Search trend "Введення в храм Пресвятої Богородиці"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Введення в храм Пресвятої Богородиці 2024: традиції, заборони та молитва
Введення в храм Пресвятої Богородиці в православному календарі - одне з найбільших свят.
we.ua - Введення в храм Пресвятої Богородиці 2024: традиції, заборони та молитва
Яке свято 4 грудня 2024: що зробити потрібно жінкам у Варварин день
Народне свято 4 грудня відоме під назвами Варварин день, Введення в храм Пресвятої Богородиці.
we.ua - Яке свято 4 грудня 2024: що зробити потрібно жінкам у Варварин день
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Чого не можна робити. щоб не хворіти усю зиму: заборони та прикмети у Климентів день
25 листопада згадують святого священномученика Климента. Він був одним із перших єпископів Риму та однією з найвизначніших постатей раннього християнства. Його життя відоме з церковних переказів, апокрифічних текстів та історичних згадок. Він вважається четвертим Папою Римським після святого апостола Петра. Климент народився в Римі в багатій сім'ї. Його навернення до християнства, як вважається, сталося завдяки проповіді апостолів Петра і Павла. Після хрещення він став ревним проповідником і активним учасником ранньохристиянської спільноти. Климент став Папою Римським приблизно в 88 році після св. Ліна і св. Анаклета. Він очолював церкву в часи важких переслідувань християн з боку Римської імперії. Його папство тривало близько 10 років, протягом яких він зміцнював церковну організацію, дбав про єдність віруючих і боронив апостольське вчення. Климент написав "Послання до Коринф'ян", один із найдавніших текстів християнської літератури. У цьому творі він закликає до миру, покори й злагоди між християнами. Послання користувалося такою повагою, що читалося в багатьох церквах як священний текст. За переказами, Климент постраждав за віру під час правління імператора Траяна. Його заслали на каторгу до Херсонесу (теперішній Севастополь, Крим). Там він проповідував серед каторжників і навертав багатьох до християнства. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрія Первозванного-2024: головні традиції свята, яких дівчата чекають увесь рік За наказом імператора Климента було страчено: його прив'язали до якоря й утопили в морі. За легендою, вода чудесним чином відступила, і християни змогли знайти його тіло, яке згодом поховали. На місці поховання святого з'явилася каплиця. Прикмети Дятел довго стукає - до поганої погоди. Півні вранці розкричалися - чекайте на потепління. На сухій траві іній - будуть морози. Що не можна робити, а що варто Не слід жалітися на холодну погоду і морози. Цього дня, за повір'ями, на землю виходить Дух Морозу, який може накликати хвороби на цілу зиму. Не можна переїдати, інакше позбудетесь удачі. Жінкам цього дня рекомендовано займатися рукоділлям, щоб прикликати щастя в своє життя. Обов'язково вивішуйте випрані речі на вулицю - це принесе здоров'я і успіх. 21 листопада українці відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. В народі це свято називають Третьою Пречистою. Раніше, до переходу ПЦУ на новоюліанський календар, його відзначали 4 грудня. Свято присвячене Діві Марії, матері Ісуса Христа, та вважається одним із найважливіших релігійних подій. Введення в храм Пресвятої Богородиці - це духовне народження Марії. За значимістю це двунадесяте свято порівнюють із Різдвом. Основна ідея цього свята полягає в тому, що батьки-віряни мають залучати також своїх дітей до віри. Також цей вдалий для того, щоб привести дитину для першої сповіді.
