Search trend "Коренево"

Sign up, for leave a comments and likes
Главком on glavcom.ua
Ліквідація російського генерала Гудкова: підозра впала на... главу генштабу Герасимова
Українська розвідка виявила значну активність російських військових у селі Коренево Курської області, приблизно у 17 км від передової...
we.ua - Ліквідація російського генерала Гудкова: підозра впала на... главу генштабу Герасимова
5 канал on 5.ua
Мінус один: на Курщині ліквідували офіцера 155 бригади морської піхоти росії (Відео)
Ймовірно він загинув під час удару Сил оборони по командному пункту в селищі Коренево
we.ua - Мінус один: на Курщині ліквідували офіцера 155 бригади морської піхоти росії (Відео)
Gazeta.ua on gazeta.ua
ЗСУ знищили двох командирів бригади, яка масово вчиняла військові злочини в Україні
Офіційно підтверджено знищення відразу двох важливих російських воєначальників - командира 155-ї бригади морської піхоти полковника Сергія Ільїна і начальника штабу тієї ж бригади полковника Леоніда Башкардіна. Особовий склад у напівоточенні і намагається з нього вибратися, пише політичний оглядач Іван Яковина для NV. Командири були вбиті внаслідок нещодавнього удару по оперативному командному пункту цієї бригади в місті Коренєво Курської області. "155-та бригада морської піхоти - це улюблений військовий підрозділ Володимира Путіна. Він навіть фотографувався з їхнім прапором, і він усіляко допомагав, сприяв цій бригаді. Він стежив за тим, щоб у них завжди було повне постачання, щоб вони ні в чому не мали потреби, щоб у них було все добре, і він постійно просував командування цієї бригади, уважаючи цих людей за досить ефективних і компетентних у військових питаннях", - пише Яковина. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В РФ підтвердили смерть командира 155-ї бригади морпіхів, яка влаштувала масові вбивства в Бучі Бійці 155-тої бригади проводили масові страти українських військовополонених і знущалися з їхніх тіл. Зараз 155-та бригада морської піхоти Росії потрапила в оперативне оточення ЗСУ. З трьох боків вона оточена українськими військами, а з четвертого боку літають українські дрони, які не дають нікому вирватися з цього мішка. Ну і ще одним ударом по бойовому духу цієї бригади останніми днями стало призначення її командиром генерала, чеченця Сухраба Ахмедова. Він свого часу вже командував цією бригадою і року десь півтора тому він практично цілковито її поклав у боях за Вугледар - направив підпорядковану йому бригаду в лобовий штурм на мінні поля, на українські дрони, і вся ця бригада була спалена разом із бойовою технікою. В самій 155-й бригаді почалися масові випадки непокори командирам і невиконання наказів, пише Яковина. 2 липня наслідок атаки по командному пункту окупантів у селищі Коренево Курської області, ймовірно, було знищено щонайменше чотирьох старших офіцерів ЗС РФ.Серед них - генерал-майор Михайло Гудков, заступник головкома ВМФ РФ і колишній командир 155-ї бригади морської піхоти. Ця бригада брала участь у масових воєнних злочинах на Київщині - у Бучі, Ірпені та Гостомелі. Гудкова також звинувачували в організації страт військовополонених. У 2023 році Путін присвоїв йому звання "Героя Росії".
