Всі останні актуальні новини України, Транспорт

Зареєструйтесь, щоб залишати коментарі та вподобайки

Фільтр новин

Громадська організація «Справа Громад»

Місія Справи Громад - це підтримка нашого війська. Запорука перемог на фронті – підтримка армії в тилу! Зараз знову, як і у 2014 році, армія потребує нашої єдності в питаннях допомоги! Починаючи від базових речей, таких як одяг, і закінчуючи високоточним обладнанням, таким як комплекси оптико-радіо-електроного спостереження, наша спільнота закуповує і поставляє у війська все необхідне, чим формує нову, досконалішу армію! В цьому процесі ми, Справа Громад беремо на себе всі рутинні процеси від “зрозуміти що треба військовому, щоб бити ворога” і закінчуючи врученням йому ключиків від омріяної техніки! Проте, цей шлях ми можемо подолати тільки за однієї умови: лише разом з вами!

we.ua - Громадська організація «Справа Громад»

Нацполіція накупила коштовних мікроавтобусів і автозаків на 200 мільйонів

Національна поліція 12 вересня за результатами тендерів уклала із ТОВ "Спец-Ком-Сервіс" три угоди на придбання різних спецавтомобілів загальною вартістю 216 млн грн.

we.ua - Нацполіція накупила коштовних мікроавтобусів і автозаків на 200 мільйонів

Ціни на бензин та дизпаливо у мережах АЗС за тиждень зросли ще на гривню

Упродовж тижня, з 15 по 22 вересня, середня ціна по країні на бензин марки А-95 зросла на 85 копійок – до 54,72 грн/л. Бензин А-95+ здорожчав на 1,04 грн – до 57,53 грн/л, а дизельне пальне – на 95 копійок, до 54,62 грн/л.

we.ua - Ціни на бензин та дизпаливо у мережах АЗС за тиждень зросли ще на гривню

Ціни на бензин та дизпаливо у мережах АЗС за тиждень зросли ще на гривню за літр

Упродовж тижня, з 15 по 22 вересня, середня ціна по країні на бензин марки А-95 зросла на 85 копійок – до 54,72 грн/л. Бензин А-95+ здорожчав на 1,04 грн – до 57,53 грн/л, а дизельне пальне – на 95 копійок, до 54,62 грн/л.

we.ua - Ціни на бензин та дизпаливо у мережах АЗС за тиждень зросли ще на гривню за літр

Арешт за відсутність техогляду: до чого готуватися українським водіям

В Україні запрацювала нова схема покарання водіїв: кому призначать штраф, а кого можуть арештувати

we.ua - Арешт за відсутність техогляду: до чого готуватися українським водіям

Для перехоплення гіперзвукових ракет Boeing розробляє перехоплювач Glide Breaker

Boeing розробить та випробуватиме технології гіперзвукового перехоплювача для програми Glide Breaker. Boeing проводить аналіз гідродинаміки, випробування в аеродинамічній трубі та оцінку ефектів аеродинамічної взаємодії реактивних літаків під час льотних випробувань. Перехоплювачі призначені для знищення інших ракет у польоті до того, як вони досягнуть своїх цілей. Зараз перехоплювач Glide Breaker, що знаходиться в розробці, призначений для значного поліпшення ракет-перехоплювачів, оскільки він спеціально розроблений для знищення гіперзвукових апаратів. Гіперзвукові апарати відомі своєю високою маневреністю та здатністю виконувати раптові зигзагоподібні маневри під час ковзання без двигуна через атмосферу Землі зі швидкістю 5 махів та вище. Таке поєднання швидкості та маневреності робить таку зброю набагато важчою для […]

we.ua - Для перехоплення гіперзвукових ракет Boeing розробляє перехоплювач Glide Breaker

Прямий експорт брухту УЗ не призведе до двократного зиску, залізниці отримають лише по $5 за тону, - економіст

Фото УНІАНЯкщо АТ "Укрзалізниця" почне експортувати металобрухт за прямими контрактами із виробниками, як це планує його керівництво, то це не призведе до 2-2,5 зростання прибутку. Максимальна маржа українських...

we.ua - Прямий експорт брухту УЗ не призведе до двократного зиску, залізниці отримають лише по $5 за тону, - економіст

Мережі АЗС продовжують підвищувати ціни на бензин і дизпаливо

У період з 20 по 21 вересня середня ціна по країні на бензин марки А-95 зросла на 16 копійок – до 54,65 грн/л. Бензин А-95+ здорожчав на 25 копійок – до 57,49 грн/л, а дизельне пальне – на 17 копійок, до 54,49 грн/л.

we.ua - Мережі АЗС продовжують підвищувати ціни на бензин і дизпаливо

Неділя 24 Вересня

Любомль

22

°

Хмарно

16° - 26°

79 %

1012 мм

6.04 м/с

 • 06:00

  15°
 • 09:00

  15°
 • 12:00

  18°
 • 15:00

  20°
 • 18:00

  19°

Що не так з цим дописом?