we.ua - Чого не можна робити. щоб не хворіти усю зиму: заборони та прикмети у Климентів день
Чому сьогодні важливо носити зручне взуття: заборони та прикмети дня
23 листопада згадують святих святителів Амфілохія і Григорія. Святий Амфілохій Іконійський жив у ІV столітті і був єпископом міста Іконії в Малій Азії (сучасна Туреччина). Він був близьким другом та соратником святителя Василя Великого та Григорія Богослова. Амфілохій був відомий своєю великою мудрістю та ревністю у проповіді християнської віри. Він брав участь у багатьох церковних соборах і активно боровся проти єресей, особливо аріанства. Його проповіді та листи залишили значний слід у богословській думці того часу. Амфілохій помер 394 року, залишивши після себе велику спадщину духовних та богословських творів. Святий Григорій Богослов, також відомий як Григорій Назіанзин, був одним із найвидатніших богословів ранньої християнської церкви. Він народився 329 року в місті Назіанзі в Малій Азії. Григорій отримав блискучу освіту і присвятив своє життя служінню Богу. Був єпископом Сасіми, але найбільше прославився своєю діяльністю в Константинополі. Григорій Богослов був одним з головних учасників Другого Вселенського Собору 381 року, де він відігравав важливу роль у боротьбі проти аріанської єресі. Його богословські праці, зокрема "П'ять богословських промов", значно вплинули на розвиток християнської догматики. Григорій помер 390 року, залишивши після себе велику спадщину духовних та богословських творів. Що не можна робити Триває Різдвяний піст, тому забороняється їсти продукти тваринного походження. Не можна носити незручне взуття, інакше в життя прийдуть проблеми. Не слід голосно говорити і сміятися - цим ви відлякаєте щастя. Не можна починати конфлікти, тому що вони затягнуться. Не слід лаятися, лихословити, сваритися. Забороняється зловживати алкоголем. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрія Первозванного-2024: головні традиції свята, яких дівчата чекають увесь рік Прикмети На небі немає або мало хмар - до ясної і холодної погоди; довкола місяця рожеве сяйво - будуть тріскучі морози; хмари на заході червоні і погода буде ясною; низькі хмари - чекайте на похолодання. У листопаді є кілька великих церковних свят, які відзначають українці. За новим церковним календарем ПЦУ другий рік поспіль їхня дата вже інша. Зокрема. 8 листопада святкуємо Собор Архістратига Михаїла, а 21 листопада відзначаємо Введення в храм Пресвятої Богородиці, апостола Андрія Первозванного - 30 листопада. Також у листопаді починається Різдвяний піст і триватиме до Різдва Христового.
we.ua - Чому сьогодні важливо носити зручне взуття: заборони та прикмети дня
Може спровокувати розвиток смертельних хвороб: який напій уникати цього дняі
22 листопада вшановують святого апостола Филимона та тих, хто з ним. Филимон був християнином, який жив у місті Колосах (теперішня Туреччина). За часів апостола Павла він був заможним і шанованим чоловіком, який мав власний будинок і, ймовірно, служив важливу роль у громаді. У Посланні Павло звертається до нього як до "партнера" та "брата". Послання до Филимона - одне з найбільш особистих листів апостола Павла, яке міститься в Новому Заповіті. У ньому Павло звертається до Филимона з проханням пробачити його раба, Онезима, який втік від нього і став християнином. Павло просить Филимона прийняти Онезима не як раба, а як брата в Христі. Це послання демонструє християнський підхід до прощення і рівності, наголошуючи на людяності і милосерді, що стали основою християнського вчення. Онезим був рабом Филимона, який став християнином, зустрів Павла і, за словами апостола, "родився для Бога" під час їхнього спільного перебування. Онезим став помічником Павла, і, коли Павло відправляв його назад до Филимона, він попросив останнього прийняти Онезима як брата, а не як раба. Прикмети Вогонь гарно горить - до сильного морозу. Сильний мороз - чекайте на потепління. На вулиці тепло - зима буде м'якою і сніжною. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святвечір: яку страву першою поставити на стіл серед 12 інших Що не можна робити, а що варто Забороняється дарувати цього дня живі квіти, тому що вони, згідно з повір'ями, забирають життєву силу людини. Не можна давати чи брати в борг - можна сильно посваритися і не помиритися. Не варто пити алкоголь - це пробудить смертельні хвороби. Це сприятливий день для того, щоб пройти огляд у лікаря. Ще можна попрощатися з непотрібними речами. Їх можете або викинути, або віддати нужденним. У листопаді є кілька великих церковних свят, які відзначають українці. За новим церковним календарем ПЦУ другий рік поспіль їхня дата вже інша. Зокрема. 8 листопада святкуємо Собор Архістратига Михаїла, а 21 листопада відзначаємо Введення в храм Пресвятої Богородиці, апостола Андрія Первозванного - 30 листопада. Також у листопаді починається Різдвяний піст і триватиме до Різдва Христового.