we.ua - ЗСУ знищили двох командирів бригади, яка масово вчиняла військові злочини в Україні
Gazeta.ua on gazeta.ua
В РФ підтвердили смерть командира 155-ї бригади морпіхів, яка влаштувала масові вбивства в Бучі
В РФ підтвердили смерть командира 155-ї бригади морпіхів, яка влаштувала масові вбивства на Київщині. Росіяни замовчують обставини його загибелі, натомість ОSІNТ-розслідувачі вказують, що він був ліквідований внаслідок удару ЗСУ по Курській області. У селі Мусірми Чуваської республіки Росії відбулися похорони командира 155-ї бригади морської піхоти ЗС РФ полковника Сергія Ільїна. Російська влада офіційно не розкрила причини його загибелі, повідомивши лише, що він помер під час так званої "спеціальної військової операції" - так у РФ називають повномасштабну війну проти України. Про це заявив глава Урмарського муніципального округу Василь Шигильдєєв. На похороні російський чиновник вихваляв Ільїна, заявивши, що той "дуже любив" та віддав життя за країну-терориста, але не повідомив деталей загибелі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог випробовує нову тактику під час дронових атак Водночас ОSІNТ-ресурс Russіаn оffісеrs kіllеd іn Ukrаіnе стверджує, що воєнний злочинець разом із трьома іншими російськими офіцерами був ліквідований внаслідок українського удару по командному пункту в селищі Коренево Курської області другого липня. Там також підтвердили загибель генерала-майора Михайла Гудкова, полковника Леоніда Башкардіна і Нарімана Шихалієва. Другого липня наслідок атаки по командному пункту окупантів у селищі Коренево Курської області, ймовірно, було знищено щонайменше чотирьох старших офіцерів ЗС РФ.Серед них - генерал-майор Михайло Гудков, заступник головкома ВМФ РФ і колишній командир 155-ї бригади морської піхоти. Ця бригада брала участь у масових воєнних злочинах на Київщині - у Бучі, Ірпені та Гостомелі. Гудкова також звинувачували в організації страт військовополонених. У 2023 році Путін присвоїв йому звання "Героя Росії". Разом з ним загинули: полковник Сергій Ільїн - командир 155-ї бригади морпіхів;полковник Леонід Башкардін - старший офіцер командного складу;капітан 2-го рангу Наріман Шихалієв - близький соратник Гудкова. Варто зазначити, що у 30 червня тимчасово окупованому Донецьку пролунали потужні вибухи, один із яких стався в районі штабу 8-ї гвардійської армії РФ. За попередніми даними, було ліквідовано тимчасового виконувача обов'язків командувача армії - полковника Руслана Горячкіна. У червні Росія вбила найбільше цивільних за три роки війни. Росіяни вбили щонайменше 232 цивільних українців, ще 1343 людей дістали поранення.
we.ua - В РФ підтвердили смерть командира 155-ї бригади морпіхів, яка влаштувала масові вбивства в Бучі
Фокус on focus.ua
Удар по Курській області: ще двоє офіцерів поповнили перелік загиблого командування 155 бригади ЗС РФ (фото)
Внаслідок удару по Коренево Курської області, що відбувся 2 липня, кількість загиблого командування 155 бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту зросла: ідентифіковано імена ще двох знищених офіцерів — це полковник Сергій Ільїн та полковник Леонід Башкардін.
we.ua - Удар по Курській області: ще двоє офіцерів поповнили перелік загиблого командування 155 бригади ЗС РФ (фото)
24 Канал on 24tv.ua
Ліквідований Гудков – "найжирніша" втрата Росії з початку війни: ЗМІ пояснили, чому
2 липня Сили оборони завдали удару по центру управління окупантів у Коренево. Було ліквідовано низку високопоставлених окупантів. Серед них – генерал-майор Михайло Гудков, заступник командувача військово-морського флоту Росії. Повний текст новини
we.ua - Ліквідований Гудков – найжирніша втрата Росії з початку війни: ЗМІ пояснили, чому
Sprava Hromad on we.ua
Public organization «Sprava Hromad»
The Mission of «Sprava Hromad»is the support of our army. The key to victory at the front is the support of the army in the rear! Now again, as in 2014, the army needs our unity in matters of aid!Starting with basic things like clothing, and ending with high-precision equipment, such as optical-radio-electronic surveillance complexes, our community buys and supplies the troops with everything they need, which forms a new, more advanced army! In this process, we, Public Affairs, take over all the routine processes from "understanding what the military needs to beat the enemy" and ending with handing him the keys to the dream equipment! However, we can overcome this path only under one condition: only together with you!
we.ua - Public organization «Sprava Hromad»
ТСН on tsn.ua
Під Курськом ЗСУ ліквідували капітана другого рангу Нарімана Шихалієва
2 липня внаслідок удару по командному пункту російських окупантів у Коренево Курської області Сили оборони знищили капітана 2 рангу Нарімана Шихалієва.
we.ua - Під Курськом ЗСУ ліквідували капітана другого рангу Нарімана Шихалієва
BBC News Україна on bbc.com
Загинув "один з найкращих командирів" Росії генерал Гудков. Що про нього відомо
У Коренево Курської області загинув, заступник командувача ВМФ Росії генерал-майор Михайло Гудков.
we.ua - Загинув один з найкращих командирів Росії генерал Гудков. Що про нього відомо
Gazeta.ua on gazeta.ua
У Курській області ліквідували генерала ВМФ Росії
У Курській області ліквідували генерал-майора Михайла Гудкова -заступник головнокомандувача Військово-морського флоту Росії. Гудков був випускником Новосибірського вищого військового командного училища. Про його смерть повідомив губернатор Приморського краю Олег Кожемяко. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ ліквідували російського комбата на Сумщині: подробиці У 2023 році йому було присвоєно звання "Героя Росії", яке вручив тодішній міністр оборони Сергій Шойгу. Із березня 2025 року Гудков обіймав посаду заступника головкома ВМФ РФ. До цього командував 155-ю окремою бригадою морської піхоти. Разом із ним був знищений ще один високопоставлений офіцер - Наріман Шихалієв. За даними низки російських Теlеgrаm-каналів, обидва залишили цей світ внаслідок удару по командному пункту в районі селища Коренево, що неподалік кордону з Україною. Збройні сили України ліквідували відомого російського снайпера Віталія Шаповалова з позивним "Дєд". 51-річний військовий злочинець був розвідником-снайпером армійського спецназу Росії. Шаповалов "виховав не одне покоління снайперів, деякі з яких стали Героями Росії".
we.ua - У Курській області ліквідували генерала ВМФ Росії
Korrespondent.net on ua.korrespondent.net
На Курщині загинув заступник головкома ВМФ Росії
Михайло Гудков загинув у місті Коренево. Штаб 155 бригади накрили чотири ракети НІМАRS. Разом з ним загинули до 10 старших офіцерів.
we.ua - На Курщині загинув заступник головкома ВМФ Росії
Суспільне on suspilne.media
У Росії заявили про загибель у Курській області заступника командувача ВМФ РФ Гудкова
У Коренево Курської області загинув, заступник командувача ВМС РФ генерал-майор Михайло Гудков. За повідомленнями ЗМІ, він загинув внаслідок удару ЗСУ по командному пункту у Коренево в Курській області
we.ua - У Росії заявили про загибель у Курській області заступника командувача ВМФ РФ Гудкова
Gazeta.ua on gazeta.ua
Представники України і Росії домовилися про мир
Українська Держава та більшовицька Росія уклали попередній мирний договір у Києві 12 червня 1918 року. Документ склали українською та російською мовами. Підписи поставили голова української мирової делегації Сергій Шелухін та інші делегати, а з боку РСФСР - Християн Раковський та Дмитро Мануїльський. Сторони домовилися припинити бойові дії по всій лінії фронту, погодилися поновити залізничне сполучення та надати можливість громадянам, насамперед жінкам, дітям і військовополоненим, безперешкодно повернутися до своїх країн. Домовилися і про поновлення торгівлі та відкриття генеральних консульств і агентств. Українські мали з'явитись у Москві та Петрограді, а російські - в Києві, Харкові та Одесі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Били, знущалися й катували полонених, ґвалтували жінок". Що писали газети після більшовицького перевороту восени 1917 року Чітких кордонів між державами окреслено не було. Лише згодом сторони затвердили формування кордонів за принципом етнічного розселення, який більшовики надалі ігнорували, адже Українська Держава претендувала й на окремі повіти "російських" територій, заселені переважно українцями. Останній пункт угоди передбачав укладання повноцінного миру, але більшовицька делегація затягувала з цим. Розуміла, що гетьман Павло Скоропадський та Україна в цілому спираються на підтримку потужної Німеччини. Більшовики чекали на її поразку в Першій світовій чи принаймні відмову від підтримки України. Уже в жовтні росіяни призупинили переговори, а згодом, після листопадової революції в Німеччині, відмовилися поновити їх. Сприятливі обставини внутрішньої боротьби в Україні дали їм змогу розгорнути новий агресивний військовий наступ. Німецько-українські та більшовицькі військові уклали перемир'я в селищі Коренево - тепер Курської області - 4 травня 1918-го. Звільнення території України від росіян за Берестейським мирним договором остаточно завершилося. Бойові дії припинилися наступної доби, однак попри сподівання української влади на приєднання українських етнографічних земель перемир'я не встановлювало чітких кордонів між державами. Ним було окреслено лише тимчасову нейтральну зона завширшки 10 км.
we.ua - Представники України і Росії домовилися про мир
Еспресо on espreso.tv
Новий етап у війні: як український F-16 збив сучасний російський Су-35 і до чого тут шведи. Пояснюємо
Ця подія не лише продемонструвала зростаючі можливості Повітряних сил України завдяки зброї зразка НАТО, а й стала важливим символом ефективності західної військової підтримки. Еспресо розповість про деталі цієї операції, історичне значення події, технічні характеристики літаків та можливий вплив на хід війни.Як це сталося: деталі операції збитий Су-35, фото: скрін з відео з соцмережПро успішне збиття російського Су-35 повідомили у Повітряних силах ЗСУ у суботу, 7 червня. "Сьогодні вранці, 7 червня 2025 року, в результаті успішної операції Повітряних Сил на Курському напрямку збито російський винищувач Су-35", - йшлося у повідомленні.Згодом Повітряні сили опублікували відео зі збитим літаком, однак деталей не розповіли.У Dеfеnсе-Ехрrеss припустили, що "ймовірним варіантом є використання багатофунціональних винищувачів F-16" для виконання цього завдання. Натомість виданню ВІLD вдалося з’ясувати історичність цієї події, підтверджуючи припущення про F-16. За їхніми даними, коли українські винищувачі проводили операції на межі Сумщини та Курщини, атакуючи російські позиції, для протидії ним Росія підняла в повітря один зі своїх найсучасніших літаків – Су-35. Його завдання полягало в перехопленні українських літаків, які здійснювали точкові удари по російських об’єктах. Однак у підсумку російський пілот потрапив у ретельно сплановану засідку.Німецькі журналісти відзначають, що ключову роль у цій операції відіграв шведський літак дальнього радіолокаційного виявлення Sааb 340 АЕW&С, наданий Україні Швецією. Цей літак, що виконує функції повітряного командного пункту, виявив Су-35 на відстані 200–300 км від кордону. Sааb 340 передав точні координати цілі українському F-16, який перебував у районі бойових дій. Отримавши дані, пілот F-16 випустив ракету класу "повітря-повітря" АІМ-120 АМRААМ, яка влучила в Су-35 на відстані близько 50 км. Росіяни навіть не знали, що по них відкрили вогонь. Читайте також: Відганяють літаки з КАБами, знищують ракети та БПЛА: що таке ракети АІМ-120, якими стріляють українські F-16 і NАSАМSРосійський літак зазнав катастрофи поблизу міста Коренево в Курській області, приблизно за 16 км від українського кордону. За даними російських джерел, пілот Су-35 встиг катапультуватися і вижив. Українські літаки повернулися на базу без втрат.Таким чином операція стала прикладом ефективної взаємодії західних військових технологій в руках українських асів. Завдяки Sааb 340 АЕW&С українські сили отримали перевагу в ранньому виявленні цілі, що дозволило F-16 завдати удару, навіть не вступаючи в прямий повітряний бій.Історичне значення події та думки експертів Знищення Су-35 українським F-16 стало першою підтвердженою повітряною перемогою F-16 у російсько-українській війні. Адже це перший відомий випадок, коли західний винищувач, переданий Україні, успішно знищив один із найсучасніших російських літаків у повітряному бою. До цього моменту було відомо, що F-16 використовувалися переважно для протиповітряної оборони вглибині української території або для завдавання ударів по наземних цілях у прифронтових зонах. Тому ця подія знаменує якісний стрибок у спроможностях української авіації.Значення цієї перемоги підсилюється тим, що Су-35 був збитий F-16АМ – модифікацією, яку багато хто вважав застарілою порівняно з сучасними російськими літаками. "Український F-16АМ збив російський Су-35 за допомогою ракети АМRААМ. Якщо це підтвердиться, це стане першим винищувачем повітря-повітря, збитим українським Vіреr. Що ще важливіше, це означатиме, що російський Flаnkеr найвищого рівня був збитий колишнім голландським F-16АМ, варіантом, який багато хто вважав минулим", - наголошують в аналітичному порталі Аіr Роwеr.Тобто це доводить, що навіть старіші моделі західної техніки, у поєднанні з передовими системами наведення та майстерністю пілотів, можуть ефективно протистояти російській авіації. Крім того, ця небувала подія підкреслює ефективність інтеграції західних систем, таких як Sааb 340 АЕW&С, у бойові операції України."