Про це в ефірі Еспресо сказав військовий блогер Сергій Місюра."Росіяни змінюють тактику ударів. Останніми днями під атаку підпадає Київ та одне невелике містечко або місто. Декілька днів тому був уражений Кременчук, сьогодні під ударом була Біла Церква", - зауважив Місюра.За словами військового блогера, усе це робиться, по-перше, щоб знищити українців. По-друге, щоб показати, що їхня зброя дістає всюди. По-третє, щоб продемонструвати, що атаки триватимуть, з метою підбурювання населення до дій проти влади, тобто підвищення рівня невдоволення урядом."Вибір одного з міст для атаки, окрім Києва, де багато населення, - це нова тактика терору, яка використовується росіянами на цей час", - наголосив Місюра.Увечері неділі, 22 червня, російська окупаційна армія запустила ударні безпілотники і ракети по території України. У столиці та на Київщині є загиблі та постраждалі.
У ніч з 22 на 23 червня внаслідок обстрілу країни-агресора РФ було зруйновано клініку ЦСМ. Біла Церква в Київській області, в якій проходили реабілітацію діти з інвалідністю, а також українські військовослужбовці після поранень і полону.
Російські окупанти атакували в ніч на 23 червня Київ та область. Зокрема, завдавши удару по Білій Церкві. Там, за даними ДСНС, загинула одна людина, є поранені. Фото наслідків ворожого удару по місту опублікували Еспресо: Біла Церква. На місці події триває ліквідація наслідків пожежі, що виникла у будівлі, де розміщувалася приватна клініка. За інформацією рятувальників, з... Запис Наслідки російського удару по Білій Церкві (ФОТО) спершу з'явиться на Громадське радіо.
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
Кількість поранених унаслідок атаки РФ по Білій Церкві зросла до вісьмох, є одна загибла. Унаслідок атаки ворога постраждала житлова та медична інфраструктура, повідомив 23 червня міністр внутрішніх справ Ігор Клименко. "Київська область. Біла Церква. Постраждала житлова та медична інфраструктура. Одна людина загинула, вісім поранено", - зазначив він. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смертельна атака РФ на столицю - рятувальники показали наслідки Під час ліквідації наслідків обстрілу двоє рятувальників отримали травми. "Росія знову продемонструвала, що для неї не існує поняття цивільний об'єкт. Екстрені служби на місцях з перших хвилин трагедії. Організована робота рятувальних штабів. Задіяна необхідна інженерна техніка. Працюють верхолази", - йдеться у повідомленні. Унаслідок масованого російського обстрілу Київщини найбільше постраждали Білоцерківщина та Бучанщина, повідомили рятувальники. "Біла Церква: виникла пожежа в двоповерховій будівлі готелю, в якому розташована приватна лікарня. Надзвичайники евакуювали шістьох тяжкохворих пацієнтів. Триває ліквідація пожежі площею 1500 кв.м. Також триває гасіння приватних житлових забудов за кількома адресами. На місці працюють усі відповідні служби", - написали в ДСНС. Раніше повідомляли, що унаслідок ворожої атаки в Білоцерківському районі від отриманого поранення загинула жінка 1957 року народження. Дві людини госпіталізовані до місцевої лікарні. Ще двом особам була надана медична допомога на місці.
У ніч на понеділок, 23 червня, ворог атакував Україну балістичними ракетами. Про це пише Gаzеtа.uа. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали страшні наслідки атаки РФ на Київщину О 02:30 Командування Повітряних сил повідомило про швидкісну ціль курсом на Білу Церкву. Вже за вісім хвилин військові попередили про ще одну швидкісну ціль, яка летить з Чернігівщини в бік Київської області. Після цього у Києві було чути дуже гучні вибухи. За даними моніторингових каналів, російські загарбники запускали балістичні ракети з Брянської та Курської областей. Цілями ударів були Біла Церква та Бровари - Київ. У ніч на 23 червня російські окупаційні війська здійснюють чергову масовану атаку на Київ. Внаслідок падіння уламків в одному з районів сталася пожежа, наразі відомо про двох постраждалих. "Наразі внаслідок атаки двох чоловіків госпіталізовано", - повідомив Ткаченко.
На кордоні з Румунією будують міжнародний пункт пропуску "Біла Церква (Україна) – Сігету-Мармацієй (Румунія)" з під’їзними шляхами та прикордонним мостом через річку Тиса.
Роботи на будівельному майданчику майбутнього українсько-румунського міжнародного автомобільного пункту пропуску "Біла Церква – Сігету-Мармацієй" з під’їзними шляхами та мостом через річку Тиса увійшли в нову фазу. Повний текст новини
Представники Агентства відновлення разом із партнерами з Румунії обговорили подальші кроки розбудови масштабного інфраструктурного проєкту — міжнародного пункту пропуску «Біла Церква – Сігету-Мармацієй».
Внаслідок нічної масованої атаки РФ на Київщину загинули четверо людей, 16 зазнали поранень, серед них троє дітей. Про наслідки повідомляє ДСНС України. Обухівський район, с. Долина - пожежа у двох тимчасових спорудах, загинули дві людини. Фастівський район, с. Мархалівка - один загиблий, вісім постраждалих (одна дитина), три будинки зруйновано, пожежі ще у двох будинках. Бучанський район, смт Макарів - один загиблий, один травмований, пожежа та руйнування будинку. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ атакувала Київщину: троє загиблих Білоцерківський район, с. Чмирівка - п'ять травмованих (двоє дітей), пожежа, пошкоджено два будинки. М. Біла Церква - уламками БпЛА травмовано чоловіка, зруйновано каркасний цех (без постраждалих). Броварський район - пожежі у двох складських будівлях. "ДСНС працює на місцях попри загрозу повторних ударів", - йдеться у повідомленні. В ніч на 25 травня окупанти масовано атакували Київ. Внаслідок удару у Голосіївському районі - пожежа на фасаді 5-поверхового гуртожитку через розгерметизацію газової труби на 2-му поверсі. Частково зруйновані конструкції. Постраждали чотири особи, від госпіталізації відмовились.
Майже через 40 років після аварії на Чорнобильській АЕС фермери знову можуть повернутися до роботи на частині покинутих земель. Вчені виявили, що значна частина сільськогосподарських угідь за межами зони відчуження на півночі України нині придатна для вирощування рослин, повідомляє ІFLSсіеnсе. Зазначається, що під час катастрофи 1986 року в атмосферу потрапили великі обсяги радіоактивних речовин, які забруднили ґрунт, воду й рослинність у навколишніх районах. Хоча деякі радіонукліди швидко розпадаються, інші, зокрема стронцій-90, залишаються активними десятиліттями та легко засвоюються рослинами. Після аварії радянська влада створила 30-кілометрову зону відчуження площею 4200 км&suр2;, яка й досі залишається безлюдною. Додатково було запроваджено "зону обов'язкового відселення" розміром 2000 км&suр2;, яка частково населена, але її використання досі обмежене через ризик радіаційного забруднення. У новому дослідженні вчені з України та Великої Британії провели повторну оцінку стану цих територій. Вони відібрали зразки ґрунту, виміряли рівень гамма-випромінювання і виявили, що на більшості ділянок радіаційне навантаження значно нижче не лише за українські норми безпеки, а й за природний фон. Рівень цезію-137 також виявився низьким і безпечним для вирощування більшості культур. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальники загасили тління в "саркофазі" ЧАЕС Для перевірки гіпотези дослідники облаштували експериментальну ділянку площею 100 гектарів у Житомирській області та розробили просту методику вимірювання радіоактивності в ґрунті. За підсумками дослідження вчені дійшли висновку, що значну частину земель у зоні обов'язкового відселення можна безпечно використовувати для сільського господарства. Лише деякі рослини, зокрема бобові, досі залишаються під питанням через здатність накопичувати шкідливі речовини. Станом на ранок понеділка рівень радіаційного фону в Чорнобилі становить 19 мкР/год, що не перевищує безпечну норму (до 50 мкР/год для цієї зони). Радіаційний фон по станціях міста Києва та Київської області, у мкР/год. (станом на - ред.) 8:00: Чорнобиль - 19, Київ - 11, Вишгород - 10, Пісківка - 8, Фастів - 10, Біла Церква - 12, Миронівка - 14, Бориспіль - 10, Яготин - 12, Баришівка - 10.
У січні 2025 року в місті Біла Церква Київської області стався резонансний випадок жорстокого побиття неповнолітньої дівчини групою підлітків. Інцидент набув широкого розголосу після того, як відео побиття оприлюднили в соціальних мережах.
Київська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт та клопотання про застосування примусових виховних заходів щодо групи підлітків, які на початку 2025 року у місті Біла Церква побили 12-річну дівчинку та вимагали в неї гроші.
Навчання водінню – це не тільки початок нового етапу в житті, а можливість стати самостійнішим і відкритішим до нових горизонтів. Однак, для отримання водійського посвідчення недостатньо лише скласти іспити – потрібно по-справжньому навчитися керувати автомобілем безпечно та впевнено. Саме тому вибір автошколи Біла Церква є надзвичайно важливим і серйозним рішенням, що вплине на подальший досвід […]
Майбутні плани індустріального парку Білої Церкви Індустріальний парк “Біла Церква” на Київщині не переглядає свою стратегічну програму розвитку, яка передбачає до 2030 року залучення 30