Search trend "Татаров"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Ці "кляті американці"...
Нагадаю, що американці винні не тільки в цьому. Всім відомо, що ракетну програму України теж зупинили американці. Американці дзвонили Зеленському і заборонили будувати укріплення зі сторони Білорусі. Бо їм Лукашенко дав чесне слово, що з Білорусі ніхто не нападе. А ще американці призначили головою СБУ лейтенанта Баканова. Зеленський намагався їм пояснити, що в нього зовсім немає досвіду роботи в спецслужбах, але вони наполягли. Також вони порадили Баканову співпрацювати з Кулінічем і Сівковичем, які просунули в СБУ кротів, які здали Херсон і весь південь.Я вже мовчу про те, як американці зірвали спецоперацію СБУ, коли кілька десятків елітних головорізів з Вагнера, на чиїх руках кров тисяч українців, так і не були привезені в Україну, бо американці попередили про це Лукашенка і вбивці не сіли в той літак. Американці настільки контролюють наш державний апарат, що не дозволили перед вторгненням закупити шоломи та бронежилети, яких би вистачило всім мобілізованим. Читайте також: Учімось жити й перемагати у звихнутому часіІ вони настільки схиблені на хороших дорогах, що прямо заборонили збільшувати чисельність ЗСУ, бо інакше не буде за що будувати дороги. Ще особисто Байден завчасно вивіз свою жінку і дітей в Європу і заборонив евакуювати жінок і дітей з Бучі та Ірпеня, щоб не було паніки. А Блінкен з ранку до ночі виступав на українському телебаченні й закликав всіх сидіти дома, бо за 2-3 тижні у росіян закінчаться ракети і війна закінчиться теж. Верхом цинізму з боку Байдена було пообіцяти випити кави в Криму у 2023 році. І це при тому, що Хантер Байден, як і всі інші родичі Байдена та американських конгресменів – ухилянти й жоден з них не служить в ЗСУ. Тому Байден то пообіцяв каву в Криму, а воювати за американця мали Кошовий із Пікаловим. Добре, що крім американців, які все псують, у нас є Олег Татаров, Андрєй Єрмак, Давід Арахамія, Богдан Яременко, Коля Тищенко, Мар'яна Безугла, Лєна Шуляк, Артем Дмитрук, Алєксандр Куніцький та інші титани, які несуть весь тягар війни на своїх плечах. ДжерелоПро автора: Сергій Марченко, експерт ринку праці, блогер.Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
we.ua - Ці кляті американці...
Дурити партнерів: "слуги" планують залишити "правки Лозового"
Спочатку з міжнародними партнерами погодили текст, який повністю скасовує "правки Лозового", а потім – зареєстрували інший, який залишає ключову схему уникнення відповідальності. Причому залишити "слуги" Зеленського хочуть саме ту "правку Лозового", якою Офіс Єрмака врятував від тюрми Татарова. Піпл, переконані вони, схаває.Відповідні поправки заступник голови фракції "слуг" Мотовиловець подав до законопроєкту №11265 (в цілому голосують наступного тижня).  Окрім лишити дірку імені Татарова, автор "зовсім випадково" зробив "помилку" в іншій ключовій правці. Ми знайшли "описку" в номері статті, що в підсумку залишає "правки Лозового" неушкодженими в принципі. Читайте також: Колаборанти з Офісу допомагають підірвати західну допомогу УкраїніЧерговий "технічний рикошет", як віцепремʼєрка Стефанишина назвала минулий кидок міжнародників – зі знищенням конфіскації для топкорупціонерів (про угоди зі слідством). А робиться це все для того, щоб зберегти ключові схеми злиття топкорупційних справ. Ті, якими раніше закрили справу Татарова, а також намагалися закрити справи ОАСКу, спільників ексголови ФДМУ Сенниченка, екснардепа Микитася та інших. Уявіть собі здивування МВФ, коли корупційні справи в Україні продовжать з легкістю закривати. Хоча Іонушас/Татаров/Стефанишина зуб даватимуть — що всі-всі "правки Лозового" скасовані. Як Зеленський та Єрмак будуть пояснювати це міжнародним партнерам — теж хороше питання. Єдиний варіант зараз урятувати ситуацію — ухвалити законопроєкт №11265 із правками, які Стефанишина раніше погодила з міжнародниками (а також з НАБУ/САП).ДжерелоПро автора. Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції.Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів. 