we.ua - Може спровокувати розвиток смертельних хвороб: який напій уникати цього дняі
21 листопада – яке церковне свято: чому сьогодні не можна позичати гроші
21 листопада віряни відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. Сьогодні українці також святкують День гідності та свободи України й День десантно-штурмових військ ЗСУ. Повний текст новини
we.ua - 21 листопада – яке церковне свято: чому сьогодні не можна позичати гроші
Яке сьогодні, 21 листопада, свято – все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
Сьогодні, 21 листопада, День гідності та свободи в Україні. Віряни святкують Введення у храм Пресвятої Богородиці. До Нового року залишилося 40 днів.
we.ua - Яке сьогодні, 21 листопада, свято – все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
Введення в храм Пресвятої Богородиці 2024: як красиво привітати зі святом
21 листопада за новим стилем віряни відзначають велике свято - Введення в храм Пресвятої Богородиці.
we.ua - Введення в храм Пресвятої Богородиці 2024: як красиво привітати зі святом
21 листопада 2024 року: Введення в храм Пресвятої Богородиці — що сьогодні не можна робити
Сьогодні не можна їсти м'ясо, рибу, яйця, молочні продукти, а також веселитися і влаштовувати гучні гуляння.
we.ua - 21 листопада 2024 року: Введення в храм Пресвятої Богородиці — що сьогодні не можна робити
Що не можна брати до рук, щоб не накликати на себе біди: заборони дня
20 листопада, в православному календарі день пам'яті блаженної преподобної Йосафати. Блаженна преподобна Йосафата (в миру Юлія-Євгенія Хоружинська) народилася 17 листопада 1869 року в родині православних християн у селі Кривчинці, на Чернігівщині. Вона з раннього дитинства виявляла глибоке релігійне почуття і прагнення служити Богу. Юлія отримала освіту в родині та в монастирських школах. Протягом своїх молодих років вона відчувала великий потяг до духовного життя. Згодом, 1892 року, після смерті батька, вона вирішила вступити до монастиря. Її прихід до монашества припав на час, коли в Україні спостерігалися значні релігійні переслідування, зокрема через намагання польських католицьких сил і російських урядових кіл асимілювати православних українців у католицьку церкву. 1894 року вона прийняла чернецтво і отримала ім'я Йосафата на честь святої праведної Йосафати, яка також була відома своєю відданістю монашому життю. Йосафата оселилася в монастирі святого Йоана Богослова в Лаврові (нині - Лаврівський монастир), який став центром її духовної діяльності. 1905 року Блаженна Йосафата була призначена настоятелькою Житомирського жіночого монастиря, де працювала над відновленням православ'я серед українських католиків, борючись за те, щоб люди не втрачали своїх духовних коренів у важкі часи. 1919 року, під час хвилі політичних та релігійних переслідувань, Йосафату арештували більшовицьким режимом за її активну підтримку православної віри. Її заслали в табори, де вона терпіла великі страждання. Померла Блаженна Йосафата 7 грудня 1919 року, ймовірно, від фізичних страждань або від хвороби, яку вона здобула в таборах. 20 листопада - день пам'яті святого преподобного Григорія Декаполіта. Святий Григорій народився приблизно в кінці VІІ на початку VІІІ століття на території сучасної Малої Азії (на території Візантійської імперії). Він походив з багатої та знатної родини. В юному віці Григорій відчув потяг до монашого життя і прийняв рішення стати ченцем. У монастирі він отримав глибоке духовне виховання, що зміцнило його в рішенні слідувати за Христом в монашому житті. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святвечір: яку страву першою поставити на стіл серед 12 інших займався місіонерською діяльністю, проповідуючи християнство серед язичників і тих, хто ще не сприймав істинну віру. Особливу відзнаку святий Григорій здобув завдяки своїй боротьбі з іконоборцями, що було однією з найбільших єресей його часу. Прикмети Сніжить весь день до заморозків. Домашні тварини не виходять на вулицю - будуть сильні морози. Сонячно - чекайте на відлигу. Що не можна робити Не можна брати до рук будь-які гострі предмети, особливо ніж. Тому що інакше можете накликати на себе біди. Також не слід відправлятися у далеку дорогу, подорож буде невдалою. Що можна робити Щоб захистити себе і свою оселю від людей з поганими думками, перед входом ставили віник і вішали ніж. Вірили, якщо віник впаде, значить, людина, яка прийшла в гості, має негативні думки. Ніж же їх всі "відріже". 21 листопада українці відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. В народі це свято називають Третьою Пречистою. Раніше, до переходу ПЦУ на новоюліанський календар, його відзначали 4 грудня. Свято присвячене Діві Марії, матері Ісуса Христа, та вважається одним із найважливіших релігійних подій. Введення в храм Пресвятої Богородиці - це духовне народження Марії. За значимістю це двунадесяте свято порівнюють із Різдвом. Основна ідея цього свята полягає в тому, що батьки-віряни мають залучати також своїх дітей до віри. Також цей вдалий для того, щоб привести дитину для першої сповіді.
