Міністерство у справах ветеранів України запускає проєкт "Безбар'єрні автошколи", у межах якого ветерани, ветеранки та члени родин захисників і захисниць України з інвалідністю зможуть пройти навчання на спеціально обладнаних автомобілях - безкоштовно. Мета ініціативи - підтримати соціальну адаптацію, незалежність та мобільність людей, які повернулися з війни. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. За словами представників Міністерства, керування авто для ветеранів - це не лише про зручність пересування, а й про можливість вести активне життя, долати бар'єри та зберігати зв'язок із суспільством. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пільгові кредити на житло: понад 17 тис. сімей скористались програмою "єОселя" У рамках програми учасники отримають: - доступне середовище для навчання (інфраструктура без бар'єрів); - індивідуальні чи групові заняття в інклюзивному середовищі; - можливість дистанційного проходження теоретичних модулів; - гнучкий графік занять; - адаптовані програми навчання з урахуванням фізичних можливостей. Подати заявку можуть ветерани та ветеранки з інвалідністю; члени родин загиблих (померлих) військових; близькі особи, які мають медичні показання до керування авто. На сьогодні працюють 16 спеціалізованих автошкіл у 14 регіонах України, сім з яких на базі навчальних закладів системи МВС. Навчання проходить на автомобілях, пристосованих до потреб людей з інвалідністю. Щоб скористатися програмою, необхідно звернутися до підрозділу з питань ветеранської політики за місцем проживання. Подати заяву можна особисто або в електронній формі. До неї слід додати копії паспорта, ІПН, документів, що підтверджують статус ветерана або члена родини, індивідуальної програми реабілітації та медичної довідки про придатність до керування авто. Після розгляду документів укладається тристоронній договір між ветераном, автошколою та Мінветеранів. Вартість навчання повністю компенсується державою. Детальніше про проєкт - на офіційному сайті: httрs://drіvеаbіlіty.mvs.gоv.uа За даними ПрАТ "Українська фінансова житлова компанія", в межах програми пільгової іпотеки "єОселя" було видано 17 016 кредитів на загальну суму понад 28 млрд грн. Програма була запущена в жовтні 2022 рокує Міністр економіки Юлія Свириденко зазначила, що після оновлення програми в листопаді минулого року, частка покупок у новобудовах зросла з 33% до 60%. Це сприяє відновленню будівельного ринку в Україні. Найбільше кредитів отримали військовослужбовці та представники силових структур - 8 930 позичальників, що становить понад половину всіх кредитів. Після них йдуть звичайні громадяни (4 105 кредитів) та працівники соціальних секторів: педагоги, медики, ветерани та внутрішньо переміщені особи.
Україна та США запустили американсько-український фонд відбудови. Всі процедури для завершення його створення сторони завершили у п’ятницю, 23 травня. Про це повідомила віцепрем’єр-міністерка — міністерка економіки України Юлія Свириденко. За її словами, останнім кроком для запуску фонду була дипломатична нота від США, яку вона отримала 23 травня від тимчасової повіреної у справах США в Україні... Запис Україна та США запустили фонд відбудови в межах угоди про копалини спершу з'явиться на Громадське радіо.
Очільниця Міністерства економіки Юлія Свириденко оголосила про завершення всіх потрібних процедур для запуску американсько-українського фонду відбудови держави.
Україна та США започаткували спільний Фонд для відновлення країни, що знаменує собою новий етап у двосторонній співпраці. Про це йдеться в заяві першого віцепремʼєра - міністра економіки України Юлії Свириденко. "Україна та США завершили всі необхідні процедури для запуску американсько-українського фонду відбудови", - зазначила вона. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угода про надра: ВР підтримала запуск спільного фонду зі США За її словами, фінальним етапом для запуску стало отримання дипломатичної ноти від Сполучених Штатів, яку вона сьогодні отримала від тимчасової повіреної у справах США в Україні. "Тепер можна офіційно вважати, що Фонд запущено", - сказала Свириденко. Вона подякувала всім, хто зробив це можливим. "Маємо рівноправне партнерство, яке поважає національні інтереси України, передбачає спільне з Америкою управління та інвестування. Робота Фонду орієнтована на майбутнє, в якому США та Україна спільно вкладають у відновлення і розвиток нашої держави", - підсумувала перший віцепремʼєр. Проєкти, передбачені нещодавньою угодою між Україною та США щодо інвестицій у видобуток природних ресурсів, навряд чи запрацюють до 2040 року. У межах домовленостей планується створення спеціального інвестиційного фонду для відновлення, який формуватиметься за рахунок прибутків майбутніх гірничодобувних і енергетичних проєктів. Проте, як зазначають аналітики, реалізація таких ініціатив потребує значних інвестицій приватного капіталу та часу.
23 травня Перший віце-прем'єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко отримала ноту від Тимчасової повіреної у справах США в Україні Джулі С. Девіс. Раніше український Уряд передав свою ноту, а також Міжнародна фінансова корпорація розвитку США (DFС) та державна організація «Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства» (ДПП) підписали дві угоди про комерційне партнерство. Відтак з […] Тhе роst Україна та США завершили необхідні процедури для створення Американсько-українського інвестиційного фонду арреаrеd fіrst оn Рубрика.
А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?
Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.
То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.
Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.
Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.
Угода про надра: Україна та США запустили Фонд реконструкціїЮлія Свириденко повідомила про завершення всіх процедур для запуску Фонду реконструкції США та України. Фонд сприятиме відновленню та економічному зростанню України.
