Search trend "лукашенко"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Білорусь чекає 150 тисяч пакистанців: Лукашенко озвучив план
Лукашенко хоче врятувати економіку та демографію Білорусі завдяки Пакистану.
we.ua - Білорусь чекає 150 тисяч пакистанців: Лукашенко озвучив план
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
"Досить демонізувати Росію": президент Республіки Сербської Додік заявив, що не боїться санкцій ЄС через візит до Москви на 9 травня
Про це він сказав в інтерв'ю Dіе Wеltwосhе."Я б сказав, що насамперед їм варто було б перестати демонізувати Путіна і Росію", - заявив Додік.За його словами, Росія, як і інші держави з великою територією, "намагається контролювати свої кордони".Я пише російське пропагандистське видання ТАСС, Додік заявив, що не боїться санкцій Європейського Союзу через візит 9 травня до Москви на запрошення російського диктатора Володимира Путіна: "Я хочу бути там у цей час і поїду".Раніше стало відомо, що до Москви 9 травня планують приїхати самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, а також президенти Таджикистану й Азербайджану Емомалі Рахмон та Ільхам Алієв.14 квітня Роlіtісо повідомила, що український уряд запросив лідерів ЄС 9 травня до Києва на знак демонстрації дипломатичної сили проти щорічного військового параду Путіна в Москві.Головна дипломатка ЄС Кая Каллас заявила, що країни ЄС, які вирішать відправити своїх представників на парад 9 травня у Москві, зіткнуться з наслідками.
we.ua - Досить демонізувати Росію: президент Республіки Сербської Додік заявив, що не боїться санкцій ЄС через візит до Москви на 9 травня
Вучича застерегли, що візит до РФ 9 травня може зірвати вступ Сербії до ЄС, - FТ
Про це повідомляє Fіnаnсіаl Тіmеs.Російський диктатор Володимир Путін щороку проводить "Парад Перемоги" на честь перемоги Радянського Союзу у Другій світовій війні. Іноземні лідери приїжджають до Москви, щоб подивитися на колони військ і танків. За повідомленнями російських ЗМІ, президент Сербії Александар Вучич має бути присутнім на параді, а також він надасть військову техніку для участі в ньому.Представники ЄС попередили сербського лідера, що участь у параді порушить критерії членства в ЄС."Ми повинні переконатися, що вони розуміють, що певні рішення мають свою ціну. Наслідком цього є те, що вони не приєднаються до Європейського Союзу", - сказав генеральний секретар міністерства закордонних справ Естонії Джонатан Всевіов.Раніше стало відомо, що до Москви 9 травня планують приїхати самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, а також президенти Таджикистану й Азербайджану Емомалі Рахмон та Ільхам Алієв.14 квітня Роlіtісо повідомила, що український уряд запросив лідерів ЄС 9 травня до Києва на знак демонстрації дипломатичної сили проти щорічного військового параду Путіна в Москві.Головна дипломатка ЄС Кая Каллас заявила, що країни ЄС, які вирішать відправити своїх представників на парад 9 травня у Москві, зіткнуться з наслідками.
we.ua - Вучича застерегли, що візит до РФ 9 травня може зірвати вступ Сербії до ЄС, - FТ
Каллас попередила про наслідки для представників країн ЄС, які поїдуть на парад до Путіна. У Кремлі відреагували
Про це вона сказала на пресконференції 14 квітня."Багато міністрів сказали, що ЄС сприймає серйозно поїздки до Москви на святкування 9 травня, вони матимуть наслідки", – заявила Каллас.Крім того, за словами очільниці євродипломатії, ЄС чітко дав зрозуміти, що небажаною є участь у параді в Москві представників будь-якої з країн, які претендують на членство в блоці."Думаю, це було дуже чітко сказано", – висловилася вона.Відповідаючи на запитання, чи дійсно європейські політики розмірковують про те, щоб приїхати до Києва на 9 травня, Каллас сказала: "Звісно, ми завжди шукаємо варіанти, щоб продемонструвати солідарність з Україною".Реакція КремляРечник російського диктатора Дмитро Пєсков 15 квітня прокоментував заяву Каллас, зазначивши, що в Кремлі не вважають її правильною."Ми звертаємо увагу на її дуже жорсткі заяви. Ми не вважаємо їх правильними", - сказав він, відповідаючи на запитання ТАСС.Раніше стало відомо, що до Москви 9 травня планують приїхати самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, а також президенти Таджикистану й Азербайджану Емомалі Рахмон та Ільхам Алієв.14 квітня Роlіtісо повідомила, що український уряд запросив лідерів ЄС 9 травня до Києва на знак демонстрації дипломатичної сили проти щорічного військового параду Путіна в Москві.
