Search trend "АЕС України"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Зеленський завершує рік Технологічною ставкою: що про неї відомо
Президент Володимир Зеленський завершує рік Технологічною ставкою. Це вже друга зустріч у такому форматі. Були присутні урядовці, інші керівники державних інституцій, військове командування й виробники, повідомив він. "Були очільники та генеральні конструктори наших оборонних підприємств - і приватних, і державних", - вказав він. Перша Технологічна ставка була присвячена ППО. Вже були звіти щодо перших рішень на тему захисту неба та збільшення виробництва в Україні. "Надалі посилюємо наші мобільні вогневі групи. Вже є деякі системні рішення для захисту від російських ракет і бомб. Зосереджуємося саме на внутрішніх промислових можливостях", - повідомив президент. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україні якнайшвидше потрібні додаткові системи ППО - речник МЗС Зеленський каже, що головним є наше виробництво, внутрішня промислова сила. Вона дає більшу силу обороні. Після війни це забезпечить зростання українського експорту. Українська зброя та досвід обов'язково допоможуть партнерам. За час повномасштабної війни росіяни випустили понад 1 тис. ракет по енергосистемі України. Окупували понад 18 ГВт потужностей. Серед них найбільша в Європі Запорізька АЕС.
we.ua - Зеленський завершує рік Технологічною ставкою: що про неї відомо
Добудова енергоблоків Хмельницької АЕС наразі критично необхідна - експерт Інституту ядерних досліджень НАН
Україні потрібно якомога скоріше завершити добудову енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС, переконаний кандидат фізико-математичних наук та старший науковий співробітник відділу радіаційної фізики Інституту ядерних досліджень НАН України Євген Малий.
we.ua - Добудова енергоблоків Хмельницької АЕС наразі критично необхідна - експерт Інституту ядерних досліджень НАН
Коли завтра відключатимуть світло - Укренерго оновило графіки
15 грудня будуть застосовані графіки відключення електроенергії. Причина запровадження обмежень - пошкодження енергообʼєктів внаслідок російських ракетно-дронових атак у листопаді-грудні, повідомляє Укренерго. Для побутових споживачів: 08:00 - 14:00 - одна черга відключень 14:00 - 17:00 - дві черги відключень 17:00 - 22:00 - одна черга відключень Для промисловості та бізнесу: З 08:00 до 22:00 - застосування графіків обмеження потужності. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Енергетика по всій країні під масованим ударом РФ - Галущенко "Ремонтні роботи тривають. Енергетики працюють над тим, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання", - наголосили в Укренерго. Енергетики зазначають, що час застосування та обсяг обмежень протягом доби можуть змінитися. Також закликають не вмикати кілька потужних приладів одночасно, коли світло з'являється за графіком. Пʼять із девʼяти енергоблоків АЕС знизили потужність через ракетну атаку РФ на енергетику. Вранці 13 грудня росіяни завдали масованого удару по українській енергетиці. Внаслідок атаки було серйозно пошкоджено обладнання ТЕС ДТЕК. Через атаку РФ Укренерго розпорядилася відключати половину населення України від електропостачання, застосовуючи графіки відключень світла.
we.ua - Коли завтра відключатимуть світло - Укренерго оновило графіки
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Щорічно 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків цієї страшної аварії. Тhе роst Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня - День пам'яті про учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Що ще відомо про цей день та чому його називали одним з найнебезпечніших
День ушанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС День ушанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС був заснований в Україні 10 листопада 2006 року. Відзначається щорічно 14 грудня в річницю закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Чорнобильська катастрофа, яка сталася у квітні 1986 року, вважається наймасштабнішою серед техногенних аварій у світі. Від людей, які ліквідовували наслідки вибухів на ядерному реакторі, залежала безпека не лише України. Тому щороку ми віддаємо шану ліквідаторам. Подія була офіційно встановлена 2006 року, але ті, хто займався наслідками катастрофи, щороку збиралися для згадки про інших ще від 1987 року.Фото: з відкритих джерелПам'ятник жертвам Чорнобильської катастрофи у Києві.Яке церковне свято 14 грудняСвятий апостол Филимон та його дружина АпфіяФото: з загальнодоступних джерел14 грудня за новим церковним календарем згадують чотирьох великомучеників - Филимона, Аполлонія, Аріана і Феотиха. У народному календарі - Филимонів день.Филимон, Аполлоній, Аріан і Феотих жили в ІІІ столітті в Єгипті. Це були часи гонінь на християн, тому християнську віру часто сповідували таємно. Якось Аполлоній, який таємно прийняв хрещення, хотів умовити Филимона вдягнути його одяг і принести жертву язичницьким богам. Тоді Филимон зізнався, що теж сповідує віру в Христа. Аполлонію стало соромно і він відкрито став говорити про свою віру. Разом із Филимоном їх заарештували і довго катували, а потім стратили. Несподівано для всіх їхній мучитель Аріан і його підлеглий Фетіох також прийняли хрещення - і були за це страчені.Про що говорять прикмети на 14 грудняякщо сніг іде лапатий - бути негодііній на деревах - влітку буде багато росисобаки виють - до снігопадувітер північний - весна буде пізньою і холодноюхмари йдуть проти вітру - весна буде ранньою і теплоюЩо не можна робити 14 груднявживати алкогольлихословити, лаятисяїсти м'ясні та молочні продукти відмовляти в допомозіЩо можна робити 14 грудняУ народі Филимонов день, як уже говорилося, вважається одним із найнебезпечніших у році - за старих часів вірили, що в цей час всюди гуляє нечисть, і остерігалися зустрічі з нею. Щоб відлякати нечисту силу, потрібно обов'язково вмитися з ранку - вважається, що нечисть боїться води, а також зробити прибирання в домі - туди, де панує порядок, зло не проникне.14 грудня - іменини МаркМитрофанОлександрІванЄвгенМихайлоКатеринаОлексійГригорійПорфирій
we.ua - 14 грудня - День пам'яті про учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Що ще відомо про цей день та чому його називали одним з найнебезпечніших
Під час масованої атаки РФ 13 грудня повітряні цілі пролітали поблизу Південноукраїнської АЕС, - МАГАТЕ
Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі прокоментував масовану російську атаку на енергосистему України вранці 13 грудня. Щоправда, у своїй заяві Гроссі жодним чином не згадав про Росію.
we.ua - Під час масованої атаки РФ 13 грудня повітряні цілі пролітали поблизу Південноукраїнської АЕС, - МАГАТЕ
Утретє менш ніж за місяць три українські АЕС знижували потужність під час масштабних атак, - МАГАТЕ
Про це йдеться у заяві МАГАТЕ. За словами генерального директора МАГАТЕ Гроссі, втретє менш ніж за місяць кілька блоків Хмельницької, Рівненської та Південноукраїнської атомних електростанцій знижували потужність під час повітряної атаки. Він розповів, що одна з моніторингових команд МАГАТЕ, яка перебувала на одній з АЕС повідомила, що на середній відстані було чути вибух. Водночас команда, на Південноукраїнській АЕС була поінформована про те, що на відстані приблизно 300 метрів від майданчика були помічені військові об'єкти, які пролітали в повітрі."Наші команди, розгорнуті в Україні, стали свідками того, як зростаюча нестабільність енергетичної інфраструктури України в результаті частих військових атак в останні місяці впливає на здатність безпечно експлуатувати атомні електростанції країни", - зазначив Гроссі.