Search trend "павло паліса"

Sign up, for leave a comments and likes
Gazeta.ua on gazeta.ua
Україна може скасувати заборону на експорт зброї через рішення Зеленського - ЗМІ
Відкриття експорту зброї отримало "загальне погодження від президента". Україна скоро може скасувати заборону на експорт зброї. Політичне рішення можливе вже у травні, повідомляє Fоrbеs Ukrаіnе з посиланням на власні джерела. Українські міністерства розглядають три можливі сценарії експорту зброї, якщо буде скасований мораторій. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командування армії США збираються скоротити Риторика щодо того, чи допустимий експорт озброєння під час війни, нібито змінилася приблизно три тижні тому, сказав засновник одного з виробників дронів, який спілкувався анонімно через чутливість питання. "Є загальне погодження від президента на відкриття експорту", - йдеться у матеріалі. Розглядаються три можливі сценарії експорту: точкове погодження (індивідуальний розгляд кожного контракту); експорт половини від обсягу українських замовлень за умови, що частина виторгу йде на закупівлю зброї для ЗСУ; створення окремого фонду, куди спрямовуватиметься додаткове мито від експорту у розмірі 20%. Fоrbеs вказує, що на ринку немає єдиної думки щодо доцільності експорту. Дехто каже, що українські виробники матимуть труднощі з конкуренцією на міжнародному ринку, інші стверджують, що потенціал є, бо "дрони - це нова нафта". Заступник керівника Офісу президента Павло Паліса у квітні сказав, що "поки не буде досягнуто припинення вогню, поки ми не створимо потрібних запасів, які гарантують нам виконання оборонних завдань", Україна навряд чи буде "продавати зброю назовні". Німеччина, як стало відомо у грудні, збільшила експорт зброї в Україну. 2023 року країна передала Україні озброєння вартістю 4,4 млрд.
we.ua - Україна може скасувати заборону на експорт зброї через рішення Зеленського - ЗМІ
Еспресо on espreso.tv
Перша рекрутка за програмою "18-24" розповіла, як у ЗСУ її відмовляли від служби: "Лякали, ручки-ніжки відірвані показували на фото"
Про це пише ВВС.Це Ляля – перша дівчина, яка підписала "контракт 18-24". Вона розповідає, що з 18 років, від початку війни, намагалася потрапити до ЗСУ, але у військкоматі їй відмовляли, мотивуючи це її віком та статтю. Тож, коли з'явилася можливість підписати контракт для вікової категорії 18-24 роки, Ляля одразу ж скористалася нею. За її словами, вона подала заявки до кількох військових частин, але 72-га бригада відповіла найшвидше."Навіть тут не всі сприймають жінок у війську. Буває, запитують – нащо ти сюди прийшла? Утім, якби мені була цікава їхня думка, мене б тут не було", - сказала вона.Дівчина родом з Одеси, наразі їй 21 рік.Вона закінчила медичний коледж, а тому у війську обрала спеціальність "стрілок-санітар".Рекрутка розповіла, що її лякали, та відмовляли від служби."У рекрутинговому центрі лякали – ручки-ніжки відірвані показували на фото. Питали, чи я розумію, що доведеться це збирати по шматках. Але я в хірургії була і таке бачила наживо", - сказала Ляля.Читайте також: Кожен чоловік і кожна жінка мають проходити самопідготовку, незалежно від призову до війська, - військовослужбовець НегробовНавчання дівчині подобається, і спеціальних умов вона для себе не очікує. Першу державну виплату в мільйон гривень Ляля планує витратити на жіночий бронежилет з анатомічними плитами. Жіночу білизну їй видали, а от жіночої військової форми поки немає. Під час навчання новобранці проживають у спеціальних бліндажах по вісім осіб, а миються в лазні двічі на тиждень. В баню, за її словами, пускають поза чергою – першою або останньою."Я знала, куди йду, і боялася, що буду остання за фізичною підготовкою. Але це не так. Як виявилося, деяким хлопцям важче за мене", - зазначила вона.Інструктори підтверджують, що випробування вишколу витримують не всі. Новобранці хворіють, отримують травми. Інструктори просять рекрутингові центри чітко доносити до майбутніх військових, що після підписання контракту повернутися додому чи передумати вже неможливо, а залишення навчальної бази вважатиметься самовільним залишенням частини (СЗЧ).13 квітня заступник керівника Офісу президента Павло Паліса повідомив, що охочих служити за програмою "18-24" багато, але наразі контракти підписали менше ніж пів тисячі осіб.
