Проти мене Портнов подав понад 20 позовів, і в його інтересах виносили замовні рішення десятки судів першої та другої інстанції, але завдяки роботі адвокатів, Портнов програв мені усі до одної справи у Верховному суді, тому жодних спростувань я не робив, жодних грошей я йому не сплачував. Портнов — єдиний громадянин України, проти якого оголошені санкції США, але проти якого не ввела санкції Україна. Причина санкцій — корупційний вплив на судову владу в Україні. І саме тому всесильний судовий мафіозі Портнов не отримав санкції від чинної влади — бо вона його з 2019 року була співучасницею його злочинів. Читайте також: Чорна мітка. І не тільки для ПортноваВбивство Портнова — це, на мій погляд, замовлення одного з тих в Україні, у кого він або вкрав гроші або захопив бізнес або збирається це захопити. Портнов був мозком чинного спрута судів та правоохоронних органів які грабують український бізнес, беспредел посилився особливо після російського вторгнення. Так, йде страшна війна, а Портнов керував десятками керівників правоохоронних органів та підрозділів, десятками суддів, брав в долю тих, хто їх призначає з верхівки влади, та грабував десятки мільйонів доларів зі знедоленої війною країни, відбираючи чийсь бізнес або гроші.Портнова вбила тотальна корупція у судах та правоохоронних органах, яку він сам і створив.Бо якби в Укривні працював закон, то Портнов би сидів у тюрмі й залишився живим. Читайте також: Вбивство Портнова: Залежні судді, слідчі та прокурори швидко знайдуть нового господаряТака доля чекає й інших чинних високопосадовців та "смотрящих", які зараз безкарно дають накази грабувати, знищувати, вішають санкції тільки щоб вибити хабарі. Дивіться на Портнова ви — мафія у найвищих державних кабінетах, друзі та партнери Портнова, що вважають себе безсмертними у своїх кріслах. Бо там, де не працює закон, ви одного разу так само легко будете лежати на вулиці у пилюці — так, як закінчив Ескобар, так, як кінчив Портнов, і про вас знімуть серіал не як про героїв, а як про злочинців.ДжерелоПро автора: Юрій Бутусов, журналістРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
Юрій Бутусов, головний редактор українського видання Цензор.НЕТ, прийняв рішення мобілізуватися до Національної гвардії. Про це він повідомив під час ефіру програми Свобода Lіvе. Однією з причин такого кроку стало відчуття недостатньої комунікації з боку військового керівництва, зокрема, у зв’язку з нещодавнім дописом командира батальйону 47-ї окремої механізованої бригади Олександра Ширшина. Бутусов зазначив, що проблема не […] Тhе роst Юрій Бутусов мобілізується через проблеми в управлінні військом fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
Заява командира 1-го батальйону 47-ї механізованої бригади Олександра Ширшина щодо бажання звільнитись з посади на знак протесту проти некомпетентних рішень українського командування на Курщині - це важлива подія в армії та суспільстві.
У прямому ефірі головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов обговорює можливі переговори України та РФ у Стамбулі, а також те, як ці перемовини можуть вплинути на ситуацію на фронт.
Восени минулого року журналіст Юрій Бутусов опублікував інформацію, яку на передовій обговорювали вже не один місяць. Міни одного з українських заводів просто не спрацьовували Тоді у Міноборони заявили про проведення внутрішнього розслідування за цим фактом, а ДБР гучно сповістила про відкрите кримінальне провадження.
Президент Володимир Зеленський вручив матері загиблого воїна 72 ОМБр Олександра Кандаурова Марині Олександрівні орден "Золота Зірка" та знак "Герой України", якими посмертно нагороджено її Сина.
NV опублікувало матеріал про командувача Третім армійським корпусом Андрія Білецького, в якому дослідило біографію полковника, його підходи до управління та особисті якості, які допомогли йому створити одразу два легендарних підрозділи: "Азов" і Третю штурмову бригаду, а нині - формувати третій корпус. "Білецький - лідер нового типу. Він не частина класичної армійської ієрархії, не кар'єрний військовий, що рухався по щаблях системи. Це лідерство громадського типу: з корінням у добровольчому русі, з ідеологічним стрижнем і особистою відповідальністю перед бійцями", - запевнив Юрій Бутусов, військовий журналіст та головред "Цензор.nеt". При створенні "Трійки" Білецький застосував свої незмінні принципи: чітке управління, акцент на підготовці, технології та корпоративний дух. У роботі з особовим складом для нього важливі чотири речі: командність, ініціативність, саморозвиток і "роби як я". ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залужний ще 2022 року пропонував нову модель організації Сухопутних військ "Командність - це коли всі підрозділи працюють як одне ціле. Лише тоді виникає синергія, яка забезпечує успіх на полі бою. Але цього недостатньо, треба плекати ініціативність. 95% наших інновацій - результат ідей знизу, а не розпоряджень згори", - зазначив Білецький. Такий підхід потребує довіри до особового складу й готовності делегувати повноваження. Тому він не тримає поруч людей, які не хочуть рости. Серед побратимів користується великою довірою та авторитетом. "Я знав Андрія у трьох ролях: у 2014-му як командира "Азову", потім політика, і тепер - командира корпусу", - розповів NV Микола "Абдула" Волохов, давній побратим засновника "Азову". На думку "Абдули", рівень контролю, який підтримує Білецький, вже став "корпоративним стандартом". Третя штурмова є елітним підрозділом, одним з найбільш чисельних і боєздатних в українській армії. На думку опитаних NV аналітиків, вона зарекомендувала себе як фронтовий "пожежний загін": демонструє стійкість у тривалих боях, вміло адаптується до сучасних загроз, зокрема дронів, чинить психологічний тиск на ворога і вже стає організаційним шаблоном для корпусної моделі ЗСУ. Тепер Білецький зосереджений на створенні Третього армійського корпусу. Один із його особистих пріоритетів - навчитися мислити на оперативному рівні, що вимагає іншої шкали відповідальності й стратегічного бачення. Білецький підкреслює: його корпус - не просто нова структура, а лабораторія змін. "Головне зараз - завершити формування управління і корпусних комплектів: безпілотники, розвідка, медики, логістика. Це ті елементи, які роблять корпус по-справжньому дієздатним", - пояснив комкор. На думку Бутусова, корпус зможе повною мірою розгорнути свої сили на Куп'янсько-Лиманському напрямку і стабілізувати фронт. "Ворог зазнає великих втрат, і наслідки будуть відчутні дуже швидко", - зазначив він. 5 травня "Азов" відзначив 11 річницю з моменту створення. У Третій штурмовій розповіли історію легенди та опублікували унікальні кадри тих історичних днів.