Він додав, що  відповідно до інструкцій оператора національної енергосистеми п'ять з дев'яти енергоблоків діючих в Україні АЕС знижували потужність, один з них відключали від мережі. Два інші енергоблоки і до цього працювали на зменшених потужностях через атаку у листопаді. "Повідомлень про пряме пошкодження АЕС внаслідок сьогоднішніх атак та перебоїв в роботі електромережі не надходило. Хоча не було повідомлень про відключення будь-яких додаткових ліній електропередач, деякі лінії залишаються відключеними після попередніх атак 28 листопада", - йдеться у повідомленні. З 14:00 12 грудня по 10:00 13 грудня російська окупаційна армія здійснила комбінований повітряний напад по Україні ракетами різних типів та ударними безпілотниками. Оборонці українського неба знищили 81 ракету та 90 БПЛА ворога. 
we.ua - Утретє менш ніж за місяць три українські АЕС знижували потужність під час масштабних атак, - МАГАТЕ
Порушили домовленість? Чи зможе світове співтовариство завадити російським ударам по енергосистемі України
Масований російський обстріл у ніч на 13 грудня загострив дискусії щодо миру в Україні. Але показав слабкі місця західної підтримки. У реакціях і наслідках розбиралася Gаzеtа.uа. По Україні росіяни випустили 93 ракети і майже 200 БпЛА. Збито близько половини шахедів і 81 ракету. Серед яких 11 - завдяки літакам F-16. Агресор цілив по енергетичній інфраструктурі. Міністр енергетики Герман Галущенко заявив: національна енергетична система у небезпеці. Україна заявила про нагальну потребу імпорту електроенергії у 11,7 тисяч мегават з Польщі, Словаччини, Румунії, Молдови та Угорщини. У російському міноборони зазначили удари були завдані у відповідь на обстріл Україною аеродрому у Таганрозі, хоча у ніч на 12 грудня РФ жорстко обстріляла Запорізьку область. АЕС скинули оберти Особливо небезпечним виявився ядерний аспект. П'ять з дев'яти українських АЕС знизили генерацію, бо були у зоні ураження. Росія порушила резолюції МАГАТЕ про заборону таких обстрілів, котра була ухвалена буквально за добу до обстрілу. Причому 12 грудня Агенція на надзвичайному засіданні розглядала ушкодження уламком російського БпЛА автомобіля місії МАГАТЄ біля ЗАЕС. Таким чином, Путін зробив черговий хід у кривавій грі підійшов впритул до небезпечного ядерного інциденту. Перед світовим співтовариством постало запитання: чи здатне воно стримати агресора? Сто перша спроба "стримати" 12 грудня МАГАТЕ у резолюції наголосила на неприпустимості обстрілів енергетичної інфраструктури, у тому числі зовнішніх електропідстанцій, котрі забезпечують роботу АЕС. В Агенції зазначили, що це є порушенням четвертого принципу ядерної безпеки. "Світове співтовариство має посилити тиск на Росію через її зумисні спроби створити ядерну катастрофу на континенті", - заявив Герман Галущенко. Отже, Росія обстрілом 13 грудня проігнорувала резолюцію. Путін продемонстрував, що не має наміру зважати на позицію світового співтовариства навіть у такому чутливому питанні. Зазначимо, у грудні 2022 року Китай закликав РФ до незастосування ядерної зброї. Відтоді колективний Захід намагався відвернути загрозу застосування ядерної зброї (ЯЗ) Москвою. Наприклад, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн особисто просила китайського лідера Сі Цзіньпіна під час його європейським турне вплинути на Росію. Восени 2024 року західні ЗМІ писали про нібито "джентльменські домовленості": Росія не б'є по енергетиці України Захід не дає нам дозволу на застосування далекобійної зброї. З огляду на застосування росіянами "Орєшніка", ці та інші спроби якщо й були, то виявилися марними. Більше того, Кремль зухвало коментує зустріч експертів з п'яти ядерних держав 4 грудня у Дубаї, про яку 12 грудня повідомила речниця китайського МЗС Мао Нін. "Зустріч відбулася на експертному рівні", заявив 13 грудня речник Путіна Дмитро Пєсков, занижуючи значення цієї події. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ядерні переговори за зачиненими дверима. Китай заявив про негласну зустріч державних лідерів Відкриті двері Обстрілу 13 грудня передував потужний інформпотік щодо мирного процесу по Україні. З одного боку угорський прем'єр Віктор Орбан відвідав турецького президента Реджепа Таїпа Ердогана щоби поговорити про Україну. Щоправда, говорили більше про Сирію і двосторонні відносини. Але на ранок 13 грудня Орбан заявив: "Ще пів року тому ніхто не хотів чути про мир, а тепер про нього говорять усі. Ми відкрили двері тепер можуть розпочатися змістовні переговори". З іншого боку, в ЄС активізувалися дебати про миротворчу місію в Україні. Президент Франції Емманюель Макрон навіть терміново з'їздив до Польщі, збройні сили якої набувають у цьому сенсі особливого значення. Але прем'єр Дональд Туск рішуче відмовився брати участь у такій місії навіть за умови підписання угоди про припинення вогню і мир. Це не допомогло через масовану російську атаку в ніч на 13 грудня Польщі довелося піднімати у повітря свої винищувачі. Тема миротворчої місії отримала продовження буквально за годину до початку атаки. Журнал Тhе Тіmе опублікував інтерв'ю з обраним президентом США Дональдом Трампом, котрий висловився на підтримку миротворчої місії в Україні. Відтак обстріл Росією України міг бути не лише відповіддю за Таганрог, але і посланням Трампу. "Я дивуюся, коли на повному серйозні обговорюється можливість розміщення на лінії розмежування військовослужбовців країн-членів НАТО, - пояснив політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимир Горбач - На це потрібна згода двох сторін. Україна погодиться, але Росія навряд. Не для того вони воюють з Україною, щоб отримати де-факто на своєму кордоні військовослужбовців НАТО, Це буде фіксацією їхньої поразки, а не примирення". До слова, сигнал отримав і Орбан, адже українське Закарпаття під час нічної атаки 13 грудня зазнало наймасованішого обстрілу з 24 лютого 2022 року. Як зауважив експерт з питань енергетики Олег Попенко, росіяни цілили у газові мережі. "Інакше там не розуміють" Реакція світового співтовариства на російський обстріл 13 грудня виявилася гострою, тому що це відбувається на тлі наполегливих пошуків миру. Амбасадорка США в Україні Бріджіт Брінк наголосила на новій атаці Росії по об'єктах енергетичної інфраструктури. Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на зустрічі зі своїми колегами з країн-членів ЄС закликав терміново надати Україні не менш як 20 систем ППО. Але чи отримає їх українська сторона, якщо новий комісар ЄС з оборони Андрюс Кубілюс закликав 13 грудня до посилення оборонних потужностей країн Євросоюзу через можливий напад Росії? Напередодні генсек НАТО Марк Рютте запропонував країнам скоротити фінансування соціальних видатків на користь збільшення витрат на оборону. "Тільки сила. Інакше там не розуміють",- написав голова Офісу президента Андрій Єрмак 13 грудня. Але як стримати Путіна - відповіді досі немає. Трамп в інтерв'ю заявив, що "не кине Україну", тобто, підтримка продовжиться. Чи могла заява розлютити Кремль? Цілком. Опосередковано цю версію підтверджує поява невідомих БпЛА біля об'єктів енергетики та американської військової бази у Німеччині. Причому напередодні уряд попередив німців про високу вірогідність блекаутів, а українська урядова делегація закликала інвестувати в нашу країну. "Росія намагається придушити нашу свободу і спосіб життя", - змушений був констатувати Марк Рютте у відповідь на атаку РФ 13 грудня. На його думку, російська сторона використає безпілотники для нападів на країни Євросоюзу. І це є красномовний факт: якщо в ЄС готуються до оборони, цим визнають провал усіх спроб стримати чи умиротворити агресора. Наступним кроком має бути відповідь Заходу. Очікується що вона буде сформована на засіданні "Рамштайну", дата якого поки невідома.