Перша віцепрем’єр-міністерка - міністерка економіки Юлія Свириденко отримала від тимчасової повіреної у справах США в Україні Джулії Девіс ноту, яка підтверджує завершення внутрішніх процедур щодо Американсько-Українського інвестиційного фонду.
Про це йдеться у повідомленні на Урядовому порталі. Зазначається, що 23 травня перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко отримала ноту від тимчасової повіреної у справах США в Україні Джулі С. Девіс. Раніше український уряд передав свою ноту, а також Міжнародна фінансова корпорація розвитку США (DFС) та державна організація "Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства" (ДПП) підписали дві угоди про комерційне партнерство. Відтак з 23 травня американсько-український інвестиційний фонд запущено.фото: х.соm/Svyrydеnkо_Y"Ми робимо черговий крок для зміцнення і поглиблення відносин із нашим стратегічним партнером. Дякую всім, хто допоміг нам досягти цієї Угоди. Переговорній команді вдалося виконати завдання, яке поставив перед нами президент Володимир Зеленський. Маємо рівноправну Угоду, яка відображає національні інтереси України, передбачає спільне з Америкою управління та інвестування. Угоду, яка орієнтована на майбутнє, в якому США і Україна – рівноправні партнери, які спільно вкладають у відновлення і розвиток нашої держави", - зазначила Юлія Свириденко.Як працюватиме фондЗазначається, що DFС та Агенція ДПП співпрацюватимуть та інвестуватимуть у прискорення економічного відновлення України. Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафти та газу, порти, а також у відповідну інфраструктуру нашої країни.Крім того, Фонд сприятиме зв’язкам українських компаній з потенційними інвесторами в ресурси, включаючи DFС. Фонд працюватиме без обмеження в часі, але кожні 10 років партнери переглядатимуть його результати.Нагадаємо, що Україна та Сполучені Штати Америки 30 квітня підписали угоду про створення Інвестиційного фонду з відбудови України.Комітет Верховної Ради з міжнародної політики 6 травня підтримав ратифікацію угоди про співпрацю зі США у сфері корисних копалин — як за основу, так і в цілому.Верховна Рада України у четвер, 8 травня, погодила ратифікацію угоди між Україною і США щодо корисних копалин.12 травня президент України Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди про надра зі США.
Як повідомляє Тwіttеr-акаунт Юлії Свириденко 23 травня 2025 року Україна та Сполучені Штати Америки офіційно запустили Фонд реконструкції, завершивши всі необхідні процедури в рамках угоди про надра. Про це повідомила Юлія Свириденко, перша віцепремʼєрка та міністерка економіки України. «Сьогодні вранці я отримала дипломатичну ноту від тимчасово повіреної у справах США Джулі Девіс, що стало останнім […] Тhе роst Україна та США запустили Фонд реконструкції для відбудови країни fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Україна та Сполучені Штати завершили всі процедури для запуску Фонду реконструкції в межах угоди про надра. Він офіційно запущений, повідомила міністерка економіки Свириденко
Віцепрем’єрка та міністерка економіки Юлія Свириденко повідомила про звершення всіх процедур для запуску українсько-американського інвестиційного фонду відбудови.
За даними ПрАТ "Українська фінансова житлова компанія", в межах програми пільгової іпотеки "єОселя" було видано 17 016 кредитів на загальну суму понад 28 млрд грн. Програма була запущена в жовтні 2022 року Міністерством економіки України, Мінцифрою та "Укрфінжитло". Міністр економіки Юлія Свириденко зазначила, що після оновлення програми в листопаді минулого року, частка покупок у новобудовах зросла з 33% до 60%. Це сприяє відновленню будівельного ринку в Україні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін змінив вимоги до віку житла за іпотекою "єОселя" Найбільше кредитів отримали військовослужбовці та представники силових структур - 8 930 позичальників, що становить понад половину всіх кредитів. Після них йдуть звичайні громадяни (4 105 кредитів) та працівники соціальних секторів: педагоги, медики, ветерани та внутрішньо переміщені особи. Програма "єОселя" стала важливим інструментом підтримки громадян і стимулювання економіки, зокрема будівельного сектору. В рамках програми українці можуть придбати житло у новобудовах або в уже зведених будинках не старше 10 років. З 2025 року також планується, що програма буде охоплювати більше об'єктів на етапі будівництва, що дасть українцям ще більше можливостей для вибору житла та сприятиме створенню нових робочих місць. Згідно з умовами програми, учасники можуть придбати житло на пільгових умовах, залежно від категорії: військові, медики, педагоги, внутрішньо переміщені особи та інші категорії громадян можуть скористатися пільговими ставками іпотечних кредитів. Програма продовжує активно підтримувати відбудову України та надає стабільну фінансову підтримку українським сім'ям. Кабинет Министров обновил требования к жилью, которое можно приобрести по ипотеке "єОселя". Программа будет ориентирована на новостройки. Большинство граждан смогут приобрести жилье в новостройке или в доме, которым не более трех лет, сообщает Министерство экономики. Ранее в Киеве и областных центрах в ипотеку можно было приобрести квартиру или дом, построенные не более 10 лет назад. Однако теперь такую возможность будут иметь переселенцы. До сих пор для ВПЛ возраст жилья согласно "єОселя" ограничивался тремя годами.
Запоріжжя з робочим візитом відвідала перша віцепрем'єрка та міністерка економіки України Юлія Свириденко. Посадовиця відвідала декілька запорізьких підприємств