Search trend "будапешт"

Sign up, for leave a comments and likes
Українська правда on eurointegration.com.ua
Орбан програв "геям та українцям". Як заборона прайду об'єднала Будапешт проти уряду Угорщини
Понад 100 тисяч людей вийшли на вулицю не за цінності прайду, а щоби показати Орбану, що він втрачає владу... Орбан – єдиний, хто програв у цій історії...
Gazeta.ua on gazeta.ua
Україна закликає Німеччину вплинути на Будапешт щодо нового пакета санкцій
Президент Володимир Зеленський звернувся до Німеччини з проханням допомогти у вирішенні ситуації з Угорщиною, яка не підтримує черговий пакет європейських санкцій проти РФ. Про це він сказав у Києві, перед початком переговорів із німецьким міністром закордонних справ Йоганном Вадефулем, передає Gаzеtа.uа. Президент наголосив, що підтримка 18-го пакета обмежень має принципове значення. Він зазначив, що більшість європейських лідерів близькі до фінального погодження санкцій, однак Угорщина досі висловлює заперечення. Зеленський звернувся до ФРН як до ключової країни Євросоюзу, закликавши її діяти в дипломатичному полі з офіційним Будапештом. "Ми вдячні за підтримку цього пакета. Розуміємо, що є певні суперечності з боку Угорщини. Зі свого боку закликаємо Німеччину допомогти у врегулюванні", - сказав він. Президент підкреслив, що ефективність санкцій має безпосередній вплив на економічну ситуацію в РФ. Саме через ці обмеження Москва має відчути ціну війни, яку вона розв'язала. Санкції, за його словами, здатні завдати значної шкоди економіці агресора. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина та Словаччина блокують 18-й пакет санкцій ЄС проти Росії Також він нагадав, що Україна не вдається до публічної критики Угорщини. Київ обрав конструктивний шлях і намагається дотримуватись дипломатичних рамок. Зеленський підкреслив, що попри всі розбіжності, Україна й надалі розглядає Угорщину як партнера. "Ми поводимо себе стримано, не відповідаємо на заяви Будапешта. Хочемо залишатися союзниками. У нас є спільний ворог, і це Росія", - підсумував глава держави. Європейська рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для Росії за війну проти України. Лідери ЄС заявили, що активи Росії повинні залишатися знерухомленими, доки Росія не припинить свою війну агресії проти України та не компенсує їй збитки, завдані цією війною.
we.ua - Україна закликає Німеччину вплинути на Будапешт щодо нового пакета санкцій
Gazeta.ua on gazeta.ua
Чи можна домовитися з Орбаном: Клімкін оцінив шанси України
Україна зберігає шанси домовитися з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном щодо розблокування переговорів про членство в Європейському Союзі. Про це заявив колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін в інтерв'ю LІGА.nеt. На думку Клімкіна, Орбан використовує тему України у своїй передвиборчій кампанії, позиціонуючи себе як захисника Угорщини від війни та економічної загрози з боку українських фермерів. Він активно експлуатує ці наративи, формуючи образ політика, який оберігає ЄС від України. Крім того, за словами Клімкіна, Орбан підозрює Київ у змові з європейськими партнерами з метою усунення його від влади. У цій стратегії, ймовірно, фігурує опозиціонер Петер Мадяр - харизматичний лідер партії "Тиса", який здобуває дедалі більшу популярність в Угорщині. Це лише посилює недовіру угорського лідера до України та партнерів по ЄС. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Це божевілля!": Орбан виступив проти вступу України до НАТО Клімкін зазначає, що Будапешт розглядає будь-які кроки Києва, зокрема у регіоні Закарпаття, як елементи цієї змови. Через це, переконати Орбана у зворотному буде складно. "Ситуація складна, але це не означає, що діалог слід зупиняти. Потрібно продовжувати контакти з угорською стороною", - підкреслив ексміністр. Він також наголосив на важливості співпраці з угорською громадою в Україні, адже багато представників національної меншини підтримують Україну у війні проти Росії. Щодо перспектив вступу України до ЄС, Клімкін зазначив, що навіть у разі відсутності офіційного старту переговорів, країна може продовжувати адаптацію до європейських стандартів. "Було б добре відкрити кілька переговорних глав, але якщо цього не станеться зараз - це не катастрофа", - пояснив він. Загалом дипломат не виключає, що Орбан може змінити позицію, якщо відчує політичний тиск або загрозу. "Це політик, який уміє швидко переорієнтуватися. Він може піти на контакт, зокрема й непублічно", - резюмував Клімкін. 26 червня саміт Євросоюзу не зміг ухвалити спільну заяву на підтримку України. Угорщина заблокувала її через стратегічні розбіжності з ЄС. Про це йдеться в документі, який був опублікований на сайті Європейської Ради. Втім, його офіційно не затвердили, а текст опублікували як додаток, який підтримали 26 із 27 країн. У документі йдеться про заклик до негайного припинення вогню з боку Росії, нові санкції проти РФ і її "тіньового флоту", 30,6 мільярда євро допомоги Україні у 2025 році та схвалення прогресу України на шляху до ЄС.
we.ua - Чи можна домовитися з Орбаном: Клімкін оцінив шанси України
Главком on glavcom.ua
Будапешт. Десятки тисяч людей проігнорували заборону Орбана та вийшли на марш ЛГБТК+
Організатори підрахували, що зібралася рекордна кількість людей, яка значно перевищила очікувану явку в 40 тис. осіб
we.ua - Будапешт. Десятки тисяч людей проігнорували заборону Орбана та вийшли на марш ЛГБТК+
Gazeta.ua on gazeta.ua
"Не знаю, що таке Україна": Орбан поставив під сумнів державність і євроінтеграцію Києва
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у черговій заяві розкритикував перспективу членства України в Європейському Союзі. В ефірі державного радіо він назвав Україну невизначеним утворенням і заявив, що Будапешт нібито зупинив її євроінтеграцію. Про це повідомляє видання Теlех. За словами Орбана, результати консультацій, які його уряд проводив серед населення, дозволили офіційно заблокувати просування України на шляху до ЄС. Попри це, він наголосив, що Угорщина розуміє українців, визнає їхню героїчну боротьбу та усвідомлює потребу в допомозі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина офіційно заблокувала початок переговорів щодо вступу України до Євросоюзу "Ми хочемо допомагати так, щоб не знищити себе. Якщо Україна стане членом ЄС, ми миттєво втягнемося у війну з Росією, і вона прийде на територію Союзу, а отже й Угорщини", - заявив Орбан. Угорський прем'єр також поставив під сумнів визначеність української державності. Він зазначив, що не знає довжини її кордонів і стверджує, що не розуміє, чим є Україна сьогодні. З його слів, така ситуація вже мала місце в державах, які виходили з орбіти впливу СРСР. "У ті часи ці країни спершу вступали до НАТО, яке могло гарантувати їхні кордони. Лише після цього їх приймав Євросоюз", - додав Орбан. Він також висловив переконання, що згодом й інші країни ЄС можуть змінити свою позицію щодо українського членства у спільноті. 26 червня саміт Євросоюзу не зміг ухвалити спільну заяву на підтримку України. Угорщина заблокувала її через стратегічні розбіжності з ЄС. Про це йдеться в документі, який був опублікований на сайті Європейської Ради. Втім, його офіційно не затвердили, а текст опублікували як додаток, який підтримали 26 із 27 країн. У документі йдеться про заклик до негайного припинення вогню з боку Росії, нові санкції проти РФ і її "тіньового флоту", 30,6 мільярда євро допомоги Україні у 2025 році та схвалення прогресу України на шляху до ЄС.
we.ua - Не знаю, що таке Україна: Орбан поставив під сумнів державність і євроінтеграцію Києва
Рубрика on rubryka.com
Угорщина виступила проти: саміт ЄС не зміг ухвалити спільну заяву на підтримку України
Під час саміту ЄС 26 червня Європейській Раді не вдалося одноголосно затвердити заяву щодо підтримки України. Цей документ підтримали 26 країн-членів блоку і лише одна Угорщина виступила проти. Про це повідомила Єврорада. Те, що заяву заблокувала саме Угорщина, вказало "Суспільне". Як пояснив Будапешт, комюніке не підтримали через "стратегічні розбіжності з Євросоюзом щодо України". У цьому документі члени […] Тhе роst Угорщина виступила проти: саміт ЄС не зміг ухвалити спільну заяву на підтримку України арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - Угорщина виступила проти: саміт ЄС не зміг ухвалити спільну заяву на підтримку України
Sprava Hromad on we.ua
Public organization «Sprava Hromad»
The Mission of «Sprava Hromad»is the support of our army. The key to victory at the front is the support of the army in the rear! Now again, as in 2014, the army needs our unity in matters of aid!Starting with basic things like clothing, and ending with high-precision equipment, such as optical-radio-electronic surveillance complexes, our community buys and supplies the troops with everything they need, which forms a new, more advanced army! In this process, we, Public Affairs, take over all the routine processes from "understanding what the military needs to beat the enemy" and ending with handing him the keys to the dream equipment! However, we can overcome this path only under one condition: only together with you!
