрідною підготовкою до цього великого церковного свята. Його ідея полягає в тому, щоб наслідувати Ісуса Христа, коли той поселився в пустелі та відмовляв собі в їжі протягом сорока днів.
we.ua - Будь-які операції пройдуть успішно: що треба знати про день Анастасії
Не піднімайте знайдені речі: заборони в день Юліани
21 грудня - день пам'яті святої мучениці Юліани. Вона була римською християнкою, яка жила в ІІІ столітті. Вона була дочкою римського сенатора Александра, який був відомим язичником. Юліана вирішила приєднатися до християнської громади і відкрито висловлювала свою віру, що призвело до її арешту. Її батько намагався переконати її повернутися до язичництва, але Юліана залишилася вірною своїй вірі. Вона була засуджена і змушена вийти заміж за язичника, але відмовилася від цього шляху. Юліана була страчена за свою віру 302 року. Що не можна робити Не слід бажати щастя і здоров'я цього дня, все здійсниться навпаки. Не бажано підглядати і підслуховувати. Забороняється піднімати з землі ті речі, які ви знайшли. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масниця-2025: коли очікувати особливого тижня перед Великим постом Прикмети світанок червоного кольору - почнеться заметіль; яка погода цього дня, така вона буде в вересні; на землю випало багато снігу - буде великий урожай; снігу немає або мало, але мороз - до посушливого літа. Якщо цього дня зав'язати на руку червону нитку, то можна захиститися від нечисті і злих сил. У період різдвяних свят колядують, щедрують, а також посівають у нові дні після переходу на новий церковний календар ПЦУ. У різних регіонах ця традиція має свої особливості. Але незмінною залишається прив'язка колядок до Святвечора та Різдва. У західних областях України колядувати прийнято на Святвечір, у вечір перед Різдвом. У більшості ж областей України колядувати прийнято в ранок Різдва і до самого вечора.
we.ua - Не піднімайте знайдені речі: заборони в день Юліани
П'ять наявних звичок, які видають бідне дитинство
Звички, нав'язані бідністю ще з дитячих чи юнацьких років, залишаються з людиною назавжди. Навіть якщо вона покращила матеріальне становище з роками, то поведінка може видати непросте минуле. Як викорінити в собі мислення і звички, які видають бідне дитинство. Дешева їжа У людей, що живуть у злиднях, два критерії при виборі продуктів харчування: ціна і термін придатності. Перша повинна бути максимально низькою, а другий - максимально довгим. Продукти купуються раз на тиждень або рідше. 90% з них - консерви. Свіжі фрукти, овочі - надто дорого. М'ясо? Максимум - субпродукти. "Зайві" гроші Велика готівка в гаманці бідної людини - нонсенс. Премія, подарунок - якщо завелися гроші, їх потрібно терміново витратити. Це рефлекс, викликаний "інфекцією" злиднів. Відкладати на "чорний день" не виходить - він завжди "чорний". Бідняцьке мислення змушує жити одним днем. Людина рефлекторно йде в магазин на ринок і витрачає все до копійки, не думаючи про те, як буде платити комунальні послуги в наступному місяці. Парадокс: людина, яка потребує грошей, не береже їх, а заможна, навпаки, вміє економити. Коли у людини з'являється стабільно високий дохід, їй доводиться вчитися управляти грошима раціонально. Вона повинна зрозуміти: "зайвих" грошей не буває, потрібно завжди мати фінансовий буфер на випадок непередбачених витрат (зламалося авто, випала пломба...). Подарунки Якщо у людини немає грошей, їй не до подарунків. Максимум, що вона може собі дозволити, на всі ці свята - символічні "сувеніри". Дорослі розуміють це і не загострюють увагу. Але діти - інша категорія. "Ось тобі нові кросівки, але це тобі на День народження". Якщо ви росли в малозабезпеченій родині, вам знайома ця фраза. І навряд чи хтось із вас засмутився, що через півроку залишиться без подарунка, головне - нові кеди. Як правило, діти розуміють фінансові проблеми сім'ї і не скиглять. Але у дорослих все одно залишається почуття провини. Назавжди. Тому, коли сім'я