we.ua - Дурити партнерів: слуги планують залишити правки Лозового
Як гарний закон може вбити справедливу ідею
Таким чином, ця важлива частина реформи зі слідством проіснувала аж 20 днів. Нагадаю, що це було частиною вимог для отримання €4 млрд від ЄС. Проте, гроші отримано, і вже після цього українська влада тупо кинула європейців. Нагадаю, законопроєкт про позбавлення колаборантів держнагород вніс президент. Щоправда, я не думаю, що саме він автор кидка європейців. Але Зеленський несе політичну відповідальність за людей, які точно бачили цю проблему, проте спеціально лишили її в тексті. І неважливо чи це голова профільного комітету Ради Іонушас, чи заступник Єрмака – Татаров. Читайте також: Для реформ має існувати країнаА можливо, я помиляюся, і саме таке було заплановано від початку: заховати корупційний кидок в суспільно важливий законопроєкт (про позбавлення колаборантів держнагород). Якщо це кидок корумпантами в тому числі президента, то помилку депутати виправлять вже найближчим часом. А самих схематозників – покарають. Якщо ж все залишать як є – то це планувалося від початку, і це був свідомий кидок Євросоюзу (без грошей якого ми програємо). Юридичні деталі29.10.2024 Рада приймає закон № 4033-ІХ, яким ст. 77 ККУ доповнюється частиною 2, згідно з якою при угоді зі слідством (в корупційних злочинах), може бути призначено в тому числі покарання у вигляді конфіскації майна (стає чинним – 01.11.2024). 20.11.2024 Рада приймає закон № 4074-ІХ, який набуває чинності 21.11.2024, яким та сама ст. 77 викладена в новій редакції — без частини 2 про можливість конфіскації майна корупціонерів (стає чинним – 20.11.2024).В підсумку, ч. 2 ст. 77, яка передбачала можливість конфіскації майна при угоді зі слідством (в корупційних злочинах) пробула чинною 20 днів – з 01.11.2024 по 20.11.2024.ДжерелоПро автора. Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції.Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
we.ua - Як гарний закон може вбити справедливу ідею
Ідіотократія Трампа: ми з вами вже бачили приклад зламаної системи
І так, від того, що українці вибрали президентом коміка, а депутатами весільних фотографів і крадіїв пива в супермаркеті кадрові призначення Трампа не стали кращими для України, світу і самої Америки.Виглядає так, що в сучасному світі демократія перестає працювати, бо по всьому світу демократично вибрані лідери перетворюються на диктаторів.І якщо можна зрозуміти такі перетворення у Білорусі, Росії, Туреччині, то ідіотократія Трампа в США змушує переживати за завтрашній день половину світу.Читайте також: Ілон Маск і трампісти. Як забрати гроші найбагатшої людини світу для ЗСУ?Прихильники Трампа закидають, що ми нічого не розуміємо, а насправді ці хлопці зламають систему і все стане краще. Але ми з вами вже бачили приклад зламаної системи. Замість Коломойського, Ахметова, Пінчука, які все рішали раніше, зараз в Україні все рішають Єрмак, Татаров, Арахамія. Сказати, що ці троє чимось кращі за попередників в мене язик не повертається.І якщо в когось є ілюзії, що в Америці буде інакше – ніт, на жаль, інакше не буде. Буде багато лозунгів, багато гучних слів. Почнуться якісь кампанії, започаткуються офіси простих рішень і буде свій мільярд дерев. Але зведеться все до одного: дебіли будуть розважати дебілів, щоб переобратися на другий термін.*Публікується зі збереженням стилю автораДжерелоПро автора: Сергій Марченко, експерт ринку праці, блогер.Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів. 
we.ua - Ідіотократія Трампа: ми з вами вже бачили приклад зламаної системи
Україна в "ідеальному штормі" - між пониклими демократами та бадьорими республіканцями
Українське суспільство розвʼязує ребус: чому на Заході говорять про припинення підтримки України і як республіканець реалізує обіцянку швидко завершити війну? На десятому році війни та на третьому її повномасштабної фази все очевидніше, що запит на війну переважає попит на будь-яку, навіть необхідну, цивільну продукцію. Війна все більше стає не тільки для Росії, але й для всього світу, високорентабельною і найбільш дохідною економікою. То як у такій апетитній ситуації вестиме себе бізнесмен Дональд Трамп? Фон на Росії Військові чиновники обіцяють, що найближчі 5-6 місяців Україна зможе перейти до нанесення ударів в глибину території Росії крилатими та балістичними ракетами. Це впевнено звучало до виборів в Америці. Сьогодні це проглядається не так чітко. Водночас, війська Путіна за 27 км від Дніпропетровської області. А це вже центральна Україна. Фронт не стійкий, ламається під тиском російських ударів. Західна зброя, ослаблені українські бригади і примітивні фортифікації не стримують наступальні штурмові прориви росіян. Як на сході. Так і в Курській області. Ми всі бачимо, що Путін прискорюється. Президент України Володимир Зеленський вимагає цього і від союзників. Вони стояли біля рубікону до 6 листопада. Чи переходитимуть вони тепер? Ми продовжуємо з передвиборчих агітаційних часів Америки слухати обіцянки нового старого президента США Дональда Трампа швидко закінчити російсько-українську війну. Побачимо. Виклики для Зеленського Президент Володимир Зеленський не перестає нагадувати, що далекобійні американські, може і південнокорейські, балістичні чи німецькі крилаті ракети можуть суттєво змінити баланс воєнної сили на користь України. Частково союзники вже ухвалили рішення. Вони виділили сукупно понад 10 млрд доларів на створення власного виробництва Україною своїх ОТРК середньої дальності. Від 500 до 1500 км. Можливо і більше. Український президент переконаний, що у 2025 році очікувана зброя буде бити по Росії. Що попри корупцію і невігластво, йде масове виробництво українських важких безпілотників. Ще більше їх поставляють партнери, котрі мають чи не єдину можливість вдосконалювати нові технології війни на українському полігоні. Росія підтримує гонку озброєнь для продовження війни. У бездефіцитному бюджеті Російської Федерації на наступний рік, більш, ніж половина коштів призначена на фінансування війни з Україною. Путін не лише пристосував свою країну до стратегії тривалої війни в умовах західних санкцій, але й створив новий тип економіки в умовах значних вилучень із глобальної економічної системи з високим рівнем стійкості, низького інфляційного ризику і підвищення соціального рівня населення. Також попри очікуване падіння і обмеження, прибуток російської економіки в 2023 році склав 19,6% ВВП. Удвічі більше, ніж у США. Передбачається, що доля зарплати у ВВП цього року виросте приблизно до 44%. 20-30 тис. доларів за підписання контракту в армії змушує російський уряд платити вдвічі більше цивільним робочим. Однак, палиця з двома кінцями: це підштовхує кремлівських економістів шукати інновації, модернізувати виробництво і зменшувати запити на робочу силу. Сьогодні 40% росіян живе від зарплати до зарплати. Вони бідні. Однак решта - отримують від 100 тисяч рублів і більше. Вони довірили банкам понад 500 млрд рублів. Вклади застраховані і їх в будь-який час можна забрати. Тому очікувати обвал фінансової системи Росії, якщо Захід не введе торгове ембарго, не варто. Тим більше, що розрив між офіційною інновацією у 8,5% і реальною - 14% незначний. На будь-якому рівні вона нижча, ніж доходи від депозитів. Це стало викликом одночасно і для колективного Заходу, і для президента України Володимира Зеленського. Адже потрібна серйозна і глибока зміна стратегій. Реалізація цього планувалась після виборів у Сполучених Штатах, як перші кроки Камалли Гарріс у якості президентки. Передбачалось, що Київ поглибить і продовжить реформи. Президент Володимир Зеленський мав перезавантажити всю систему політичної та воєнної влади. Це було необхідною умовою для збереження дружби й підтримки Вашингтоном та Брюсселем. Але ці всі завдання ставились за умови продовження президентства в Америці представниці Демократичної партії. Заруба з республіканцями - 2022 Як тепер виглядатиме раніше намічене й чи буде взагалі подібне перезавантаження, - питання. "Накосячили" в Україні з республіканцями ще в 2022 році. Тож конгресвумен українського походження, республіканка Вікторія Спартц, котра публічно звинувачувала главу офісу президента в особливому ставленні до країни-агресорки і отримала порцію українського лайна замість розслідування і правдивих висновків, навряд чи своє подарує. Нагадаємо, влітку 2022 року в Україні розгорівся грандіозний скандал. Членкиня Палати представників Конгресу США Вікторія Спартц оприлюднила шість блоків звинувачень, які насправді не були новиною чи сенсацією. Один з них - необхідність перевірити так звані "російські зв'язки" керівника офісу президента Андрія Єрмака. Окрім публікації списку претензій до нього Спартц сказала, що його прізвище не раз виринало в контексті невирішення українських проблем, тому вона наполягає, щоб президент Володимир Зеленський "вирішив проблему" Єрмака, водночас, закликавши МЗС України серйозно ставитися до її заяв. За ще одним визначенням Спартц, при владі в Україні реваншист заступник глави ОП Олег Татаров, котрий узурпував вплив на судову, правоохоронну системи, на все те, куди державна влада взагалі не має права влазити. Також у тому переліку були закиди, що українська влада відмовилась від нормальної системи контролю за виділеними США коштами та озброєнням, яку запропонували американці . Відповідного листа Вікторія Спартц передала президенту США Джо Байдену. Хамський пафос Навряд чи республіканці забули якою була перша реакція української влади. На Спартц посипались тонни образ і принижень. Своєрідна подяка за те, що вона з перших днів війни вимагала від керівництва США більшої допомоги для України. МЗС України кинув "під танки" не посадових осіб рівня міністра чи заступників, а речника - Олега Ніколенка. Йому доручили оприлюднити текст у стилі "сам дурень". Мовляв, ти кажеш про російського агента? Та ти сама така! Бо посміла зачепити українську владу. У хамсько-зверхньому стилі видав заяву і член спостережної ради Укроборонпрому знатний "зелений" економіст Тимофій Милованов. "Вікторія Спартц - неетичне політичне чудовисько, яке використовує Україну заради своїх політичних цілей, - написав Милованов у фейсбуці. При цьому шкодить Україні, просуваючи російські ідеї про корупцію, невідомо куди зникаючу зброю, відсутність нагляду за допомогою Україні&hеllір; Вікторія брехлива цинічна політична тварина, яка використовує Україну заради хайпу і переобрання". Усе свідчить, що пригорало тоді знатно. Що ж сьогодні? Якщо не переформатування сьогодні, то в недалекому завтра вибори. Незважаючи ні на що. Вони ідеальний шторм для "авторитарної демократії". В Україні сьогодні всі при владі проти виборів. Завтра під тиском обставин і в пошуках способів виживання та в час відчаю всі будуть "за".
we.ua - Україна в ідеальному штормі - між пониклими демократами та бадьорими республіканцями
Тисячі нарад. Як місцеве самоврядування змушують підтримати план Зеленського
Місцеві жартують: так ми ж його, того плану, не бачили. Бо додатків нам не показують.Але таким з ОВА рекомендують заткнутися, нє умнічать, підіймати дружно руки в голосуванні.- Так, а на що це вплине? Нас у НАТО візьмуть, якщо ми в нашій Забурбелівці проголосуємо?Знову ж їх заспокоюють, що в Офісі просто кажуть, що потрібно сформувати думку, що тут усі в єдиному пориві підтримують президента.Коротше, ОВА змагаються у підлизуванні. А депутатам у громадах оце нічим зайнятися.А тут ще й новий план. Тепер внутрішній. Який має на меті зробити все можливе, аби зберегти єдність та досягти результатів у різних сферах розвитку країни. Так от, зараз усю владу напрягають малювати щось фантастичне, закинувши тєкучку. Усі знизу доверху напряжуться. Вже напряглися, команда пішла.Зараз буде тисячі нарад на місцях. Відразу знайдуться досвідчені чиновники, які запропонують писати дофіга текстів великим шрифтом, щоб вийшов величезний талмуд.Щоб начальство бачило, що ми тут бдім, не лінуємся, накидали багато ідей (насправді води).А я вам скажу, треба не так.Треба короткий концепт із пунктів плану. А потім під кожен пункт, як у Зеленського в мирному плані, напрацьовуємо купу додатків, як цього досягти.І от короткий і зрозумілий план дуже простий, і лежить на поверхні, який об’єднає націю і поведе її до перемоги.Читайте також: Хмельницькі прокурори не прилетіли з Марса1. Звільнити Єрмака. Це однозначно найважча частина плану з огляду на близькі відносини короля й фаворита. Але якщо це вийде — далі буде легше.2. Створити уряд національної єдності. Або з залученням політиків.Або, якщо Володя не зможе все ж сісти за один стіл із Порошенком, — хоча б створити уряд із технократів. Уряд без політиків із вузькими спеціалістами та сильним лідером на чолі не з команди Зеленського. Бо якщо "уряд на 100%  мій" — порядні люди туди не підуть. Генпрокурор теж бажано "не 100%".3. Налагодити військове виробництво. Треба, щоб про нас, а не про росіян, казали: у них перегріта економіка, бо все вкладається в оборонку. І щоб ніяких "Вовиних тисяч".4. Поборотися з корупцією. Воно відразу не вийде. Але принаймні щоб сіли "яйця по 17", "проєкт "Куртки"", прокурори-інваліди та мсеківські мільйонери.Читайте також: Країна "інвалідів" у країні воїнівЩоб скасували ліві інвалідності. І щоб президентські відосики закінчувалися кожного дня так: "Сьогодні сіло скільки-то. З них "слуг народу" — скільки то".5. Зробити процес бронювання прозорим і зрозумілим. Зробити таким і процес призову.Треба, щоб Зеленський і куму своєму Кошовому сказав: "Женя, треба йти. Це додасть людям мотивації". І звільненого Єрмака туди ж, плиту від міномета потаскати. Справляться.6. Повернути в країну свободу слова, натомість відключити "Єдиний марафон". Говорити людям правду. Говорити з людьми, як з дорослими, а не "шашлички", "2-3 нєдєлькі", "Татаров глотки гриз".7. Повернутися в бік органів місцевого самоврядування. Повернувши їм ПДФО військових. Не намагатися ставити в стійло, в тому числі голосувати дурні одобрямси.От якщо під такий план насовати конкретні зміни в законодавство та підзаконні акти, якщо слідкувати за прозорістю, — тоді можна розраховувати на впевнену перемогу.Але Зеленський не здатен навіть зачитати подібні пункти. Не те що наповнити їх реальним змістом. Тому важко нам буде перемагати. Але тримаємось.Бо як не ми, то хто ж? Не офісні  ж?*Публікується зі збереженням стилю автораДжерелоПро автора. Віктор Бобиренко, політологРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
we.ua - Тисячі нарад. Як місцеве самоврядування змушують підтримати план Зеленського

What is wrong with this post?