Про це журналістам заявив очільник польського МВС Томаш Семоняк, відвідуючи кордон Польщі із Литвою, передає газета Rzесzроsроlіtа Польща готова скасувати посилені контрольні заходи на кордоні з Німеччиною, якщо аналогічний крок зробить і Берлін. Про це під час свого візиту на кордон з Литвою повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Томаш Семоняк, як зазначає газета Rzесzроsроlіtа. За […] Тhе роst Польща скасує прикордонний контроль з Німеччиною за умови дій Берліна fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.За інформацією розвідки, комплектування особового складу бази відбувається з військовослужбовців збройних сил Росії, які дислокуються в Ростовській та Волгоградській областях РФ, а також у тимчасово окупованому Криму.Крім того, Кремль активно вербує добровольців серед представників поневолених народів Кавказу — зокрема в північній Осетії та Адигеї.Читайте також: Росія нападе на Азербайджан в найближчі роки, - Портников"Розгортання російських військ у Вірменії — це елемент комплексної стратегії Кремля, спрямованої на дестабілізацію глобальної безпекової ситуації. Разом із розпаленням міжетнічного конфлікту Москва нарощує військову присутність на Кавказі. Ймовірно, погіршення стосунків між Азербайджаном та РФ готувалося заздалегідь", — заявив представник ГУР МО України Андрій Юсов.В ГУР наголосили, що українські розвідники продовжують стежити за переміщенням російських військ як усередині РФ, так і за її межами.Що відбувається між РФ та Азербайджаном28 червня 2025 року міністерство іноземних справ Республіки Азербайджан терміново звернулося до російської влади. Причиною стали події 27 червня у місті Єкатеринбург (Урал, РФ).30 червня міністерство внутрішніх справ Азербайджану провело спецоперацію, у результаті якої затримали двох агентів ФСБ, що працювали в російському агентстві Sрutnіk – відділенні медіагрупи "Россия сегодня" в Баку. Натомість Москва викликала посла Азербайджану.У Баку 1 липня за результатами операції МВС у філії російського пропагандистського інформагентства RТ "Sрutnіk Азербайджан" заарештували його виконавчого директора Ігоря Картавих і шеф-редактора Євгена Бєлоусова. Їх звинуватили в тому, що вони є "агентами ФСБ". Також протягом того ж дня правоохоронна та судова системи Азербайджану провели затримання, допити й засідання суду з обрання запобіжного засобу для 8 громадян РФ.Міністерство закордонних справ Азербайджану 2 липня викликало російського посла Михайла Євдокимова, якого поінформували про протест через недружні дії та кроки, які "завдали шкоди відносинам між двома країнами".4 липня стало відомо, що главу діаспори Азербайджану в Підмосковʼї Ельшана Ібрагімова позбавили російського громадянства.
З перших днів повномасштабного вторгнення до оборони України долучилося чимало поліцейських. Ті, хто вчора виконував роботу патрульних або слідчих, почали знищувати ворожі танки, опановувати важке озброєння та штурмувати позиції ворога. Журналіст NV Сергій Окунєв зустрівся з бійцями новоствореної бригади МВС Хижак, щоб дізнатися, як насправді воюють поліцейські і чи правда, що поліція тільки й робить, що стоїть на блокпостах.
