Search trend "Рамштайн"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Рамштайн-25 став ключовим: головні підсумки зустрічі
9 січня на авіабазі Рамштайн у Німеччині відбулось засідання Контактної групи з питань оборони України. Головне питання: чи не зміниться формат після повернення Дональда Трампа у Білий дім.
we.ua - Рамштайн-25 став ключовим: головні підсумки зустрічі
Прем'єр Британії Стармер анонсував поїздку до Києва найближчими тижнями
Про це повідомляє Вlооmbеrg.Згідно з повідомленням, Стармер планує відвідати Київ найближчими тижнями, оскільки Європа посилює підготовку до повернення новообраного президента США Дональда Трампа в Білий дімУ виданні зазначили, що це буде його перша поїздка до України з моменту вступу на посаду півроку тому.Президент України Володимир Зеленський оголосив про візит Стармера після переговорів з союзниками на авіабазі Рамштайн у Німеччині, однак точний термін виїзду поки невідомий.Зеленський зазначив, що ініціатива впровадження миротворчих сил була запропонована французьким президентом Емманюелем Макроном. "Ця ініціатива була започаткована Емманюелем Макроном. Британці дивляться на це позитивно, але я детально поговорю про це з прем'єр-міністром на нашій зустрічі, вона відбудеться, - заявив Зеленський. - Він відвідає Україну, у нього буде візит в Україну, і ми поговоримо".Цього тижня Макрон та Стармер також зустрілися на вечері в урядовій резиденції в Чекерсі. Згідно з інформацією офісу Стармера, вони "підтвердили свою непохитну підтримку" України та обговорили важливість забезпечення того, щоб країна була "в якомога сильнішій позиції у 2025 році".За результатами 25-го засідання у форматі "Рамштайн" партнери України, зокрема США, Канада, Британія, Норвегія, Німеччина та Ісландія, оголосили про виділення військової допомоги.
we.ua - Прем'єр Британії Стармер анонсував поїздку до Києва найближчими тижнями
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
Речник Пентагону пояснив, чому в новий пакет допомоги Україні заклали не всі кошти, схвалені Конгресом
Під час засідання у форматі «Рамштайн» США оголосили про виділення Україні ще однієї військової допомоги на 500 млн доларів, проте в американському бюджеті залишились не освоєними ще кілька мільярдів доларів допомоги для України, схвалені американським конгресом, які не включили до останнього пакету.
we.ua - Речник Пентагону пояснив, чому в новий пакет допомоги Україні заклали не всі кошти, схвалені Конгресом
Норвегія передасть Україні 2 мільярди євро — найбільшу в історії країни військову допомогу
Про новий пакет допомоги оголосили під час роботи на базі «Рамштайн». Міністр оборони України Рустем Умєров обговорив із міністром оборони Норвегії Бйорном Арільдом Грамом основні напрямки використання траншу. Про це повідомили в Міністерстві оборони України. Напрямки співпраці Читайте також: Сили безпілотних систем уразили 54 тисячі цілей за грудень «Наші домовленості з Норвегією виведуть співпрацю на […] Тhе роst Норвегія передасть Україні 2 мільярди євро — найбільшу в історії країни військову допомогу арреаrеd fіrst оn ШоТам.
we.ua - Норвегія передасть Україні 2 мільярди євро — найбільшу в історії країни військову допомогу
Зеленський в Італії зустрівся з прем'єркою Мелоні та президентом Маттареллою: про що говорили
Про зустріч з Маттареллою Зеленський повідомив у Теlеgrаm 10 січня."Подякував за непохитну підтримку України з боку Італії, за чітку і принципову позицію щодо справедливого й тривалого миру, а також важливість тісної співпраці з міжнародними партнерами для досягнення цієї мети", – написав президент України.Під час зустрічі сторони також обговорили інтеграцію України в ЄС і НАТО та повернення українських дітей, викрадених Росією."Висловив вдячність Італії за турботу та підтримку українських сиріт, які наразі перебувають в Італії через російську війну. Крім того, я запросив президента Маттареллу відвідати Київ і з нетерпінням очікую на продовження цього міцного партнерства", – резюмував Зеленський.Відео його зустрічі з прем'єркою Мелоні опублікували на офіційному Yоu-Тubе каналі президента 9 січня. Згодом Зеленський розповів, що ключовими темами його розмови з Мелоні були зміцнення безпеки, глобальні події та підготовка до Конференції з відновлення України, яка відбудеться в Римі."