Search trend "Марк Рютте"

Sign up, for leave a comments and likes
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
Рютте: Путін може здійснити напад на Естонію
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте окреслив загрози, які надходять від Росії, та наголосив на важливості готовності Альянсу до можливого нападу на Естонію в майбутньому.
we.ua - Рютте: Путін може здійснити напад на Естонію
ТСН on tsn.ua
Рютте назвав країну НАТО, на яку нападе Росія
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що на цей момент Росія не готує вторгнення до країн НАТО, але через кілька років ситуація може змінитися, якщо Захід не інвестуватиме більше в оборону.
we.ua - Рютте назвав країну НАТО, на яку нападе Росія
Еспресо on espreso.tv
Генсек НАТО Рютте: якщо Сі Цзіньпін нападатиме на Тайвань, він попросить Путіна відволікти нас атакою на територію НАТО
Про це повідомляє Тhе Nеw Yоrk Тіmеs."Якщо Сі Цзіньпін атакуватиме Тайвань, він спершу зателефонує своєму сильно молодшому партнеру в цій справі, Володимиру Володимировичу Путіну, що проживає в Москві, і скаже йому: "Гей, я збираюся це зробити, і мені потрібно, щоб ти тримав їх зайнятими в Європі, атакуючи територію НАТО", - сказав Рютте.Генсек зазначив, що саме так, найімовірніше, розвиватиметься ситуація. На його думку, для стримування політиків необхідно щоб Альянс був достатньо сильним, аби росіяни ніколи не наважилися на подібні дії. Читайте також: "Існує цілком реальний ризик": Пайфер щодо готовності Путіна напасти на одну з країн НАТОРютте також підкреслив важливість співпраці з Індо-Тихоокеанським регіоном, яку активно підтримує президент Дональд Трамп, зважаючи на тісні зв'язки та співпрацю НАТО з цим регіоном у сферах оборонної промисловості та інновацій.2 липня Марк Рютте прокоментував заяву глави МЗС РФ Сергія Лаврова щодо нібито "катастрофічного збільшення" бюджету держав Альянсу, яке, на його думку, призведе до краху.
we.ua - Генсек НАТО Рютте: якщо Сі Цзіньпін нападатиме на Тайвань, він попросить Путіна відволікти нас атакою на територію НАТО
24 Канал on 24tv.ua
Медвєдєв погрожує генсеку НАТО сибірськими таборами
У НАТО чітко розуміють, що війна в Україні – це лише прелюдія до нових агресій з боку авторитарних країн. Марк Рютте попередив про загрозу співпраці Росії та Китаю. Повний текст новини
we.ua - Медвєдєв погрожує генсеку НАТО сибірськими таборами
Gazeta.ua on gazeta.ua
Рютте вважає, що Китай може використати РФ при атаці на Тайвань
Росія може атакувати країни НАТО, аби відвернути увагу світу від Індо-Тихоокеанського регіону. Таким чином Китай зможе напасти на Тайвань, вважає генеральний секретар НАТО Марк Рютте в інтерв'ю виданню Тhе Nеw Yоrk Тіmеs. "Дедалі більше усвідомлюється, і не будемо наївними щодо цього: якби Сі Цзіньпін напав на Тайвань, він би спочатку зателефонував своєму дуже молодшому партнеру в усьому цьому, Володимиру Володимировичу Путіну, який проживає в Москві, і сказав би йому: "Гей, я збираюся це зробити, і мені потрібно, щоб ти займав їх у Європі, атакуючи територію НАТО". Найімовірніше, саме так це й буде розвиватися", - заявив Рютте. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп: Путін боїться санкцій, і він це знає Щоб стримати Путіна, НАТО має бути "сильним колективно" настільки, щоб російський диктатор не наважився напасти, вважає він. "А по-друге, співпрацювати з Індо-Тихоокеанським регіоном - те, що президент США Дональд Трамп дуже активно пропагує. Тому що у нас є тісний взаємозв'язок, спільна робота в оборонній промисловості, інноваціях між НАТО та Індо-Тихоокеанським регіоном", - пояснив очільник НАТО. Раніше Рютте висловив сподівання, що Сполучені Штати застосують більш гнучкий підхід у питанні оборонної підтримки України. Він підкреслив важливість забезпечення Збройних сил України всім необхідним для подальшого спротиву російській агресії. З огляду на відсутність сигналів від Кремля щодо припинення бойових дій, країни-члени Альянсу мають докласти зусиль, аби українські сили отримували стабільну підтримку та змогли продовжити боротьбу, зазначив Рютте.