Справа не тільки в F-16 – справжнім геймчейнджером стала шведська система АWАСS, яка розпізнає російські літаки за сотні кілометрів і спрямовує ракети F-16 у реальному часі. Су-35 навіть не знав, що його атакують", – написав канадський пілот і авіаексперт Марк Брукс в соцмережі Х, коментуючи подію.Військовий експерт Юрій Федоров в етері Радіо Свобода сказав, що попри старішу модель літака, українські сили змогли "грамотно організувати повітряний бій", що і стало запорукою історичного успіху. Також він наголошує, що у росіян все більше зв’язані очі, бо у них великі проблеми з літаками дальнього виявлення без яких складно уявити сучасні повітряні дуелі. "У росіян є великі проблеми з літаками дальньої радіолокаційної розвідки та виявлення – це відомі літаки А-50 та А-50У. Один із таких літаків був виведений із ладу, можливо, знищений, можливо, сильно пошкоджений, але, в будь-якому разі, він не працездатний під час, або в ході операції "Павутина", про яку ми всі добре знаємо. У росіян залишилося, в кращому разі, 5 таких літаків. На початку війни їх було 10, але працездатних, тобто справних, здатних вести бойову діяльність, зараз залишилося максимум 5, можливо, менше. Тому це означає, що вони програватимуть повітряні бої. Без таких літаків сьогодні дуже важко вести більш-менш грамотний повітряний бій. І, власне, одним із доказів цього було знищення цього Су-35", - зауважує експерт. Читайте також: Унікальна "Павутина" СБУ: як міжнародні ЗМІ оцінили масштабний удар по стратегічній авіації РосіїОсобливості літаків: F-16 проти Су-35українські F-16F-16 Fіghtіng Fаlсоn – це американський багатоцільовий винищувач четвертого покоління, який перебуває на озброєнні з 1978 року. Українські F-16, зокрема модель F-16АМ, були надані країнами НАТО, такими як Нідерланди, Данія, Бельгія та Норвегія. Попри свій вік, F-16 залишається універсальним і ефективним завдяки сучасним системам озброєння та електроніки. Насамперед F-16 відомий своєю високою маневреністю, що робить його ефективним у ближньому повітряному бою. Він оснащений ракетами АІМ-120 АМRААМ (середньої дальності) та АІМ-9Х Sіdеwіndеr (короткої дальності), які дозволяють вражати цілі за межами прямої видимості. А системи радіоелектронної боротьби, такі як Рylоn Іntеgrаtеd Dіsреnsіng Systеm (РІDS), дозволяють F-16 уникати радарного наведення.Максимальна швидкість F-16 до 2 120 км/год (Масh 2, тобто удвічі швидший за звукові хвилі).Натомість Су-35 (Flаnkеr-Е за кодифікацією НАТО), суто на папері, є потужнішим. Це російський багатоцільовий винищувач покоління 4++, який є глибокою модернізацією Су-27, та вважається одним із найсучасніших літаків російських ВКС. Він має радар "Ірбіс-Е", який начебто здатен виявляти цілі на відстані до 400 км і одночасно супроводжувати до 30 цілей. Також двигуни з керованим вектором тяги, який дозволяють виконувати складні маневри. Його максимальна швидкість до 2 500 км/год (Масh 2.25). Су-35 несе широкий арсенал ракет "повітря-повітря", керованих бомб і протиккорабельних ракет. Су-35, фото: gеttyіmаgеsПорівняно з Су-35, F-16 поступається в дальності радара та максимальній швидкості, але компенсує це кращою електронікою, інтеграцією з західними системами та універсальністю. У цьому історичному бою перевага F-16 полягала в координації з літаком Sааb 340, що дозволило побачити та знищити Су-35 до того, як російський пілот усвідомив загрозу.Відзначимо, що Sааb 340 АЕW&С – це шведський літак дальнього радіолокаційного виявлення, розроблений на базі турбогвинтового Sааb 340. Оснащений радаром Еrісssоn РS-890 Еrіеyе з активною фазованою антенною решіткою, він здатен виявляти повітряні цілі на відстані до 450 км і одночасно супроводжувати до 300 об’єктів, включаючи літаки, ракети та безпілотники. Літак має максимальну швидкість 530 км/год, дальність польоту до 1 300 км і може перебувати в повітрі до 7 годин. Sааb 340, фото: Dеfеnsе ЕхрrеssШвеція офіційно оголосила про передачу двох літаків Sааb 340 АЕW&С (АSС 890) Україні у кінці травня минулого року. Раніше повідомлялося, що перший літак прибув до України та здійснив випробувальний політ над Львівською областю у квітні цього року, однак згодом цю інформацію нібито було спростовано. Після цього не було згадок про те, що Sааb 340 вже працює в небі над Україною.