Я глибоко вдячний Італії та італійському народові за їхню непохитну підтримку. Разом ми можемо наблизити справедливий мир і зміцнити наші колективні позиції", - додав президент.  Раніше у коментарі РБК-Україна прессекретар президента Сергій Никифоров розповів, що на 9 січня у Зеленського запланована зустріч прем'єр-міністеркою Джорджією Мелоні, а наступного дня він зустрінеться з президентом Італії Серджіо Маттареллою.Серед тем, які будуть на порядку денному, оборона підтримка України та конференція з відновлення України, яка відбудеться у Римі 10-11 липня. Крім того, вони оговорять вступ України до НАТО та співробітництво в рамках G7, у тому числі щодо санкцій.Раніше президент України прибув до Німеччини на засідання у форматі "Рамштайн". Там він закликав розмістити партнерські контингенти в Україні. 
we.ua - Зеленський в Італії зустрівся з прем'єркою Мелоні та президентом Маттареллою: про що говорили
Умєров назвав 4 основні пріоритети військової стратегії на 2025 рік
У четвер, 9 січня, під час зустрічі Контактної групи у форматі "Рамштайн" Україна представила стратегію на 2025 рік. Вона базується на чотирьох ключових напрямках. Тhе роst Умєров назвав 4 основні пріоритети військової стратегії на 2025 рік fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Умєров назвав 4 основні пріоритети військової стратегії на 2025 рік
Іспанія передасть Україні 10 електрогенераторів. Також пропонує новий курс для військових ЗСУ та програму гуманітарної допомоги українським сім’ям
Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес під час засідання Контактної групи "Рамштайн" на американській авіабазі в німецькому Рамштайні знову наголосила на однозначній підтримці Іспанією України.
we.ua - Іспанія передасть Україні 10 електрогенераторів. Також пропонує новий курс для військових ЗСУ та програму гуманітарної допомоги українським сім’ям
У Міноборони України назвали основні досягнення 25-го засідання "Рамштайну"
Рустем Умєров, міністр оборони України, повідомив ключові досягнення 25-ї зустрічі Контактної групи з оборони України на авіабазі Рамштайн у Німеччині 9 січня. Про це він повідомив у Fасеbооk. Учасники затвердили дорожні карти розвитку українських Сил оборони до 2027 року, розроблені у рамках 8 Коаліцій спроможностей. Це відбулося на додаток до закриття нагальних потреб війни будемо також працювати над побудовою довгострокових спроможностей нашої армії. У списку зазначені такі категорії: - авіація - розмінування - морські спроможності - ППО - бронетехніка - артилерія - ІТ - дрони Він наголосив на тому, що вдалося перейти на новий рівень співпраці. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прощання Байдена. "Рамштайн", який залишив по собі багато запитань Засідання "Рамштайну" яку допомогу нададуть партнери: США новий пакет допомоги на суму $500 млн з ракетами для ППО, ракети класу "повітря-повітря" та обладнання для літаків F-16; Норвегія 700 млн норвезьких крон для закупівлі БПЛА у рамках багатонаціональної ініціативи; Канада допомога на 440 млн канадських доларів, включно зі 100 млн на закупівлю української зброї за Данською моделлю; Велика Британія разом із союзниками по НАТО передасть Україні 30 000 нових безпілотників на суму 45 млн дол, у проєкті беруть участь Данія, Латвія, Нідерланди та Швеція; Німеччина 2025 року передасть 6 систем ППО ІRІS-Т та найближчим часом надасть 50 ракет-перехоплювачів до цих систем; Ісландія профінансує виробництво української зброї в рамках "данської моделі" на суму 2 млн євро. Умєров додав, що провів зустрічі з колегами зі США, Норвегії, Італії та Нідерландів. Учасники обговорили конкретні плани щодо підтримки на 2025 рік. Президент України Володимир Зеленський після засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" розповів, що Україна досягнула домовленостей про додаткові пакети підтримки на $2 млрд. Партнери гарантовано нададуть Укрїні додаткові системи протиповітряної оборони.
we.ua - У Міноборони України назвали основні досягнення 25-го засідання Рамштайну
Умєров назвав ключові досягнення засідання "Рамштайну" і пріоритети стратегії на 2025 рік
На військовій базі "Рамштайн" у Німеччині 9 січня відбулося 25-те засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч під головуванням США пройшла за участі військового керівництва пів сотні країн. Повний текст новини
we.ua - Умєров назвав ключові досягнення засідання Рамштайну і пріоритети стратегії на 2025 рік