Як повідомив у своєму телеграм-каналі очільник МВС Ігор Клименко Нещодавно під час процесу репатріації тіл загиблих, експерти Національної поліції України виявили два тіла, на яких були знайдені військові жетони Збройних сил Російської Федерації з номерами АВ 846408 і АВ 449638. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у своєму телеграм-каналі. Після проведення всіх необхідних […] Тhе роst Репатріація тіл загиблих військових: Україна повернула Росії понад 6000 тіл fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Про це повідомив очільник МВС Ігор Клименко."Під час нещодавніх процедур репатріації тіл загиблих наші експерти виявили два тіла, на яких збереглися особисті військові жетони збройних сил Російської Федерації. Українська сторона провела необхідні перевірки, огляди та експертизи. Як результат, дотримуючись гуманітарних принципів і домовленостей щодо репатріації, українська сторона повернула ці два тіла російській стороні в рамках офіційної процедури", - написав він.При цьому міністр зазначив: немає підтвердження, що Росія поінформувала родини загиблих. Є підозра, що влада РФ приховує факти репатріації, щоб уникнути виплат компенсацій, а іноді навіть знищує тіла.Клименко наголосив, що Україна й надалі повертатиме тіла росіян з гуманітарних міркувань, але закликає родичів звертатися не до українських органів, а до Міжнародної комісії та російських інституцій.16 червня відбувся черговий обмін, унаслідок чого до України повернули ще 1245 тіл.Тоді ж стало відомо, що Росія разом з полеглими українськими захисниками передала Україні тіла окупантів.18 червня глава МВС Ігор Клименко підтвердив, що Україна отримала понад 6 тис. тіл, однак серед них є й тіла окупантів. Для ідентифікації тіл, отриманих під час репатріацій, знадобиться до 14 місяців. Після цього Україна віддасть Росії тіла окупантів для поховання.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно колишнього керівництва Міністерства внутрішніх справ України та Головного управління МВС у місті Києві, причетних до організації силового розгону мирних протестів у 2013–2014 роках. Обвинувальний акт скеровано до...
Про це він сказав під час брифінгу, передає кореспондентка Еспресо Катерина Галко.Від початку повномасштабної війни Росії Україні вдалося повернути 5757 українських військовополонених, 294 цивільних заручники та 1378 українських дітей. Усе це відбувається в рамках співпраці з президентом України, Міністерством оборони, головним управління розвідки Міноборони, Служби зовнішньої розвідки, СБУ та МВС. За словами Дмитра Лубінця, у процесі активно беруть участь його співробітники та представники, а також безпосередньо уповноважений ВРУ з прав людини."Наша задача — зробити все, щоб всі громадяни України якомога скоріше повернулися в Україну. Також паралельно ми робимо все, щоб їхні права були захищені, наскільки це можливо навіть у той час, коли вони перебувають на території РФ", - наголосив Лубінець.Він зазначив, що з цих трьох категорій найважче було повертати цивільних заручників. Це повʼязане з відсутністю чіткої юридичної процедури."Для військовополонених створений механізм обмінів на підставі Женевської конвенції. Повернення українських дітей відбувається в межах затвердженого плану. Є міжнародна коаліція країн щодо повернення українських дітей. Щодо повернення цивільних заручників — це найскладніший зараз напрямок. У нас юридично немає процедури проведення обмінів. У нас не налагоджено — скажу відверто — з жодним міжнародним партнером прямого каналу комунікації та тиску на РФ за напрямом повернення цивільних заручників", - повідомив Лубінець.Він додав, що сподівається, що юридично зʼявиться країна-посередник, яка зможе додатково порушувати питання повернення цивільних заручників.
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
МВС нагадало, що втекти від вибуху неможливо - найкраще лягти на землю Фахівці надали алгоритм дій, щоб врятуватися в зоні вибуху. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України. Вибухова хвиля поширюється зі швидкістю, яку неможливо подолати людині чи транспорту. Фахівці пояснили, як діяти людям, які опинилися в зоні потенційного вибуху. Не намагайтеся втекти від вибухової хвилі ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тривога, вибух, завал: як зберегти життя собі, дитині та близьким Вона поширюється зі швидкістю, яка значно перевищує швидкість людини або транспортного засобу. Вибухи мають непередбачуваний характер, безпечний напрямок руху визначити практично неможливо. Найкращий спосіб вберегти себе - сховатися за твердим укриттям або лягти на землю, прикривши голову руками. Алгоритм дій в зоні потенційного вибуху: Лягти на землю обличчям вниз, ногами до місця детонації. Прикрити голову руками, відкрити рот. За можливості знайти заглиблення в землі. Чому це важливо Ударна хвиля може пошкодити внутрішні органи та травмувати барабанні перетинки. Відкритий рот та дихання короткими вдихами зменшують ризик травм. Якщо поруч є заглиблення, ховайтеся там і лягайте на землю. Правило двох стін вже не діє. Як врятуватись під час масованого ракетного обстрілу.