we.ua - Перша рекрутка за програмою 18-24 розповіла, як у ЗСУ її відмовляли від служби: Лякали, ручки-ніжки відірвані показували на фото
24 Канал on 24tv.ua
Трамп залишив Україну без вагомого козиря на переговорах у Лондоні, проте вони є позитивними
В Лондоні 23 квітня відбудеться зустріч делегацій України, Великої Британії, США та Франції щодо миру. Від нашої країни в переговорах братимуть участь керівник ОП Андрій Єрмак, міністр оборони Рустем Умєров, глава МЗС Андрій Сибіга та заступник керівника ОП Павло Паліса. Повний текст новини +Відео
we.ua - Трамп залишив Україну без вагомого козиря на переговорах у Лондоні, проте вони є позитивними
New Voice on nv.ua
Переговори у Лондоні про умови припинення вогню: ЗМІ дізнались, хто увійде до складу української делегації
До складу української делегації на переговорах в Лондоні щодо умов припинення вогню між Україною та РФ увійде керівник Офісу президента Андрій Єрмак, очільник Міноборони Рустем Умєров, голова МЗС Андрій Сибіга та заступник керівника ОП Павло Паліса.
we.ua - Переговори у Лондоні про умови припинення вогню: ЗМІ дізнались, хто увійде до складу української делегації
Апостроф on apostrophe.ua
Військовий радник Зеленського назвав єдиний варіант закінчення війни з РФ
Полковник, екскомандир 93-ї ОМБр, заступник керівника Офісу президента України, відповідальний за сектор безпеки і оборони, учасник української делегації на перемовинах в Саудівській Аравії із США Павло Паліса вважає, що Росія не готова відмовитися від ідеї знищити Україну.
we.ua - Військовий радник Зеленського назвав єдиний варіант закінчення війни з РФ
we.ua on we.ua
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
New Voice on nv.ua
Паліса про мобілізацію жінок: Наразі питання гостро не стоїть, це більш добровільна справа
Заступник керівника Офісу президента Павло Паліса заявив, що наразі питання мобілізації жінок «так гостро не стоїть», вона була і є добровільною.
we.ua - Паліса про мобілізацію жінок: Наразі питання гостро не стоїть, це більш добровільна справа
Рубрика on rubryka.com
Контракти за програмою “18-24” підписало менше ніж 500 людей, хоча заявок надійшло дуже багато, – Паліса
Програма "Контракт 18-24", що була запущена Міністерством оборони України, має великі масштаби, однак не всі підписують контракт. Заявок на проходження військової служби надійшло "надзвичайно багато", але контракти підписали поки менше ніж 500 людей. Про це розповів заступник керівника Офісу президента Павло Паліса в інтерв'ю Віhus.Іnfо. "По пам'яті не хочу вводити в оману. Але насправді мені б хотілося, щоб цифра […] Тhе роst Контракти за програмою “18-24” підписало менше ніж 500 людей, хоча заявок надійшло дуже багато, – Паліса арреаrеd fіrst оn Рубрика.
we.ua - Контракти за програмою “18-24” підписало менше ніж 500 людей, хоча заявок надійшло дуже багато, – Паліса
24 Канал on 24tv.ua
Заявок багато, проте угоди підписують не всі: Паліса назвав число укладених "контрактів 18– 24"
Заступник керівника Офісу президента Павло Паліса повідомив, що заявок на проходження військової служби за "контрактом 18 – 24" надійшло "надзвичайно багато". Однак фактично було укладено лише близько 500 угод. Повний текст новини
we.ua - Заявок багато, проте угоди підписують не всі: Паліса назвав число укладених контрактів 18– 24
24 Канал on 24tv.ua
Його ідеальна англійська та східний шарм творять дива, – Паліса про Умєрова
Заступник глави Офісу Президента України Павло Паліса заявив, що він у захваті від переговорних здібностей міністра оборони Рустема Умєрова. За словами військового, це главі Міноборони вдається завдяки двом речам. Повний текст новини
we.ua - Його ідеальна англійська та східний шарм творять дива, – Паліса про Умєрова
24 Канал on 24tv.ua
"Просто їх звільнити – це не правильно": Паліса висловився щодо демобілізації
Заступник голови Офісу президента Павло Паліса наголосив, що демобілізація військовослужбовців, які вже тривалий час перебувають на фронті, можлива лише за умови належної підготовки та створення механізму їхньої заміни. Зараз проводяться дослідження. Повний текст новини
we.ua - Просто їх звільнити – це не правильно: Паліса висловився щодо демобілізації
Українська правда on pravda.com.ua
За програмою "18-24" поки уклали контракти менше 500 осіб – ОП
На даний час кількість людей, які підписали контракти на вступ до Сил оборони за програмою "18-24" становить менше 500 осіб. Джерело: заступник керівника Офісу президента Павло Паліса в інтерв'ю "ВІНUS Іnfо" Пряма мова: "Мені хотілося б, щоб цифра була більша.
we.ua - За програмою 18-24 поки уклали контракти менше 500 осіб – ОП
Новинарня on novynarnia.com
Паліса розповів, скільки юнаків долучилося до ЗСУ через “Контракт 18-24”, та висловився за підхід Ізраїлю
Близько 500 молодих добровольців підписали “Контракт 18-24” зі Збройними силами України. Про це розповів заступник керівника офісу президента Павло Паліса, колишній командир 93-ї бригади ЗСУ “Холодний Яр”, в інтерв’ю Віhus.Іnfо. За його словами, заявок на службу було багато, але не всі дійшли до підписання. Причини наразі аналізують, серед них називають і вплив батьків. Крім того, […] Тhе роst Паліса розповів, скільки юнаків долучилося до ЗСУ через “Контракт 18-24”, та висловився за підхід Ізраїлю fіrst арреаrеd оn Новинарня.
we.ua - Паліса розповів, скільки юнаків долучилося до ЗСУ через “Контракт 18-24”, та висловився за підхід Ізраїлю
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
В ОП розповіли про кількість новобранців за Контрактом 18-24
Заступник керівника ОП Павло Паліса зазначає, що в багатьох заявників не дійшло до підписання, це питання досліджується.
we.ua - В ОП розповіли про кількість новобранців за Контрактом 18-24
Фокус on focus.ua
"Як в Ізраїлі": в ОП пояснили, чому в ЗСУ мають служити всі громадяни України (відео)
Заступник керівника Офісу президента України, полковник ЗСУ Павло Паліса переконаний, що Україні варто перейняти досвід Ізраїлю, де всі громадяни повинні долучатися до військової служби та можуть отримувати відповідні преференції.
we.ua - Як в Ізраїлі: в ОП пояснили, чому в ЗСУ мають служити всі громадяни України (відео)
24 Канал on 24tv.ua
Служити повинні і чоловіки, і жінки, – заступник глави ОП Паліса про мобілізацію
Заступник керівника Офісу Президента України Павло Паліса висловив свою думку щодо мобілізації. Військовий вважає, що служити в армії у нашій державі мають всі громадяни. Повний текст новини
we.ua - Служити повинні і чоловіки, і жінки, – заступник глави ОП Паліса про мобілізацію
Еспресо on espreso.tv
"Що чоловіки, що жінки": в Україні слід впровадити обов'язкову 1-річну службу в армії, як в Ізраїлі, каже заступник керівника ОП Паліса
Із такою заявою заступник керівника Офісу президента України з оборонних питань полковник ЗСУ Павло Паліса виступив в інтерв'ю проєкту ВІНUS.іnfо, яке вийшло ввечері у суботу, 12 квітня 2024 року."Як би це дико зараз не звучало, можливо, нам слід вивчити досвід Ізраїлю. Якщо громадянин - дійсно громадянин і претендує на те щоб отримувати від держави посаду, освіту, взагалі претендує на якісь виплати з державного бюджету, він повинен служити. Окей, мінімальний контракт - нехай річний. І чоловіки, і жінки. В армії, тим більше в сучасній армії, є купа різної роботи для всіх людей", - поділився своїм баченням Паліса.Читайте також: Хто такий Павло Паліса - екскомандир "холодноярівців", який братиме участь у переговорах зі США в Саудівській АравіїЯк наголосив полковник, за цей час, тобто за 1 рік служби, такі люди пройдуть БЗВП й краще знатимуть специфіку військової служби, а також "зможуть абсолютно свідомо стати у резерв в той же ж самий підрозділ, у той же колектив, де вони служили"."Що чоловіки, що жінки - у них буде більше розуміння, що таке Збройні Сили", - підсумував Паліса.Читайте також: Мобілізація 18-річних чоловіків неминуча: заява 27-річного комбрига "Холодного Яру" Шаміля Круткова29 листопада 2024 року президент України Володимир Зеленський оголосив про призначення командира 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" Павла Паліси заступником очільника Офісу президента. Замість нього "Холодний Яр" очолив полковник зі Львова Шаміль Крутков.
