Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс у неділю, 11 травня, заявив, що російський диктатор Володимир Путіна «використовує терор як важіль впливу» та «тягне час», щоб уникнути справжнього «шляху до миру».
Перший крок захисту дитини: Центр громадського здоров'я нагадує про важливість вакцинації від гепатиту ВВакцинація новонароджених від гепатиту В є першим кроком до захисту дитини. В Україні 98% немовлят отримали першу дозу вакцини у 2024 році.
Ресторатор, шеф-кухар і дослідник української кухні Євген Клопотенко провів екскурсію своєю квартирою і розповів, за скільки її винаймає. Кулінар проживає у центрі Києва.
А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
В умовах зміни клімату та тривалої нестачі вологи агропідприємство «Раліївка», розташоване в Одеській області, вже другий рік поспіль вирощує льон у своїй сівозміні. Причиною такого
Німецькі науковці успішно перетворили сечу на екологічно чистий будівельний матеріал за допомогою бактерій та біотехнологій. Дослідницька група Штутгартського університету, очолювана Лучіо Бландіні, розробила унікальний спосіб виробництва будівельних матеріалів з відходів. Вони використали процес “мікробної біомінералізації” – “біотехнологічний процес, при якому бактерії перетворюють сечовину з сечі на кристали карбонату кальцію”. Ці кристали з’єднують частинки піску, утворюючи … Стаття Вчені створили бетон із сечі: екологічний прорив з'явилася спочатку на Цікавості.
Мешканців будинків та квартир просять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та забезпечити доступ працівників до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання
Якщо раніше кавуни вирощували лише у південних регіонах, то нині з'явилося багато сортів, які дають гарний урожай і в прохолодніших умовах. Однак, кавуни важливо садити на певній відстані один від одного, щоб ягоди були великими та соковитими, пише Gаzеtа.uа. Перед тим, як садити кавуни, на грядці слід добре розпушити ґрунт та зробити лунки глибиною від 3 до 4 см. Відстань між лунками в ідеалі - від 70 до 100 см, а між рядами - до 2 метрів. Якщо для таких параметрів площі ділянки не вистачає, можна відстань між рядами можна скоротити до 1 - 1,5 метра. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли краще працювати в саду та на городі в травні: місячний календар У лунку разом з насінням кавунів можна додати компост, перегній або склянку золи. Їх слід ретельно перемішати із ґрунтом. У лунку потрібно класти по одній пророщеній насінині. Якщо насіння сухе, можна класти по дві насінини. А коли обидві проростуть, слабкий паросток варто видалити. Потім лунки з насінням зашпаровують й поливають грядку теплою водою. До появи сходів посіви краще закрити плівкою або іншим покривальним матеріалом. Щоб полуниця дала гарний урожай, її завчасно потрібно підживити. Одним із засобів для цього можуть стати сухі дріжджі. Вони позитивно впливають на стан ґрунту і стають джерелом корисних речовин та мікроелементів для рослин. Після підживлення дріжджами урожай полуниці може приємно здивувати.
На Харківщині ворог вдарив по житловому сектору: постраждали дві жінкиросійський удар КАБом по селу Садовод на Харківщині призвів до руйнувань житлових будинків і пожежі. Дві жінки отримали гостру стресову реакцію.
У Шевченківському районному суді Запоріжжя відбулось судове засідання у справі щодо заступника головного лікаря одного з дитбудинків Геннадія Борисова та майстра експлуатаційного цеху ПАТ Мотор Січ