we.ua - Public organization «Sprava Hromad»
Еспресо on espreso.tv
На саміті ЄС не змогли ухвалити спільну заяву щодо підтримки України: її не підтримала Угорщина
Про це йдеться на сайті Європейської ради."Європейська Рада обговорила останні події щодо України. Текст, викладений у документі, був рішуче підтриманий 26 главами держав або урядів", - йдеться в заяві. Рада ЄС не уточнює державу, яка не підтримала документ, однак Суспільне пише, що це – Угорщина. Будапешт не підписав її через "стратегічні розбіжності з Євросоюзом щодо України".Зокрема, у документі європейці закликали до негайного припинення вогню РФ, запровадження нових санкцій проти Москви та її тіньового флоту, а також – підтримати прогрес Києва на його шляху євроінтеграції."Європейська Рада високо відзначає Україну за темпи її реформ (...), вітає досягнутий значний прогрес", - заявила Рада ЄС.Також там відзначили готовність відкрити перший переговорний кластер, для якого потрібна згода всіх 27 європейських країн. Це мають обговорити на наступному саміті, що запланований на 23-24 жовтня 2025 року.Читайте також: Є цікавий сигнал щодо вступу України до ЄС: Висоцька з саміту в БрюсселіРаніше премʼєр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що за результатами його опитування щодо вступу України в ЄС нібито 95% респондентів проти цього.
we.ua - На саміті ЄС не змогли ухвалити спільну заяву щодо підтримки України: її не підтримала Угорщина
Еспресо on espreso.tv
У Польщі закликали Орбана запитати в угорської меншини Закарпаття, чи хочуть ті в ЄС
Про це він сказав в кулуарах саміту ЄС  у Брюсселі, передає "Європейська правда".Шлапка, чия країна нині головує в Раді ЄС, підкреслив: прогрес у справі переговорів Києва з Євросоюзом був серед пріоритетів Польщі. Однак Будапешт блокує це."Я закликаю представників угорського уряду зустрітися з угорською меншиною в Україні та запитати, чи хочуть вони бути в Європейському Союзі, чи не хочуть. Я  запевняю, що угорці з України воліють бути в Європейському Союзі, ніж не бути. Тоді як саме їх називають причиною, чому це блокується", – заявив він.Міністр наголосив: процеси стосовно відкриття першого переговорного кластера перебувають на тому етапі, що йдеться лише про рішення про скликання міжурядової конференції.Читайте також: У ЄС бракує дієвих інструментів зупинити зухвалу поведінку Угорщини, - Юкнявічене"І це рішення може бути прийняте дуже швидко. Ми будемо працювати над цим протягом найближчих чотирьох днів (які залишаються до кінця польського головування, – ред.)", – додав Шлапка.За його словами, якщо цього не вдасться – над цим працюватиме головування Данії.Раніше лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр заявив про "повний провал" референдуму премʼєр-міністра Віктора Орбана щодо вступу України до Євросоюзу.
we.ua - У Польщі закликали Орбана запитати в угорської меншини Закарпаття, чи хочуть ті в ЄС
Апостроф on apostrophe.ua
Орбан про вступ України в ЄС: Інтегрувати Україну – означає інтегрувати війну
Будапешт виступив проти членства України в Європейському союзі через війну, розв'язану Росією.
we.ua - Орбан про вступ України в ЄС: Інтегрувати Україну – означає інтегрувати війну
New Voice on biz.nv.ua
На черзі Луцьк, Чернівці та Львів. Євроколію в Ужгород запустять уже в липні
Запуск євроколії Чоп-Ужгород заплановано вже на липень. Завдяки цьому з Ужгорода пасажирські поїзди будуть їздити напряму в Будапешт, Кошице, Відень, Братиславу.
we.ua - На черзі Луцьк, Чернівці та Львів. Євроколію в Ужгород запустять уже в липні
ФАКТИ on fakty.ua
Рятують російські енергоносії: Угорщина та Словаччина блокують нові санкції ЄС проти росії
Будапешт і Братислава очікувано виступили проти 18-го пакету санкцій ЄС проти росії
we.ua - Рятують російські енергоносії: Угорщина та Словаччина блокують нові санкції ЄС проти росії
КоментаріUA on society.comments.ua
Угорщина висунула неочікувану пропозицію для завершення війни в Україні
Будапешт не вперше висловлює позицію на користь миру та закликає Київ і Москву до переговорного процесу
we.ua - Угорщина висунула неочікувану пропозицію для завершення війни в Україні
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
Угорщина запропонувала стати "майданчиком" для перемов України й РФ
Будапешт "надалі підтримуватиме мирні ініціативи президента США Трампа", запевнив голова угорського МЗС Петер Сіярто.