Стабілізація лінії фронту. Україна на засіданні в форматі Рамштайн презентувала власну військову стратегію на 2025 рік — Умєров
Україна презентувала власну військову стратегію на 2025 рік на засіданні Контактної групи з оборони України на авіабазі Рамштайн у Німеччині 9 січня.
we.ua - Стабілізація лінії фронту. Україна на засіданні в форматі Рамштайн презентувала власну військову стратегію на 2025 рік — Умєров
Прощання Байдена. "Рамштайн", який залишив по собі багато запитань
За підсумками засідання партнерів України ми отримали великий пакет військової допомоги, але за лаштунками пролунали неоднозначні заяви. Пентагон офіційно визнав наявні переваги російської армії в Україні. Міністр оборони США Ллойд Остін в інтерв'ю Вlооmbеrg зауважив, що у Росії є "певні переваги", але вона "не домінує у цьому рівнянні". Наступного дня на засіданні "Рамштайну" він був більш оптимістичним: "Протягом останніх кількох років ми перевернули небо і землю, щоб надати Україні необхідну допомогу в галузі безпеки. І разом ми виділили 122 мільярди доларів". 9 січня до них додалося військової допомоги від США ще на 500 мільйонів доларів. Це останній пакет від адміністрації президента Джо Байдена. Однак підтримка України триватиме. За словами Остіна, перед "Рамштайном" 9 січня представники 15 країн провели зустріч щодо можливостей допомоги нашій країні до 2027 року на "деякі невідкладні потреби на полі бою". Плани на два роки Наявність плану на два роки підтвердив міністр оборони України Рустем Умєров. За його даними, йдеться про роботу з партнерами по військовій допомозі та по розвитку військового виробництва, куди планується залучати інвестиції. Особливо Умєров наголосив на гармонізації ЗСУ із силами НАТО. Зокрема, підписано 8 дорожніх карт для розвитку армії. Від Альянсу надійшов сигнал з іншими акцентами: генсек Марк Рютте, який брав участь у засіданні наголосив, що перемовини мають стартувати з ініціативи нашої країни. Дата перемоги До останнього залишалося інтригою, чи поїде на "Рамштайн" президент Володимир Зеленський. Він прибув і окреслив позицію української сторони, в якій з'явилися нові акценти. Зокрема він наголосив, що спецоперація ЗСУ у Курській області є перемогою, а розміщення в Україні вояків країн-партнерів є інструментом спонукання Росії до миру. "Я роблю все можливе для того, щоб цього року війна завершилася гідно для України і для всієї Європи", - наголосив Зеленський. У кулуарах тим часом вираховували точніші терміни. Міністр оборони Великої Британії Девід Леммі назвав квітень. Міністр оборони Польщі Владислав Косиняк-Камиш засумнівався - у Трампа, мовляв, немає плану завершення війни проти України. Хоча, за даними СNN, у адміністрації Джо Байдена, очікували на переговори у першій половині 2025 року незалежно від того, хто буде переможцем президентських виборів. Майбутній спецпредставник президента США по Україні Кіт Келлог назвав період у 100 днів від 20 січня 2025 року. Останнє за каденції Джо Байдена засідання "Рамштайну" відбулося без нього. Він скасував візит через пожежі у Каліфорнії. Це другий демарш Байдена, адже у жовтні 2024 року засідання контактної групи теж не було проведено вчасно через ураган "Мілтон". Для Зеленського це означає зрив зустрічі з ним у п'ятницю, 10 січня. "Неподільна безпека" Та напередодні держсекретар США Ентоні Блінкен зустрівся з президентом Франції Емманюелем Макроном і міністром закордонних справ Жаном-Ноелем Барро. За підсумками перемовин, "не може бути жодної дискусії про європейську безпеку без європейців і не може буде знайдено жодного рішення цієї кризи, якщо це рішення буде не в інтересах України", резюмував Барро. Блінкен наголосив - неподільна безпека. Цей термін пояснив напередодні в інтерв'ю USА Тоdаy Джо Байден: те, що відбувається в Україні - впливає на Японію, і навпаки. "У сучасному світі все пов'язане", - зазначив він. У практичній площині США можуть передати ключову роль у "Рамштайні" Франції або Німеччині. Судячи з візиту Блінкена, вірогідно, це буде Франція. Страховка від Трампа і Путіна Опосередковано про це свідчить песимізм міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса: "Головне - зберегти "Рамштайн". З огляду на зустріч представників 15 країн, про яку говорив Остін, це може бути ядром для нового формату. Проте