we.ua - Що не можна брати до рук, щоб не накликати на себе біди: заборони дня
Чого уникати у день Варлаама, щоб не впустити у дім біду: заборони та прикмети
19 листопада вшановують святого пророка Авдія. Він жив у період, коли Ізраїль був розділений на дві частини - Північне царство (Ізраїль) і Південне царство (Юдея). Він пророкував на тлі падіння Єрусалиму 586 року до н.е., що було результатом завоювання Юдеї вавилонянами під керівництвом царя Навуходоносора. Книга пророка Авдія складається лише з одного розділу, але її зміст є важливим і має пророче значення. Вона присвячена пророкуванню проти Едома - народності, що походила від Ісава, брата Якова (предка ізраїльтян). Едомити були давніми ворогами Ізраїлю, і в момент падіння Єрусалиму вони не тільки не допомогли юдеям, а й раділи їхньому нещастю, навіть співпрацюючи з завойовниками. Пророче послання Авдія закликає до покори перед Богом, підкреслюючи, що гордість і злоба призводять до падіння, як це сталося з Едомом. У його словах міститься також обіцянка відновлення для тих, хто залишиться вірним Богу, що має відбутися в останні часи. Про особисте життя Авдія немає багато інформації. Не зазначено, чи він був священиком чи просто пророком. Існує також сумнів щодо точного часу його діяльності, хоча більшість вчених вважає, що він пророкував у період після руйнування Єрусалиму, тобто в середині 6 століття до н.е. Також 19 листопада - день пам'яті святого мученика Варлаама. Святий Варлаам жив в часи правління римських імператорів, коли християни зазнавали переслідувань. Його мучеництво відбулося, ймовірно, за імператора Діоклетіана (приблизно 284305 рр. н.е.), коли християни були жорстоко переслідувані за відмову поклонятися язичницьким богам. Про святого Варлаама відомо небагато. Варлаам був добрим і побожним чоловіком, що вірив у Христа і відмовлявся від язичницьких обрядів. Як і багато інших ранніх християн, він вірно сповідував свою віру, навіть коли за це загрожувала смерть. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Святого Миколая-2024: головні традиції дня, про які має знати кожний За своє відкрите християнське сповідування Варлаам був заарештований і підданий жорстоким тортурам. Однак, згідно з переказами, він залишався непохитним у своїй вірі і не відрікся від Христа, навіть перед лицем смерті. У деяких джерелах зазначається, що він був спалений за наказом правителя, який не змирився з його відмовою від язичництва. Його мученицька смерть стала прикладом стійкості і вірності Христу, що надихало багатьох інших християн у ті важкі часи. Прикмети Весь день сніжить до теплої зими. Світить сонце і хороша погода - наступного тижня чекайте на заморозки. Захід сонця червоний - до сильних морозів. Що не можна робити, а що варто Цього дня краще не покидати оселю без особливої потреби, тому що вулицею блукає нечиста сила. Не можна надовго залишати вікна відкритими на провітрювання - впустите до оселі біду. Цього дня традиційно готували трав'яний чай з медом, який потрібно було випити за столом з усією родиною. Вірили, що він допоможе зміцнити здоров'я. 21 листопада українці відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. В народі це свято називають Третьою Пречистою. Раніше, до переходу ПЦУ на новоюліанський календар, його відзначали 4 грудня. Свято присвячене Діві Марії, матері Ісуса Христа, та вважається одним із найважливіших релігійних подій. Введення в храм Пресвятої Богородиці - це духовне народження Марії. За значимістю це двунадесяте свято порівнюють із Різдвом. Основна ідея цього свята полягає в тому, що батьки-віряни мають залучати також своїх дітей до віри. Також цей вдалий для того, щоб привести дитину для першої сповіді.
