Ілля Євлаш заявив, що іде з посади начальника відділу звʼязків з громадськістю управління комунікацій командування Повітряних сил Збройних сил України.
Очільник пресслужби Командування Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш звільняється з посади. Про це він написав у Fасеbооk. "Прийшов час сказати "до зустрічі", мої Повітряні сили. Для мене цей період життя був по-справжньому незабутнім. Тут я знайшов нових друзів, тут ми зробили багато корисних речей, тут я закохався в Повітряні сили", наголосив Євлаш. Подякував тим, хто "допомагав, підтримував, і навіть тим, хто бажав упасти". Додав, що час "рухатися далі", але не уточнив, що планує робити далі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Армія РФ планує наступальну операцію на Купʼянськ - Fоrbеs 28-річний Ілля Євлаш проходив службу в Командуванні Сухопутних військ на посаді старшого офіцера служби звʼязків з громадськістю. Раніше очолював службу звʼязків з громадськістю угруповання сил і засобів оборони міста Київ та пресслужбу оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця". Був речником Східного угруповання військ. Народився в місті Мена, що на Чернігівщині. Євлаш закінчив Національний університет оборони за спеціальністю "Політологія" та Києво-Могилянську академію за фахом "Журналістика". З 2019 року він був журналістом "Еспресо.ТV". Міністерство оборони України працює над створенням реєстру військовослужбовців та військовозобов'язаних. Він функціонуватиме подібно до реєстру "Оберіг".
Речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш повідомив, що пішов з посади. До призначення, він проходив службу в Командуванні Сухопутних військ на посаді старшого офіцера служби звʼязків
У Повітряних силах пояснили, що означають повідомлення про "локаційно втрачені" під час атак ворожі безпілотники. Таких зараз буває дуже багато. Про це в інтерв'ю Центру протидії дезінформації заявив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш. "Усі запитують, а що таке це таке. Насправді це може бути будь-що - від поганої якості та виробництва безпілотника, який може впасти, тому що він не якісний", - сказав він. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після 24 лютого 2022 року в Україні зафіксували мільйон повітряних цілей ворога Дрони можуть вважатися локаційно втраченими також через вплив засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) або через закінчення пального. "Вони падають досить часто в якісь водойми, поля. Ми постійно попереджаємо про те, що не потрібно самостійно намагатися їх ліквідувати. Якщо знайшли - повідомляйте в профільні служби", - зазначив Євлаш. За його словами, бойові частини ударних дронів Shаhеd можуть відрізнятися. Деякі дрони можуть зникати з радарів. У ніч на 28 листопада росіяни атакували електричні підстанції у різних областях України. Вдалося збити майже 90% крилатих ракет "Калібр" та Х-101. У Повітряних силах ЗСУ зазначили, що противник останнім часом під час атак застосовує велику кількість ракет та безпілотників. Їхнє масоване застосування на окремих напрямках часто перевищує кількість засобів прикриття.
У російських дронів типу Shаhеd, якими РФ атакує Україну щодня, збільшилася тривалість польоту. Про це розповів начальник відділу зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ Ілля Євлаш в інтервʼю Центру протидії дезінформації.