Дрони атакували нафтовий порт «Кавказ» в Краснодарському краї РФ. Там пожежаУ ніч із 14 на 15 червня ударні дрони атакували порт «Кавказ» у Темрюкському районі Краснодарського краю, де розташована нафтобаза.
Про це повідомив губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв.
За його словами, відбулося загоряння на морському терміналі. Пожежу на об’єкті також підтверджує моніторинговий сервіс NАSА FІRМS. Виявлення осередку пожежі відбулося о 02:35 ночі.
За вантажообігом порт «Кавказ» посідає п’яте місце в РФ та друге — у Чорноморсько-Азовському басейні після Новоросійська.
Нафтобаза в порту «Кавказ» відіграє важливу роль у постачанні палива на окуповані території: до Криму, а також в окремі райони Херсонської, Запорізької та Донецької областей.
Зафіксована сервісом FІRМS NАSА пожежа на території порту Кавказ, 15.06.2026. Джерело: FІRМS NАSА
Нагадаємо, що 13 червня губернатор теж повідомляв про атаку та пожежу на території одного з терміналів, втім, тоді жодних подробиць не надав.
Водночас, відповідно до оновленої інформації з FІRМS, дрони у той день уразили нафтові резервуари в порту Тамань.
Go to militarnyi.com