we.ua - Чого уникати у день Варлаама, щоб не впустити у дім біду: заборони та прикмети
Накличете проблеми з грошима: заборони та прикмети дня
18 листопада - день пам'яті святих мучеників Платона й Романа. Платон народився в Анкірі (сучасна Анкара, Туреччина) у християнській родині та був братом святого мученика Антиоха, лікаря. Він відомий своєю відданістю християнству від юності. Платон активно проповідував слово Боже, виступаючи проти язичництва, за що привернув увагу римських правителів, які бачили в ньому загрозу. Під час гонінь на християн у ІІІ столітті його було заарештовано та приведено до правителя Агріппіна. Коли Платона змушували зректися віри, він відмовився й рішуче продовжував проповідувати Христа. Агріппін, щоб залякати його, піддав жорстоким тортурам: Платона били, мучили голодом, намагалися підкупити. Однак святий мужньо витримав усі страждання, а його слова надихали інших християн. Зрештою Платон прийняв мученицьку смерть через обезголовлення. Святий Роман був дияконом Кесарії (в сучасній Туреччині). Він проповідував у місті Антіохія під час гонінь за правління імператора Діоклетіана. Під час одного з язичницьких свят, коли християн змушували приносити жертви ідолам, Роман рішуче виступив із закликом зберігати віру в Христа, не зважаючи на загрози. Його схопили та жорстоко катували. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Святого Миколая-2024: головні традиції дня, про які має знати кожний Імператорські слуги намагалися змусити Романа зректися віри, та він залишався непохитним. Його засудили до страшних мук: йому вирвали язик, але навіть після цього він продовжував проповідувати. За деякими джерелами, Романа було страчено через повішення або спалення, хоча є свідчення й про інші види страти. Його подвиг став прикладом відваги й любові до Бога, а його пам'ять стала шанованою серед християн. Прикмети Погода вказує, якою буде зима. Ворона ходить по землі до тепла. Гарна погода - весна прийде рано. Що не можна робити, а що дозволено Цього дня краще не приймати пропозиції роботи - ви не затримаєтесь на новому місці. Не можна їсти з будь-якого посуду, крім дерев'яного, інакше прикличете проблеми з грошима. Це сприятливий день для великого прання, тому, якщо ви давно відкладали цю справу, можете зайнятися нею. Платону і Роману моляться про безпечну зиму і зцілення від хвороб. 21 листопада українці відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. В народі це свято називають Третьою Пречистою. Раніше, до переходу ПЦУ на новоюліанський календар, його відзначали 4 грудня. Свято присвячене Діві Марії, матері Ісуса Христа, та вважається одним із найважливіших релігійних подій. Введення в храм Пресвятої Богородиці - це духовне народження Марії. За значимістю це двунадесяте свято порівнюють із Різдвом. Основна ідея цього свята полягає в тому, що батьки-віряни мають залучати також своїх дітей до віри. Також цей вдалий для того, щоб привести дитину для першої сповіді.