Значення для російсько-української війниЯкщо історія зі збиттям Су-35 дійсно сталася так, як описано у ВІLD, і буде підтверджена у ЗСУ, тоді це означає, що повітряні дуелі в російсько-українській війні виходять на новий рівень. Адже Україна вперше отримала можливість ефективно змагатися з російськими винищувачами четвертого покоління не лише на своїй території, а й у повітряному просторі, який раніше вважався під контролем РФ. Це відкриває нову сторінку у війні: фазу, в якій Західна авіація, високоточна зброя й системи дальнього виявлення дозволяють Україні реально загрожувати перевазі Росії в небі. Хоч росіяни досі мають чисельну перевагу (сотні робочих винищувачів), однак вони не можуть їх всіх водночас використовувати на одній ділянці через потребу у закритті свого величезного повітряного простору. Тому навіть близько 80-ти F-16, які обіцяні Україні, у координації з літаками Sааb 340 є ефективними засобами, які зміняють тактику війни.Адже Су-35 часто виконують завдання з прикриття бомбардувальників, які скидають керовані авіабомби (КАБи) як по стратегічних цілях у тилу ЗСУ, так і по містах й селах, становлячи значну небезпеку для всіх."Ситуація зі збиттям Су-35 може знизити ефективність російських бомбардувань, оскільки їм потрібно буде врахувати, що їх винищувачі можуть бути збиті ще на підльоті. Росія, найімовірніше, змінить тактику та проаналізує ситуацію", - вважає військовий експерт Юрій Федоров. Тобто нарешті після майже року часу відколи в небі Україні з’явилися перші F-16, вони почали давати свій вплив на стратегічний перебіг війни. Адже до того, як відомо, використовувалися для відбиття російських ракетних чи дронових атак, згодом їх почали залучати до інших операції, а тепер вони на рівних можуть боротися з сучасними російськими винищувачами, навіть мати перевагу, збиваючи їх ще на ворожій території. Тому росіяни зараз активно атакують українські оперативні аеродроми, які використовуються для завдань авіації, намагаючись зменшити нові можливості Повітряних сил України.Читайте також: Чи буде війна до кінця року: що відомо про літній наступ РФ та які тепер прогнози щодо миру
we.ua - Новий етап у війні: як український F-16 збив сучасний російський Су-35 і до чого тут шведи. Пояснюємо
Фокус on focus.ua
Знесло поверх: НІМАRS вдарила по схованці ЗС РФ у селі Коренево під Курськом, — соцмережі (відео)
Ракетна система залпового вогню НІМАRS поцілила по місцю дислокації російських підрозділів у селищі Коренево Курської області Російської Федерації. На відео з місця подій показали споруду, у якої повністю зруйнована секція на два поверхи.
we.ua - Знесло поверх: НІМАRS вдарила по схованці ЗС РФ у селі Коренево під Курськом, — соцмережі (відео)
Gazeta.ua on gazeta.ua
Чим підживлювати цибулю: народні методи
Цибуля може засохнути прямо на грядці, якщо внести неправильне добриво. Йдеться про підживлення з використанням трави, пише Gаzеtа.uа. Особливо часто готують настоянки з кропиви. Але таке добриво негативно впливає на підземну частину цибулі. Від нього цибулина перестає рости, а вся енергія йде на нарощування зелених пагонів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб цибуля добре росла ‒ чим обробити весною Цибуля любить правильно підібрані добрива, хоча і не потребує надто частого підживлення. Для активного росту та розвитку цій культурі потрібен азот. Тому найкращими органічними та мінеральними добривами будуть: калійна сіль підживлюють коренево, використовуючи 1 чайну ложку речовини на відро води; нітрофоска можна підливати під корінь або розсипати порошок на грядці (в першому разі потрібно взяти 2 столові ложки на відро води); попіл як добриво для цибулі або розсипати по землі (500 г на 1 квадратний метр) або приготувати настій (300 г попелу на 10 літрів окропу, настоювати три дні); аміачна селітра добриво розливається на коріння цибулі, використовуйте 2 столові ложки речовини на відро води; підживлення цибулі курячим послідом спочатку послід розводять у воді (співвідношення 1:20), а потім 500 г розчину заливають відром води і поливають грядки. Якщо хочете отримати саме велике зелене пір'я цибулі, а не міцну головку, тоді можна використовувати дріжджі (сухі або свіжі). Для цього змішайте 1 кг свіжих (10 г сухих) дріжджів з 2 столовими ложками цукру та відром теплої води. Досвідчені городники знають, що чим більшою виростає надземна частина часнику, тим більшими виходять самі зубчики. Тому для того, щоб виростити розкішний урожай, на початку вегетації часник потрібно правильно підживлювати.
we.ua - Чим підживлювати цибулю: народні методи
Gazeta.ua on gazeta.ua
Німці допомогли українцям очистити територію від ворогів
Німецько-українські та більшовицькі військові уклали перемир'я у селищі Коренево - тепер Курської області 4 травня 1918-го. Звільнення території України від росіян за Берестейським мирним договором остаточно завершилося. З німецько-українського боку угоду підписали майор фон Розенберг-Липинський. З російського - начальник штабу військ Курського району Зільберман. Головнокомандувач військ радянської України Володимир Антонов-Овсієнко склав з себе повноваження. Бойові дії остаточно припинилися наступної доби, однак, попри сподівання української влади на приєднання українських етнографічних земель, перемир'я не встановлювало чітких кордонів між державами. Ним окреслювалася лише тимчасова нейтральна зона завширшки у 10 км., створена по обидві боки демаркаційної лінії. Туди не мали права заходити розвідувальні патрулі та залітати військові літаки. Зона дозволила німцям контролювати найважливіші залізничні вузли. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві провели військовий парад на честь перемоги над Росією Також обидві сторони зняли з себе відповідальність за перехід через зазначені у договорі межі приватних осіб. Заборонялися реквізиції продовольства у місцевого населення. Питання про умови можливого відновлення бойових дій мали вирішувати на переговорах у Конотопі. Подібні угоди мали укладати на всіх фронтах. Згодом німці заявили українцям, що остаточне встановлення кордонів між Україною та Росією можливе лише в українсько-російській угоді. Переговори розпочалися 23 травня 1918-го між гетьманським сенатором Сергієм Шелухіним та представником радянського уряду Християном Раковським. Були майже безрезультатними та тривали до жовтня. Більшовики затягували їх у надії швидкої поразки Німеччини у Першій світовій війні. За Берестейським миром 9 лютого 1918-го, війська центральних держав мали допомогти визволити УНР від більшовиків. В обмін на це, низка невигідних економічних угод змушувала Україну забезпечувати центральні держави продовольством і сировиною. Згодом визволителі самі перетворилися на окупантів. А 29 квітня Центральна Рада була повалена.
we.ua - Німці допомогли українцям очистити територію від ворогів
Еспресо on espreso.tv
Сили оборони в ніч на 9 березня уразили НПЗ окупантів у Рязанській області
Про це 10 березня повідомив Генштаб.Зазначається, що Сили безпілотних систем ЗСУ у взаємодії з іншими частинами Сил оборони уразили низку важливих стратегічних об'єктів російського агресора."Рязанський НПЗ виготовляв у середньому 840 тисяч тонн палива найвищого сорту для реактивних двигунів. Авіаційний керосин марки ТС-1 його виробництва активно використовувався авіацією військ агресора у процесах ударів по території України", - розповіли у пресслужбі.Напередодні російське міноборони повідомило про атаку українських дронів у ніч на 9 березня. За їхніми даними, ППО нібито збила 88 українських безпілотників над 8 регіонами: 52 БПЛА - над Білгородською областю, 13 - над Липецькою, 9 - над Ростовською, 8 дронів - над Воронезькою, 3 - над Астраханською областями, а також по одному БПЛА над Краснодарським краєм, Рязанською і Курською областями.Губернатор Рязанської області Петро Малков інформував, що над Рязанню було знищено безпілотник, але заявив про відсутність пошкоджень. Водночас у мережі повідомляли про вибухи в районі Рязанського нафтопереробного заводу.Увечері 8 березня губернатор Липецької області Ігор Артамонов повідомив про оголошення повітряної тривоги в регіоні та загрозу атаки БПЛА для Липецька і навколишніх районів. Місцеві медіа писали про вибухи у місті. Росіяни повідомляли, що ціллю атаки дронів міг бути Новолипецький металургійний комбінат. Згодом у мережі з'явилися кадри вибухів у районі підприємства та в Липецьку. Після цього на комбінаті начебто спалахнула пожежа.Керівник українського Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко зазначив, що комбінат у Липецькій області відіграє важливу роль в Росії у забезпеченні промислового комплексу, зокрема й оборонного сектору."НЛМК входить до переліку стратегічних підприємств РФ, і його діяльність тісно пов’язана з економічною та військовою складовою Кремля", - заявив Коваленко.Крім того, під атаку безпілотників потрапило і Коренево Курської області. За ніч там декілька разів оголошували ракетну небезпеку. Інформації про загиблих та постраждалих наразі немає.У Воронезькій області під атаку дронів міг потрапити спиртзавод у місті Бутурлинівка. Відомо, що спиртзаводи в Росії використовують, зокрема, і для виготовлення різних видів палива для військових потреб і вибухових речовин. Російські пабліки також писали про щонайменше шість вибухів у районі Воронежа.Напередодні безпілотники атакували нафтопереробний завод у місті Кіріши Ленінградської області Росії. Через атаку в аеропорту "Пулково" у Санкт-Петербурзі тимчасово припиняли польоти.
we.ua - Сили оборони в ніч на 9 березня уразили НПЗ окупантів у Рязанській області
Gazeta.ua on gazeta.ua
У низці російських регіонів повідомляють про атаки українських лронів на російські заводи
У ніч на 9 березня в кількох регіонах Росії пролунали вибухи, а сили ППО працювали через зафіксовані безпілотники. За попередніми даними, атаки дронів зазнали завод, металургійний комбінат і нафтопереробний об'єкт у Рязанській, Липецькій, Воронезькій та Курській областях. Про це повідомляють представники місцевої влади та росмедіа. У Липецьку місцеві жителі чули щонайменше сім вибухів, а ціллю атаки міг стати Новолипецький металургійний комбінат. В Рязанській області повідомляли про вибухи поблизу нафтозаводу, а губернатор заявив, що ППО нібито збила дрон над містом. У Воронезькій області вибухи пролунали ще ввечері 8 березня, ймовірно, під удар потрапив спиртзавод у Бутурлинівці. Також повідомлялося про пошкодження внаслідок падіння уламків у Воронежі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В російській Уфі палає НПЗ від українських дронів У Курській області фіксували вибухи в районі міста Коренево, проте деталей поки немає. Через активність дронів у ніч на 9 березня у Владикавказі запровадили заборону на зліт і посадку літаків. Також обмеження ввели в аеропорту Волгограда, а в Південній Осетії оголосили режим безпілотної небезпеки. Влада Росії заявила, що безпілотники атакували нафтопереробне підприємство в Ленінградській області РФ.
we.ua - У низці російських регіонів повідомляють про атаки українських лронів на російські заводи
Еспресо on espreso.tv
Сили оборони й ГУР повторно уразили Рязанський НПЗ, що забезпечує ворожу армію пальним
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ."Зафіксовано вибухи та пожежу в районі цілі", - звітували у відомстві."Рязанська нафтопереробна компанія" забезпечує російську окупаційну армію. Цей нафтопереробний завод входить в четвірку найбільших НПЗ російської федерації. Підприємство, зокрема, виробляє дизельне пальне та реактивне пальне ТС-1.Окрім того, нещодавно ракетні війська уразили передовий пункт управління (оперативна група Тихоокеанського флоту) у районі населеного пункту Коренево Курської області РФ. Результати та масштаби пошкоджень уточнюються, додали у Генштабі.За ніч над РФ збито 15 БПЛА, заявили раніше в міноборони РФ."8 БПЛА - над територією Рязанської області, 6 - над територією Курської та один - над територією Білгородської області", - повідомляє відомство.Рязанські пабліки, місцеві жителі, а також Z-канали повідомляли про чергову пожежу в районі НПЗ у Рязані.Пізно ввечері 23 січня у низці областей Росії повідомили про атаки безпілотників. Зокрема, вибухи пролунали в Брянську, на Рязанщині й у Курську, також неспокійно було в Московській області. Вранці 24 січня Генштаб підтвердив ураження у РФ об'єктів, залучених до забезпечення російської окупаційної армії.Олег Катков, військовий експерт, головний редактор Dеfеnsе Ехрrеss, зазначив, що обмежена кількість українських дронів пізно ввечері 23 січня влаштувала пекельну ніч в Рязані, що продемонструвало стан російської ППО.
we.ua - Сили оборони й ГУР повторно уразили Рязанський НПЗ, що забезпечує ворожу армію пальним
Укрінформ on ukrinform.ua
ЗСУ уразили низку важливих об’єктів у Рязанській та Курській областях - Генштаб
Сили оборони України уразили об’єкти Рязанської нафтопереробної компанії, задіяної в забезпеченні російської армії, а також передовий пункт управління загарбників, розташований у районі селища Коренево Курської області РФ.
we.ua - ЗСУ уразили низку важливих об’єктів у Рязанській та Курській областях - Генштаб
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules