Під час війни Україна вимушено стала полігоном для тестування новітніх технологій. За останні кілька років війни ми побачили, як важливо не цуратися інновацій, а навпаки — активно застосовувати їх, адаптувати і створювати ще дієвішу техніку. І робити це треба швидше, ніж ворог. Утім, чи варто покладатися лише на технології? Розмовляла Юлія Тимошенко, ведуча Ukrаїnеr QПро […] Повідомлення Марія Берлінська про роль дронів у війні з'явилось спочатку на Ukrаїnеr.
Чи припустимо знімати та публікувати у відкритому доступі жертв російської агресії — навіть із найбільш благими намірами? На цю тему в останні години, після нічного варварського нальоту на Київ, виникла дискусія, яку підтримує волонтерка Марія Берлінська…
Марія Берлінська, керівниця Центру підтримки аеророзвідки та проєкту Vісtоry Drоnеs, називає людей, події та речі, що не залишають її байдужою в Україні під час великої війни.
У програмі «На лінії вогню» волонтерка, ветеранка та керівниця проєкту Vісtоry Drоnеs Марія Берлінська говорить про стан фронту, технологічну перевагу та моральний ресурс України. Запис Перші закупівлі «мавіків» від Міноборони почалися взагалі навесні 2024-го — Берлінська спершу з'явиться на Громадське радіо.
Українська громадська діячка, волонтерка, співзасновниця благодійного фонду Dіgnіtаs і "Центру підтримки аеророзвідки", а також керівниця проєкту "Vісtоry Drоnеs" Марія Берлінська вважає, що наразі навіть тимчасове перемир'я між Росією та Україною неможливе.
А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
США закликають Україну та Росію до перемир'я, Дональд Трамп веде переговори з Володимиром Путіним, а українці хочуть отримати гарантії безпеки. Українська громадська діячка, волонтерка Марія Берлінська розповіла про позитивний та негативний підсумок війни, чи буде призупинення вогню та якою має бути угода з Вашингтоном щодо копалин.
«Нью-Йорк Таймс» опублікувала матеріал, який підсумовує три роки великої війни — але робить це насамперед з погляду вищого американського військового командування. Це один з небагатьох матеріалів, що дає «велику картинку» саме театру воєнних дій починаючи з 2022 року — та пояснює, як на них впливала міжнародна політика. В українських соцмережах цей матеріал спричинив хвилю обговорень — тому що він проявив різницю між (умовно) американським та українським сприйняттям подій останніх років. З погляду американського командування — воно рятувало Україну від програшу та кроків, які могли перетворити конвенціональну війну на ядерну. З погляду українського командування, воно намагалося здобути вирішальну перемогу, а Сполучені Штати, які колись гарантували безпеку наших кордонів, постійно стримували самі себе замість вдарити сильно й стрімко. «Бабель» коротко переказує найцікавіші подробиці матеріалу, розлого переказує той його розділ, що описує контрнаступ, — і наводить коментар Марії Берлінської, яка займалася адвокацією в США в складі української делегації у 2022—2023 роках.
Ветеранка російсько-української війни, керівниця проєкту Vісtоry Drоnеs, волонтерка Марія Берлінська розповіла, як вона одним питанням лякає російськомовних українців.
Ветеранка російсько-української війни, керівниця проєкту Vісtоry Drоnеs, волонтерка Марія Берлінська вважає, що своїм рішенням не надавати Україні розвіддані американський президент Дональд Трамп змушує Україну капітулювати.
Відома волонтерка Марія Берлінська відреагувала на вбивство військового - працівника ТЦК, яке сталося 1 лютого у Пирятині на Полтавщині. Берлінська вважає, що такий прецедент треба ліквідовувати у зародку. Про це вона написала у Fасеbооk. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибух у Рівненському ТЦК: одна людина загинула, шестеро поранені "Я не буду роздавати поради нашим спецслужбам і правоохоронцям. Там є висококласні професіонали, офіцери з блискучим досвідом. Вони краще знають, що їм роботи. Тому висловлю тут просто свою думку. Це - прецедент, який треба покарати жорстко, невідкладно, хірургічно точно. Перше - суд з вимогою максимально жорсткого покарання для вбивць. Друге - компенсація і повна соціальна підтримка родині загиблого бійця. Третє, і не менше важливе, - моніторинг всіх акаунтів, які зловтішаються смерті нашого військового. Ті що за кордоном - забанити, оголосити підозри і поступово витягувати через Інтерпол, еtс. Ті, що в Україні - пріоритетне залучення на обороноздатність країни", написала вона. 1 лютого на автозаправній станції у Пирятині Полтавської області вбили працівника Полтавського РТЦК та СП. Трагедія трапилася на АЗС під час супроводу військовозобов'язаних до 199-го навчального центру. Чоловік у сірій балаклаві та піксельних брюках підійшов до працівника ТЦК і погрожуючи мисливською рушницею, вимагав віддати зброю. Почувши відмову, вистрелив. Військовий ТЦК загинув на місці. Згодом було затримано і вбивцю, і його спільника, який був разом з ним.
Керівниця Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська в інтерв'ю Rаdіо NV заявила, що скандал навколо Агентства оборонних закупівель є відповідальністю міністра оборони Рустема Умєрова та результатом його управлінського стилю.
Керівниця Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська, коментуючи в інтерв'ю Rаdіо NV конфлікт між міністром оборони Рустемом Умєровим та Агенцією оборонних закупівель, запевнила, що за ним не стоїть жодних намірів з розкрадання бюджету, ані з боку АОЗ, ані з боку Державного оператора тилу.
Керівниця Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська в інтерв'ю Rаdіо NV — про скандал навколо Агенції оборонних закупівель (АОЗ), який розгорівся здебільшого між керівницею Мариною Безруковою та міністром оборони Рустемом Умєровим.