we.ua - Каллас попередила про наслідки для представників країн ЄС, які поїдуть на парад до Путіна. У Кремлі відреагували
"І краще - сім'ями". Лукашенко готовий прийняти 150 тисяч трудових мігрантів з Пакистану
Спершу він повідомив про це під час зустрічі у Мінську з пакистанським прем'єром Шахбазом Шарифом, що був у нього з офіційний візитом, передає БЕЛТА."Тих галузей, про які ми попросимо. І керівництво Пакистану допоможе нам підібрати таких людей. Нехай це буде 100 тисяч, можливо, 120-150 тисяч цих фахівців", - зазначив 11 квітня білоруський диктатор.12 квітня Лукашенко продовжив цю тему й наголосив, що йому з Пакистану потрібна не молодь, а переважно сімейні люди - разом зі своїми родинами."І краще - сім'ями. Якщо сім'я приїхала, вони працюватимуть", - сказав він.Читайте також: У міноборони Польщі заявили про загострення ситуації з мігрантами на польсько-білоруському кордоніНаразі будуть вироблятися підходи у цьому питанні. За словами Лукашенка, "ми готові у Вітебській, Гомельській, Могильовській областях прийняти вашу (з Пакистану - ред.) робочу силу".Наприклад, є зацікавленість залучити пакистанців до роботи на Барановицькому текстильному комбінаті. Мова про виробника тканин та текстилю для дому (бренд "Блакит")."Ми їм створимо такі ж умови, як для білорусів", - запевнив Лукашенко. Зараз вирішується питання про чисельність та професійну належність тих, хто необхідний цьому підприємству, конкретизував Лукашенко.Слід нагадати, що перед цим до Білорусі масово доставлялися громадяни Сирії та Іраку, що потім атакували кордон з Польщею.За оцінками незалежних соціологів, після придушення масових протестів під час фальсифікації результатів президентських виборів 2020 року з Білорусі виїхало 400-500 тис. осіб, або 10% від активно залучених до економічних процесів білорусів. Це переважно інтелігенція, кваліфіковані робітники та представники малого бізнесу.Також у Білорусі має місце падіння народжуваності, що підсилена наслідками Чорнобильської екологічної катастрофи.
we.ua - І краще - сім'ями. Лукашенко готовий прийняти 150 тисяч трудових мігрантів з Пакистану
Лукашенко заявив, що готовий прийняти в Білорусі 150 тисяч пакистанців
Самопроголошений президент навіть ініціював відкриття прямого повітряного рейсу між Ісламабадом і Мінськом.
we.ua - Лукашенко заявив, що готовий прийняти в Білорусі 150 тисяч пакистанців
Лукашенко заявив, що на базі Жигулів зможуть створювати автомобілі рівня Меrсеdеs
Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив, що автопромисловість Росії та Білорусі здатна впродовж кількох років досягти рівня провідних світових виробників, зокрема німецького Меrсеdеs.
Єдина із сімейства, кого не торкнулись обмеження. Словаччина врятувала невістку Лукашенка від санкцій ЄС — ЗМІ
Словаччина торік не підтримала пропозицію внести Анну Лукашенко, невістку білоруського диктатора Олександра Лукашенка, до санкційного списку Європейського Союзу.