ознак припинення роботи "Рамштайну" на засіданні 9 січня не було. І не передбачається - прогнозує народний депутат фракції "Слуга народу" і голова української делегації в Парламентській Асамблеї НАТО Єгор Чернєв. Усі віддані збереженню формату, котрий довів свою ефективність, заявив за підсумками засідання Косиняк-Камиш. Однак у кулуарах подейкували, що фінальний пакет допомоги від США міг бути більшим, з огляду на невикористані 3 мільярди 800 мільйонів доларів. Скромність пояснили обережністю Остіна, котрий не хоче позбавляти збройних запасів свою країну. Борис Пісторіус анонсував нову зустріч "Рамштайну" у лютому 2025 року у Брюсселі на рівні міністрів оборони країн Контактної групи. З огляду посилення ризиків від Путіна для всієї Європи, є потреба у збільшенні безпекових рішень для континенту, зазначив кандидат політичних наук, експерт-міжнародник Станіслав Желіховський. "Головне, щоб був консенсус, але Україна точно не залишиться без військової допомоги у цей непростий період, - резюмував він. - На засіданні підбили підсумки роботи. Ми не знаємо, яке буде бачення адміністрації Дональда Трампа, тому чи збережеться формат, сказати складно. Скоріш, наступні можливі формати будуть під егідою НАТО, лідерами у допомозі нам будуть країни ЄС. Якою буде роль США, сказати складно". А на засіданні 9 січня "Рамштайн" виробив запобіжники проти можливих демаршів по українському питанню від Трампа. Зокрема, у разі чого, головну роль перебере на себе ЄС, заявила головна дипломатка Євросоюзу Кая Каллас. Більше, ніж просте розуміння Саме так оцінив зустріч Ллойд Остін на підсумковій пресконференції. За його словами, зусилля України і партнерів дозволяє перемогти російську агресію і стримувати її у майбутньому. У цьому сенсі важливим, на його думку, є ефект від поєднання "наших військових можливостей", бо "ми стали найважливішою і найбільшою коаліцією за останні 30 років". Міністр оборони наголосив на двопартійній підтримці України у Конгресі США і заявив, що Росія втратила 700 тисяч осіб на війні, що є двома третинами загальної кількості армії РФ. "Росія програла, не виконала жодної стратегічної задачі. Задіяла навіть війська із Північної Кореї", - зазначив Остін. Але, відповідаючи на запитання, чи зверталася адміністрація Трампа до нього щодо збереження України, Остін відповів: "Це її рішення. Я не буду гадати, в якому напрямку вони підуть, але скажу - це важливо для США, Європи і всього світу. Вірю, що партнери нададуть засоби для модернізації армії для досягнення цілей у майбутньому. США завжди були надійним партнером, незалежно від зміни адміністрацій". У практичному підсумку, Україна отримає 30 тисяч дронів, більше танків і 6 новітніх збройних систем. Та за лаштунками триває гаряча дискусія про грошаі. Борис Пісторіус під час зустрічі з Марком Рютте висловив незгоду з підняттям "стелі" відрахувань до НАТО. Тому можна очікувати, що свої підсумки "Рамштайну" підіб'є новий президент США дуже скоро. Утім, мінімум, який Україні потрібен для оборони, партнери їй гарантували навіть за Трампа. І хоча Зеленський занепокоєний "новою ерою" через 11 днів, партнери по Контактній групі залишають чимало запитань без відповідей. Можливо, відповіді все ж існують і ми незабаром побачимо їх на полі бою.
we.ua - Прощання Байдена. Рамштайн, який залишив по собі багато запитань
Україна отримає $2 млрд додаткової підтримки за результатами “Рамштайну”, – Зеленський
Під час 25-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” 9  січня Україна досягнула домовленостей про додаткові пакети підтримки на 2 мільярди доларів. Про це президент Володимир Зеленський заявив журналістам в Італії, передає “Укрінформ”. “Хочу подякувати усім партнерам, всім міністрам оборони – це 50 країн плюс. У нас сьогодні була дуже хороша […] Тhе роst Україна отримає $2 млрд додаткової підтримки за результатами “Рамштайну”, – Зеленський fіrst арреаrеd оn Новинарня.
we.ua - Україна отримає $2 млрд додаткової підтримки за результатами “Рамштайну”, – Зеленський
Шість країн виділять військову допомогу Україні: Умєров звітував про результати 25-го "Рамштайну"
Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров."Провели одну з найважливіших зустрічей у форматі "Рамштайн", яка стала черговим етапом у посиленні обороноздатності України. Вдячний США та міністру оборони Ллойду Остіну за лідерство та зусилля, завдяки яким понад 50 країн світу об’єдналися для допомоги Україні у найскладніший момент", - заявив він.Ключові досягнення 25-го засіданняУмєров звітував про затвердження дорожніх карт розвитку українських Сил оборони до 2027 року, розроблених у рамках 8 Коаліцій спроможностей: ​авіація ППО морські спроможності артилерія бронетехніка ​ ІТ дрони розмінування"Ми перейшли на новий рівень співпраці: на додаток до закриття нагальних потреб війни будемо також працювати над побудовою довгострокових спроможностей нашої армії", - зазначив міністр.Результати від партнерівСША оголосили новий пакет допомоги на суму $500 млн, до якого увійдуть ракети для ППО, ракети класу "повітря - повітря" та обладнання для літаків F-16.Канада виділяє допомогу на 440 млн канадських доларів (понад 305 млн доларів США), включаючи 100 млн на закупівлю української зброї за Данською моделлю.Велика Британія разом із союзниками по НАТО передасть Україні 30 тис. нових безпілотників на суму 45 млн євро. У проєкті також беруть участь Данія, Нідерланди, Латвія та Швеція.Норвегія виділила 700 млн норвезьких крон (понад 61,3 млн доларів США) для закупівлі дронів у рамках багатонаціональної ініціативи.Німеччина у 2025 році передасть 6 систем ППО ІRІS-Т та найближчим часом надасть 50 ракет-перехоплювачів до цих систем.Ісландія профінансує виробництво української зброї в рамках "данської моделі" на суму 2 млн євро.Військова стратегія на 2025 рікУмєров поінформував, що під час зустрічі Україна представила стратегію, яка базується на чотирьох ключових пріоритетах: стабілізація лінії фронту зміцнення обороноздатності України посилення захисту неба та морських шляхів асиметрична відповідь на спроби агресора досягти переваги через масштаб.Двосторонні переговориУ межах засідання Умєров провів зустрічі з колегами зі США, Норвегії, Італії та Нідерландів. Міністри обговорили плани щодо підтримки на 2025 рік та забезпечення виконання вже анонсованих пакетів допомоги.Під час розмови з нідерландським колегою Рубеном Брекельмансом йшлося про інвестиції у спільні оборонні проєкти, зокрема виробництво далекобійних дронів, зазначив міністр оборони України. Також порушили тему використання доходів від заморожених російських активів на розвиток підприємств, що виготовляють запчастини для дронів.За словами очільника Міноборони України, за майже три роки повномасштабної війни учасники "Рамштайну" задекларували понад $145 млрд безпекової допомоги Україні. Він назвав це "результатом справжньої єдності вільного світу"."Спільно з партнерами ми будуємо сильну оборону України, яка наближає нашу перемогу та справедливий мир", - наголосив Рустем Умєров.Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч із головою Пентагону Ллойдом Остіном, під час якої вони обговорили підготовку до засідання "Рамштайн" та ключові напрями співпраці.
we.ua - Шість країн виділять військову допомогу Україні: Умєров звітував про результати 25-го Рамштайну
$500 млн від США і 30 000 дронів від Британії: міністр оборони підбив підсумки «Рамштайн-25»
Про це глава оборонного відомства написав на своїй сторінці в мережі Fасеbооk. Зокрема, було затверджено дорожні карти розвитку українських Сил...
Хто, що і коли надасть Україні: Умєров назвав ключові досягнення 25-го засідання "Рамштайну"
Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив ключові досягнення 25-ї зустрічі Контактної групи з оборони України на авіабазі Рамштайн у Німеччині 9 січня. Окрім затвердження дорожніх карт розвитку українських Сил оборони до 2027 року, розроблених у рамках 8 Коаліцій спроможностей, Умєров також вказав, яких результатів вдалося досягнути від партнерів.
we.ua - Хто, що і коли надасть Україні: Умєров назвав ключові досягнення 25-го засідання Рамштайну
Пісторіус пообіцяв Україні шість систем ІRІS-Т у 2025 році і пояснив, що буде з форматом Рамштайн за умови виходу США
Влада Німеччини 2025 року планує надати Україні в рамках пакетів військової допомоги шість систем протиповітряної оборони ІRІS-Т.
we.ua - Пісторіус пообіцяв Україні шість систем ІRІS-Т у 2025 році і пояснив, що буде з форматом Рамштайн за умови виходу США
Friday 10 January

7

°

Хмарно

-0° - 7°

90 %

1007 mm

4.79 m/s

  • 19:00

    1°
  • 22:00

    1°
  • 01:00

    0°
  • 04:00

    -1°
  • 07:00

    -1°

What is wrong with this post?