вибирається з фінансової ями, батьки починають завалювати своїх чад подарунками. Жодного походу в магазин без нової іграшки: "Стільки часу я не міг дозволити собі балувати свого малюка". Звичка компенсувати вимушену економію подарунками проявляється також, коли дитина народилася вже в достатку, але її батьки виросли в бідності: "У мене не було, так хоч нехай у дітей все буде". Бухгалтерія Звичка постійно рахувати гроші - ще один прояв "інфекції" бідності. Ви точно знаєте, скільки грошей у вас на картці, скільки в гаманці (до копійок). Ви автоматом складаєте в умі вартість продуктів, що лежать у кошику, і завжди перевіряєте чек. Ви знаєте всі тарифи ЖКГ і формули їх обчислення. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири ознаки, що починаєте мислити як старше покоління. Перевірте себе Ця звичка залишиться з вами, навіть коли необхідність постійно "рахувати" гроші зникне. Страх - "А чи вистачить у мене грошей, щоб розрахуватися за рахунком?" - буде ще довго переслідувати тих, хто виріс у бідності. Предмети першої необхідності Якщо людина ледве зводить кінці з кінцями, то вона купує тільки те, що їй потрібно в даний момент часу. Ті, хто доношував одяг за старшими братами і сестрами, знають - нові джинси купують, коли зносяться старі, а не коли хочеться. І ця звичка залишається надовго. "Навіщо мені нові черевики? Ці ще можна відремонтувати!". Знову парадокс: людині зі звичками бідняка шопінг не приносить задоволення. Гроші є, але витрачати їх шкода. Особливо на себе. Бути бідним погано вже тому, що це займає весь ваш час. Бідність формує мислення. Але, щоб змінити його, достатньо змінити звички. Позбувшись описаних звичок, ви, можливо, незабаром помітите, що стали більш успішною і впевненою в собі людиною. Тому що виробите імунітет проти "інфекції" бідності. Не всі можуть похвалитися своїм щасливими дитинством, де батьки виконували будь-яку забаганку. Але знайдуться і ті, хто стикався із труднощами у дитячі роки. Батьки через відсутність грошей не завжди могли купити дитині те, що вона хоче. Особливо, це стосується дівчаток. Безгрошів'я створює певну модель поведінки, за якою легко визначити, чи дівчина виховувалась у бідній сім'ї, чи ні. Є кілька звичок, які видають дівчат, які виросли у злиднях. Ці звички прослизають навіть у тих, хто вже давно добре заробляє.
we.ua - П'ять наявних звичок, які видають бідне дитинство
Знайдіть рукавичку, якщо маєте гострий зір: ця головоломка перевірить ваш ІQ за секунди
Оптичні ілюзії - це більше, ніж карколомні зображення. Це фантастичний спосіб перевірити свій ІQ і спостережливість. Ці візуальні головоломки кидають виклик вашому мозку, змушують його мислити творчо та нестандартно. Сьогодні пропонуємо розгадати святкову оптичну ілюзію із захованою рукавичкою. Чи зможете ви знайти невловиму рукавичку у цій сімейній сцені менш ніж за 5 секунд, пише jаgrаnjоsh. Подивіться уважно на це фото, на якому зображено сім'ю, яка святкує Різдво. Десь у цьому святковому хаосі прихована рукавичка. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайдіть чотиригранну зірку за 5 секунд: ця загадка збила з пантелику багатьох Дослідження показують, що люди з високим ІQ і винятковими здібностями спостереження можуть швидко розгадувати головоломки оптичної ілюзії. Рукавичка може ховатися біля ялинки, загорнута серед подарунків або закамуфльована в чийсь одяг. Якщо все ще шукаєте, гляньте на зображення нижче. Рукавичку побачите на ялинці. Також у цій головоломці можна знайти приховану рибку та яйце. Оптичні ілюзії - це карколомні зображення, які кидають виклик нашому сприйняттю та зоровим навичкам. Розгадувати оптичні ілюзії цікаво, і вони можуть бути чудовим способом підвищити творчий потенціал. На опублікованій картинці зображена сітка, повна святкових новорічних цукерок. Хоча на перший погляд всі схожі, але це зовсім не так. Одна з цукерок відрізняється від інших. Чи можете ви помітити дивну цукеркову тростину за 5 с.
