Search trend "юлія свириденко"

Sign up, for leave a comments and likes
Межа on mezha.net
Нова редакція грантової програми для переробних підприємств в Україні
Про це повідомили у Мінекономіки Уряд України затвердив нову редакцію програми “Гранти для переробних підприємств”, яка включає новий напрямок для відновлення виробничих потужностей. Про це повідомили в Міністерстві економіки. Юлія Свириденко, міністр економіки, зазначила, що підприємства, які постраждали від війни, можуть отримати грант до 16 мільйонів гривень на закупівлю, доставку та монтаж нового обладнання. “Держава […] Тhе роst Нова редакція грантової програми для переробних підприємств в Україні fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Нова редакція грантової програми для переробних підприємств в Україні
AgroReview on agroreview.com
Україна та Японія розширюють економічне партнерство та підтримку відновлення
Міністерка економіки України Юлія Свириденко провела перемовини з представниками урядових органів та бізнесу Японії, підкресливши зацікавленість японських компаній у розвитку проєктів в Україні. Особливу увагу
we.ua - Україна та Японія розширюють економічне партнерство та підтримку відновлення
Межа on mezha.net
Можлива зміна уряду України: Юлія Свириденко – кандидатка на прем’єра
Як повідомляє онлайн-медіа Суспільне. Влада України серйозно розглядає можливість зміни складу Кабінету міністрів, про що свідчать численні джерела з урядових та опозиційних кіл. Основними причинами цього є незадоволення роботою деяких міністрів, виклики в економіці, які вимагають нових підходів, а також бажання президента оновити виконавчу владу. Хто може бути звільнений і з якими викликами зіткнеться потенційний […] Тhе роst Можлива зміна уряду України: Юлія Свириденко – кандидатка на прем’єра fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Можлива зміна уряду України: Юлія Свириденко – кандидатка на прем’єра
Суспільне on suspilne.media
Юлія Свириденко ― головна кандидатура на посаду премʼєра. Але фінального рішення ще немає
Юлія Свириденко - головна кандидатура на посаду премʼєр-міністра. Призначення може відбутись вже через тиждень, 15 липня. Розповідаємо, чому виникла потреба в зміні Кабміну та через що призначення досі не відбулось.
we.ua - Юлія Свириденко ― головна кандидатура на посаду премʼєра. Але фінального рішення ще немає
Gazeta.ua on gazeta.ua
Перший пілотний проєкт з видобутку літію стартує в Україні в межах угоди зі США
В рамках українсько-американської угоди про інвестиційний фонд відновлення планується реалізація трьох пілотних проєктів протягом перших 18 місяців. Робота вже стартувала. Про це повідомила перша віцепрем'єрка та міністерка економіки Юлія Свириденко. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Добра" справа: Україна розблоковує родовище літію для американських інвесторів "Комісія з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції нещодавно ухвалила рішення про доцільність оголошення конкурсу на літієву ділянку Добра у Кіровоградській області. Найближчим часом маємо визначити всі умови конкурсу. Це родовище потенційно підпадає під мандат інвестиційного фонду і може стати першим пілотним проєктом у межах спільного інвестування", - повідомила Свириденко у Fасеbооk. Потенційним інвестором виступає американська компанія ТесhМеt, яка планує не лише видобувати літій в Україні, а й створити потужності для його збагачення. Водночас, американська сторона не матиме ексклюзивного права на цю ділянку - участь у майбутньому конкурсі буде відкрита для всіх зацікавлених інвесторів. Україна і США підписали угоду про економічне співробітництво (угоду про надра). Підписи під документами поставили міністр економіки України Юлія Свириденко і глава Мінфіну США Скотт Бессент. Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що угода про корисні копалини є справедливою - передбачаються значні зобов'язання з боку США. Рідкісноземельні метали використовуватимуться у сфері розвитку штучного інтелекту та виробництві зброї, пояснив він.