we.ua - Порушили домовленість? Чи зможе світове співтовариство завадити російським ударам по енергосистемі України
Енергоблоки 3 та 4 Хмельницької АЕС після вводу в експлуатацію дадуть найнижчу в Україні ціну електроенергії, - експерт
фото УНІАНПроєкт добудови третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС є одним із найвигідніших для України. Він не тільки забезпечить країну дешевою електроенергією, але й використає наявні ресурси...
we.ua - Енергоблоки 3 та 4 Хмельницької АЕС після вводу в експлуатацію дадуть найнижчу в Україні ціну електроенергії, - експерт
П’ять із дев’яти енергоблоків АЕС України знизили потужність через російську атаку - МАГАТЕ
У зв’язку з масованою російською ракетною атакою пʼять з девʼяти українських блоків АЕС знизили свою потужність у п’ятницю, 13 грудня.
we.ua - П’ять із дев’яти енергоблоків АЕС України знизили потужність через російську атаку - МАГАТЕ
П'ять енергоблоків АЕС України знизили потужність через ракетну атаку РФ
Пʼять із девʼяти енергоблоків АЕС знизили потужність через ракетну атаку РФ на енергетику. Вранці 13 грудня росіяни завдали масованого удару по українській енергетиці, повідомляє МАГАТЕ. "Сьогодні п'ять діючих атомних енергоблоків України знизили потужність через поновлення атак на енергетичну інфраструктуру", - йдеться у повідомленні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Один із наймасштабніших ударів по енергетиці - Зеленський розкрив подробиці атаки РФ Внаслідок атаки було серйозно пошкоджено обладнання ТЕС ДТЕК. Через атаку РФ Укренерго розпорядилася відключати половину населення України від електропостачання, застосовуючи графіки відключень світла. 13 грудня енергетика по всій Україні знову опинилася під масованим ударом РФ. Ворог продовжує свій терор, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко. Енергетики вживають всіх необхідних заходів для мінімізації негативних наслідків для енергосистеми.
we.ua - П'ять енергоблоків АЕС України знизили потужність через ракетну атаку РФ
Атака Росії вплинула на українські АЕС - МАГАТЕ
П'яти з дев'яти підконтрольних Україні атомних блоків довелося знижувати потужність через атаку РФ на енергосистему.
we.ua - Атака Росії вплинула на українські АЕС - МАГАТЕ
Унаслідок ранкової атаки РФ п’ять з девʼяти енергоблоків трьох АЕС України знизили потужність — МАГАТЕ
Унаслідок масованої атаки РФ по енергетиці у п’ятницю, 13 грудня, п’ять з дев’яти атомних енергоблоків України знизили свою потужність. Про це повідомило Міжнародне агентство з атомної енергії у Х (Тwіttеr)
we.ua - Унаслідок ранкової атаки РФ п’ять з девʼяти енергоблоків трьох АЕС України знизили потужність — МАГАТЕ
Унаслідок атаки РФ по енергетиці п’ять з девʼяти енергоблоків трьох АЕС України знизили потужність — МАГАТЕ
Унаслідок масованої атаки РФ по енергетиці у п’ятницю, 13 грудня, п’ять з дев’яти атомних енергоблоків України знизили свою потужність. Про це повідомило Міжнародне агентство з атомної енергії у Х (Тwіttеr)
we.ua - Унаслідок атаки РФ по енергетиці п’ять з девʼяти енергоблоків трьох АЕС України знизили потужність — МАГАТЕ
В Ужгороді вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
В Ужгороді 13 грудня вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Також до пам’ятника ліквідаторам ЧАЕС у сквері на площі Захисників України поклали квіти
we.ua - В Ужгороді вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
У МЗС відреагували на резолюцію МАГАТЕ про захист енергетичної інфраструктури АЕС
У МЗС відреагували на резолюцію МАГАТЕ про захист енергетичної інфраструктури АЕСРада керуючих МАГАТЕ прийняла резолюцію про захист енергетичної інфраструктури атомних електростанцій. МЗС України привітало документ, що визнає атаки на електропідстанції загрозою ядерній безпеці.
we.ua - У МЗС відреагували на резолюцію МАГАТЕ про захист енергетичної інфраструктури АЕС