we.ua - Угорщина запропонувала стати майданчиком для перемов України й РФ
Gazeta.ua on gazeta.ua
Вступ України до ЄС: Литва визначила чіткі часові рамки
Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що вступ України до Європейського Союзу до 2030 року є стратегічною ціллю. Про це він написав у соцмережі Х після розмови з президентом Європейської ради Антоніу Коштою. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данія обіцяє тиснути на Угорщину заради вступу України до ЄС Науседа повідомив, що напередодні засідання Європейської ради обговорив із Коштою кілька ключових пріоритетів. Серед них - зміцнення підтримки країн-членів ЄС, які зазнають безпосереднього тиску з боку Росії та Білорусі, а також якнайшвидший старт переговорів про вступ України до Євросоюзу. "Мир потребує єдності та сили", - підкреслив литовський лідер у своєму дописі. Міністрка Данії у справах Європи Марі Б'єрре заявила, що під час свого головування у Раді ЄС Данія активно просуватиме питання членства України в Євросоюзі. "На жаль, наразі Угорщина блокує процес, але ми докладаємо максимум зусиль, аби посилити тиск на Будапешт і водночас підтримувати Україну в продовженні необхідних реформ", - зазначила Б'єрре під час пресконференції в Копенгагені.
we.ua - Вступ України до ЄС: Литва визначила чіткі часові рамки
ТСН on tsn.ua
Ще одна європейська країна запропонувала майданчик для переговорів України та РФ: що відомо
Очільник МЗС Угорщини під час візиту до Санкт-Петербурга заявив, що Будапешт хоче бути посередником у мирних переговорах.
we.ua - Ще одна європейська країна запропонувала майданчик для переговорів України та РФ: що відомо
Gazeta.ua on gazeta.ua
Данія обіцяє тиснути на Угорщину заради вступу України до ЄС
Під час свого головування у Раді ЄС Данія активно просуватиме питання членства України в Євросоюзі. Про це заявила міністрка Данії у справах Європи Марі Б'єрре, повідомляє Rеutеrs. "На жаль, наразі Угорщина блокує процес, але ми докладаємо максимум зусиль, аби посилити тиск на Будапешт і водночас підтримувати Україну в продовженні необхідних реформ", - зазначила Б'єрре під час пресконференції в Копенгагені. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фіцо озвучив умови підтримки вступу України в ЄС За її словами, як тільки стане можливим відкриття переговорних розділів щодо вступу України до ЄС, Копенгаген сприятиме їх якнайшвидшому закриттю. "Ми готові діяти оперативно, щойно з'явиться реальний шанс рухатися вперед із переговорами", - наголосила вона. Крім того, Rеutеrs зазначає, що Данія планує зосередити зусилля на досягненні консенсусу серед країн-членів ЄС щодо нових кліматичних цілей блоку на 2040 рік. Данія офіційно очолить Раду Євросоюзу з 1 липня, змінивши Польщу на цій позиції на наступні шість місяців. Угорщина постійно ставить перепони на шляху входження України до ЄС. Новообраний президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що на даний момент не підтримує вступ України до Європейського Союзу. У свою чергу прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив про підтримку європейських прагнень України, наголосивши при цьому, що Київ повинен виконати всі передбачені умови для вступу до Європейського Союзу. За словами прем'єра, Словаччина вже отримала від європейських інституцій 101 мільйон євро для реалізації переважно енергетичних проєктів на території України. Ці кошти словацькі компанії можуть залучати як кредити для інвестування в українську інфраструктуру, причому фінансові гарантії надає ЄС.
we.ua - Данія обіцяє тиснути на Угорщину заради вступу України до ЄС
УНІАН on unian.ua
В ЄС показали план відмови від російської нафти та газу: для двох країн зробили виняток
Будапешт та Братислава мають представити свій план відмови від російських енергоресурсів.
ZAXID.NET on zaxid.net
Закарпатські митники вилучили у водія автобуса «Будапешт – Київ» ліків на понад 300 тис. грн
Закарпатські митники вилучили у водія автобуса «Будапешт – Київ» ліків на понад 300 тис. грн
we.ua - Закарпатські митники вилучили у водія автобуса «Будапешт – Київ» ліків на понад 300 тис. грн
Telegraf on news.telegraf.com.ua
Знову пусті погрози від Сійярто? Скільки Україна насправді отримує електроенергії від Угорщини
Імпортує в Україну не тільки Будапешт
we.ua - Знову пусті погрози від Сійярто? Скільки Україна насправді отримує електроенергії від Угорщини
Українські Національні Новини on unn.ua
Сійярто: Угорщина протистоятиме плану фон дер Ляєн та Зеленського, який загрожує економіці ЄС
Сійярто: Угорщина протистоятиме плану фон дер Ляєн та Зеленського, який загрожує економіці ЄСПетер Сійярто заявив, що Будапешт використає всі засоби, щоб зупинити ініціативу фон дер Ляєн і Зеленського щодо енергетичних санкцій, які можуть зашкодити економіці ЄС.
we.ua - Сійярто: Угорщина протистоятиме плану фон дер Ляєн та Зеленського, який загрожує економіці ЄС
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules