Search trend "Борис Джонсон"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Британські війська повинні допомогти захистити кордони України, — Борис Джонсон
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії також підтримує вступ нашої країни в НАТО
we.ua - Британські війська повинні допомогти захистити кордони України, — Борис Джонсон
Джонсон виступив за розміщення європейських миротворців на кордоні України в разі "мирної угоди"
Експрем'єр Британії Борис Джонсон вважає, що британські війська мають допомогти захистити кордон України в межах будь-якої потенційної мирної угоди. Повний текст новини
we.ua - Джонсон виступив за розміщення європейських миротворців на кордоні України в разі мирної угоди
Джонсон вважає, що після мирної угоди британські війська мають допомагати захищати кордон України
Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що британські війська мають допомагати захищати кордон України у межах ймовірної мирної угоди. У подкасті для Тhе Теlеgrарh він пояснив, що не пропонує відправляти війська для участі в бойових діях проти Росії. Однак, на його думку, досягнення миру потребуватиме розгортання багатонаціональних європейських миротворчих сил для контролю кордону України. Джонсон підкреслив, що участь британських військових у такій операції є необхідною. Джонсон також закликав Захід чітко визначити гарантії безпеки для України, щоб Росія не змогла відновити сили та знову напасти. Одним із варіантів він вважає вступ України до НАТО. Водночас багато членів Альянсу ставляться до цього з обережністю. Як альтернатива, Джонсон припустив, що війська країн НАТО можуть діяти як миротворці ООН уздовж лінії припинення вогню. Це забезпечить захист, подібний до статті 5 НАТО, адже напад на такі сили, ймовірно, спричинить її застосування. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рютте: Україна не досягла достатньо сильної позиції для переговорів Експрем'єр підкреслив, що стаття 5 є найефективнішою гарантією миру, яка успішно діє в Європі вже 80 років. Він нагадав, що саме через загрозу російської агресії країни Балтії, Польща, Угорщина, Чехія, Фінляндія і Швеція стали членами Альянсу. Джонсон також згадав про Будапештський меморандум 1994 року, який Великобританія підписала разом із США та Росією. Він вважає, що цей документ накладає моральну відповідальність на Лондон. За його словами, позбавлення України ядерної зброї тоді поставило її у вразливе становище, і тепер Британія має допомогти у вирішенні цієї кризи. Політик підсумував, що після всіх жахів війни довгостроковим рішенням є надання Україні гарантій безпеки. Спецпредставником з питань України та Росії стане генерал у відставціКіт Келлог. Про це раніше заявив новообраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп. Келлог в період з 2017 по 2021 роки обіймав високі посади в адміністрації Трампа. Зокрема, був главою апарату Ради національної безпеки і радника з національної безпеки віцепрезидента Майка Пенса. За даними ЗМІ, Келлог запропонував власний план припинення війни в Україні. Цей план передбачає, що постачання американської зброї Україні будуть тільки за умови, що Україна погодиться на мирні переговори з Росією. Водночас у США готові попередити Москву про наслідки відмови від переговорів, включно з посиленням підтримки Києва.
we.ua - Джонсон вважає, що після мирної угоди британські війська мають допомагати захищати кордон України
Джонсон - за розгортання британських миротворців в Україні в разі "мирної угоди"
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що британські війська мають допомогти захистити кордон України в межах "будь-якої потенційної мирної угоди".
we.ua - Джонсон - за розгортання британських миротворців в Україні в разі мирної угоди
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Борис Джонсон заявив, що Британія несе моральну відповідальність за Україну
На думку експрем&rsquо;єр-міністра, західні країни повинні чітко визначити, які гарантії безпеки будуть запропоновані Україні
we.ua - Борис Джонсон заявив, що Британія несе моральну відповідальність за Україну
Борис Джонсон пропонує розмістити європейських миротворців на кордоні України
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що британські війська мають допомогти захистити кордон України в межах будь-якої потенційної мирної угоди.
we.ua - Борис Джонсон пропонує розмістити європейських миротворців на кордоні України
Борис Джонсон закликав ввести британських "миротворців" в Україну: у Росії занервували
У Росії нафантазували "підступний" план Заходу, який стоїть за цією заявою, заявивши, що Захід має намір нібито "фактично окупувати Україну".
we.ua - Борис Джонсон закликав ввести британських миротворців в Україну: у Росії занервували
Джонсон пропонує розмістити британські війська на кордоні України після підписання мирної угоди
Джонсон пропонує розмістити британські війська на кордоні України після підписання мирної угоди Борис Джонсон заявив про необхідність розміщення багатонаціональних європейських миротворчих сил на кордоні України після мирної угоди. Експрем'єр наголосив на моральній відповідальності Британії перед Україною через Будапештський меморандум.
we.ua - Джонсон пропонує розмістити британські війська на кордоні України після підписання мирної угоди
Борис Джонсон пропонує ввести британські війська до України
Колишній прем'єр-міністр Великобританії заявив, що будь-яке можливе припинення вогню в Україні має на увазі розміщення європейської миротворчої місії, включаючи британський контингент.
we.ua - Борис Джонсон пропонує ввести британські війська до України
Італія не відправлятиме своїх військових на фронт в Україну, - голова МЗС Таяні
Про це повідомляє "Суспільне"."Ми не будемо відправляти італійських солдатів воювати в Україну. Ми повинні уникнути ескалації. Росія бере на себе серйозну відповідальність, розгортаючи північнокорейських солдатів і вербуючи хуситів, по суті, залучаючи на свій бік союзників і маріонеток Ірану", - заявив Таяні на пресконференції міністрів закордонних справ G7.Водночас він наголосив на необхідності зосередитися на роботі над деескалацією, "залишаючись при цьому твердими в необхідності справедливого миру, миру, який не означає поразки України".У вівторок, 12 листопада, колишній британський премʼєр Борис Джонсон припустив, що Великій Британії, можливо, доведеться відправити війська в Україну.
we.ua - Італія не відправлятиме своїх військових на фронт в Україну, - голова МЗС Таяні
Путін лякав світ "Орєшніком", а союзники дозволили лупити вглиб РФ
На 998-й день війни Сполучені Штати Америки надали дозвіл бити їхніми ракетами по російській території. Блага вість! Кажуть, дозвіл було обговорено на зустрічі Джо Байдена та Дональда Трампа в Білому домі. І нібито Дональд Трамп не заперечував, а навіть навпаки: наполягав! Відразу по тому дозвіл бити по росіянам своїми далекобійними ракетами SСАLР та Stоrm Shаdоw дали французи і британці. Щоправда, західні лідери трохи злякалися власної рішучості, і вже наступного дня пішли уточнення: ракетами можна стріляти тільки по корейцях, і виключно в межах їхнього компактного проживання на території Курської області. Але, це не точно&hеllір; Аж до сьогодні чинні обидві версії застосування західної зброї - і "яструбина", і "голубина". Словом, можна стрілять, але акуратно! В засоби масової інформації потроху вкидаються чутки про можливість повернення Україні ядерного статусу І вже у вівторок ЗСУ завдали результативного ракетного удару по військових складах на території Брянської області. Чим саме ударили - не зізнаються. Чимсь! А наступного дня - по командному підземному пункту на Курщині. Ймовірно - Stоrm Shаdоw. Володимир Путін тим часом оновив свою ядерну доктрину, а Росія запустила по Дніпру балістичну ракету з промовистою назвою "Орєшнік". Російський диктатор хоче погратися з світом в "карибську кризу". "Пуск російської ракети не матиме стримуючого впливу на політику США щодо України" - заявили в Білому домі. Більше того, за повідомленням Тhе Nеw Yоrk Тіmеs, США розглядають стримування Росії, як особливу гарантію безпеки для України, і тому будуть насичувати Україною сучасною, ефективною і високотехнологічною зброєю. В засоби масової інформації потроху вкидаються чутки про можливість повернення Україні ядерного статусу. І хай поки це всього лиш чутки, - воно не завадить&hеllір; А от віцеканцлер Німеччини, міністр економіки та кандидат у нові прем'єри Роберт Хабек заявив, що у разі його обрання головою уряду санкціонує постачання Україні далекобійних німецьких ракет Таurus. Крига скресла! Чи скресне невдовзі. Натомість чинний німецький уряд пообіцяв Україні "мінітауруси". Чотири тисячі штук. Це - БПЛА з штучним інтелектом, що робить їх невразливими для російських РЕБ та GРS-перешкод. Лідери "Великої сімки" (G-7), з ініціативи італійської прем'єрки Джорджії Мелоні, в спеціальній заяві підтвердили, що продовжуватимуть допомагати Україні "стільки, скільки буде потрібно". А президент Зеленський повідомив, що наразі відбувається випробування чотирьох видів українських ракет різної дальності. Як казав Альфонс Габріель Аль Капоне: слова підтримки і ракети - куди краще, ніж самі тільки слова підтримки. Представник ЄС з закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель повідомив, що Європа виконала зобов'язання надати Україні 1 мільйон боєприпасів, а до кінця зими ЄС обіцяє підготувати 75 тисяч українських солдатів. ...Сполучені Штати та Німеччина підготували нові великі пакети військової підтримки України: боєприпаси для НІМАRS, безпілотники, мінометні снаряди, ТОW, Jаwеlіn, гаубиці Раnzеrhаubіtzеn 2000... Президент США Джо Байден схвалив постачання Україні протипіхотних мін. Про це написала Тhе Wаshіngtоn Роst. А Данія передала нам шість винищувачів F-16 та пообіцяла передати ще тринадцять найближчим часом. Крім того, Сполучені Штати та Німеччина підготували нові великі пакети військової підтримки України: боєприпаси для НІМАRS, безпілотники, мінометні снаряди, ТОW, Jаwеlіn, гаубиці Раnzеrhаubіtzеn 2000, танки для розмінування WІSЕNТ 1, дрони-розвідники, тактичні авіадесантні машини Саrасаl, мостоукладальні машини ВІВЕR, гвинтівки, набої. Швеція виділить кошти для виготовлення далекобійних українських ракет. А профінансовані Канадою системи NАSАМS вже в Україні, - повідомив міністр оборони Білл Блер. Колишній прем'єр Британії Борис Джонсон закликав Захід надати Україні $500 млрд кредиту і оголосити дату її вступу до НАТО. Бориса - в президенти Землі! Не забуваймо, що Джонсон має вплив на Дональда Трампа і від нього не малою мірою залежить, якою буде політика нової адміністрації США щодо України. Франція закінчила вишкіл і укомплектувала бригаду ЗСУ імені королеви Анни: 2300 вояків, 128 бронетраспортерів VАВ, 18 танків АМХ-10, 18 САУ САЕSАR, зенітно-ракетні комплекси Міstrаl та Міlаn, вантажівки й санітарні бронеавтомашини. Меrsі Frаnсе! Чеська компанія SТV Grоuр, що спеціалізується на виробництві боєприпасів, передала Україні 700 тис., які підуть на придбання протитанкових гранатометів. Південна Корея в найближчі дні перегляне свою політику щодо надання летальної зброї Києву. Її стане більше. Про це повідомив посол Сеула у Британії Юн Чхоль. Сполучені Штати співпрацюватимуть з Україною, щоб перевести вугільні електростанції на невеликі модульні ядерні реактори та використовувати їх для декарбонізації сталеливарної промисловості. Най буде! Все, що має назву "ядерне" - нам зараз на часі. Наприкінці тижня США впровадили санкції проти російського Газпромбанку. Це був один із основних каналів фінансових комунікацій путінської Росії зі світом. Президент презентував у Верховній Раді "План стійкості". В ньому багато гарних пунктів та звабливих перспектив. Особливо людям сподобався якийсь "Культурний Рамштайн". Що воно таке - на разі невідомо. Схоже на спільний концерт Олеся Подерв'янського і Степана Гіги. Українська відеогра "S.Т.А.L.К.Е.R.2: Серце Чорнобиля" полонила геймерський світ, і на сьогодні є найпопулярнішою на планеті Українська відеогра "S.Т.А.L.К.Е.R.2: Серце Чорнобиля" полонила геймерський світ, і на сьогодні є найпопулярнішою на планеті, попри немалу свою вартість. Російської версії гри немає. Тому деякі росіяни купують піратські українські копії, і тихо шаленіють від злості, бо геть нічого не тямлять українською. Оце тобі і "культурний Рамштайн" і лагідна українізація водночас! А українці цього тижня "празникували". 20 років від Помаранчевої революції. Тисяча днів війни. Тисяча днів десятилітньої війни, що триває понад три століття. Це були ті тисячу днів, які варті тисячі років. Тримаймося!
