Правоохоронці викрили цех із виготовлення сигарет. До цієї діяльності причетні троє жителів Волині, які організували незаконну справу в колишньому дитячому таборі
Конкурс із відбору директора БЕБ під загрозою: вказано на можливу підміну результатів оцінювання кандидатівВіктор Дубовик закликав конкурсну комісію БЕБ розкрити критерії оцінювання, вказуючи на процедурні порушення та можливу упередженість.
Детективи Бюро економічної безпеки України завершили досудове розслідування щодо керівників компаній, які допомагали великим торговельним мережам роздрібної торгівлі ухилятися від сплати податків і легалізовувати гроші, отримані незаконним шляхом
А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
Аналітики Бюро економічної безпеки викрили факти розтрати державних коштів на підприємстві, що підпорядковується Міністерству охорони здоров’я. Замість цільового використання бюджету, установа витрачала гроші на техніку Аррlе, обладнання для тату та масажні прилади.
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Київській області викрили та припинили діяльність групи осіб, які виготовляли та реалізовували насіння невідомого походження під маркою високоврожайних гібридів соняшнику, ріпаку, кукурудзи, бобових і злакових культур закордонної та вітчизняної селекції.
Завдали збитків компанії на 730 млн грн: викрито екскерівників ЗапоріжжяобленергоСБУ та БЕБ викрили колишніх директора та комерційного директора ПАТ. Вони уклали договір, через що підприємство отримало збитки на 730 млн грн.
Співробітники СБУ та БЕБ затримали колишніх гендиректора та комерційного директора ПАТ "Запоріжжяобленерго", яких підозрюють у службовій недбалості. Посадовці занизили у 9 разів тарифи на послуги з розподілу електрики
Служба безпеки та БЕБ викрили колишніх гендиректора та комерційного директора ПАТ «Запоріжжяобленерго», які допустили збитки підприємства на 730 млн гривень. Про це повідомили у СБУ. За матеріалами справи, у 2019 році фігуранти уклали договір з промисловим підприємством на постачання електричної енергії на його виробничі потужності. Відповідно до укладеної угоди, виробник мав отримувати від держкомпанії електроенергію... Запис Екскерівники «Запоріжжяобленерго» завдали збитків компанії на ₴730 млн — СБУ спершу з'явиться на Громадське радіо.
Командир першого корпусу НГУ "Азов" Денис Прокопенко (позивний Редіс) та колишній начальник штабу бригади Богдан Кротевич (Тавр) виступили на підтримку командувача Національної гвардії Олександра Півненка після повідомлень про обшуки в його помешканні. За словами Прокопенка, саме Півненко за короткий термін зумів провести ефективну реформу НГУ, перетворивши її на боєздатну структуру, яка виконує завдання на передовій спільно із ЗСУ. Він підкреслив, що генерал глибоко залучений у військові процеси - від аналізу бойового досвіду до прогнозування дій ворога. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обшуки в Нацгвардії: САП та НАБУ відмовилися коментувати слідчі дії Прокопенко також відзначив пріоритети Півненка - посилення підготовки особового складу, удосконалення тренувальних програм, покращення роботи штабів та турботу про військових. "Той, хто ходить в окопи до бійців після боїв, не зацікавлений у корупції", - написав командир. Богдан Кротевич у свою чергу нагадав про роль Півненка у збереженні боєздатності НГУ, забезпеченні підрозділів та участі в обмінах полоненими. Він підкреслив, що без командувача і міністра МВС Ігоря Клименка, Нацгвардія могла б бути знищена в безглуздих атаках. Пресслужба НГУ повідомила, що бригадний генерал Півненко не відсторонений від обов'язків і працює у штатному режимі. У САП підтвердили, що не коментують хід слідчих дій, але наголосили: обшуки - це лише один із етапів розслідування і не є підтвердженням вини. Дії спрямовані на перевірку версій і збір доказів. 9 травня у Головному управлінні Нацгвардії України співробітники Національного антикорупційного бюро України почали обшук. Його проводили у справі про порушення під час проведення тендерів та зловживання впливом. Як відомо, командувачем Національної гвардії України є бригадний генерал Олександр Півненко. Зазначимо, що у березні Бюро економічної безпеки (БЕБ) виявило порушення у тендері на будівництво багатоповерхівки на замовлення Нацгвардії. Аналітики встановили, що під час оголошення тендеру було неправомірно застосовано спрощену процедуру закупівлі. Зокрема її предмет не належав до робіт, об'єктів та споруд оборонного призначення.
Національне антикорупційне бюро України не надаватиме коментарів щодо інформації ЗМІ про обшуки в керівництва Національної гвардії. Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій 12 травня. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАБУ проводить обшуки у Головному управлінні Нацгвардії - ЗМІ У прокуратурі наголосили: слідчі дії в межах кримінальних проваджень коментують лише тоді, коли зібрано достатньо доказів для повідомлення про підозру. Проведення обшуків саме по собі не свідчить про чиюсь винуватість, а є частиною процесу збору інформації та перевірки слідчих версій. Також у САП зазначили, що всі результати розслідування щодо посадовців Нацгвардії будуть оприлюднені офіційно після завершення необхідних слідчих дій. 10 травня в медіа з'явилися повідомлення про обшуки, які нібито проводилися НАБУ, зокрема у командувача Нацгвардії генерала Олександра Півненка та працівників департаменту логістики. За неофіційними даними, йдеться про підозри в отриманні понад 190 млн грн неправомірної вигоди та розтраті майже 200 млн. Міністерство внутрішніх справ повідомило про відсторонення від посад шістьох співробітників Нацгвардії. Наразі щодо них проводиться службове розслідування, однак конкретні прізвища в МВС не назвали. 9 травня у Головному управлінні Нацгвардії України співробітники Національного антикорупційного бюро України почали обшук. Його проводили у справі про порушення під час проведення тендерів та зловживання впливом. Як відомо, командувачем Національної гвардії України є бригадний генерал Олександр Півненко. Зазначимо, що у березні Бюро економічної безпеки (БЕБ) виявило порушення у тендері на будівництво багатоповерхівки на замовлення Нацгвардії. Аналітики встановили, що під час оголошення тендеру було неправомірно застосовано спрощену процедуру закупівлі. Зокрема її предмет не належав до робіт, об'єктів та споруд оборонного призначення.
Бюро економічної безпеки спільно з Нацполіцією викрили групу осіб, які організували нелегальне виробництво сигарет на території колишньої свинячої ферми.