На екстреному засіданні МАГАТЕ попередили про ризики ядерної аварії на українських АЕС
Російські атаки на енергомережу України збільшили ймовірність катастрофічної ядерної аварії. Про це у четвер, 12 грудня, заявили дипломати США та Європи на екстреному засіданні Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), повідомляє Вlооmbеrg.
we.ua - На екстреному засіданні МАГАТЕ попередили про ризики ядерної аварії на українських АЕС
Рада керівників МАГАТЕ підтримала резолюцію України щодо удару РФ по автівці місії
Про це повідомляє "Радіо Свобода", яке має у своєму розпорядженні відповідний документ.Так, за резолюцію проголосували 22 держави-члени, проти виступили Росія та Китай, утрималися ще 10 країн.Рада директорів, зокрема, закликала "всі держави-члени продовжувати надавати політичну, фінансову технічну підтримку та підтримку в натуральній формі для зміцнення технічної допомоги та діяльності МАГАТЕ з моніторингу в Україні" та попросила "Генерального директора (МАГАТЕ Рафаеля Гроссі, – ред.) продовжувати регулярно інформувати Раду директорів про зміни щодо ситуації з ядерною безпекою та гарантіями в Україні".Що передувалоБезпілотний літальний апарат РФ 10 грудня вразив і серйозно пошкодив службовий автомобіль МАГАТЕ, який прямував до тимчасово окупованої Запорізької АЕС. Президент України Володимир Зеленський відреагував на інцидент, зазначивши, що цей напад вимагає чіткої та рішучої реакції міжнародної спільності, адже "мовчання або бездіяльність лише заохочуватимуть подальші злочини".Міністр енергетики України Герман Галущенко ініціював надзвичайне засідання Ради керуючих МАГАТЕ 12 грудня у Відні через удар російського БПЛА по службовому автомобілю місії.Посолка США в Україні Бріджит Брінк засудила удар російського БПЛА по службовій автівці МАГАТЕ, наголосивши, що такі напади ставлять під загрозу глобальну ядерну безпеку.
we.ua - Рада керівників МАГАТЕ підтримала резолюцію України щодо удару РФ по автівці місії
Україна зафіксувала понад 120 випадків, коли ракети або дрони РФ пролітали біля ядерних об'єктів, – Галущенко
Про це очільник Міненерго Герман Галущенко повідомив на зустрічі з єврокомісаром з питань енергетики Деном Йоргенсеном."За останні три місяці маршрути ракет і дронів наблизилися до ядерних станцій, створюючи реальну небезпеку ударів по ядерних об’єктах. Зафіксовано понад 120 випадків, коли ракети або дрони пролітали над чи поблизу ядерних станцій. Раніше основну загрозу становили дрони, однак зараз Росія використовує значно дорожчі ракети. Це свідчить про їхню готовність досягати мети за будь-яку ціну", - сказав чиновник під час перемовин із єврокомісаром у Відні.Галущенко наголосив на загрозах, що виникають через російські обстріли підстанцій, критично важливих для стабільної роботи українських  АЕС. Він підкреслив важливість координації дій між МАГАТЕ та Європейським Союзом для забезпечення роботи моніторингових місій агентства на цих підстанціях."Також сторони обговорили питання надання допомоги українському енергосектору з боку міжнародних партнерів і відповідні механізми, зокрема Фонд підтримки енергетики України, який зарекомендував себе як ефективний інструмент залучення донорської допомоги", - йдеться у повідомленні пресслужби Міненерго.Крім того, Галущенко обговорив із єврокомісаром важливі питання продовження інтеграції України в європейський енергетичний ринок і відповідні зміни до українського законодавства.Під час нічної атаки РФ 12 вересня "шахед" пролетів неподалік Хмельницької АЕС.
we.ua - Україна зафіксувала понад 120 випадків, коли ракети або дрони РФ пролітали біля ядерних об'єктів, – Галущенко
Thursday 2 January

5

°

Хмарно

3° - 6°

100 %

1007 mm

8.79 m/s

  • 21:00

    3°
  • 00:00

    2°
  • 03:00

    1°
  • 06:00

    -1°
  • 09:00

    -1°

What is wrong with this post?