we.ua - Знайдіть рукавичку, якщо маєте гострий зір: ця головоломка перевірить ваш ІQ за секунди
Чого уникати сьогодні, щоб прожити довше: заборони та прикмети в Ігнатіїв день
20 грудня вшановують святого Ігнатія Антіохійського, якого прозвали Богоносцем. Припускають, що він народився в Антіохії в І столітті, сам був сирійцем і учнем Іоанна Богослова - саме в нього Ігнатій здобув глибокі знання в багатьох науках. Своє прізвисько - Богоносець - він отримав за те, що, як сказано в Євангеліє від Матвія, Ісус брав немовля Ігнатія на руки. Є й інша версія: Ігнатій отримав прізвисько, бо був "носієм Божественного духу". Пізніше святий став одним із найвідоміших великих християнських письменників - його вважають автором послань до тих, хто жив в Ефесі, Магнезії, Траллії, Філадельфії, Смирні та Римі. Після того, як апостол Петро залишив пост єпископа Антіохії, його зайняв Ігнатій. Але за часів правління імператора Траяна, єпископ потрапив під гоніння. Його заслали до Риму, де змушували відректися від віри, а потім кинули на поталу левам. Мощі святого перебувають у храмі святого Климента, в Римі. Прикмети Якщо цього дня мокрий сніг - літо буде дощовим, а якщо стоїть ясна погода - посушливим; сонце в серпанку - чекай заметіль; собаки і коти валяються в снігу - теж до заметілі; павук плете в будинку павутину - завтра буде погожий день; голосно каркають ворони - до мокрого снігу. дощить - до Різдва морозів не буде У народному календарі 20 грудня - свято Ігнатіїв день, Ігнатом і Обереговим днем. Вважалося, що в цей час потрібно захищати дім від напастей і проводили для цього низку обрядів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масниця-2025: коли очікувати особливого тижня перед Великим постом Що не можна робити лаятися і лихословити; відмовляти в допомозі; порушувати правила посту. Цього дня не варто брати і давати гроші в борг - інакше рік без грошей просидиш. Також категорично забороняється купувати взуття - згідно з прикметою, так можна скоротити собі життя. Що можна робити Цього дня можна піти до храму або помолитися вдома. Ігнатія Богоносця просять захистити від пристріту і зла, про удачу в справах, сімейне благополуччя, а також допомогу людям, які відступилися від віри. Також святий допомагає в навчанні. За народними повір'ями цього дня слід обійти навколо свого будинку з іконою в руках, щоб захистити його від зла, стихійних лих, голоду. Крім цього, прийнято вклонитися дому - вважається, що це допомагає захистити його від пристріту і збереже достаток і благополуччя. У 2025 році віряни продовжують дотримуватись посту за новим церковним календарем. Це час молитви, покаяння та стриманості не лише у їжі. Одноденні пости зазвичай пов'язані з великими святами або пам'ятними днями, а багатоденні допомагають духовно підготуватися до найважливіших церковних свят. Найголовніший піст для християн, який передує Великодню і триває аж 40 днів. Він є своєрідною підготовкою до цього великого церковного свята. Його ідея полягає в тому, щоб наслідувати Ісуса Христа, коли той поселився в пустелі та відмовляв собі в їжі протягом сорока днів.
we.ua - Чого уникати сьогодні, щоб прожити довше: заборони та прикмети в Ігнатіїв день
Які операції не можна проводити з грішми, щоб не сидіти в злиднях наступного року: заборони дня
19 грудня церква вшановує святого мученика Боніфатія. Ранньохристиянський святий, шанований у православній і католицькій церквах. Його життя пов'язане з жертовною любов'ю, покаянням і мучеництвом за віру в Христа. Боніфатій жив у ІІІ столітті в Римській імперії. Він був слугою та управителем маєтку багатої жінки Аглаїди, яка мешкала в Римі. Між ними існували не тільки ділові, але й особисті стосунки. У молодості Боніфатій вів гріховне життя, зловживав вином і не уникав розпусти. Аглаїда, усвідомивши свою гріховність, захотіла покаятися і зміцнити свою віру. Вона послала Боніфатія на Схід, щоб привезти мощі християнських мучеників, які були тоді особливо шановані. 290 року Боніфатій вирушив у Малу Азію (ймовірно, до міста Тарс у Кілікії), де в той час відбувалися гоніння на християн. Прибувши, він став свідком жорстоких катувань християн і, вражений їхньою мужністю, відкрито визнав себе християнином. За це його схопили, піддали жорстоким тортурам і стратили через обезголовлення. Друзі Боніфатія забрали його тіло та привезли до Рима. Аглаїда, дізнавшись про його мученицьку смерть, була зворушена і покаялася. Вона присвятила своє життя Богові, роздала майно бідним і заснувала церкву на честь святого Боніфатія, де й були поховані його мощі. Прикмети Скільки випало снігу цього дня, стільки в травні буде трави. Морозна погода - в травні буде негода. Ясний, але холодний день - до хліборобного року. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масниця-2025: коли очікувати особливого тижня перед Великим постом Що не можна робити, а що варто Не слід багато працювати, особливо важко фізично, тому що будь-які справи можуть відвернути від людини добробут. Також не слід брати і давати в борг - це призведе до року бідності. Віряни моляться цього дня за захист слабких, знедолених, а також військовослужбовців. Триває Різдвяний піст, тому важливо дотримуватися правил, їсти лише пісну їжу, проводити час в роздумах про духовне. У 2025 році віряни продовжують дотримуватись посту за новим церковним календарем. Це час молитви, покаяння та стриманості не лише у їжі. Одноденні пости зазвичай пов'язані з великими святами або пам'ятними днями, а багатоденні допомагають духовно підготуватися до найважливіших церковних свят. Найголовніший піст для християн, який передує Великодню і триває аж 40 днів. Він є своєрідною підготовкою до цього великого церковного свята. Його ідея полягає в тому, щоб наслідувати Ісуса Христа, коли той поселився в пустелі та відмовляв собі в їжі протягом сорока днів.
we.ua - Які операції не можна проводити з грішми, щоб не сидіти в злиднях наступного року: заборони дня
Знайдіть чотиригранну зірку за 5 секунд: ця загадка збила з пантелику багатьох
Століттями головоломки інтригували та кидали виклик людям, пропонуючи веселий та захоплюючий спосіб покращити розумові здібності. Ці головоломки вимагають креативного мислення та зосередженості. Сьогодні ми пропонуємо вам головоломку, яка спантеличила багатьох. У цій космічній сцені ваша місія - знайти приховану чотирикутну зірку на фоні північного сяйва. Ось головна умова: у вас є лише 5 секунд, щоб знайти чотиригранну зірку, пише jаgrаnjоsh. Якщо ваш ІQ високий, ви легко це помітите - зірка вміло схована на видноті. У середньому більшість людей займає близько 13 секунд, щоб виконати це завдання. Чи можете ви перевершити час і довести, що ви не звичайний вирішувач проблем? Якщо вам вдасться знайти все це менш ніж за 5 секунд, ваш ІQ може бути вище 120. Від загадок і візуальних завдань до математичних головоломок, головоломки бувають різних форм і рівнів складності. Деякі з них легкі та веселі, а інші можуть годинами збивати з пантелику навіть найгостріші уми. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головоломка для найуважніших - знайдіть три відмінності на зображенні за 27 секунд Їх справжня привабливість полягає в тому, як вони активують різні частини мозку, що робить їх ідеальними для розумової стимуляції. Регулярне розгадування головоломок допомагає розвивати критичне мислення, удосконалювати навички вирішення проблем і поступово покращувати загальний інтелект. Ті, хто щодня розгадує головоломки, мають тенденцію розвивати гостріші когнітивні здібності та можуть навіть спостерігати підвищення рівня свого ІQ. Можете перевірити відповідь нижче на зображенні. Відповідь обвели кружечком. Розв'язування головоломок стимулює мозок і покращує увагу до дрібних деталей. Науковці довели, чим більше хтось займається такими головоломками, тим краще він зосереджується. А регулярне вирішення таких складних головоломок покращує інтелект та зміцнює концентрацію. Ось тест на рівень інтелекту: знайдіть собаку серед овечок за 5 секунд.
we.ua - Знайдіть чотиригранну зірку за 5 секунд: ця загадка збила з пантелику багатьох
Масниця-2025: коли очікувати особливого тижня перед Великим постом
24 лютого в Україні розпочинається Масниця, яка має особливе значення для вірян. Вона триватиме тиждень перед Великим постом, який передує Великодню. Його дата у 2025 році - 20 квітня. Традиційно протягом семи днів можна готувати млинці і ними пригощати рідних, друзів, сусідів. Свято активно святкувалося не лише в період язичництва, а й після прийняття християнства у 988 році. За час Масляної віряни повинні наблизитися до прощення всіх образ, примирення з ближніми. Чому Масниця не має постійної дати Світле Христове Воскресіння не має фіксованої дати, тому свято Масниця також. Зазвичай, щороку Масницю відзначають у лютому або на початку березня. Перехід Православної церкви України на новий календар не вплинув на святкування Великодня, оскільки християни східного обряду визначають дату Світлого Христового Воскресіння іншим способом, аніж західного. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли й що святкуємо у 2025 році: збережіть церковний календар Великий піст у 2025 році розпочинається 3 березня, а тому Масничний тиждень триватиме з 24 лютого (понеділок) до 2 березня (неділя). Перед великими релігійними святами віряни мають дотримуватися посту. Зокрема, в цей час не можна їсти м'ясо, яйця та молочні продукти. У 2025 році віряни продовжують дотримуватись посту за новим церковним календарем. Це час молитви, покаяння та стриманості не лише у їжі. Одноденні пости зазвичай пов'язані з великими святами або пам'ятними днями, а багатоденні допомагають духовно підготуватися до найважливіших церковних свят. Найголовніший піст для християн, який передує Великодню і триває аж 40 днів. Він є своєрідною підготовкою до цього великого церковного свята. Його ідея полягає в тому, щоб наслідувати Ісуса Христа, коли той поселився в пустелі та відмовляв собі в їжі протягом сорока днів.
we.ua - Масниця-2025: коли очікувати особливого тижня перед Великим постом

What is wrong with this post?