Тренд пошуку "Gemini"

Зареєструйтесь, щоб залишати коментарі та вподобайки
Фільтр новин
Google анонсував 8 великих оновлень для Android
На виставці Moblie World Congress (MWC) 2024 компанія Google представить безліч нових функцій для Android. Відповідно до розвитку штучного інтелекту у всій галузі, будуть представлені деякі помітні вдосконалення, засновані на штучному інтелекті. Є також кілька основних функцій Android, які звучать практично приголомшливо. Першим на черзі стоїть Gemini. Генеративний чатбот зі штучним інтелектом нещодавно обзавівся окремим додатком для Android, […] Запис Google анонсував 8 великих оновлень для Android спершу з'явиться на iTechua - Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.
we.ua - Google анонсував 8 великих оновлень для Android
Астрономи виміряли масу найважчої із коли-небудь знайдених пари чорних дір
Розрахунки зробили за допомогою архівних даних телескопа Gemini, назвавши їх "золотою жилою" для майбутніх досліджень.
we.ua - Астрономи виміряли масу найважчої із коли-небудь знайдених пари чорних дір
Google має намір інтегрувати Gemini в усі Android-смартфони у 2025 році
Компанія Google розповіла про свої плани щодо інтеграції своєї просунутої мовної моделі штучного інтелекту Gemini у смартфони під управлінням операційної системи Android вже наступного року. Це розвиток раніше представленої зменшеної версії моделі штучного інтелекту Gemini Nano, для роботи якої потрібен доступ в інтернет. Впроваджуючи більш потужні моделі штучного інтелекту для локальної роботи на пристроях, можна […] Запис Google має намір інтегрувати Gemini в усі Android-смартфони у 2025 році спершу з'явиться на iTechua - Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.
we.ua - Google має намір інтегрувати Gemini в усі Android-смартфони у 2025 році
CEO Google назвав помилки Gemini щодо різноманітності «образливими та упередженими»: «Ми цілодобово працюємо над виправленням»
Gemini, як виявилось, має проблеми щодо точності зображення деяких історичних осіб та груп — зокрема в тому, що стосується кольору їхньої шкіри чи гендеру.
we.ua - CEO Google назвав помилки Gemini щодо різноманітності «образливими та упередженими»: «Ми цілодобово працюємо над виправленням»
Збір на допомогу ЗСУ

Відома волонтерка Наталія Юсупова допомагає військовим, які знаходяться на передовій і намагається закривати їх потреби в БПЛА та засобах зв'язку.

Закликаємо підтримати її ініціативи та долучитись до збору коштів для допомоги ЗСУ: https://send.monobank.ua/jar/62bAtM3t8z.

Більше інформації про Наталію: https://www.patreon.com/nyusupova, https://www.facebook.com/nataliya.vetvitskaya.

we.ua - Збір на допомогу ЗСУ
На Android смартфонах з’явилося багато нового: анонс від Google
Google зазвичай не бере участі у виставці MWC безпосередньо, але цього року було зроблено виняток. Компанія розповіла, які нововведення з’являться в Android та кількох додатках починаючи з цього тижня. Майже всі вони так чи інакше пов’язані з можливостями, які надають нейромережі та штучний інтелект. Інтеграція чат-бота Gemini у «Google Повідомлення» «Google Повідомлення» дозволять отримати доступ до Gemini […] Запис На Android смартфонах з’явилося багато нового: анонс від Google спершу з'явиться на iTechua - Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.
we.ua - На Android смартфонах з’явилося багато нового: анонс від Google
Наслідки скандалу. Генератор зображень Gemini від Google не працюватиме ще кілька тижнів
Після того, як користувачі виявили значні проблеми у фотогенераторі Gemini зі створенням зображень людей з білою шкірою, Google довелося його відключити. На виправлення проблеми підуть тижні.
we.ua - Наслідки скандалу. Генератор зображень Gemini від Google не працюватиме ще кілька тижнів
Google планує інтегрувати Gemini в телефони Android до 2025 року
Google окреслив свої плани безпосередньо інтегрувати свої вдосконалені мовні моделі штучного інтелекту, відомі як Gemini, у смартфони Android, починаючи з 2025 року. Цей крок базується на попередньому представленні Gemini Nano, зменшеної версії моделі штучного інтелекту, яка все ще потребує доступу до Інтернету.  Завдяки вбудовуванню більш потужних моделей безпосередньо в пристрої користувачам не потрібно буде постійного підключення для певних функцій, керованих штучним інтелектом, що покращить як взаємодію з користувачем, так і конфіденційність. Gemini Ultra від Google — потужна модель із 1,56 трильйонами параметрів. Це ставить його на один рівень із OpenAI GPT-4 щодо розуміння мови та можливостей генерації. Інтеграція Gemini Ultra може запровадити ряд […]
we.ua - Google планує інтегрувати Gemini в телефони Android до 2025 року
GenAI стає головною загрозою кібербезпеки у 2024 році
Оскільки хакери розробляють нові методи проникнення у ваші пристрої, генеративний штучний інтелект (GenAI) став головною загрозою цьогоріч, оскільки кіберзлочинці використовують моделі ChatGPT і Gemini AI для поліпшення своїх методів. Великі мовні моделі (LLM) – це тільки початок нового прориву у сфері хакерства. “Важливо усвідомлювати, що це тільки початок еволюції GenAI, і багато хто з демонстрацій, […] Запис GenAI стає головною загрозою кібербезпеки у 2024 році спершу з'явиться на iTechua - Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.
we.ua - GenAI стає головною загрозою кібербезпеки у 2024 році
Google та ШІ: компанія анонсувала перезапуск інструмент для створення зображень Gemini AI
Google та ШІ: компанія анонсувала перезапуск інструмент для створення зображень Gemini AI Google планує перезапустити свій інструмент для створення зображень зі штучним інтелектом Gemini через кілька тижнів після відключення, щоб виправити неточності в згенерованих ним зображеннях.
we.ua - Google та ШІ: компанія анонсувала перезапуск інструмент для створення зображень Gemini AI
Понеділок 4 Березня

8

°

Рвані Хмари

3° - 8°

27 %

1015 мм

5.68 м/с

 • 02:00

  4°
 • 05:00

  4°
 • 08:00

  4°
 • 11:00

  5°
 • 14:00

  9°

Що не так з цим дописом?

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил