Українські новини про Біатлон

Зареєструйтесь, щоб залишати коментарі та вподобайки
Фільтр новин
Збірна України стала восьмою у змішаній естафеті на юніорському ЧС з біатлону
Збірна України посіла восьме місце у змішаній естафеті на юнацькому чемпіонату світу з біатлону естонському Отепяя.Гонку виграла національна команда Норвегії. Другими фінішували німецькі біатлоністи. Бронзову нагороду завоювали австрійці.Збірна Украї...
we.ua - Збірна України стала восьмою у змішаній естафеті на юніорському ЧС з біатлону
30 років тому Валентина Цербе здобула бронзу Олімпійських ігор - ВІДЕО
23 лютого 1994 року на Олімпійських іграх у Лілегаммері Україна здобула першу в історії медаль часів незалежності.У спринтерській гонці на 7,5 км Валентина Цербе виборола бронзову нагороду, програвши чемпіонці Марім Бедар із Канади 1,2 секунди, а срі...