МВС нагадало, що втекти від вибуху неможливо - найкраще лягти на землю Фахівці надали алгоритм дій, щоб врятуватися в зоні вибуху. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України. Вибухова хвиля поширюється зі швидкістю, яку неможливо подолати людині чи транспорту. Експерти пояснили. Фахівці пояснили, як діяти людям, які опинилися в зоні потенційного вибуху. Не намагайтеся втекти від вибухової хвилі ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тривога, вибух, завал: як зберегти життя собі, дитині та близьким Вона поширюється зі швидкістю, яка значно перевищує швидкість людини або транспортного засобу. Вибухи мають непередбачуваний характер, безпечний напрямок руху визначити практично неможливо. Найкращий спосіб вберегти себе - сховатися за твердим укриттям або лягти на землю, прикривши голову руками. Алгоритм дій в зоні потенційного вибуху: Лягти на землю обличчям вниз, ногами до місця детонації. Прикрити голову руками, відкрити рот. За можливості знайти заглиблення в землі. Чому це важливо Ударна хвиля може пошкодити внутрішні органи та травмувати барабанні перетинки. Відкритий рот та дихання короткими вдихами зменшують ризик травм. Якщо поруч є заглиблення, ховайтеся там і лягайте на землю. Правило двох стін вже не діє. Як врятуватись під час масованого ракетного обстрілу.
План реформування органів правопорядку України передбачає посилення співпраці правоохоронних органів з Європейським поліцейським офісом та Європейською асоціацією прикордонної й берегової охорони.
Росія передає Україні тіла полеглих захисників у дедалі гіршому стані, оскільки російські окупанти нехтують необхідними умовами для їхнього зберігання.
Криміналіст з міста Дніпро підполковник Нацполіції України Євген Шевцов, що вже багато років працює на своїй посаді, у складі своєї групи одним із перших приїжджає на місце злочину, де виявляє руйнування та пошкодження майна, фіксує жертви, яких було виявлено внаслідок...
У столиці презентували електронну систему, яка покликана допомагати в пошуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Розробкою проєкту займалося Міністерство внутрішніх справ України. Презентація відбулася під час пресконференції, де автори детально розповіли про функціонал і мету ресурсу. Новостворена онлайн-платформа має стати головним джерелом для комунікації між правоохоронними структурами, що займаються пошуком людей, та родинами, які залишилися без інформації про своїх рідних. Сам ресурс доступний на вебпорталі МВС. За словами директорки департаменту комунікації МВС Мар'яни Реви, основна мета - створити міст взаємодії між родичами та державними інституціями, які займаються пошуком. Вона наголосила, що головне завдання - підтримати людей, які шукають своїх рідних, і зробити так, щоб вони не почувалися покинутими."Ми хочемо, щоб родини відчували, що вони не наодинці з бідою, і що відповідальні органи не залишають їх без дій" - зазначила вона. Портал містить детальні покрокові інструкції. Там можна дізнатися, як розпочати офіційний розшук, куди звернутися для здачі ДНК-зразків, як отримати витяг з державного реєстру, які документи потрібні, а також які права та пільги мають родичі зниклих. Керівниця управління в головному слідчому управлінні Нацполіції Христина Подиряко зауважила, що в кожному обласному управлінні вже створені спеціалізовані центри, які працюють саме з випадками безвісти зниклих. За її словами, нова система допоможе родичам швидше знайти відповідального слідчого, перевірити стан провадження, дізнатися, як здати біологічні матеріали для аналізу і де отримати результати. Артур Добросердов, уповноважений з питань зниклих безвісти, підкреслив, що платформа - це жива структура, яка постійно оновлюється. Вона включає всі алгоритми, посилання та актуальну інформацію з усіх держустанов, залучених до розшуку."Ми пояснюємо, хто за що відповідає. І даємо зрозумілу навігацію, щоб родичі могли орієнтуватися в ситуації та знати, куди звертатися у кожному конкретному випадку" - сказав він. Ресурс об'єднує роботу МВС, Нацполіції, судово-медичних експертів, громадських організацій та інших структур, які працюють над розшуком зниклих під час війни та в інших надзвичайних обставинах. У Верховній Раді ухвалили законопроєкт №7353, що встановлює додаткові одноразові виплатиукраїнцям, які постраждали від російської агресії. Розмір виплати коливається від 100 тис. грн до 1 млн грн. Однак розраховувати на такі виплати можуть лише працівники об'єктів критичної інфраструктури, держслужбовці та журналісти - а також члени їхніх сімей.