we.ua - Що чоловіки, що жінки: в Україні слід впровадити обов'язкову 1-річну службу в армії, як в Ізраїлі, каже заступник керівника ОП Паліса
Апостроф on apostrophe.ua
"Його реrfесt еnglіsh и "восточное обаяние" роблять чудеса": військовий радник Зеленського прийшов у захват від Умєрова
Полковник, екскомандир 93-ї ОМБр, заступник керівника Офісу президента України, відповідальний за сектор безпеки і оборони, учасник української делегації на перемовинах в Саудівській Аравії із США Павло Паліса високо оцінив переговорні здібності міністра оборони України Рустема Умєрова.
we.ua - Його реrfесt еnglіsh и восточное обаяние роблять чудеса: військовий радник Зеленського прийшов у захват від Умєрова
New Voice on nv.ua
«У пріоритеті Покровськ». Заступник керівника ОП Паліса назвав напрямки можливого наступу росіян найближчим часом
Заступник керівника Офісу президента України Павло Паліса заявив, що росіяни можуть посилити свої наступальні дії на кількох напрямках наприкінці квітня й у травні. Про це пише Rеutеrs у четвер, 10 квітня.
New Voice on nv.ua
«Ворог хоче підготуватися». Росія точно не диктуватиме умови щодо чисельності української армії — Паліса
Росія, як держава-агресор, не має жодного права визначати, якою має бути чисельність Збройних сил України. Про це в інтерв'ю агентству Rеutеrs заявив заступник керівника Офісу президента Павло Паліса.
Еспресо on espreso.tv
Київ оприлюднив список пропозицій щодо миротворчої місії, а українська розвідка ідентифікувала 155 громадян Китаю в армії Росії. Акценти світових ЗМІ 10 квітня
Про це й не тільки писали світові ЗМІ станом на ранок 10 квітня.Київ оприлюднив список пропозицій щодо миротворчої місіїКиєву потрібні західні війська на місцях для стримування будь-якої майбутньої російської атаки, але США залишаються осторонь, пише Роlіtісо.Ключові союзники України зустрічаються в четвер, щоб продовжити обговорення деталей будь-якої миротворчої місії, яка буде направлена в Україну в разі укладення мирної угоди з Росією. Їх очолять міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню і його британський колега Джон Гілі, які зустрінуться зі своїми колегами-міністрами оборони з так званої Коаліції охочих, що включає багато європейських країн, Канаду й Австралію, але не США, в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.Зустрічі допомагають конкретизувати те, що Київ хотів би бачити від миротворчої місії – те, що він вважає критично важливим для запобігання новому нападу Росії, особливо після того, як США та інші країни заблокували його надії на запрошення до НАТО, підкреслює Роlіtісо."Ми обговорюємо присутність іноземних військ на землі, в небі і на морі. Протиповітряну оборону, а також інші делікатні стратегічні питання. Наші партнери розуміють, що потрібно Україні. Є деякі чутливі географічні точки, де ми хотіли б мати підкріплення", – заявив президент України Володимир Зеленський.Президент США Дональд Трамп тисне як на Україну, так і на Росію, щоб вони припинили бойові дії та уклали мирну угоду; Україна погоджується, але Росія порушила часткове перемир'я, про яке домовилися минулого місяця, поки що без жодних наслідків з боку американського президента.Близько десятка країн готові приєднатися до коаліції й відправити війська в Україну, заявив журналістам заступник голови офісу Зеленського і його головний радник з питань оборони Павло Паліса."Говорять також про участь країн Балтії та Північної Європи. У будь-якому випадку, це може бути реалізовано через двосторонні домовленості з кожною країною-учасницею коаліції", – зазначив Паліса.Однак багато країн, зокрема Велика Британія, неохоче відправляють своїх солдатів в Україну без певної підтримки з боку США, відомої як "бекстоп", включаючи повітряну підтримку, логістику та розвідку, що є малоймовірним за часів Трампа.Тим часом Росія заявляє, що будь-яке розгортання військ союзників без мандата Організації Об'єднаних Націй буде неприйнятним.Серед європейських союзників України точаться дебати щодо того, чи будуть сили, про які вони говорять, достатньо великими, щоб стримати російську атаку. Однак Київ упевнений, що цей процес йде повним ходом."Питання лише в тому, в якому форматі це буде реалізовано. Тому зараз тривають дискусії: є наше бачення, є бачення наших партнерів, виходячи з їхніх можливостей. Після того, як всі деталі будуть узгоджені, ми зможемо перейти до більш предметної розмови", – додав Паліса.Наразі Україна має одну з найбоєздатніших і найбільших армій у Європі, що є найсильнішою гарантією власної безпеки. Але оскільки вступ до НАТО заблокований, їй потрібні війська союзників на місцях, щоб охороняти мир і стримувати Росію. У найгіршому випадку російського нападу, відзначає видання, ці солдати будуть втягнуті в будь-які майбутні бойові дії.Україна також вважає, що будь-які західні війська, відправлені в Україну, будуть супроводжуватися потужною протиповітряною обороною та іншими заходами захисту, які допоможуть убезпечити українців."Наприклад, якщо французька бригада увійде на певну територію, навіть якщо вона буде розгорнута з мінімальною щільністю –  наприклад, три солдати на кілометр – вона все одно повинна буде забезпечити повітряне прикриття. Це стандарт військового планування", – пояснює Павло Паліса. Бригада налічує від 3 до 5 тисяч військовослужбовців.А це означає більше систем протиповітряної оборони, засобів радіоелектронної боротьби, більш скоординовану взаємодію з авіацією, захист для будь-яких іноземних військово-морських сил, надійну логістику і так далі.Наступного дня після зустрічі коаліції охочих НАТО приймає Українську оборонну контактну групу, створену американцями для організації військової допомоги Україні. Велика Британія і Німеччина будуть головувати, а міністр оборони США Піт Геґсет приєднається до неї через телеконференцію.Українська розвідка ідентифікувала 155 громадян Китаю в армії РосіїПрезидент України Володимир Зеленський заявив, що українська розвідка ідентифікувала 155 громадян Китаю, які воюють на боці російських військ, повідомляє СNN.Громадяни Китаю були завербовані через оголошення, зокрема в соціальних мережах, зазначив Зеленський.Тим часом Китай послідовно заперечує свою участь у війні.Речник Міністерства закордонних справ Китаю заявив раніше, що будь-які заяви про те, що китайські громадяни воюють в Україні, є "безпідставними".Документ українських спецслужб, який бачив СNN, нібито містить список з понад 150 громадян Китаю, які служили в російських збройних силах, більшість з яких, як стверджується, займали найнижчі військові посади. Більшість контрактів у документі датовані 2024 роком і стосуються різних військових частин."Ми збираємо інформацію і вважаємо, що їх більше, набагато більше, – сказав Зеленський, перш ніж заявити, що Пекіну відомо про те, що росіяни розміщують відеоролики з вербуванням у китайських соціальних мережах. – Ці люди прибувають до Російської Федерації, до Москви. Медичний огляд триває три-чотири дні. Тренувальні центри – один-два місяці. Вони воюють на території України".Відповідаючи на запитання, чи вважає він, що присутність громадян Китаю в Україні є результатом політики офіційного Пекіна, Зеленський сказав: "У мене поки що немає відповіді на це питання. Над цим буде працювати Служба безпеки України. Ми не говоримо, що хтось дав якусь команду, у нас немає такої інформації".У вівторок Зеленський заявив, що українські сили, які воюють у Донецькій області, отримали документи, банківські картки та особисті дані громадян Китаю. У середу український президент додав, що Україна готова обміняти цих двох осіб на українських військовополонених. Речник Кремля в середу відмовився коментувати заяву про те, що в Україні нібито були захоплені громадяни Китаю. А Пекін заявив, що "наразі перевіряє" ситуацію з Україною.За словами українських військових, один з громадян Китаю, захоплених у полон під час бойових дій на сході України, заплатив за вступ до російських збройних сил через посередника в Китаї, щоб отримати російське громадянство."За словами полоненого, він приєднався до російських військових через посередника в Китаї, заплативши 300 тисяч рублів (3500 доларів) за можливість вступити на службу в Збройні сили Росії", – йдеться в повідомленні відділу комунікацій оперативно-тактичного угруповання "Луганськ" для українських ЗМІ.Також він зазначив, що деякі члени групи мали проблеми з законом у Китаї."Він повідомив, що пройшов підготовку на тимчасово окупованій території Луганської області у складі групи громадян Китаю. Навчання охоплювало базові військові навички та проводилося без перекладача, з використанням жестів та мобільного перекладача для спілкування", – додають у повідомленні.Українська військово-тактична група повідомила, що чоловік потрапив у полон, коли російська штурмова група вирішила здатися під вогнем українських солдатів: "Наразі він співпрацює з українськими слідчими органами, його особу та громадянство підтверджено. Він зазначив, що його сім'я знала про його наміри поїхати до Росії, хоча офіційно він подорожував як турист".
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules