Я свого часу сперечався із визначенням рашизму, яке запропонували наші любі публічні інтелектуали. Це не працює ані як наукова теорія, ані як піар-хід. Заяложений аргумент Ад Гітлерум можна використати проти кого завгодно. Тільки не зрозуміло, який з того сенс. Хоча б тому, що Гітлер написав Майн Кампф, бувши малопомітним від землі опозиційним політиком, і коли прийшов до влади, робив все, як там написано. Путін — опортуніст, інтелектуальний боягуз, який, відчуваючи себе слабким, грався то в керовану демократію, то в ліберальну імперію. А на піку могутності намалював котячу с*аку на шкільній дошці. Навіть в цьому він програє посередньому художнику Адольфу, не кажучи про ораторську майстерність. Всі претензії Путіна на особливу роль у світі тримаються на альтернативній історії, за якою начебто слідує альтернативна географія.Читайте також: Юлія Навальна виступила проти фінансування Радіо СвободаКоли московитські опозиціонери критикують режим, вони вдаються до аргументів, дуже подібних до аргументів прихильників режиму. Тільки чомусь роблять протилежні висновки. Виходить, щоб перемогти Гітлера, треба бути максимально схожим на Сталіна, включно з вусами, френчем і сухою рукою. Але ж і до Сталіна московитська влада встигла примазатись. Отже, із цього роя носіїв спільної стратегічної культури не вилетить... нічого. Тому пропоную якось дистанціюватись від цієї Вєлікой Отєчєствєнной головного мозку. Припиніть робити комплімент пересічному гопнику з пітерської підворітні, якому зробила дещо схоже на авторитет одна з найбільших у світі мереж м'якого впливу. У поєднанні із жорстким впливом. А спробував би хтось схожий на Путіна пробитись до влади, початково маючи фан-клуб, що в повному складі вміщується в одну пивницю...ДжерелоПро автора. Віктор Пушкар, соціальний психологРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
Хочу підтримати Гаррі Каспарова в його оцінці політичної поведінки російських активістів, що тиражуються певними політичними колами на Заході, — Юлії Навальної, Володимира Кара-Мурзи та Іллі Яшина як інтелектуального колабораціонізму. Однак у виступах активістів у Європейському парламенті були продемонстровані ще й ознаки очевидної людської дурості та моральної зради. Тому що нічим іншим, окрім моральної зради, не можна назвати заклик вдови антикорупційного активіста Олексія Навального до європейців відмовитися від допомоги "Радіо Свобода" на користь фінансування колективів російських медіа, які емігрували. І це передусім зрада пам'яті її покійного чоловіка.Зрада саме тому, що "Радіо Свобода" не просто мало можливість, розповідаючи про проєкти й долю Навального, називати речі своїми іменами та не миндальнічати з деградуючим російським суспільством і криміналізованою владою так, як це робили всі ці роки російські медіа — від провладних до опозиційних. При цьому нагадуючи, що за його безпрощенням стоять не просто журналісти, а й самі Сполучені Штати Америки. І, можливо, усвідомлення цього факту минулого подарувало Навальному кілька додаткових років життя, а дружині — кілька років сімейного щастя. Читайте також: Юлія Навальна виступила проти фінансування "Радіо Свобода"Так, "Радіо Свобода" фінансується Американським конгресом. Це видатний винахід американського генія: розповідати авторитарній країні про її власні проблеми, підкріплюючи це зацікавленістю американського народу в демократії та правді. Як можна не розуміти цього та протиставляти цей неоціненний досвід російським емігрантським проєктам? Дурість, невігластво чи аморальність? Не розумію!Натомість щодо України я розумію все. Активісти та їхня публіцистична обслуга — від істеричного, їдкого Шендеровича до меланхолійної неосвіченої Латиніної, як і раніше, вимагають врятувати Україну від західних країн. Але насправді врятувати Україну міг би не Захід, а російський народ – якби він був проти війни! При цьому саме з цього народу, з росіян, активісти намагаються зняти будь-яку відповідальність за злочини Кремля — ніби це не росіяни вбивають, грабують, ґвалтують, бомблять, підтримують, збирають смертоносну зброю, платять податки на війну!Чому? А тому, що замість того, щоб подумати про порятунок власної честі та історичної честі власної країни, всі ці дрібні й нерозумні люди думають про фантастичні вибори! Вони думають не про українців, які гинуть під бомбами, і не про російське суспільство, що підтримує злочинний режим. Вони думають про електорат і про бюджет. І не помічають, як життя в утопії призводить їх до морального краху та інтелектуального колабораціонізму.ДжерелоПро автора. Віталій Портников, журналіст, лауреат Національної премії України ім. ШевченкаРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.
Почнімо з того, що Радіо Свобода веде мовлення не лише на Росію, а й іншими мовами в різні країни. І виглядає щонайменше дивно не підтримати, наприклад, українську службу Радіо Свобода, але віддати ці кошти російським медіа.Ще дивніше, що жодне з медіа, про які, ймовірно, йдеться у висловлюваннях Навальної, не засудило окупацію українських територій, включно з Кримом, і не назвало російських військових злочинцями та вбивцями, а не "нашими хлопчиками".Колись академік Андрій Сахаров з трибуни Першого з’їзду народних депутатів СРСР уперше відкрито заявив про злочинну війну в Афганістані. Але ще у 1980 році, перебуваючи на засланні, він у листах до керівництва держави вимагав негайного виведення радянських військ з Афганістану.Де сьогодні ті російські медіа, які вимагають негайного і беззастережного виведення російських військ з усієї території України, включно з Кримом? Таких немає. А отже, Європа, яка прагне підтримати ці медіа, фактично підтримує тероризм Путіна — навіть якщо самі ці медіа нібито виступають проти нього.Що ж має підтримувати Європейський Союз? Я не заперечую проти створення медіапрограм для росіян на території Європи чи України. Врешті-решт, коаліція країн, які протистоять агресору, повинна використовувати всі інструменти, зокрема інформаційні. Російськомовний канал можна створити, наприклад, у Польщі чи в Україні. Але його редакційну політику повинні визначати саме ці країни. Неприйнятно, щоб за кошт ЄС фінансувалися медіа з імперськими наративами, навіть якщо вони формально критикують Путіна, але при цьому не визнають необхідності звільнення всіх окупованих територій, включно з Кримом.Набагато важливіше — підтримати україномовні та кримськотатарськомовні медіа в Україні. Через війну їм складно виживати, однак саме вони є критично важливими для опору російській пропаганді в українському суспільстві. Зрештою, підтримка медіа мовами, які Росія намагається знищити з імперських міркувань, — це важливий крок у протидії реалізації її імперських задумівДжерелоПро автора. Микола Княжицький, журналіст, народний депутат УкраїниРедакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів чи колонок.
У Берліні 1 березня пройшов марш російської опозиції під гаслом “Росія проти Путіна”. Про це інформує “Радіо Свобода”. За оцінками кореспондента видання, в марші брали участь близько півтори тисячі осіб, організатори повідомляли про 3-3,5 тисячі. Організаторами маршу виступили російські опозиціонери Ілля Яшин, Володимир Кара-Мурза і Юлія Навальна. Вони йшли на чолі основної колони. Учасники маршу […] Тhе роst У Берліні пройшов марш російської “опозиції” під гаслом “Росія проти Путіна” fіrst арреаrеd оn Новинарня.
А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
«Якщо ви вирішите вести переговори з Путіним, просто пам’ятайте: він брехатиме, він зрадить, він змінить правила в останній момент і змусить грати у свою гру»
Російські опозиціонери Юлія Навальна, Ілля Яшин та Володимир Кара-Мурза анонсували ще один антивоєнний мітинг у Берліні. Він пройде 1 березня 2025 року.
Вдова загиблого російського опозиціонера Олексія Навального Юлія опинилася у списку претендентів на звання людини 2024 року. Список оприлюднив американський журнал Тіmе. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Хливнюк відмовився від міжнародної премії через дружину Навального "Російський економіст Юлія Навальна опинилася в центрі уваги цього року після того, як у лютому помер її чоловік і опозиціонер країни Олексій Навальний. Після смерті чоловіка у в'язниці Навальна заявила, що продовжить його роботу. Вона звинуватила Володимира Путіна у вбивстві свого чоловіка та зустрілася зі світовими лідерами, включаючи Байдена, оскільки Росія продовжує війну в Україні. Навальна, яку називають "першою леді" російської опозиції, також увійшла до списку 100 найвпливовіших людей 2024 року за версією Тіmе", пише журнал. Також у списку журналу є віцепрезидентка США Камала Гарріс, обраний президент США Дональд Трамп, принцеса Уельська Кейт Міддлтон, мільярдер Ілон Маск, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу, голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл, подкастер Джо Роган, президентка Мексики Клаудія Шейнбаум, генеральний директор Меtа Марк Цукерберг. Раніше журнал Тіmе визнав дружину нині покійного російського політика Олексія Навального Юлію однією зі ста найвпливовіших людей 2024 року. Вона очолила категорію "Лідери".
Серед претендентів опинилася вдова загиблого в російській колонії політика Олексія Навального Юлія Навальна, яку журнал Тіmе назвав «першою леді російської опозиції»
Про це йдеться у матеріалі журналу.Загалом у шортлісті виділили 10 номінантів. Серед них:Камала Гарріс - чинна віцепрезидентка США та кандидатка від демократів на президентських виборах у 2024 році;Принцеса Уельська Кейт Міддлтон, яка у вересні закінчила курс хімієтерапії;Ілон Маск - американський бізнесмен, засновник компаній SрасеХ та Х.соm, гендиректор Теslа Моtоrs, якого журнал Тіmе називає "рушієм інновацій" і зазначає, що цього року він ступив у світ політики, бо активно підтримував Дональда Трампа на виборах у США;Юлія Навальна - російська громадська діячка та політикиня, вдова опозиціонера Олексія Навального;премʼєр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу - як пише Тіmе, один із найвпливовіших і найсуперечливіших світових лідерів цього року;Джером Пауелл - очільник Федеральної резервної системи США з 2018 року;Джо Роган - ведучий всесвітньо відомого подкасту Тhе Jое Rоgаn Ехреrіеnсе, який критикував президента України Володимира Зеленського та заявляв, що Україна "веде світ до третьої світової війни";Клаудія Шейнбаум - перша жінка-президентка Мексики;Дональд Трамп - новообраний президент США, чию перемогу на виборах Тіmе вважає історичною. Він стане найстарішим президентом в історії США і першим засудженим злочинцем, якого обрали президентом;Марк Цукерберг - один із найбагатших людей світу.Довідково. "Людина року" - конкурс визначних особистостей, груп, ідей або об'єктів, які щорічно, починаючи з 1927 року, публікує на своїй обкладинці американський журнал "Тайм". Того, хто отримає це звання, редакційне керівництво журналу відповідно до позитивного, а часом і негативного впливу на новини та життя людства окремої особистості публікуватиме протягом року.Нагадаємо, торік "Людиною року 2023" за версією Тіmе стала американська співачка Тейлор Свіфт. Вона перша виконавиця, пісні якої на платформі Sроtіfy щомісяця прослуховує 100 млн слухачів.
Американський журнал Тіmе оголосив претендентів на звання "Людина року 2024". До списку потрапили Юлія Навальна, дружина померлого опозиціонера Олексія Навального, мільярдер Ілон Маск, а також новообраний президент США Дональд Трамп. Повний текст новини
Американський журнал Тіmе у понеділок, 9 грудня, представив список з 10 номінантів на звання Людина року 2024. Серед них — Юлія Навальна, Ілон Маск, Дональд Трамп та Камала Гарріс, йдеться на сайті Тіmе.
Хто стане людиною року 2024 за версією Тіmе: Юлія Навальна, Камала Гарріс, Дональд Трамп, Ілон Маск, Марк Цукерберг, Джо Роган змагаються за звання людини року.
На звання Людина року від журналу Тіmе цього року претендують Камала Гарріс, Дональд Трамп, Ілон Маск, Біньямін Нетаньягу, Юлія Навальна, Джером Пауелл, принцеса Вельська, Джо Роган, Клаудія Шейнбаум, Марк Цукерберг.
Видання Fіnаnсіаl Тіmеs оприлюднило список 25 найвпливовіших жінок 2024 року, написаного найвпливовішими жінками світу. Туди увійшла, зокрема вдова російського опозиціонера Олексія Навального Юлія Навальна. При цьому українок у списку немає.
Нещодавно лідер гурту "Бумбокс" та військовий Андрій Хливнюк відмовився від премії імені Сергія Магнітського, лавреаткою якої стала і Юлія Навальна. Музикант вважає, що західний світ досі зводить росіян і українців, адже це дипломатія. Повний текст новини
Андрій Хливнюк зазначив, що не може отримати премію разом із лауреатами, які "не впевнені" в необхідності надавати Україні західну зброю. Однією з лауреатів премії стала Юлія Навальна.