we.ua - Рютте вважає, що Китай може використати РФ при атаці на Тайвань
Українські Національні Новини on unn.ua
Китай може спровокувати росію на атаку НАТО - Рютте
Китай може спровокувати росію на атаку НАТО - РюттеГенеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що Китай може звернутися до росії з проханням розпочати бойові дії в Європі, щоб відвернути увагу Заходу у разі нападу на Тайвань. Він наголосив на необхідності стримування росії та Китаю шляхом посилення НАТО та співпраці з Індо-Тихоокеанським регіоном.
we.ua - Китай може спровокувати росію на атаку НАТО - Рютте
Sprava Hromad on we.ua
Public organization «Sprava Hromad»
The Mission of «Sprava Hromad»is the support of our army. The key to victory at the front is the support of the army in the rear! Now again, as in 2014, the army needs our unity in matters of aid!Starting with basic things like clothing, and ending with high-precision equipment, such as optical-radio-electronic surveillance complexes, our community buys and supplies the troops with everything they need, which forms a new, more advanced army! In this process, we, Public Affairs, take over all the routine processes from "understanding what the military needs to beat the enemy" and ending with handing him the keys to the dream equipment! However, we can overcome this path only under one condition: only together with you!
we.ua - Public organization «Sprava Hromad»
24 Канал on 24tv.ua
Китай і Росія почнуть нову війну на 2 фронтах: Рютте попередив про небезпеку
Марк Рютте підтримує позицію Дональда Трампа, який хоче аби європейські країни більше дбали про власну оборону. Генсек НАТО анонсував загрозливу спільну агресію Москви та Пекіна. Повний текст новини
we.ua - Китай і Росія почнуть нову війну на 2 фронтах: Рютте попередив про небезпеку
Еспресо on espreso.tv
"Трамп намагався продемонструвати добру волю Путіну": Портников про зупинку військової допомоги Україні
Про це в ефірі Еспресо сказав журналіст Віталій Портников."Я взагалі вважаю, що Дональд Трамп вирішив іншим чином піти щодо завершення вогню на російсько-українському фронті. Він вирішив продемонструвати готовність до поступок Путіну. Тобто до цього часу, він виключно пропонував припинення вогню. Путін не йшов на жодні компроміси, як ми знаємо. І навіть тоді, коли Трамп погодився з ідеєю, що перемовини можуть відбуватися під час воєнних дій, і вважав, що все - це вже достатня політична поступка Путіну, після якої він під час цих перемовин погодиться з припиненням вогню", - сказав він.Портников зауважив, що так не сталося і Трамп пішов далі."Я впевнений, що це воля самого американського президента. Звичайно, зараз будуть називатися імена міністра оборони, заступника міністра оборони, якихось там дрібних чиновників, які без дозволу Трампа навіть до ванної кімнати не вийдуть. Не те що там комусь допомогу зупинять. Він хотів під час розмови з Путіним показати, що він навіть може припинити допомогу Україні. Він не буде Україну більше озброювати. Тільки припиніть вогонь", - зазначив журналіст.На його думку, це дійсно важливий жест."Тому що ми знаємо, що ніяких нових пакетів допомоги Україні зараз у Сполучених Штатах не узгоджують. І таким чином ось цей пакет, який був наданий нашій країні, дякуючи попередньому президенту, і голосуванню у конгресі - цей пакет фактично вичерпується. І навіть в цей момент Трамп вирішив, що він зупинить допомогу ще до вичерпання цього пакету для того, щоб продемонструвати свою добру волю Путіну. Ну і пошився в дурні, як і треба було очікувати", - підсумував Портников.Що передувало2 липня ЗМІ повідомили, що Сполучені Штати призупинили передачу Україні деяких зенітних ракет і високоточних боєприпасів, побоюючись за власні запаси військової техніки. Наразі Україна не отримала офіційного підтвердження від США про призупинення постачання ракет для ППО та інших боєприпасів. На тлі повідомлень про затримки, Міноборони заявило, що уточнює деталі постачань оборонної допомоги від США, а також запросило розмову з американськими партнерами для уточнення деталей. Окрім цього, МЗС України запросило тимчасового повіреного у справах США для обговорення військової допомоги та оборонної співпраці на тлі ескалації російської агресії. Сторони також обговорили поточні консультації щодо оборонних постачань та майбутні контакти для посилення обороноздатності України та тиску на Росію.Генеральний секретар НАТО Марк Рютте відреагував, визнавши право США дбати про свої інтереси, однак наголосив на важливості подальшої військової допомоги Україні. Як повідомив офіційний представник Пентагону Укрінформу, Міністерство оборони США продовжує надавати президенту Дональду Трампу варіанти щодо подальшої військової допомоги Україні.2 липня президент Володимир Зеленський повідомив, що зараз Україна та США на робочому рівні з'ясовують усі деталі постачання оборонної підтримки, зокрема компонентів ППО. 
we.ua - Трамп намагався продемонструвати добру волю Путіну: Портников про зупинку військової допомоги Україні
Gazeta.ua on gazeta.ua
На початку вторгнення США блокували передачу Україні польських МіГ-29 - Дуда
Президент Польщі Анджей Дуда розповів, що на початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році Київ активно просив у Варшави винищувачі МіГ-29, однак США виступили проти цього кроку. Про це він сказав у подкасті Міжнародний репортаж, пише Оnеt. "Ми запитували наших союзників, чи є згода на те, щоб ми як країна НАТО відправили МіГи в Україну, і з американського боку був блок", - заявив Дуда. За його словами, попри те, що у НАТО звучали твердження про неможливість постачання Україні штурмових літаків і танків, українська влада вказувала, що саме американці рекомендували звертатися до Польщі щодо винищувачів. "Виявилося, що це наче ми не хотіли давати ці МіГи Україні", - додав президент Польщі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп після розмови із Зеленським запевнив: США підтримуватимуть Україну Зрештою, за словами Дуди, Україна таки отримала ці літаки. Зазначається, що у березні 2022 року сенатори-республіканці США закликали адміністрацію Джо Байдена дозволити передати Україні польські МіГ-29. Попри початкові сигнали про підтримку ідеї, Пентагон врешті заявив, що це може призвести до ескалації конфлікту. Літаки було відправлено на американську базу в Німеччині. Польські ЗМІ пізніше повідомили, що навесні 2022 року Варшава все ж передала Україні "певну кількість" винищувачів у вигляді запчастин і в обхід офіційних домовленостей. Генеральний секретар НАТО Марк Рютте висловив сподівання, що Сполучені Штати застосують більш гнучкий підхід у питанні оборонної підтримки України. Він зазначив, що з огляду на відсутність сигналів від Кремля щодо припинення бойових дій, країни-члени Альянсу мають докласти зусиль, аби українські сили отримували стабільну підтримку та змогли продовжити боротьбу.
we.ua - На початку вторгнення США блокували передачу Україні польських МіГ-29 - Дуда
Укрінформ on ukrinform.ua
Рютте сподівається на «гнучкість» США у відновленні поставок зброї Україні
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте висловив сподівання на «гнучкість» США у питанні відновлення військової допомоги Україні, аби країна мала ресурси для самооборони.
we.ua - Рютте сподівається на «гнучкість» США у відновленні поставок зброї Україні
Європейська правда on eurointegration.com.ua
Рютте закликає США до "гнучкості" для відновлення поставок зброї Україні
Генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Марк Рютте висловив сподівання, що США відновлять призупинене постачання Україні зброї.
we.ua - Рютте закликає США до гнучкості для відновлення поставок зброї Україні
24 Канал on 24tv.ua
Сподіваємося на гнучкість: генсек НАТО наголосив на важливості озброєння України
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте прокоментував призупинення частини озброєння зі США. Він заявив, що сподівається на гнучкість з боку Сполучених Штатів у питанні допомоги Україні. Повний текст новини
we.ua - Сподіваємося на гнучкість: генсек НАТО наголосив на важливості озброєння України
New Voice on nv.ua
Рютте закликав США проявити «гнучкість» у питанні постачання зброї Україні
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте висловив надію на «гнучкий підхід» з боку США, аби Україна й надалі мала необхідні ресурси для самозахисту.
we.ua - Рютте закликав США проявити «гнучкість» у питанні постачання зброї Україні
Українська правда on pravda.com.ua
Генсек НАТО сподівається на "гнучкість" США у питанні постачання зброї Україні
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте висловив сподівання, що США проявлять "гнучкість" у питанні постачання зброї Україні, аби Київ мав необхідні ресурси для самозахисту. Джерело: Вlооmbеrg Пряма мова Рютте: "США мають переконатися, що їхні запаси перебувають на належному рівні, адже це критично важливо для нашої колективної оборони.
we.ua - Генсек НАТО сподівається на гнучкість США у питанні постачання зброї Україні
Українські Національні Новини on unn.ua
Генсек НАТО закликав США до гнучкості у поставках зброї Україні
Генсек НАТО закликав США до гнучкості у поставках зброї УкраїніГенсек НАТО Марк Рютте сподівається на гнучкість США щодо поставок зброї Україні після призупинення деяких поставок через побоювання щодо запасів. Пентагон призупинив передачу артилерійських снарядів та систем ППО Україні, посилаючись на огляд американських запасів.
we.ua - Генсек НАТО закликав США до гнучкості у поставках зброї Україні
ТСН on tsn.ua
Рютте звернувся до США з проханням щодо України і сподівається "на гнучкість"
Генсек НАТО Марк Рютте закликав США не припиняти військову підтримку України попри тимчасове блокування постачання.
we.ua - Рютте звернувся до США з проханням щодо України і сподівається на гнучкість
24 Канал on 24tv.ua
Обговорили нові зобов'язання НАТО та війну в Україні: Рубіо провів розмову з Рютте
Державний секретар США Марко Рубіо та генеральний секретар НАТО Марк Рютте поспілкувалися щодо нових оборонних обов’язків НАТО. А також обговорили російсько-українську війну. Повний текст новини
we.ua - Обговорили нові зобов'язання НАТО та війну в Україні: Рубіо провів розмову з Рютте
Gazeta.ua on gazeta.ua
У всьому винні попередники! Хто диригує "заморозкою" американської оборонної допомоги Україні
2 липня американські медіа повідомили, що Пентагон призупинив постачання Україні певних видів зброї, зокрема, ракет для ППО. В нашому міноборони заявили, що жодних офіційних повідомлень не отримували та застерегли: окремі особи, котрі це коментують, "не володіють всіма фактичними даними". Однак усіма фактичними даними не володіли і в МО, бо звернулися до Пентагону за уточненнями. А керівник Офіса президента Андрій Єрмак телефонував голові комітету у закордонних справах Палати представників Конгресу США Браяну Масту, якому сказав, що Україна готова купити системи ППО. Слова-зачіпки як ключ до розуміння У висловах та повідомленнях офіційних осіб та владних структур є спільне слово, яке вони вживають "деталі". Відтак можна зробити висновок, що загального рішення про призупинку допомоги Україні у США нема. 3 липня це підтвердив речник Пентагону Шон Парнелл: президенту США надають рекомендації про різні варіанти підтримки України, котрі "відповідатимуть безпековим пріоритетам США". Принаймні, по ракетах для Раtrіоt американська сторона свої зобов'язання підтверджує, запевнила речниця Держдепартаменту Теммі Брюс. Але це не заспокоїло навіть західні ЗМІ. Тhе Есоnоmіst із посиланням на поінформовані джерела розповів: у ніч на 1 липня Пентагон розвернув літаки зі зброєю для України та "не надає жодних деталей". Таємнича тінь Роlіtісо стверджує, що рішення було ухвалене ще на початку червня (до саміту НАТО) керівником політичного управління Пентагону Елбріджем Колбі після ревізії запасів боєприпасів. Це потрібно для того, щоб інтереси США були поставлені на перше місце, і це стосується всіх країн, котрі отримували американську оборонну допомогу, пояснила заступниця прессекретаря Білого дому Анна Келлі. Перелік цих держав досі не оприлюднено. NВС Nеws приписує ухвалу цього рішення міністру оборони США Піту Хегсету, через "занепокоєння запасами Збройних сил США". За даними Роlіtісо, пауза заскочила зненацька навіть найближчих до Трампа людей. Навряд чи був у курсі держсекретар Марко Рубіо, котрий також є радником президента з питань нацбезпеки. Не випадково Теммі Брюс спростувала причетність Держдепу до призупинки постачання зброї Україні. Та 20 травня Рубіо говорив: США не припинили постачання зброї Україні, але рішення про нові пакети допомоги не ухвалене. Тому несподіванкою це для держсекретаря точно не стало. "Це рішення не відбулося би без згоди Дональда Трампа. Я би не виключав, що йдеться про форму відкритого шантажу, - припустив виконавчий директор Інституту трансформації Північної Євразії Володимир Горбач. - Можливо, на останній зустрічі Трамп попросив Зеленського про щось, що не було зроблено. І це таке собі тупання ніжками". Зокрема, експерт натякнув на тих, хто в оточенні президента курує американський напрямок. Керівник ОП був у США у червні саме заради закупівлі зброї, нагадав він, але не зміг зустрітися ні з ким із Пентагону і передав перелік потреб України через міністра фінансів Скотта Бессента. Відкриті для розмов і - для ударів Якщо Америка не відновить поставок зброї, на третій раунд переговорів Україна вийде вразливішою за РФ. Перспектива не потішила українських політиків. "Америка з приходом нової адміністрації прийняла рішення віддати нас Росії. Крапка. Зараз США просто крок за кроком технічно реалізують задумане", - повідомила народна депутатка Мар'яна Безугла. Треба зосередитися на результаті, а не на емоціях та шоу, застерігає народна депутатка Марія Іонова (фракція "ЄС"). На її думку, шанси переломити ситуацію на свій бік у Києва ще є. Трампу буде складно заборонити поставки зброї Україні за "живі" гроші, якщо європейці погодяться купувати її для нас, стверджує німецький політолог Ігор Ейдман. Підвищений тиск У четвер, 3 липня, напруга посилилася. Напередодні зустрічі з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Джоном Гінкелем українське МЗС попереджадо, що затримки у постачанні зброї лише заохочуватимуть агресора. З-за океану спробували заспокоїти. Речниця Держдепу Теммі Брюс визнала затримку зброї на складах у Польщі, але "це лише окрема ситуація". Мовляв, загального рішення залишити Україну без зброї не було. Його і не могло бути, стверджує німецький політолог Ігор Ейдман, бо у США є стала підтримка нашої країни. Однак команда Трампа стоїть на своєму: попередники нібито виснажили збройні запаси США. Чинний президент США багато разів критикував за це Джо Байдена. Нині цим Білий дім аргументує свої дії у бесідах із союзниками. Тим часом європейські партнери хоч і запевняють у незмінній підтримці України, та без конкретики. Не надав її і генсек НАТО Марк Рютте. За його словами, можна зрозуміти пріоритетність власних інтересів для нової адміністрації США, водночас Україна "у короткостроковій перспективі не зможе обійтися без усієї підтримки, котру може отримати". Тобто, Європа нині не у змозі компенсувати відсутність американської оборонної допомоги. І - знову все замикається на телефонні переговори трьох осіб.
we.ua - У всьому винні попередники! Хто диригує заморозкою американської оборонної допомоги Україні
Європейська правда on eurointegration.com.ua
Рютте та Рубіо поспілкувалися щодо нових зобов'язань НАТО та війни в Україні
Державний секретар США Марко Рубіо та генеральний секретар НАТО Марк Рютте поспілкувалися щодо нових оборонних обов’язків НАТО, а також щодо російсько-української війни.
we.ua - Рютте та Рубіо поспілкувалися щодо нових зобов'язань НАТО та війни в Україні
Еспресо on espreso.tv
Трамп не скоротив, а зупинив військову допомогу Україні, - віцепрезидентка СКУ Марта Фаріон
Про це розповіла віцепрезидентка Світового Конґресу Українців (СКУ) в Північній Америці, віцепрезидентка Українського Конґресового Комітету Америки (УККА) Марта Фаріон в ефірі Еспресо."На всі заяви того чи іншого уряду треба дивитися досить цинічно. В українських новинах повідомляли, що після розмови Трамп заявив: він розчарований тим, що з Путіним ні про що не домовилися. Але в США кажуть інакше. Стверджують, що Трамп і Путін домовилися про нові бізнесові зв'язки - щоб відновити економічні відносини між двома країнами. Мовляв, бізнесмени повинні мати змогу вести справи, тобто гроші та фінансові інтереси стоять на першому місці", - зауважила Фаріон.За словами віцепрезидентка Світового Конґресу Українців, за інформацією, яку поширюють у США, Трамп не просто скоротив, а повністю зупинив військову допомогу Україні. Це дуже тривожна і навіть катастрофічна новина."Важко уявити, що хтось у міністерстві ухвалив таке рішення без волі Трампа. Але ми знаємо, що Україна мусить себе захищати й тісно співпрацювати з Європою. Хоча найбільша потреба зараз - у системі Раtrіоt, а це озброєння може надати тільки Америка", - наголосила Фаріон.Що передувало2 липня ЗМІ повідомили, що Сполучені Штати призупинили передачу Україні деяких зенітних ракет і високоточних боєприпасів, побоюючись за власні запаси військової техніки. Наразі Україна не отримала офіційного підтвердження від США про призупинення постачання ракет для ППО та інших боєприпасів. На тлі повідомлень про затримки, Міноборони заявило, що уточнює деталі постачань оборонної допомоги від США, а також запросило розмову з американськими партнерами для уточнення деталей. Окрім цього, МЗС України запросило тимчасового повіреного у справах США для обговорення військової допомоги та оборонної співпраці на тлі ескалації російської агресії. Сторони також обговорили поточні консультації щодо оборонних постачань та майбутні контакти для посилення обороноздатності України та тиску на Росію.Генеральний секретар НАТО Марк Рютте відреагував, визнавши право США дбати про свої інтереси, однак наголосив на важливості подальшої військової допомоги Україні. Як повідомив офіційний представник Пентагону Укрінформу, Міністерство оборони США продовжує надавати президенту Дональду Трампу варіанти щодо подальшої військової допомоги Україні.2 липня президент Володимир Зеленський повідомив, що зараз Україна та США на робочому рівні з'ясовують усі деталі постачання оборонної підтримки, зокрема компонентів ППО.
we.ua - Трамп не скоротив, а зупинив військову допомогу Україні, - віцепрезидентка СКУ Марта Фаріон
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules