19 липня грозові дощі найбільш імовірні на заході та півночі. Про синоптичні суботу та неділю в Україні розповіла синоптикиня Наталка Діденко. "Найближчої ночі також дощове диво можливе у центрі та в східній частині. Південна частина належатиме сухій повітряній масі", - написала вона. Температура повітря у західних областях становитиме помірні +20...24&dеg;С, на півночі буде +24...26&dеg;С, а у центральній частині +25...28&dеg;С. Лише на Вінниччині прогнозують +20...22&dеg;С, у східних областях на Харківщині буде +26...27&dеg;С, а на Луганщині та Донеччині +32...35&dеg;С. У південній частині країни очікується завтра +27...30&dеg;С, на Запоріжжі та в степовій частині Криму пануватиме спека до +31...34&dеg;С. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дощі з грозами охоплять частину країни: прогноз на сьогодні 20 липня короткочасні грозові дощі пройдуть місцями у західних та північних областях, ввечері у неділю ймовірний дощ на Луганщині. Решта території України в неділю потрапляє знову в суху погоду. Температура повітря 20 липня якось особливо не зміниться, порівняно із суботою. У Києві 19 та 20 липня є ймовірність періодичних короткочасних дощів із грозами. Температура повітря у денні години впродовж вихідних ще порадує комфортом, +20...23&dеg;С. З неділі стовпчики термометрів почнуть підніматися. У понеділок у більшості областей України - стрибок до спеки, окрім західних областей, де у вівторок, навпаки, буде прохолодно. Південна частина України й надалі належатиме впливу високих градусів, а ось послаблення спеки на півдні України, за попередніми прогнозами, ймовірне через тиждень, 26 липня. 18 липня в більшості областей України температура повітря знизиться до +20...26&dеg;С, навіть на півдні буде +25...29&dеg;С, хіба що на Запоріжжі до +33&dеg;С. І лише на крайньому сході України у п'ятницю втримається сильна спека. А ще й зливи пройдуть 18 липня на заході, півночі, Вінниччині, Черкащині та вночі на Одещині.
Сонцю не пробитися: Україну сьогодні накриють дощі та грозиСьогодні, 18 липня, в Україні очікується хмарна погода з помірними дощами, на Закарпатті та Прикарпатті сильні дощі. Температура повітря коливатиметься від 13-18° вночі до 29-34° вдень на півдні та сході.
Вдень в Україні, крім крайнього сходу, пройдуть сьогодні помірні дощі. Загалом 18 липня очікується хмарна погода, повідомляє Укргідрометцентр. На Закарпатті та Прикарпатті сильні дощі, а в Одеській, Вінницькій Хмельницькій і Житомирській областях - значні опади. Вдень в Україні, крім заходу, грози, на Лівобережжі місцями град та шквали 15-20 м/с. Температура у південній частині та на сході країни вдень становитиме +29...34&dеg;С. На решті території вдень +21...26&dеg;С. У західних областях +16...21&dеg;С. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сказали, коли очікувати нового піку спеки Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. У Києві завтра вдень близько +20&dеg;С. Місцями пройде дощ із грозою. У Закарпатській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях 18 липня оголошено ІІ рівень небезпечності, помаранчевий. Водночас у Хмельницькій, Вінницькій, Одеській, вдень і Житомирській областях оголошено І рівень небезпечності, жовтий. 18 липня в більшості областей України температура повітря знизиться до +20...26&dеg;С, навіть на півдні буде +25...29&dеg;С, хіба що на Запоріжжі до +33&dеg;С. І лише на крайньому сході України у п'ятницю втримається сильна спека. А ще й зливи пройдуть 18 липня на заході, півночі, Вінниччині, Черкащині та вночі на Одещині.
18 червня згадують мучеників Леонтія, Іпатія і Феодула. Леонтій, Іпатій і Феодул жили в І столітті, всі вони були римськими воїнами. Леонтій був християнином - він навертав до християнської віри язичників. Дізнавшись про це, правитель наказав схопити його і доставити до нього. За Леонтієм послали двох стражників - Іпатія і Феодула. Вони забрали християнина з дому, але на зворотній дорозі один із стражників захворів. І лише коли Леонтій помолився, то одужав. Після цього обидва стражники увірували в Христа. Правитель, який дізнався про це, був у нестямі від гніву. Усіх трьох змушували зректися віри, а коли це не вдалося, то воїнів стратили. Прикмети роса випала вранці - урожай буде хорошим; туман зранку - вдень буде спекотно; захід сонця рожевий - встановиться гарна погода. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи святкувати 40 років: що кажуть астрологи, священики та езотерики Що не можна робити Церква не схвалює сварок, образ, наклепів, виступає проти жадібності, заздрості, зневіри. Не можна відмовляти в допомозі тому, хто просить. Цього дня забороняється засмучуватися і скаржитися на долю - інакше доля відвернеться. Не можна пускати гроші на вітер - можна залишитися жебраком, а також хвалитися чим-небудь - можна все втратити. Що можна робити Святих мучеників Леонтія, Іпатія та Феодула вважають покровителями воїнів і просять у святих допомоги та захисту для них. У цей день наводили лад у домі, накривали стіл і запрошували гостей. За повір'ями, якщо день проведеш весело, то весь рік будеш купатися в добробуті й удачі. Також цього дня добре пройтися босоніж по росі, щоб додалося сили, молодості та краси. 25 липня українці відзначають Успіння праведної Анни. Свято приурочене матері Діви Марії, праведній Анні, яка здавна вважалася покровителькою жінок, особливо матерів. Цього дня їй моляться, просячи про заступництво, допомогу у вагітності, легких родів та зцілення від безпліддя.
17 липня в Україні очікується хмарна погода. У деяких областях короткочасний дощ, повідомляє Укргідрометцентр. Вдень у країні пройдуть помірні короткочасні дощі з грозами (на Закарпатті та Прикарпатті значні дощі). Температура у західних областях вдень становитиме +19...24&dеg;С. У північних областях буде +22...27&dеg;, а на решті території до +29...34&dеg;С. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні різко зміниться погода - прогноз на найближчі дні Вітер західний, південно-західний, 7-12 м/с. У Києві хмарно з проясненнями. Сьогодні пройдуть короткочасні дощі з грозами по області. 18-19 липня в Києві очікується суттєве погіршення погоди. Очікуються сильні зливи та зниження температури до +18...22&dеg;С. Перед цим переважно буде сухо, однак у вечірній час середи можливий локальний грозовий дощ.
The Mission of «Sprava Hromad»is the support of our army. The key to victory at the front is the support of the army in the rear! Now again, as in 2014, the army needs our unity in matters of aid!Starting with basic things like clothing, and ending with high-precision equipment, such as optical-radio-electronic surveillance complexes, our community buys and supplies the troops with everything they need, which forms a new, more advanced army! In this process, we, Public Affairs, take over all the routine processes from "understanding what the military needs to beat the enemy" and ending with handing him the keys to the dream equipment! However, we can overcome this path only under one condition: only together with you!
У Києві сьогодні через спеку обмежують рух великовагового автотранспорту. Це роблять для того, щоб зберегти дорожнє покриття. Машинам заборонено рухатися, коли температура повітря сягає 28° та вище
14 липня згадують святого апостола Акилу. Акила разом з дружиною Прискіллою жив у Італії, де вони займалися виготовленням наметів. Під час місійницьких зусиль апостола Павла, Акила та Прискілла прийняли християнство, віддавши свої серця Господу. Павло поставив Акилу єпископом у місті Гераклея. Акила став відданим проповідником Христового вчення. Він відправився в Азію, Ахаї та Іраклію, де виконав благочестиве завдання приведення душ до спасіння та відвернення людей від язичницьких поклонінь. Акила та Прискілла зіткнулися з численними випробуваннями та переслідуваннями і загинули за Христову вірність. Що не можна робити Не варто викидати залишки їжі зі столу. Не можна вести ділові розмови, домовлятися. Заборонено пити алкогольні напої. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Церковні свята липня: коли Успіння святої Анни, Іллі та Пантелеймона Прикмети Суха погода обіцяє теплу осінь; вже почали червоніти на деревах листочки - буде великий урожай грибів; почути глухий грім - дощ буде тихим; дощить - ще тиждень буде лити дощ; у водоймах плавають чайки - буде хороша погода. Вважалося, що цього дня потрібно обов'язково зробити якусь добру справу і встигнути це до заходу сонця. Тоді людина отримує щасливий подарунок долі. 25 липня українці за новим церковним календарем відзначають Успіння праведної Анни. Торік це свято вшановували 7 серпня. Свято приурочене матері Діви Марії, праведній Анні, яка здавна вважалася покровителькою жінок, особливо матерів. Цього дня їй моляться, просячи про заступництво, допомогу у вагітності, легких родів та зцілення від безпліддя. Анна була дружиною святого Йоакима і матір'ю Пресвятої Діви Марії. Вони довго не мали дітей, але після багатьох молитов і обітниць Бог почув їхні прохання, і Анна народила Марію, яка стала Матір'ю Ісуса Христа. Анна та Йоаким завжди вважали своє батьківство благословенням від Бога, і виховали Марію в любові та побожності.
11 липня в Україні прогнозують спеку. Водночас у деяких регіонах пройдуть дощі. Синоптики попередили про пожежну небезпеку, повідомляє Український гідрометеорологічний центр. "Сьогодні очікуються місцями короткочасні дощі з грозами на Лівобережжі. На решті території без опадів", - ідеться у повідомленні.. Вітер західний, південно-західний (у східних областях південно-східний), 7-12 м/с. Температура у західних, Житомирській та Вінницькій областях вдень коливатиметься в межах +18...23&dеg;С. На сході та південному сході країни сильна спека +35...38&dеg;С. На решті території вдень +24...29&dеg;С. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погода "на нервах": липень кидає з +22 у +38 та ллє з грозами На Київщині та в столиці сухо, але з мінливою хмарністю. Вітер західний, по області південно-західний, 7-12 м/с. Температура по області вдень становитиме +24...29&dеg;С. У Києві прогнозують +25...27&dеg;С. До кінця століття смертність через аномальну спеку в Європі може зрости на 50%, перевищивши кількість врятованих завдяки зменшенню смертей від холоду. Дослідники прогнозують, що понад 2,3 млн людей загинуть у період з 2015 по 2099 рік через підвищення температур.
11 липня в Україні прогнозують спеку. Водночас у деяких регіонах пройдуть дощі. Синоптики попередили про пожежну небезпеку, повідомляє Український гідрометеорологічний центр. "Сьогодні очікуються місцями короткочасні дощі з грозами на Лівобережжі. На решті території без опадів", - ідеться у повідомленні.. Вітер західний, південно-західний (у східних областях південно-східний), 7-12 м/с. Температура у західних, Житомирській та Вінницькій областях вдень коливатиметься в межах +18...23&dеg;С. На сході та південному сході країни сильна спека +35...38&dеg;С. На решті території вдень +24...29&dеg;С. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погода "на нервах": липень кидає з +22 у +38 та ллє з грозами На Київщині та в столиці сухо, але з мінливою хмарністю. Вітер західний, по області південно-західний, 7-12 м/с. Температура по області вдень становитиме +24...29&dеg;С. У Києві прогнозують +25...27&dеg;С. До кінця століття смертність через аномальну спеку в Європі може зрости на 50%, перевищивши кількість врятованих завдяки зменшенню смертей від холоду. Дослідники прогнозують, що понад 2,3 млн людей загинуть у період з 2015 по 2099 рік через підвищення температур.
9 липня у західних, Житомирській та Вінницькій областях пройдуть грози. Температура вдень по Україні становитиме +20...25&dеg;С. Подекуди град та шквали до 15-20 м/с, повідомляє Український гідрометеорологічний центр. На Вінниччині буде до +24...29&dеg;С. На решті території суха та спекотна погода. Вдень сильна спека +35...39&dеg;С. Лише на Київщині та Чернігівщині місцями короткочасний дощ, гроза, температура вдень +29...34&dеg;С. Вітер південний, південно-східний, 7-12 м/с. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні завтра буде найспекотніше у Європі На Київщині та в столиці мінлива хмарність. Вдень сьогодні місцями пройде короткочасний дощ з грозою. Вітер переважно південний, 7-12 м/с. Температура по області +29...34&dеg;С. У Києві вдень +30...32&dеg;С. Спека послабне 11-12 липня. Проте в східній частині України сильна спека триватиме і становитиме +35...39&dеg;С, подекуди до +40&dеg;С.
9 липня згадують священномученика Панкратія, єпископа Тавроменійського. Його батьки були родом з Антіохії. Прийняв хрещення від апостолів, коли почув він про благословення Ісуса Христа. Панкратій здійснив подорож до Єрусалима, а потім вів чернечий образ життя у Понтійських горах. Пізніше Петро поставив його як єпископа Тавроменійського на Сицилії. За місяць збудував міську церкву, навернув усіх тавроменійців у християнство. Він загинув мученицькою смертю в Тавроменії від рук язичників, які закидали його камінням. Мощі святого Панкратія зберігаються в римській Церкві святого Панткратія. У Таорміні є також церква його імені. Прикмети Темний місяць - до кінця липня йтимуть дощі. Не дозріла чорниця - буде холодною осінь. Павуки плетуть павутину біля будинку - буде гарна погода. Зірки тьмяні - чекайте на морозну зиму. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Календар державних та професійних свят на липень: що святкуємо Що не можна робити Не варто починати нові справи. Не можна відмовляти у допомозі. Заборонено важко працювати. Цього дня прийнято збирати огірки з першого врожаю і йти до лісу по чорницю. Ягоди, зібрані 9 липня, мають особливу цілющу силу. У другий місяць літа українці відзначають багато церковних свят. У липні вшановуємо пророка Іллю, цілителя Пантелеймона та праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці. Gаzеtа.uа підготувала церковний календар на кожний день. Зберігайте, щоб не загубити та не пропустити важливі свята.