Мешканцю Красногорівки, який під час конфлікту застосував бойову гранату, оголосили підозру.
Фонд Притули закуповує екіпірування, обладнання, медичні засоби і транспорт для військових. Ще один наш напрямок роботи — гуманітарна допомога.Усі кошти, які надходять на рахунки благодійної організації, потрапляють у загальний волонтерський фонд коштів Сергія Притули разом з грошима з його інших рахунків, з Patreon і PayPal.На усі ці кошти фонд закуповує допомогу для потреб українських військових.
В Одесі оголосили підозру двом особам, які допомагали чоловікам призовного віку незаконно виїжджати за кордон. Один із фігурантів – лікар медичного центру психічного здоров’я.
8 лютого церква згадує перенесення мощей преподобного Феодора Студита. У деяких джерелах його ще називають Теодором або Федором. Феодор народився у 759 році в місті Царгород нині Стамбул. Батьки дали йому гарну освіту. Майбутній святий мав усі шанси на блискучу кар'єру при імператорському дворі, але ще будучи підлітком відмовився від можливості займатися державною службою. Бо імператор Костянтин V Копронім підтримував іконоборців, які вимагали заборонити використовувати зображення святих під час служб і у повсякденному житті. На прохання свого дядька, блаженного Платоні, Феодор із братами Йосифом та Євфімієм прийняли чернецтво у монастирі "Сакудіон", який знаходився неподалік грецької гори Олімп. Згодом Феодор став настоятелем обителі. У 796 році Феодора арештували та піддали тортурам за відмову підтримувати іконоборців та виступи у попередні роки проти імператора Костянтина. Святий був засланий у місто Солунь нині Салоніки. Його звільнили, коли до влади прийшла імператриця Ірина. Після цього відправили керувати закинутим Студійським монастирем у Константинополі. За короткий час настоятель облаштував обитель і там почали жити понад тисяча ченців. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні вдалий день для самотніх людей - як знайти другу половинку За часів правління імператорів Никифора та Лева Вірменина, святий Феодор знову постраждав за відмову приймати сторону іконоборців. Його ув'язнювали та піддавали знущанням. Феодор Студит був звільнений із тюрми після смерті Лева Вірменина. Оселився у місті Херсонес. Помер у 826 році в монастирі "Святого Трифона", який знаходився в регіоні Віфінія. У 845 році мощі преподобного перенесли у Студійський монастир. Учора православні згадували святителя Григорія Богослова, який жив у IV ст. Усе своє зріле життя він проповідував людям слово Боже. Преподобний помер 25 січня 389-го. Після себе залишив 243 послання, 507 духовних віршів та 45 проповідей.
Чимало жителів Херсонської області, які певний час перебували під російською окупацією, гостро потребують психологічної допомоги.
Херсонська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру депутату Херсонської облради від забороненої партії «Блок Володимира Сальдо».
Служба безпеки України у результаті спецоперацій в Одесі, Харкові та Сумській області нейтралізувала кримінальні угруповання, які тероризували та залякували місцевих жителів.
У Львівській області за 2022 рік створили понад 2500 місць для довготривалого проживання вимушених переселенців та облаштували більше 400 додаткових місць у закладах соцзахисту.
На Закарпатті з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну перейменували понад 500 вулиць, які раніше мали радянські чи російські імперські назви, по всій області таких залишилося ще три сотні.
У деокупованих сільських громадах Херсонщини не вистачає робочих місць, люди хочуть працювати.
Сьогодні 45 станцій супутникового зв’язку Starlink від польських партнерів передадуть у "пункти незламності" Полтавщини для забезпечення безперебійним доступом до інтернету.
На Закарпатті місцевого жителя судитимуть за продаж гуманітарної допомоги у розмірі 17 тисяч доларів США.