we.ua - Накличете проблеми з грошима: заборони та прикмети дня
У новому році обов'язково чекає успіх: що треба зробити у день Григорія Чудотворця
17 листопада вшановують Григорія Чудотворця, першого єпископа Неокесарійського, який все життя присвятив служінню Христу. Григорій (при народженні його назвали Феодор) народився в ІІІ столітті в Неокесарії Понтійській. Він походив зі знатної та забезпеченої родини, а виховували його в язичницьких традиціях. Хлопчик отримав гарну освіту і вів цнотливе життя, чим викликав глузування однолітків. У якийсь момент він разом із братом поїхав до Палестини. У той час у Кесарії Палестинській працювала богословська школа християнського вчителя Орігена. Одного разу юнаки почули його проповідь і стали учнями Орігена. Пізніше Григорій охрестився і вирішив усамітнитися від мирської суєти. Але склалося інакше: 245 року єпископ Амасійський Федим висвятив Григорія на єпископа Неокесарійського. Незабаром Григорію відкрився дар чудотворення - він почав зцілювати важко хворих людей, виганяти темні сили, міг помирити ворогів. За своє життя святитель Григорій зробив безліч добрих справ і все життя допомагав людям. Точна дата його смерті невідома. Серед його робіт найціннішою вважається "Символ віри Григорія Чудотворця". Прикмети сніг цього дня - зима буде сніжною; ворони каркають - до дощу; ліс чорніє здалеку - до потепління; білі кола навколо сонця - буде буря; мишей стало більше - зима буде холодною. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Святого Миколая-2024: головні традиції дня, про які має знати кожний У народі прозвали 17 листопада свято Григорій Зимоуказатель. Цього дня погода з ранку і до полудня вказувала на те, якою буде перша половина зими, а погода з обіду до вечора - якою буде друга. Що не можна робити Розпочався Різдвяний піст, тому потрібно постаратися не робити повсякденних гріхів. Не слід гніватися, лінуватися, впадати у відчай, відмовляти в допомозі. Для тих, хто постує під час посту, заборонена скоромна їжа. Не слід вирушати в далеку дорогу, позичати гроші та ходити в брудному одязі. Що можна робити У Григорія Чудотворця просять про диво - зцілити від різних недуг, подарувати довгоочікувану дитину, зміцнити віру, допомогти подолати труднощі. Цього дня за старих часів обов'язково йшли в лазню - вважалося, що так можна додати собі здоров'я. Саме свято відзначали в колі сім'ї, намагалися відпочити від важкої роботи і провести час якомога радісніше. Важливо було в цей день виконати дану обіцянку - тоді в новому році обов'язково чекає успіх. 21 листопада українці відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. В народі це свято називають Третьою Пречистою. Раніше, до переходу ПЦУ на новоюліанський календар, його відзначали 4 грудня. Свято присвячене Діві Марії, матері Ісуса Христа, та вважається одним із найважливіших релігійних подій. Введення в храм Пресвятої Богородиці - це духовне народження Марії. За значимістю це двунадесяте свято порівнюють із Різдвом. Основна ідея цього свята полягає в тому, що батьки-віряни мають залучати також своїх дітей до віри. Також цей вдалий для того, щоб привести дитину для першої сповіді.
we.ua - У новому році обов'язково чекає успіх: що треба зробити у день Григорія Чудотворця
Стежте, щоб не одягли речі навиворіт: заборони та прикмети дня
16 листопада згадують святого апостола та євангеліста Матея. Він був одним із дванадцяти апостолів Ісуса Христа і автором одного з чотирьох канонічних Євангелій, яке носить його ім'я. Про його життя та діяльність відомо з Біблії та церковних джерел, хоча багато фактів залишається невизначеними. Матей народився в Галилеї в єврейській родині. Його батьки були, ймовірно, заможними, оскільки він працював митником. Він жив у Капернаумі, місті, яке стало важливим для служіння Ісуса. Існує біблейська розповідь, згідно з якою Ісус покликав Матея, коли той сидів за митним столом. Ісус сказав: "Йди за мною", і Матей залишив свою роботу і пішов за Ним (Мт. 9:9). Цей момент став важливим у його житті, оскільки він став одним із перших учнів Христа. Матей є автором одного з чотирьох Євангелій, яке, ймовірно, було написано між 70 і 100 роками н.е. Це Євангеліє є першим у каноні Нового Завіту, й воно має на меті довести, що Ісус є Месією, обіцяним в Старому Завіті. Євангеліє від Матея особливо підкреслює єврейську спадщину Ісуса, зв'язок з біблійними пророцтвами та законодавчими традиціями. Це Євангеліє містить багато проповідей Ісуса, зокрема Нагорну проповідь (Мт. 5-7), а також численні чудеса й параболи. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Святого Миколая-2024: головні традиції дня, про які має знати кожний Після вознесіння Ісуса Матей продовжував проповідувати Євангеліє серед язичників і євреїв. Відомо, що він здійснював місіонерську діяльність, а його проповіді були орієнтовані на переконання євреїв у тому, що Ісус є Христом. Матей за традицією мав місію проповідувати в різних частинах світу. За деякими джерелами, він проповідував у Єгипті, Ефесі, або навіть у Парфії (сучасний Іран), хоча точне місце його місіонерської діяльності не визначене. Матей зазнав мученицької смерті. Одні джерела стверджують, що він був убитий під час місіонерської діяльності в Ефесі, а інші - що він загинув в іншому місті. Проте точні обставини його смерті залишаються невідомими. Прикмети Стоїть ясна погода - скоро похолодає. Місяць блідий - буде негода. Випав сніг - пролежить до весни. Що не можна робити, а що варто Забороняється свистіти в будинку, наші предки вірили, що інакше там заведуться таргани. Слідкуйте, щоб в жодному разі не носити одяг навиворіт - тоді від вас відвернеться щастя і прийдуть чорні години життя. Якщо хтось дав вам пораду цього дня, можете сміливо її використовувати. Обов'язково прислухайтесь до своєї інтуїції, вона вас точно не підведе. 21 листопада українці відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. В народі це свято називають Третьою Пречистою. Раніше, до переходу ПЦУ на новоюліанський календар, його відзначали 4 грудня. Свято присвячене Діві Марії, матері Ісуса Христа, та вважається одним із найважливіших релігійних подій. Введення в храм Пресвятої Богородиці - це духовне народження Марії. За значимістю це двунадесяте свято порівнюють із Різдвом. Основна ідея цього свята полягає в тому, що батьки-віряни мають залучати також своїх дітей до віри. Також цей вдалий для того, щоб привести дитину для першої сповіді.
we.ua - Стежте, щоб не одягли речі навиворіт: заборони та прикмети дня
Як уникнути фінансових проблем: заборони та прикмети дня
15 листопада згадують святих мучеників та ісповідників Гурія, Самона, Авіва. Гурій був християнським священиком, який служив у місті Сесарія Кападокійська (сучасна Туреччина). Згідно з легендою, Гурій був спочатку одержимий безліччю мучень і катувань через відмову від відмови від своєї віри в Христа. Після стійкого відмовлення від відречення його і ще двох його побратимів стратили. Самон - ймовірно, був другом і товаришем Гурія. Він, як і його товариші, був активним проповідником християнства. Коли почалися переслідування християн, він постраждав разом з іншими за свою віру і приніс мученицьку смерть. Авів - третій із мучеників, який, ймовірно, разом з Гурієм і Самоном здійснив мучеництво через відмову поклонятися язичницьким богам. Вони стали свідками віри, а їх мучеництво стало основою для пам'яті про них у християнській церкві. Прикмети Сніжить - сніг лежатиме дуже довго. Сонце вийшло тільки після обіду - грудень буде теплим. Випало багато снігу - до великого урожаю наступного року. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Святого Миколая-2024: головні традиції дня, про які має знати кожний Що не можна робити, а що варто Цього дня не можна проводити ритуали, пов'язані зі здоров'ям, інакше можна серйозно захворіти. Не слід відмовляти у допомозі тим, хто її потребує, інакше можете накликати на себе фінансові біди. Обов'язково помоліться святим, якщо у вас болять зуби. Вони допоможуть вирішити проблему. Також вважалося, що в ніч проти 15 листопада сняться віщі сни. Починається Різдвяний піст, тому потрібно їсти лише пісну їжу, молитися і не розважатися. 21 листопада українці відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. В народі це свято називають Третьою Пречистою. Раніше, до переходу ПЦУ на новоюліанський календар, його відзначали 4 грудня. Свято присвячене Діві Марії, матері Ісуса Христа, та вважається одним із найважливіших релігійних подій. Введення в храм Пресвятої Богородиці - це духовне народження Марії. За значимістю це двунадесяте свято порівнюють із Різдвом. Основна ідея цього свята полягає в тому, що батьки-віряни мають залучати також своїх дітей до віри. Також цей вдалий для того, щоб привести дитину для першої сповіді.