we.ua - Путін лякав світ Орєшніком, а союзники дозволили лупити вглиб РФ
Борис Джонсон показався в футболці українського бренду та висловився про війну
Український бренд чоловічого одягу Dаmіrlі представив лімітовану колекцію під назвою "Битва за світло", яка має благодійну мету. Цю ініціативу підтримав колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Повний текст новини
we.ua - Борис Джонсон показався в футболці українського бренду та висловився про війну
Борис Джонсон підтримав Україну в футболці "Битва за світло"
Борис Джонсон підтримав Україну в футболці “Битва за світло”Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підтримав Україну на 1001 день війни за свободу і незалежність, одягнувши футболку "Битва...
we.ua - Борис Джонсон підтримав Україну в футболці Битва за світло
У футболці від українського бренду. Борис Джонсон висловився про 1000 днів російського повномасштабного вторгнення в Україну
Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон висловився про 1000 днів з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Він також опублікував фото у футболці українського бренду Dаmіrlі.
we.ua - У футболці від українського бренду. Борис Джонсон висловився про 1000 днів російського повномасштабного вторгнення в Україну
Дуда заявив, що дзвінок Шольца до Путіна - це намагання усунути Трампа від переговорів про закінчення війни в Україні
Про це він заявив у коментарі Вlооmbеrg."Я вважаю, що це була спроба добитися припинення вогню в Україні до того, як Дональд Трамп вступить на посаду", - наголосив Дуда.Крім того, польський президент розкритикував рішення Шольца запросити чинного президента США Джо Байдена на переговори про майбутнє України з лідерами Франції та Великої Британії, що відбулися у жовтні цьогоріч в Берліні.Дуда також підкреслив, що шокований тим, що його українському колезі Володимиру Зеленському не дали місце за столом переговорів.Вlооmbеrg зауважує, що висловлювання Дуди є доказом того, що союзники Києва змагаються напередодні "великого потрясіння в геополітиці", спричиненого поверненням Трампа до Білого дому.Що відомо про розмову Шольца і ПутінаУ п'ятницю, 15 листопада, Олаф Шольц і Володимир Путін провели першу за два роки телефонну розмову. Під час розмови Шольц засудив агресію Росії проти України, закликавши Путіна припинити військові дії та вивести війська. Попередня телефонна розмова між лідерами відбулася 2 грудня 2022 року.Путін під час розмови заявив про готовність Росії відновити політичні переговори, які, на його думку, були перервані "київським режимом". Він підкреслив, що будь-які можливі домовленості повинні враховувати інтереси Росії у сфері безпеки, а також нові територіальні реалії.Президент України Володимир Зеленський відреагував на дзвінок Шольца російському диктатору. На його переконання, Путіну вкрай важливо послабити ізоляцію РФ, тому він готовий до будь-яких перемовин. Однак жодні переговори протягом десятиліть не давали ніяких результатів і не дадуть зараз.Колишній британський премʼєр Борис Джонсон підтримав позицію Зеленського про те, що розмова канцлера Німеччини і Путіна - "це скринька Пандори", а голова МЗС Фінляндії Еліна Валтонен закликала західних лідерів припинити дзвонити очільнику Кремля.Згодом стало відомо, що розмова канцлера Олафа Шольца та Володимира Путіна була погоджена лідерами Сполучених Штатів, Великої Британії та Франції під час поїздки президента США Джо Байдена до Берліна 18 жовтня.
we.ua - Дуда заявив, що дзвінок Шольца до Путіна - це намагання усунути Трампа від переговорів про закінчення війни в Україні

What is wrong with this post?