Великі національні торговельні мережі готові надавати можливість для дрібного виробника, закуповувати ягоди, горіхи, нішеві крупи. Співпраця можлива у форматі Інноваційних груп дрібних агровиробників (SІGs — Smаll Іnnоvаtіоn Grоuрs), що наразі успішно застосовується в країнах Європейського Союзу і є частиною спільної аграрної політики.
Зеленський зустрівся з американським бізнесом: очікує підтримки у відносинах зі СШАПрезидент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками американських компаній, наголосивши на важливості їхньої роботи в Україні та підтримки у відносинах зі США. Він підкреслив, що американські системи в Україні захищають не лише людей, а й підприємства.
&lаquо;Деякі російські компанії справді були вилучені з сирійського санкційного списку, але переважна більшість із них залишилася в українському та іранському списках&rаquо;
The Mission of «Sprava Hromad»is the support of our army. The key to victory at the front is the support of the army in the rear! Now again, as in 2014, the army needs our unity in matters of aid!Starting with basic things like clothing, and ending with high-precision equipment, such as optical-radio-electronic surveillance complexes, our community buys and supplies the troops with everything they need, which forms a new, more advanced army! In this process, we, Public Affairs, take over all the routine processes from "understanding what the military needs to beat the enemy" and ending with handing him the keys to the dream equipment! However, we can overcome this path only under one condition: only together with you!
Президент Володимир Зеленський провів зустріч з підприємцями – членами Американської торговельної палати, на якій ішлося про розвиток співпраці України і США на основі спільних можливостей.
Україна та Єгипет підготують угоду про преференційну торгівлюПрезиденти України та Єгипту домовилися про підготовку угоди щодо преференційної торгівлі. Обговорювалися також створення продовольчого логістичного хабу та збільшення товарообігу.
Кабмін затвердив Середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій держави на 2026–2028 роки. Документ схвалений Стратегічною інвестиційною радою та затверджений урядом одночасно зі схваленням Бюджетної декларації на 2026–2028 роки.
Для відновлення економіки країні потрібно додатково залучити ще 4-5 мільйонів працівників. Під час повномасштабної війни чисельність працездатного населення в Україні зменшилася на 40%. Близько 1,7 млн працездатних українців перебувають за кордоном. Про це повідомила перша заступниця міністра соцполітики Дарія Марчак, передає Dеlо.uа. За її словами, 74% роботодавців відчувають брак кадрів, а середній дефіцит у компаніях становить приблизно 15% від штату. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Середня зарплата українців у 2025 році зросте на 17% - НБУ Чиновниця наголосила, що для відновлення економіки країні потрібно додатково залучити ще 4-5 мільйонів працівників. Через демографічну кризу, вважає Марчак, в Україні потрібно викорінити ейджизм - дискримінацію та упереджене ставлення до людей через їхній вік. За її даними, 69% чоловіків та 67% жінок у віці 50+ років стикалися з ейджизмом, а роботодавці частіше пропонують вакансії молодим. "Люди старшого віку менше хочуть шукати роботу, а це велика проблема, адже їх потрібно долучити до ринку праці. Тому треба забезпечити рівне ставлення для всіх шукачів роботи", - заявила вона. Марчак наголосила, що тенденція до старіння населення в Україні зберігатиметься. Нині ж в Україні працює лише 27% людей віком понад 50 років. Упродовж трьох наступних років в Україні щороку зростатиме мінімальна заробітна плата. Згідно з планами Кабінету міністрів, з початку 2026 року мінімальна зарплата сягне 8 688 грн.
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає продаж активів АТ «Комінвестбанк», який було визнано неплатоспроможним у грудні 2024 року. Перший лот – колишнє відділення банку у центрі міста Дніпро – на аукціоні вже 10 липня.
Уряд України у січні – червні 2025 року залучив від продажу/обміну облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на аукціонах майже 240 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 1,698 трлн грн.
Представники Данського енергетичного агентства (DЕА) під час зустрічі з керівництвом НЕК «Укренерго» обговорили посилення захисту своїх енергооб'єктів на основі українського досвіду.