we.ua - Як уникнути фінансових проблем: заборони та прикмети дня
Чому прибирання та прання краще відкласти на інший день: прикмети та заборони
14 листопада згадують святого апостола Филипа. Апостол Филип був родом із міста Вифсаїди в Галилеї (на тому ж місці, де народилися апостоли Андрій і Петро). Його ім'я означає "той, хто любить коней". Відповідно до Євангелія від Івана, він був одним з перших, кого Ісус покликав слідувати за ним. Спочатку Филип був учнем Івана Хрестителя, але коли Іван вказав на Ісуса як на Месії, Филип відразу пішов за ним. Филип знайшов Натанаїла (Барфоломея) і сказав йому, що він знайшов того, кого пророкували Мойсей і пророки - Ісуса, сина Йосипа з Назарету. Филип фігурує в кількох важливих подіях служіння Ісуса. Одним із таких випадків був момент, коли Ісус, звертаючись до Филипа, запитав, де знайти хліб, щоб нагодувати тисячі людей (Іван 6:5-7). Филип відповів, що навіть 200 динаріїв не вистачило б, щоб купити достатньо хліба для всіх. У відповідь Ісус чудесним чином нагодував натовп. Іншим відомим моментом є запитання Филипа до Ісуса під час Тайної вечері: "Господи, покажи нам Отця, і цього нам буде достатньо" (Іван 14:8). Ісус відповів, що той, хто бачив Його, бачив Отця. Після Воскресіння Ісуса та Його Вознесіння Филип активно поширював Христове вчення. За різними джерелами, він проповідував у багатьох містах Середземномор'я, зокрема в Греції, Малій Азії та Сирії. Традиція також свідчить, що Филип був євангелістом у містах Скопії та Халкідоні (на території сучасної Туреччини). Филип часто асоціюється з чудесами, зокрема з вигнанням демонів і зціленням хворих. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Святого Миколая-2024: головні традиції дня, про які має знати кожний Про його смерть є різні версії. За однією з них, Филип був розп'ятий на хресті в місті Гієраполі, що в Малій Азії, де він був мучеником за віру. Існує також переказ, що він був похований у місті Іераполіс. Під час розп'яття, згідно з легендою, Филип просив прощення для своїх мучителів. Прикмети Дощить - буде великий урожай пшениці. Похмурий день - буде багато хліба. Сніжить і хмарно - в травні буде тепла погода. Що не можна робити, а що дозволено Не слід цього дня ходити до лісу, тому що дикі тварини стають надто агресивними і можуть напасти на людину. Краще відкласти на інший день прибирання, а також прання одягу, інакше ви винесете все щастя з оселі. Дівчата цього дня обов'язково ворожили на судженого. Також цей день вважається сприятливим для сватання, вінчання, одруження. 21 листопада українці відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. В народі це свято називають Третьою Пречистою. Раніше, до переходу ПЦУ на новоюліанський календар, його відзначали 4 грудня. Свято присвячене Діві Марії, матері Ісуса Христа, та вважається одним із найважливіших релігійних подій. Введення в храм Пресвятої Богородиці - це духовне народження Марії. За значимістю це двунадесяте свято порівнюють із Різдвом. Основна ідея цього свята полягає в тому, що батьки-віряни мають залучати також своїх дітей до віри. Також цей вдалий для того, щоб привести дитину для першої сповіді.
we.ua - Чому прибирання та прання краще відкласти на інший день: прикмети та заборони

What is wrong with this post?