В Україні понад 300 іноземців, військових і цивільних, вважають зниклими безвістиВ Україні зниклими безвісти вважаються понад 300 іноземців та осіб без громадянства, включаючи військових та цивільних. Дані про них містяться в Єдиному реєстрі, створеному МВС України.
Про це інформує Міністерство внутрішніх справ України.Згідно з повідомленням, у рамках цієї схеми шахраї повідомляють про нібито успішну оплату товару та надсилають фальшиве посилання "для підтвердження переказу". За цим посиланням користувач потрапляє на фішинговий сайт, де його просять ввести дані банківської картки. Надана інформація використовується для злому акаунта або викрадення грошей.Як убезпечити себе від шахраїв:Обмежте отримання повідомлень від незнайомих контактів.Увімкніть автоматичний захист від спаму на вашому пристрої.Не вводьте платіжні дані на сайтах, які викликають підозру або не є офіційними.Раніше цього місяця Національний банк України попередив про фішингову схему: шахраї розсилають листи зі шкідливими вкладеннями нібито від імені НБУ.
Міністерство внутрішніх справ України заявило, що у справі про можливу підготовку замаху на мера Дніпра Бориса Філатова не виявлено ознак загрози його життю. МВС спростувало публічні заяви Філатова, наголосивши на відсутності підстав для таких тверджень.
МВС України виступило із заявою щодо публікацій мера Дніпра Бориса Філатова: деталіУ МВС розкритикували публікації мера Дніпра Бориса Філатова, які стосувалися безпеки громадян. Відомство застерегло від маніпуляцій та використання “чутливих тем” у політичних цілях.
Нещодавно міський голова Дніпра Борис Філатов звинуватив правоохоронців у тому, що вони не розповіли про наявність досьє на нього в підозрюваного у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон. У Міністерстві внутрішніх справ відреагували на закид чиновника та назвали його слова неприпустимими. Про це йдеться в заяві МВС, пише Рубрика. "Міністерство внутрішніх справ України вважає неприпустимим використання чутливих тем, пов'язаних […] Тhе роst У МВС спростували інформацію про те, що підозрюваний у вбивстві Фаріон готував замах на голову Дніпра Філатова арреаrеd fіrst оn Рубрика.
МВС України спільно з Міністерством цифрової трансформації запровадили нову цифрову послугу в застосунку “Дія”, а саме – заміну технічного паспорта транспортного засобу. Цей сервіс дозволяє власникам авто отримати новий техпаспорт у випадках втрати, пошкодження документа, зміни персональних даних або номерних знаків без необхідності звернення до сервісного центру. Щоб скористатися послугою потрібно обрати відповідну функцію в […] Сообщение В “Дії” тепер можна отримати новий документ: подробиці появились сначала на ТехноФан.