Але, напевне, час вже й всередині України зважитися на деякі рішення, які давно перезріли. Навіщо у Львові, Франківську чи Луцьку комендантська година? Для чого обмеження, які працюють хіба формально? Я кілька днів був у Львові, й подібний вайб під час війни відчував хіба в Празі, Кракові чи Відні. Це — не погано, хоча багато людей засуджують львів'ян, бо деякі речі, справді, виглядають дико. Але не мають страждати усі: якщо у Львові війну відчувають не всі, то це не значить, що її мають відчувати всі. Врешті, де тоді мірило "справедливих страждань"? Для харків'ян чи сум'ян і Київ — безпечне місто. А для останніх жителів Покровська і Харків цілком придатний для життя. Треба визнати: для західних регіонів війна стала хіба трохи страшнішою, ніж АТО, бо все ж інколи бувають тривоги. Виключення — ті люди, в кого близькі на фронті. Читайте також: На що спроможна кожна людина у цій війні?Хай так і буде: для тисяч людей зі Сходу поїхати до Львова це як повернутися в старий світ. Ще краще вибратися на Закарпаття, або в гори. Але в Ужгороді з самого початку не було комендантської години: коли йшов містом о другій ночі, то й не вірив, що перебуваю в Україні. У Львові вночі теж їздять таксі, то навіщо та комедія з комендантською годиною? Тільки ніхто її не скасує, бо логіка бюрократа не піддається осмисленню. Після розбомбленого потяга у Дніпрі в "Укрзалізниці" заявили, що не будуть зупиняти рух під час тривог, бо вагони — це не статична ціль, а отже ймовірність влучання мізерна. Не нульова, але все ж мізерна. Читайте також: Знову ця Безугла. Нащо токсична нардепка сварить цивільних та військовихВтім, напевне, автобуси та вагони метро таки статичні, бо як інакше пояснити, чому Кличко стільки років зупиняв їх рух? І якби не рішення військово-цивільної адміністрації, то автобуси б й досі стояли на зупинках в очікуванні прильоту. Метро так і не запустили, але тут хоч справа в мостах. А що з автобусами було не так? Дбали про безпеку громадян чи відпрацьовували бабло від таксистів? Може і з комендантською годиною в західних регіонах справа десь така ж?ДжерелоПро автора: Олег Манчура, журналіст.Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
Про це в етері Еспресо розповів нардеп Роман Костенко, полковник СБУ, секретар Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки."Те, що написала Маряна Безугла, пропонуючи Єрмака на посаду прем'єр-міністра України, думаю, це її припущення. З того, що я знаю, – очільниця Мінекономіки Юлія Свириденко. Різниці немає – чи Андрій Єрмак, чи Юлія Свириденко, тому що бачимо, що вони близько співпрацюють, постійно разом. А щодо кандидатури Єрмака на цю посаду, то я невпевнений, і це чув тільки від Мар'яни. Слід сказати, що такі чутки були й до цього, але може бути що завгодно. Я не здивуюся, якщо це буде запропоновано в зал на голосування", - прокоментував нардеп.Костенко додав, що не бачить, навіщо Андрію Єрмаку потрібна посада прем'єр-міністра. Раніше народний депутат Ярослав Железняк переконаний, що найближчим часом прем'єр-міністра Дениса Шмигаля звільнять, рішення про це вже ухвалили.А політолог Олексій Кошель зауважив, що чутки про можливу відставку прем'єр-міністра Дениса Шмигаля можуть бути спробою влади відвернути увагу від інших скандалів.
Народна депутатка Марʼяна Безугла різко висловилася про загибель льотчика Максима Устименка, життя якого обірвалося під час ракетно-дронової атаки росіян на Україну в ніч на 29 червня.
The Mission of «Sprava Hromad»is the support of our army. The key to victory at the front is the support of the army in the rear! Now again, as in 2014, the army needs our unity in matters of aid!Starting with basic things like clothing, and ending with high-precision equipment, such as optical-radio-electronic surveillance complexes, our community buys and supplies the troops with everything they need, which forms a new, more advanced army! In this process, we, Public Affairs, take over all the routine processes from "understanding what the military needs to beat the enemy" and ending with handing him the keys to the dream equipment! However, we can overcome this path only under one condition: only together with you!
28 червня, у День Конституції, народна депутатка Мар’яна Безугла публічно "проїхалась" по Основному закону України. Її колега Ярослав Железняк жартома висловив подив, що вона досі не входить до складу Конституційного суду.
Народна депутатка України Мар'яна Безугла звинуватила лідера гурту "Антитіла", колишнього добровольця територіальної оборони Тараса Тополю у зборі коштів на особисті потреби та стигматизації психічних хвороб. Вона заявила, що фронтмен поп-рок-гурту "на хайпі" збирає гроші на відновлення своєї квартири.
Народна депутатка Мар'яна Безугла прокоментувала атаку по Дніпру та інші нещодавні удари Росії по Україні, заявивши про низку проблем, через які міста "фактично беззахисні". Серед них, за її словами, те, що "вже 299 днів не призначено командувача Повітряними силами ЗСУ", а більшість установок як Gераrd та інших на подобі "мають виснажений ресурс".