Ukrainians news about Економіка

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
У Давосі стартує Всесвітній економічний форум
У швейцарському Давосі у понеділок, 20 січня, стартує Всесвітній економічний форум (ВЕФ).
we.ua - У Давосі стартує Всесвітній економічний форум
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Китай встановив рекорд імпорту російської нафти у 2024 році
У 2024 році Китай, найбільший покупець нафти у світі, збільшив імпорт сирої нафти з Росії до рекордних показників. Постачання з Росії досягли 108,5 млн метричних тонн, що відповідає 2,17 млн барелів на добу, повідомляє Rеutеrs із посиланням на дані митної служби Китаю. Це на 1% більше, ніж у 2023 році, і забезпечило Росії статус провідного постачальника нафти до Китаю. Основною причиною такого зростання стала нижча ціна російської нафти, яку активно закуповували як незалежні переробники, так і великі державні компанії. Водночас імпорт із Саудівської Аравії скоротився на 9%, до 78,64 млн тонн (1,57 млн барелів на добу), через зростання попиту на дешевшу російську нафту. Саудівська Аравія зберегла позицію другого за обсягами постачальника, але її частка почала відновлюватися наприкінці року завдяки зниженню цін та скороченню постачань з Ірану. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 2024 році доходи бюджету РФ від продажу нафти зросли майже на третину, ЗМІ Малайзія стала третім найбільшим постачальником, збільшивши експорт на 28% до 70,38 млн тонн (1,41 млн барелів на добу). Значна частина цієї нафти має іранське або венесуельське походження, оскільки Малайзія є важливим транзитним вузлом для санкційної нафти. Проте загальний імпорт сирої нафти до Китаю у 2024 році скоротився на 1,9% це перше падіння з часів пандемії. Причинами стали слабке економічне зростання в країні та зниження попиту на паливо. Попри зниження загального імпорту, Китай продовжує активно закуповувати дешевшу нафту, забезпечуючи її стратегічний запас та підтримуючи роботу нафтопереробних заводів, які зіштовхуються з низькими маржами. США запровадили найбільший і найжорсткіший пакет санкцій проти російської нафтової торгівлі з початку війни. Якщо Дональд Трамп після інавгурації не скасує ці обмеження, вони завдадуть російському нафтовому експорту більшої шкоди, ніж будь-які попередні заходи.
we.ua - Китай встановив рекорд імпорту російської нафти у 2024 році
В Україні продовжує дешевшати цибуля
Українські виробники за тиждень знизили в середньому на 10% відпускні ціни на ріпчасту цибулю через погіршання її якості у сховищах та зменшення попиту.
we.ua - В Україні продовжує дешевшати цибуля
Китай встановив рекорд із закупівлі російської нафти
Обсяги постачання з Росії минулого року склали 108,5 млн метричних тонн
we.ua - Китай встановив рекорд із закупівлі російської нафти
Нафта дешевшає на тлі очікувань політичних заяв від новообраного президента США
Ціни на нафту знизилися в понеділок, 20 січня, оскільки очікування від обраного президента США Дональда Трампа щодо пом’якшення обмежень на енергетичний сектор Росії в обмін на угоду про припинення війни в Україні компенсують занепокоєння стосовно перебоїв у постачанні через жорсткіші санкції.
we.ua - Нафта дешевшає на тлі очікувань політичних заяв від новообраного президента США
Україна втрачає 35% продовольства через знищення ворогом овочесховищ та елеваторів
Нищення російською армією аграрної інфраструктури України провокує втрату зерна та іншого продовольства.
we.ua - Україна втрачає 35% продовольства через знищення ворогом овочесховищ та елеваторів
Статки мільярдерів у світі у 2024 році зросли на $2 трлн - звіт
Статки мільярдерів у світі у 2024 році зросли на $2 трлн - звітБагатство мільярдерів у 2024 році зростало на $5,7 млрд щодня, досягнувши $15 трлн. За прогнозом Охfаm, протягом десятиліття у світі може з'явитися п'ять трильйонерів, тоді як 44% населення живе в бідності.
we.ua - Статки мільярдерів у світі у 2024 році зросли на $2 трлн - звіт
У межах USАІD Аgrо Fіnаnсе Summіt відбудеться нагородження переможців конкурсу «СИЛА АГРОЗМІН»
У межах фінансової конференції USАІD Аgrо Fіnаnсе Summіt відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «СИЛА АГРОЗМІН», який онлайн-видання АgrоРоrtаl.uа організувало за підтримки Програми USАІD АГРО.
we.ua - У межах USАІD Аgrо Fіnаnсе Summіt відбудеться нагородження переможців конкурсу «СИЛА АГРОЗМІН»
Нацбанк оновив курс валют після вихідних
Національний банк України на 18 січня встановив офіційний курс долара на рівні 42,12 грн. Він знизився на 5 коп. Євро тим часом подорожчав на 4 коп. і коштує 43,36 грн, повідомляє сайт НБУ. Офіційний курс польського злотого становить 10,18 грн. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому долар дорожчає наприкінці року - пояснення НБУ В обмінниках долар продають у середньому за 43,3 грн. Купують за 42,5 грн. За євро в обмінниках пропонують 44,1 грн. Продають за 43,95 грн. Курс долара до гривні буде зростати, чим довше триватиме війна Росії проти України. У разі закінчення війни курс стабілізується на поточному рівні, йдеться у проєкті бюджету на 2025 рік (проєкт № 12000).
we.ua - Нацбанк оновив курс валют після вихідних
Ринок олійних у 2025 році: на що варто звернути увагу агровиробникам
У наступні 10 років ринок олійних культур зростатиме в середньому на 5,2% щорічно. Якщо у 2023 році він оцінювався у $294,26 млрд, то до 2033 року сягне позначки вже $488,62 млрд.
we.ua - Ринок олійних у 2025 році: на що варто звернути увагу агровиробникам

What is wrong with this post?