Україна жорстко відповість: Світан оцінив, чи допустить Лукашенко новий наступ росіян з Білорусі
Восени 2025 року Росія та Білорусь планують провести спільні навчання. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський припустив, що ці дії ворога можуть приховувати підготування до нового можливого наступу на Україну з білоруської території. Повний текст новини +Відео
"По-чоловічому правильно": Лукашенко наказав чиновникам утримувати коханок за свої гроші (відео)
Президент Білорусі Олександр Лукашенко обурився нецільовими розтратами бюджетних коштів. Він попросив чиновників заробляти гроші на утримання коханок.
we.ua - По-чоловічому правильно: Лукашенко наказав чиновникам утримувати коханок за свої гроші (відео)
"Я б не сказав, що це 100% останній термін Лукашенка, на жаль": польський журналіст Потоцький
Таку думку він висловив в етері Еспресо."Є така теза, дійсно (що це останній "президентський" термін Лукашенка,  ред.), він (Лукашенко, ред.) все старіший і старіший. Геополітичні зміни в регіоні також будуть відбуватися під час цього терміну достатньо динамічно, я думаю. Чи стовідсотково це останній його термін. Я б не ризикнув казати, що це стовідсотково так і буде", - сказав він. Міхал Потоцький згадав про приклад Зімбабве і зазначив, що Олександра Лукашенка - це джерело досвіду. "Пам'ятаєте, що, наприклад, був такий чувак, як Роберт Мугабе, який був президентом Зімбабве до того, як його скинули звідти його колеги. Він мав 90 років, чи якось так, коли перестав бути президентом. Лукашенко ще має декілька років і декілька термінів до такого віку. А Зімбабве - це джерело для нього досвіду, це перша країна з Сахарійської Африки, яку він відвідав достатньо недавно. Тому він має достатньо добрий політичний інстинкт, я б не сказав, що це 100% його останній термін, на жаль", - зазначив журналіст.26 січня в Білорусі пройшли так звані президентські вибори. Перемогу в них усьоме "здобув" самопроголошений президент Олександр Лукашенко. Лідери РФ, Казахстану, Узбекистану й Азербайджану, а також патріарх РПЦ Кирил привітали його з "переобранням".
we.ua - Я б не сказав, що це 100% останній термін Лукашенка, на жаль: польський журналіст Потоцький
"На початку сьомого терміну Лукашенко імітуватиме зміни, щоб надурити європейців і особливо трампістів": журналіст Потоцький
Про це він розповів в етері Еспресо. "Те, що, дійсно, Лукашенко в останні місяці почав робити якісь там кадрові зміни, кадрові реформи, пропонувати нові функції, нові пости, достатньо цікавим, як аналізувати, людям. Дмитро Крутой, новий керівник адміністрації, чи навіть новий прем'єр-міністр Турчин, якого він зробив прем'єр-міністром ще до інавгурації, хоча теоретично це повинно бути навпаки. Це люди, які, по-перше достатньо несовєтські щодо менталітету, які, якщо буде така мета поставлена Лукашенком, зможуть якось домовлятися чи з Трампом, чи з Заходом взагалі, і які зможуть імітувати більш ліберальні реформи, ліберальні, умовно кажучи. Я думаю, що за перші місяці сьомого терміну Лукашенка ми зможемо про якісь зміни в Білорусі казати. Хоча, звісно, це не буде лібералізація чи демократизація, якщо взагалі щось таке буде, то це буде імітація процесу, яка має надурити європейців. Чи особливо трампістів", - зазначив він.Щоб ті пішли на якісь поступки та, наприклад, пом'якшили санкції. Міхал Потоцький зауважив, що такі сигнали з Вашингтону простежуються. "В Мінську вже в лютому був представник Держдепартаменту, який нібито після візиту в Мінськ зустрічався у Варшаві із європейськими дипломатами й розповідав їм про концепцію Трампа, щоби в обмін за затримання репресій і визволення частини політв'язнів трішки пом'якшити санкційний режим. Особливо щодо банків білоруських і щодо калійної індустрії, яка з погляду білоруського експорту - дуже важлива частина економіки. Побачимо, як далі буде. Звісно, це все пов'язано з тим, як будуть виглядати відносини американсько-російські, тому що стосунок Трампа до Білорусі несамостійний. Він пов'язаний з тим, що йому вдасться або не вдасться зробити з Путіним, або разом з Путіним, або проти Путіна. Але тим не менше, я думаю, Лукашенко, який завжди мав дуже добрий політичний інстинкт, відчуває цей вітер змін, і він готується до нього", - вважає журналіст. 26 січня в Білорусі пройшли так звані президентські вибори. Перемогу в них усьоме "здобув" самопроголошений президент Олександр Лукашенко. Лідери РФ, Казахстану, Узбекистану й Азербайджану, а також патріарх РПЦ Кирил привітали його з "переобранням".15 лютого повідомлялось, що адміністрація Дональда Трампа запропонує білоруському диктатору Олександру Лукашенку звільнити велику кількість політв'язнів в обмін на послаблення банківських та експортних обмежень, зокрема на продаж білоруського калію.За інформацією незалежного від адміністрації Лукашенка білоруського телевізійного каналу Веlsаt, що мовить із Польщі, 15 жовтня 2024 року Білорусь відвідував представник Державного департаменту США Кевін Дойл. У Мінську у нього, зокрема, відбулися зустрічі в міністерстві закордонних справ. Офіційних повідомлень про це не було. Після цього Лукашенко публічно заявив, що 18 жовтня 2024 мав "дуже складні, важкі, але цікаві перемовини з представниками західних держав". Втім деталей він розкривати не став.
we.ua - На початку сьомого терміну Лукашенко імітуватиме зміни, щоб надурити європейців і особливо трампістів: журналіст Потоцький
Дулуб розповів, як лукашенко залякав ексзірку Арсенала та Барселони
Силовики організували показову прочуханку для брата Александра Глєба
we.ua - Дулуб розповів, як лукашенко залякав ексзірку Арсенала та Барселони
Україна-сусіди: в оточенні турбулентності
Прихід до влади Дональда Трампа, який своїми діями ламає систему міжнародних відносин, принципи функціонування якої були непохитними протягом десятиліть, спричинив радикальні зміни у світовій політиці. Україна в даному випадку не є винятком. Сприйняття Вашингтоном нашої держави як "слабкої ланки" знаходить відображення у політиці наших сусідів. У пошуках правильного вибору Майже два роки тому, у квітні 2023 року, сталося помітне погіршення польсько-українських відносин, які перебували, здавалося б, на рівні повного та всеосяжного порозуміння. Причиною стало українське збіжжя, яке заполонило польський ринок та стало причиною збитків для багатьох польських фермерів. Відтоді у країні змінилася влада (прем'єром країни став досвідчений та вельми прагматичний Дональд Туск), проте збереглося ембарго на ввезення українського зерна до Польщі. Зараз у Польщі триває президентська кампанія, у якій не бере участь чинний глава держави Анджей Дуда (завершується його друга президентська каденція). Не бере участі у "великих перегонах" і Дональд Туск, а кандидатом від "Громадянської платформи" став президент (мер) Варшави Рафал Тшасковський. Його кандидатуру однопартійці підтримали на перших у політичній історії Польщі партійних праймеріз. Праві сили ("Право і справедливість" та їхні союзники) висунули кандидатом у президенти президента Інституту національної пам'яті Кароля Навроцького. До трійки лідерів входить і Славомір Ментцен, представник "Конфедерації", яка не приховує антиукраїнських поглядів та прагнення шукати спільну мову з Кремлем. Зауважимо, що популярність цієї політичної сили між осінню 2023 року (парламентські вибори) та літом 2024-го (місцеві вибори та вибори до Європейського парламенту) практично виросла вдвічі. Тема Волинської трагедії для кандидатів у президенти Польщі виглядає чимось на кшталт обов'язкового компоненту кампанії, уникнути її неможливо... Тема Волинської трагедії для кандидатів у президенти Польщі виглядає чимось на кшталт обов'язкового компоненту кампанії, уникнути її неможливо, проте голосування пройде за кілька тижнів до Дня пам'яті жертв Волині. Насправді цей сюжет є швидше ритуальним, ніж дієвим компонентом великих перегонів, адже завдання кандидатів - визначати власну цільову аудиторію. Анджей Дуда та Дональд Туск, які висловилися про доцільність розміщення ядерної зброї у Польщі (американської та французької відповідно), додали президентській кампанії, яка набирає обертів, нового звучання. Участь у програмі Nuсlеаr Shаrіng чи спроба самим стати членом ядерного клубу - це питання може стати ключовими для Польщі після президентських перегонів. Гримаси путінферштеїнгу Пара сусідів України - Словаччина та Угорщина - регулярно демонструють готовність порозумітися з Путіним та показово капризують під час ухвалення Європейським Союзом рішень про підтримку України. Проте є один помітний нюанс: словацький ОПК має низку замовлень в інтересах Сил Оборони України, що додає Роберту Фіцо певної стриманості. Проте це не завадило словацькому прем'єру у грудні 2024 року відвідати Москву та провести переговори з Владіміром Путіним. На батьківщині Фіцо зустріли не лише масові акції протесту, але і кризові процеси всередині правлячої коаліції, задля вгамування яких Фіцо був змушений піти на кадрові перестановки, інакше кажучи, розрахувався міністерським портфелем за лояльність. ...не допустити вступ України до ЄС - Орбан планує, на цьому і будуватиме парламентську кампанію за рік партія FІDЕSZ У середині березня Віктор Орбан оприлюднив перелік із 12 пунктів, які можна назвати підкреслено спрямованими проти ЄС. Однак мова про вихід Угорщини з ЄС не йде - у цій країні понад половина її громадян цілком задоволені перебуванням у складі Європейського Союзу. Проте не допустити вступ України до ЄС - Орбан планує, на цьому і будуватиме парламентську кампанію за рік партія FІDЕSZ. Орбану та його прихильникам доведеться боротися з партією ТІSZА, яку очолює Петер Мадяр. Ця політична сила вражаючим мітингом відзначила річницю революційних подій 1848 року, спробувавши провести аналогію для Орбана. Втім, нагадування про революційні часи не повинно викликати зайві ілюзії: значна кількість виборців FІDЕSZ живе в провінції. Сьогодні Вишеградська четвірка у питанні співпраці з Україною виглядає поділеною навпіл. Проте травневі президентські вибори у Польщі на тлі відновлення відносин Варшави та Будапешта та парламентські у Чехії, де може повернутися до влади Андрей Бабіш та партія АNО - дозволяють припустити ускладнення для України ситуації у відносинах з V4. Проте це не привід відмовлятися від пошуку перспектив розвитку відносин із нашими західними сусдіами. Скуті одним ланцюгом Хоча концепт "Великої Румунії" сьогодні не надто популярний, ситуація у Румунії та Молдові виглядає подібною. Келін Джорджеску, який балотувався у президенти з контраверсійними гаслами та виглядав антисистемним та популістським кандидатом, зумів перемогти у першому турі виборів наприкінці 2024 року. Він фактично встигнув висловитися за перегляд підсумки Другої світової війни та відважити кілька реверансів Путіну, проте результати волевиявлення було скасовано Конституційним Судом Румунії (це входить до його повноважень), а до повторної спроби балотуватися Джорджеску не допустили. Наприкінці лютого Джорджеску був затриманий за звинуваченням у створенні фашистського угруповання... Ситуація для країни-члена ЄС, м'яко кажучи, несподівана, проте влада Румунії постаралася знайти підстави для легітимізації своїх дій. Наприкінці лютого Джорджеску був затриманий за звинуваченням у створенні фашистського угруповання та незаконному фінансуванні виборчої кампанії. Проте він не опинився за гратами. Прапор антисистемного кандидата підхопив лідер партії АUR Джордже Сіміон, який тривалий час є персоною нон грата в Україні та Молдові. Ультраправий за поглядами політик став кумиром люмпенізованого населення, пропонуючи прості рішення за принципом "тут і зараз". Втім, він виглядає дещо більш поміркованим за Джорджеску. На початку травня громадянам Румунії доведеться визначатися, і лідер АUR має непогані шанси на вихід до другого туру, поки його потенційні опоненти шукають додаткові можливості. У Молдові на президентських виборах 2024 року Маї Санду вдалося утримати свою посаду, проте парламентська кампанія, яка має пройти у середині поточного року, практично не залишає правлячій партії РАS шансів на збереження монобільшості. Фіналіст президентських перегонів Олександр Стояногло об'єднався з мером Кишинева Іоном Чебаном у блок "Альтернатива". Не сказали останнього слова комуністи та соціалісти, вплив яких на молдовське суспільство скорочується, проте доволі повільно. Активним залишається і Ілан Шор, який завдає інформаційних ударів по Санду з Москви, не приховуючи зв'язків з Кремлем. Молдова - парламентська республіка, у законодавчому органі якої працює всього 101 депутат, і боротьба за кожне місце буде запеклою. Правоохоронці затримали при спробі вилетіти з Молдови башкана Гагаузької автономії Євгенію Гуцул, яка зазвичай не приховує контактів зі згаданим Шором, а з-за ґрат звернулася по допомогу до Владіміра Путіна. Дозволю собі нагадати, що Україна через Румунію та Молдову отримує чималий обсяг стратегічного імпорту, а українське збіжжя також вирушає на світовий ринок через Румунію. Стабільність у цих державах для України залишається проіритетом. Анексія від Лукашенка 25 березня, коли національно-демократичні сили Білорусі традиційно святкують День Волі, у Мінську відбулася інавгурація Олександра Лукашенка. Він, як відомо, очолює Білорусь із липня 1994 року, встановивши європейський рекорд за часом перебування при владі. Президентська кампанія нагадувала фарс, тривала мінімальний термін, а формальні кандидати більше нагадували спарінг-партнерів Лукашенка. Центрвиборчком Білорусі намалював Лукашенку 86% голосів підтримки, щоб він не перегнав, не дай Боже, за цим показником Владіміра Путіна. Лукашенко після політичної кризи 2020 року зумів утримати владу, проте зробив це дорогою ціною: повідець до Кремля став набагато коротшим. Два роки тому Путін заявив про розміщення у Білорусі тактичної ядерної зброї, а днями Польща та Литва заявили про мінування прикордонної смуги з Білоруссю. Значна частина білоруського ОПК підпорядкована інтересам Росії, проте громадяни Білорусі воювати не хочуть. Кілька сотень тисяч з них після протестів 2020 року залишили межі країни, за гратами залишається кілька тисяч політичних в'язнів. ...шанси змінити Лукашенка на посаді має лише ще більш проросійський за нього кандидат Прихід до влади Дональда Трампа подарував Лукашенку нову надію, адже команда 47-го президента США не надто переймається питаннями захисту прав людини. Цікаво, чи ризикне Лукашенко запропонувати американцям можливість приватизувати підприємства країни, які переважно перебувають у державній власності. Іншого виходу для ефективного збереження влади сьогодні знайти важко, бо і Росія, і Китай навряд чи готові продовжувати підтримувати ветерана президентської служби. Разом із тим варто розуміти, що шанси змінити Лукашенка на посаді має лише ще більш проросійський за нього кандидат. Білоруські демократичні сили так і не зуміли стати чимось більшим за філію туристичного бюро та клубу за інтересами. Виняток становлять білоруські добровольці, які воюють у лавах Сил оборони України. Стратегія наїжаченості Україна продовжує перебувати у ситуації, коли формування концепції добросусідства є одним із принципів виживання. Сьогодні у нас є ворог - Росія, співагресор Білорусь та низка сусідів, з якими до цього часу не визначені спільні інтереси. Відтак необхідно бути прагматичними, чітко розуміти свої переваги та недоліки. Питання не лише у проведенні SWОТ-аналізу, а у спроможності нашої держави реалізувати свій потенціал, про який говорили роками. Для початку - позбавившись остаточно іміджу "заднього двора" Росії та позиціонуючи себе як центральноєвропейську державу.
we.ua - Україна-сусіди: в оточенні турбулентності
Нікому не потрібний Лукашенко
У &lаquо;відриві Мінська від Москви&rаquо; Дональд Трамп не бачить жодного сенсу
we.ua - Нікому не потрібний Лукашенко
Лукашенко прийшов на свою сьому «інавгурацію» в піджаку з плямами
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко під час складання присяги на свій сьомий термін на посаді був у брудному піджаку — на ньому помітили плями.
we.ua - Лукашенко прийшов на свою сьому «інавгурацію» в піджаку з плямами
Лукашенко виступив на інавгурації в піджаку з плямами: де він замастив одяг (фото)
Лукашенко усьоме склав присягу на посаді президента Білорусі. Втім, цього разу увагу телеглядачів привернув його костюм, пишуть журналісти.
we.ua - Лукашенко виступив на інавгурації в піджаку з плямами: де він замастив одяг (фото)

What is wrong with this post?