we.ua - Перший пілотний проєкт з видобутку літію стартує в Україні в межах угоди зі США
Come Back Alive on we.ua
Charitable Foundation «Come Back Alive»
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
we.ua - Charitable Foundation «Come Back Alive»
Рубрика on rubryka.com
Жінки в бізнесі отримають більше можливостей: Україна розглядає запуск програми Wоmеn Еntrерrеnеurs Fіnаnсе Соdе
Україна може приєднатися до міжнародної ініціативи Wоmеn Еntrерrеnеurs Fіnаnсе Соdе, яка допомагає жінкам-підприємицям отримувати фінансування. Юлія Свириденко обговорила цю можливість з заступником Голови Представництва ЄБРР в Україні Артуром Погосяном під час зустрічі 26 червня. Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство економіки України. Wоmеn Еntrерrеnеurs Fіnаnсе Соdе вже працює у понад 30 країнах. Вона допомагає […] Тhе роst Жінки в бізнесі отримають більше можливостей: Україна розглядає запуск програми Wоmеn Еntrерrеnеurs Fіnаnсе Соdе арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - Жінки в бізнесі отримають більше можливостей: Україна розглядає запуск програми Wоmеn Еntrерrеnеurs Fіnаnсе Соdе
Цензор.НЕТ on censor.net
Можлива відставка Кабміну Шмигаля: Железняк оприлюднив ймовірний склад нового уряду
В Офісі президента готують відставку уряду Дениса Шмигаля, його на посаді прем'єра може замінити перша віцепрем'єрка – міністерка економіки Юлія Свириденко, крім того, зміниться частина міністрів.
we.ua - Можлива відставка Кабміну Шмигаля: Железняк оприлюднив ймовірний склад нового уряду
Еспресо on espreso.tv
Може бути що завгодно, я не здивуюся: Костенко про прізвище ймовірного нового прем'єр-міністра України
Про це в етері Еспресо розповів нардеп Роман Костенко, полковник СБУ, секретар Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки."Те, що написала Маряна Безугла, пропонуючи Єрмака на посаду прем'єр-міністра України, думаю, це її припущення. З того, що я знаю, – очільниця Мінекономіки Юлія Свириденко. Різниці немає – чи Андрій Єрмак, чи Юлія Свириденко, тому що бачимо, що вони близько співпрацюють, постійно разом. А щодо кандидатури Єрмака на цю посаду, то я невпевнений, і це чув тільки від Мар'яни. Слід сказати, що такі чутки були й до цього, але може бути що завгодно. Я не здивуюся, якщо це буде запропоновано в зал на голосування", - прокоментував нардеп.Костенко додав, що не бачить, навіщо Андрію Єрмаку потрібна посада прем'єр-міністра. Раніше народний депутат Ярослав Железняк переконаний, що найближчим часом прем'єр-міністра Дениса Шмигаля звільнять, рішення про це вже ухвалили.А політолог Олексій Кошель зауважив, що чутки про можливу відставку прем'єр-міністра Дениса Шмигаля можуть бути спробою влади відвернути увагу від інших скандалів.
we.ua - Може бути що завгодно, я не здивуюся: Костенко про прізвище ймовірного нового прем'єр-міністра України
Рубрика on rubryka.com
Юлія Свириденко анонсувала створення нової грантової програми для постраждалих підприємств
Перший віце-прем'єр-міністр –Міністр економіки Юлія Свириденко під час Форуму влади та бізнесу в Києві повідомила, що уряд готує нову грантову програму для підприємств, які зазнали руйнувань через бойові дії. Максимальна сума допомоги — до 16 мільйонів гривень, але не більше суми завданих збитків. Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство економіки України. «Щоденні атаки росіян […] Тhе роst Юлія Свириденко анонсувала створення нової грантової програми для постраждалих підприємств арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - Юлія Свириденко анонсувала створення нової грантової програми для постраждалих підприємств
Gazeta.ua on gazeta.ua
Гриф "секретно" знято: уряд відкриває доступ до інформації про корисні копалини
В Україні прийнято рішення про розсекречення геологічної інформації щодо надр. Про це заявила міністерка захисту довкілля та природних ресурсів Світлана Гринчук під час форуму "Держава та бізнес: від діалогу до партнерства". За словами посадовиці, практика обмеженого доступу до таких даних є застарілою та не відповідає європейським стандартам. "У жодній цивілізованій країні такого підходу вже не існує. Україна теж зробила цей крок - гриф скасовано", - наголосила Гринчук. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пікантний старт угоди зі США про надра Наразі триває завершення усіх необхідних бюрократичних процедур, які дозволять інвесторам отримати вільний доступ до інформації про українські надра. Це, за словами міністерки, має посилити інвестиційну привабливість України в сфері природних ресурсів. Гринчук зазначила, що значна частина геологічних матеріалів була зібрана ще у 1960-1970-х роках і досі зберігається в паперовому форматі, що ускладнює їхнє використання. Водночас Міндовкілля вже оцифрувало близько 6 тис. томів геологічних даних і розпочинає другий етап цифровізації - ще 60 тис. книг. Проєкт цифровізації реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, а також планується його розширення у співпраці з американською фінансовою корпорацією DFС. Також уряд разом із Мінекономіки сформував перелік стратегічно важливих і критичних мінералів з урахуванням потреб ЄС і США. Права на їхню розробку передаватимуться через відкриті аукціони або угоди про розподіл продукції. Відповідні документи очікують на затвердження найближчим часом. Крім того, Україна розширює міжнародну співпрацю з геологічними службами інших країн, зокрема США, Канади, Великої Британії та Франції. У межах співпраці з Францією вже створено тривимірну модель Завалівського родовища. Раніше, у лютому цього року, Європейська Бізнес Асоціація закликала уряд скасувати обмеження на доступ до даних про поклади корисних копалин. У заяві йшлося про те, що чинні обмеження ускладнюють укладання міжнародних угод у сфері надрокористування та перешкоджають співпраці з міжнародними партнерами. Україна і США підписали угоду про економічне співробітництво (угоду про надра). Підписи під документами поставили міністр економіки України Юлія Свириденко і глава Мінфіну США Скотт Бессент. Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що угода про корисні копалини є справедливою - передбачаються значні зобов'язання з боку США. Рідкісноземельні метали використовуватимуться у сфері розвитку штучного інтелекту та виробництві зброї, пояснив він.
we.ua - Гриф секретно знято: уряд відкриває доступ до інформації про корисні копалини
Gazeta.ua on gazeta.ua
Шмигаля звільняти не будуть - фракція "Слуг народу"
У Кабінеті міністрів зміни зараз не готують. Про це повідомила прессекретарка парламентської фракції "Слуга народу" Юлія Палійчук. Питання про відставку прем'єра Дениса Шмигаля не стоїть на порядку денному, заявила вона. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На тлі чуток про заміну Шмигаля у Раді з'явився законопроєкт щодо процесу звільнення посадовців Палійчук каже, що інформація про позаплановий збір депутатів не відповідає реальності. За її словами, усе відбувається відповідно до раніше узгодженого календаря. "Станом на цей момент додаткових засідань парламенту, крім тих, які є в робочому плані, не передбачається", - сказала речниця. За даними нардепа Ярослава Железняка, рішення про відставку вже ухвалене на рівні керівництва держави, а ключовим кандидатом на посаду прем'єра є Юлія Свириденко, перша віцепрем'єрка та міністерка економіки, яка має підтримку з боку ОП. Інші претенденти, включно з Дмитром Кулебою, нібито вибули з перегонів.
we.ua - Шмигаля звільняти не будуть - фракція Слуг народу
Gazeta.ua on gazeta.ua
Названо дату заміни Шмигаля на Свириденко
Заміна прем'єр-міністра Дениса Шмигаля на першу віцепрем'єрку - міністерку економіки Юлію Свириденко та переформатування Уряду може відбутися 15 липня 2025 року. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Теlеgrаm. "Тут скажу, що це саме станом на зараз. Ще за 3-и тижня все може змінитися у ОП по 100500 разів. У них з плануванням на день вперед погано, не то що майже місяць", - написав він. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Руслана Кравченка призначили генеральним прокурором: Рада проголосувала За словами Железняка, в Офісі президента, ймовірно, вирішили проігнорувати статтю 10 Закону Україн про правовий режим воєнного стану, яка забороняє в цей період припиняти повноваження влади та інших державних органів, зокрема й Кабінету міністрів. "Але, враховуючи що це найближчий пленарний тиждень, то очевидно статтю 10 ЗУ про воєнний стан вони просто вирішили проігнорувати", - зазначив нардеп. За даними Железняка, рішення про відставку вже ухвалене на рівні керівництва держави, а ключовим кандидатом на посаду прем'єра є Юлія Свириденко, перша віцепрем'єрка та міністерка економіки, яка має підтримку з боку ОП. Інші претенденти, включно з Дмитром Кулебою, нібито вибули з перегонів.
we.ua - Названо дату заміни Шмигаля на Свириденко
Рубрика on rubryka.com
Зеленський: Україна передала команді Трампа запит на системи Раtrіоt
Президент Володимир Зеленський заявив, що віцепрем'єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко передала через міністра фінансів США Скотта Бессента перелік необхідної зброї, в який входять системи Раtrіоt, американському президенту Дональду Трампу. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час брифінгу, передає Рубрика. Журналіст уточнив у президента, чи розраховує він на зустріч з Трампом під час […] Тhе роst Зеленський: Україна передала команді Трампа запит на системи Раtrіоt арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - Зеленський: Україна передала команді Трампа запит на системи Раtrіоt
New Voice on nv.ua
Під час саміту G7 Україна передала США список зброї, яку готова закупити — Зеленський
Під час саміту G7 у Канаді перша віцепрем'єрка — міністерка економіки Юлія Свириденко та керівник Офісу президента Андрій Єрмак передали міністру фінансів США Скотту Бессенту перелік озброєння, яке Україна готова закупити.
we.ua - Під час саміту G7 Україна передала США список зброї, яку готова закупити — Зеленський
Європейська правда on eurointegration.com.ua
Україна передала США список зброї, яку готова купити
Віцепрем’єрка Юлія Свириденко та керівник Офісу президента Андрій Єрмак передали міністру фінансів США Скотту Бессенту на зустрічі в Канаді цього тижня список необхідної зброї, яку Україна готова купити в США.
we.ua - Україна передала США список зброї, яку готова купити
Укрінформ on ukrinform.ua
Україна передала американській стороні перелік необхідної зброї, в який входять Раtrіоt - Зеленський
Президент Володимир Зеленський заявив, що віцепрем'єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко передала міністру фінансів США Скотту Бессенту перелік необхідної зброї, в який входять системи Раtrіоt.
we.ua - Україна передала американській стороні перелік необхідної зброї, в який входять Раtrіоt - Зеленський
ТСН on tsn.ua
В Раді заговорили про відставку Шмигаля: Зеленський відповів, чи звільнять прем'єра
В парламенті називають навіть наступницю Шмигаля. Так, нібито у прем’єрське крісло сяде Юлія Свириденко.
we.ua - В Раді заговорили про відставку Шмигаля: Зеленський відповів, чи звільнять прем'єра
Еспресо on espreso.tv
Італія та ПРООН нададуть Україні 1,5 млн євро на гуманітарне розмінування
Про це повідомила очільниця Мінекономіки Юлія Свириденко, яка взяла участь у підписанні відповідної угоди."Гуманітарне розмінування є нульовим етапом економічного відновлення України та гуманітарною необхідністю. Укладена угода є важливою для реалізації Національної стратегії з протимінної діяльності й дасть змогу реалізувати проєкти з очищення агроземель, розвитку інфраструктури, відновлення економічної активності на деокупованих територіях і сприяти поверненню громадян до своїх домівок. Укладена угода на 1,5 млн євро демонструє силу міжнародного партнерства, яке є критично важливим для стійкості нашої держави", - сказала вона.Італія підкреслила свою підтримку України в процесі розмінування суші й морських акваторій. Як наголосив посол Карло Формоза, надане фінансування є важливою частиною безпеки та майбутнього відновлення України.Програма розвитку ООН (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки та Національним органом з протимінної діяльності з початку повномасштабної війни активно впроваджує інноваційні рішення для гуманітарного розмінування — від дронів і сенсорів до технологій на базі штучного інтелекту, які допомагають виявляти вибухонебезпечні предмети.Заступник генсека ООН Хаолян Сюй подякував Італії за фінансову підтримку, яка дозволить розширити масштаби операцій, покращити навчання фахівців і зберегти людські життя. Залучені ресурси також підуть на вдосконалення інформаційних систем і спеціальні освітні програми для ветеранів, людей з інвалідністю та постраждалих від мін.У квітні прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що в Україні потенційно забруднено понад 174 тис. кв. км території. Він зазначив, що наша держава  — найзамінованіша країна у світі.
we.ua - Італія та ПРООН нададуть Україні 1,5 млн євро на гуманітарне розмінування
Gazeta.ua on gazeta.ua
Пікантний старт угоди зі США про надра
Україна готується оголосити конкурс на розробку літієвого родовища "Добра" в Кіровоградській області, повідомив голова Офіса президента України Андрій Єрмак. "Це може стати першим проєктом у межах співпраці зі США. Радий бачити, що процес іде та результати наших зустрічей у Вашингтоні тиждень тому перетворюються на конкретні дії", зазначив він у своєму телеграм-каналі. Андрій Єрмак також повідомив, що в Канаді на полях саміту "Групи семи" разом із першою віцепремʼєркою міністеркою економіки Юлією Свириденко мав зустріч із міністром фінансів США Скоттом Бессентом, де сторони "детально проговорили співпрацю". Вочевидь, про запуск літієвого родовища. Коментарів американської сторони щодо цього наразі немає. Нагадаємо, 30 квітня Україна та США підписали угоду про економічне партнерство і створення Інвестиційного фонду відбудови. За словами міністерки економіки України Юлії Свириденко, документ передбачає, що повна власність і контроль залишаються за Україною, фонд створюється 50/50, жодних боргових зобовʼязань України перед США не прописано, також угода не стане перешкодою для вступу України до Євросоюзу, а фонд наповнюватиметься доходами виключно з нових ліцензій. Угода про американсько-український інвестиційний фонд відбудови офіційно набула чинності в травні. Літієве родовище на Кіровоградщині може стати першим пілотним проєктом зі США А дещо раніше Юлія Свириденко прогнозувала, що саме літієве родовище на Кіровоградщині може стати першим пілотним проєктом зі США. І вже після згаданого засідання Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції (УРП) Юлія Свириденко написала у Фейсбук: "Маємо інтерес інвесторів до декількох родовищ. Одне з них літієве родовище "Добра" в Кіровоградській області. Робоча група опрацює звернення щодо його розробки. Якщо всі вимоги закону будуть дотримані на наступному засіданні запустимо процедуру оголошення конкурсу для всіх зацікавлених компаній". За її словами, це родовище потенційно підпадає під мандат Американсько-українського фонду відбудови його розробка може стати першим пілотним проєктом у межах спільного інвестування. Однак, чи все проходитиме тихо й спокійно щодо саме кіровоградського літієвого родовища - питання. Бо ще в березні суд арештував ділянки найбільшого в Україні літієвого родовища - 51 земельну ділянку Полохівського родовища літію в Кіровоградській області. На вимогу Офісу генерального прокурора це зробив Печерський районний суд Києва. Про що і йдеться в ухвалі від 7 березня 2025 року. Ще там йдеться про те, що ділянки досліджувало ТОВ "Укрлітійвидобування" Сергія Табалова, який вклав у дослідження Полохівського родовища понад 100 млн грн, а сумарно в розвиток понад 300 млн грн. До того ж ще 119 млн грн він сплатив за ліцензію. Компанія оцінила родовище за міжнародним стандартом JОRК і готувалася до видобутку літію. Якщо ж родовище повернеться державі, то на нього зможуть претендувати інші бізнесмени. Тож схоже, що суддівські шальки терезів схилились не на користь пана Табалова. Зазначимо, що ця справа розслідується ще з 2016 року. Тоді прокуратура відкрила провадження за фактом начебто незаконного отримання дозволу на видобуток літію. Згідно з даними геологорозвідки, запаси літію на Полохівському родовищі перевищують 760 тисяч тонн еквівалента карбонату літію. У 2021 році світ спожив 0,5 млн тонн LСЕ, а вже у 2028 році прогнозують потребу в 6 млн тонн. Близько 60% літію у світі нині переробляє Китай. Загалом в Україні розташовано чотири розвіданих літієвих родовища, два з яких у Кіровоградській області. Літій це рідкісноземельний метал, який використовують для виробництва акумуляторів для смартфонів, ноутбуків і електроавтомобілів, у хімічній та медичній промисловості, аерокосмічній галузі, ядерній і відновлювальній енергетиці.
we.ua - Пікантний старт угоди зі США про надра
Рубрика on rubryka.com
Україна готує конкурс на родовище літію: це може стати першим проєктом у межах співпраці зі США
Україна веде підготовку до оголошення конкурсу щодо розробки літієвого родовища "Добра" в Кіровоградській області. Це може стати першим проєктом у межах співпраці зі Сполученими Штатами Америки. Про це пише віцепрем'єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко, інформує Рубрика. Як повідомила урядовиця, 12 червня відбулося засідання Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції. За словами […] Тhе роst Україна готує конкурс на родовище літію: це може стати першим проєктом у межах співпраці зі США арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - Україна готує конкурс на родовище літію: це може стати першим проєктом у межах співпраці зі США
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules