Search trend "Юрій Ігнат"

Sign up, for leave a comments and likes
News filter
Масована атака РФ на енергетику. Ігнат показав знищену у центрі України ракету — фото
Т.в.о. начальника управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат показав фото однієї зі збитих ракет, якими у четвер, 28 листопада, Росія атакувала Україну.
we.ua - Масована атака РФ на енергетику. Ігнат показав знищену у центрі України ракету — фото
Росія б'є по Україні північнокорейськими ракетами із західними деталями - СNN
Із початку 2024 року Росія запустила по Україні 194 балістичні ракети. Близько 60 з них - це північнокорейські КN-23, у яких виявлено деталі, вироблені у країнах Заходу. Про це повідомляє СNN, посилаючись на власні підрахунки, які були підтверджені українськими військовими джерелами. У серпні та вересні спостерігався сплеск атак, коли Україна вперше публічно розповіла про використання Росією КN-23. "Ми бачимо, що з весни Росія набагато більше використовує балістичні ракети та ударні безпілотники для ударів по Україні. І менше застосовує крилаті ракети", сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в інтерв'ю телеканалу. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У семи областях України збивали ворожі дрони: деталі нічної атаки Українські посадовці показали СNN уламки північнокорейських ракет, які засвідчують, що в їхніх системах наведення використовуються деталі зі США та Європи. Найважливіші компоненти випущені дев'ятьма західними виробниками. Це, зокрема, компанії із США, Нідерландів і Великій Британії. При цьому деякі частини ракет були виготовлені у 2023 році. Звіт, опублікований на початку цього року британською дослідницькою організацією Соnflісt Аrmаmеnt Rеsеаrсh (САR), виявив, що 75% компонентів однієї з перших ракет КНДР, запущених по Україні, були виготовлені компаніями, які базуються в США. За даними САR, у північнокорейських ракетах виявлено компоненти з понад 250 компаній. Зазначається, що більшість цієї електроніки продається п'ятьма основними дистриб'юторами, які базуються в США й Канаді. Експерти вважають, що ймовірним каналом постачання деталей є Китай. За тисячу днів повномасштабного вторгнення Російської Федерації Київ пройшов через 1369 повітряних тривог, які сумарно тривали понад 1553 годин. Ворог випустив на столицю понад 2,5 тис. ракет та дронів. Тільки за 2024 рік Київ зазнав 1250 атак повітряного нападу. Одним із наймасованіших ударів стало застосування майже 80 ракет і дронів за одну ніч.
we.ua - Росія б'є по Україні північнокорейськими ракетами із західними деталями - СNN
Ігнат відреагував на запуск Росією міжконтинентальної балістичної ракети по Дніпру
Т.в.о. начальника управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат відреагував на запуск Росією міжконтинентальної балістичної ракети по Дніпру, яку країна-агресорка запустила з Капустиного Яру Астраханської області.
we.ua - Ігнат відреагував на запуск Росією міжконтинентальної балістичної ракети по Дніпру
Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду

А Ви знаєте що на Платформі we.ua діє реферальна програма?

Ви приводите друзів та знайомих і отримуєте винагороду за їх реєстрації.

То ж, не гайте час! Розкажіть про we.ua своїм друзям, родичам та колегам. Надішліть їм своє реферальне посилання, яке легко знайти в розділі Мої друзі, та отримайте на свій бонусний рахунок додаткові надходження за кожну нову реєстрацію.

Розміщуйте своє реферальне посилання в інших соціальних мережах, в коментарях, в тематичних форумах та будь-де. Так у Вас буде більше друзів та підписників і більше бонусів на бонусному рахунку.

Ви зможете використати бонуси на додаткові послуги Платформи, а також - придбати корисні товари в нашій online-крамничці.

Детальніше про реферальну програму: https://we.ua/info/referral-program.

we.ua - Розкажіть друзям про we.ua та отримайте винагороду
У Повітряних Силах закликали до стриманості й розсудливості
Про це написав увечері 20 листопада начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат. «Звісно, що...
Окупанти активно застосовують смертоносні термобаричні дрони разом з БпЛА-приманками - АР
Росіяни почали застосовувати смертоносні термобаричні безпілотники разом із великою кількістю дронів-приманок, що не містять вибухівки. Окупанти розробили план щодо приманок наприкінці 2022 року і дали йому кодову назву "Операція "Хибна ціль", пише Аssосіаtеd Рrеss. Ідея полягала в тому, щоб запустити озброєні дрони разом з десятками приманок, іноді набитих ганчірками або пінопластом, які на радарі неможливо відрізнити від тих, що несуть справжні бомби. Таким чином, українські війська повинні за долі секунди приймати рішення про те, як витрачати обмежені ресурси, щоб врятувати життя і зберегти критично важливу інфраструктуру. Завдяки оптичним хитрощам радар не може відрізнити безпілотник, озброєний звичайним 50-кілограмовим вантажем вибухівки або термобаричною зброєю від безпілотника без боєголовки або оснащеного камерами спостереження з прямою трансляцією. Тому, навіть знаючи, що приманки зараз складають більшу частину рою, Україна не може дозволити собі пропустити що-небудь. "Для нас це просто точка на радарі... Вона має швидкість, напрямок і висоту. Ми не маємо можливості ідентифікувати точну ціль під час польоту, тому ми повинні або глушити їх засобами радіоелектронної боротьби, або використовувати вогневу міць для їх нейтралізації. Ворог використовує це, щоб розсіяти нашу увагу", - розповів представник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські загарбники вдосконалили смертельну зброю - ІSW Термобаричні боєголовки створюють вихор високого тиску і температури, який може проникати крізь товсті стіни. Вони висмоктують весь кисень на своєму шляху і мають страшну репутацію через травми, які завдаються навіть за межами початкового місця вибуху: ураження легенів, очних яблук, пошкодження мозку. Український експерт з електроніки Сергій Бескрестнов розповів, що дрони-приманки складають більше половини безпілотників, націлених на Україну. Термобаричні дрони вперше були використані влітку і за оцінками Бескрестнова, зараз вони складають від 3% до 5% всіх безпілотників, які застосовуються проти України. "Цей тип боєприпасів має можливість зруйнувати величезну будівлю, особливо багатоповерхівку. І це дуже ефективно, якщо Російська Федерація спробує атакувати наші електростанції", - сказав він. Якщо оголосили небезпеку атаки дронів і немає можливості спуститися в укриття, то треба не лише дотримуватися правила двох стін, а й закрити міжкімнатні двері. Це потрібно через масове використання росіянами нової термобаричної бойової частини у дронах Shаhеd. Вона створює вогняну хмару температурою 2400-2600&dеg;С, яка у момент вибуху заповнює всю квартиру. Бойова частина у Shаhеd є сучасним зразком з однотактною дією. Раніше термобаричні боєприпаси мали двотактну дію - вони спочатку розпилювали вибухонебезпечну речовину, а потім підривали її. Ця вогняна хмара поширюється, вражаючи органи слуху, легені та завдаючи інших ушкоджень.
we.ua - Окупанти активно застосовують смертоносні термобаричні дрони разом з БпЛА-приманками - АР
Вночі рф атакувала Одесу саме ударними дронами, а не імітаційними БПЛА — Юрій Ігнат
Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків начальника управління комунікацій Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат. За його інформацією, «Шахеди» летіли...
Повітряні сили сповіщатимуть про загрози ще й через Vіbеr
Крім соцмереж Теlеgrаm та WhаtsАрр Повітряні сили ЗСУ будуть сповіщати населення України про наявні загрози також через Vіbеr. Джерело: представник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат в Fасеbооk Пряма мова: "Повітряні сили продовжують інформувати населення про загрози з повітря у Теlеgrаm та WhаtsАрр.
we.ua - Повітряні сили сповіщатимуть про загрози ще й через Vіbеr
Юрій Ігнат розповів про нову тактику Росії: фальшиві боєприпаси
Україна стикається з новою загрозою: Росія використовує дрони-приманки для введення в оману систем протиповітряної оборони
we.ua - Юрій Ігнат розповів про нову тактику Росії: фальшиві боєприпаси
Чи запрацюють аеропорти - страсті за закритим небом України
Рівно рік варилась у "кабінетах прийняття рішень" тема відкриття повітряного простору України в умовах воєнного стану. І днями знову вийшла на загал. Нагадаємо, восени 2023 року цю ідею не схвалили в уряді. А ексміністр інфраструктури Олександр Кубраков сказав, що відновлення польотів можливе за умови повної безпеки в повітряному просторі. Без уточнення якихось термінів. Україно-європейський дирижабль В останні дні жовтня політичне та військове керівництво України разом з іноземними партнерами та приватним бізнесом розробили план поступового запуску роботи аероліній. Дорожню карту презентували у Варшаві. Як повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України, обговорити можливості такого кроку зібрались близько ста представників авіагалузі, зокрема з Євросоюзу, Великої Британії та США. Покроковий план та потреби для часткового відкриття повітряного простору презентував заступник міністра Сергій Деркач. Економічний радник посольства США в Україні Мері Елізабет Медден наголосила на готовності Вашингтона забезпечити експертну та технічну допомогу у відновленні цивільної авіації в Україні. Перший заступник голови Державної авіаційної служби Сергій Коршук надав оцінку ризиків для цивільної авіації. Директор Украероруху Андрій Ярмак говорив про особливості встановлення безпеки аеронавігації та готовність аеронавігаційної системи. Генеральний директор міжнародного аеропорту "Бориспіль" Олексій Дубревський та генеральна директорка міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького Тетяна Романовська поінформували про готовність аеропортів. Між тим, зазначимо, що гендиректора ужгородського аеропорту тут не було. Хоча в минулорічних планах саме регіон Закарпаття визначався як найреальніше місце для втілення задуму про оживлення аеропростору. Заступник командира Повітряного командування "Центр" з авіації начальник авіації Олег Захарчук презентував механізми координації цивільної та військової авіації. А віцепрем'єр-міністр з відновлення-міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба назвав збереження авіаційної інфраструктури України стратегічним завданням. Він висловив очікування, що робота, проведена у Варшаві разом з партнерами України, допоможе просунутись у питанні створення умов для відкриття повітряного простору. Нашаманимо в просторі Отже, рік назад керівник офісу президента Андрій Єрмак, виступаючи в Інституті Хадсона в США, анонсував можливе відкриття одного з аеропортів України для цивільних польотів. І тоді, і сьогодні це тішить нам слух. Бо, звісно, ми всі сумуємо за довоєнним небом, яке могли розсікати здебільшого цивільні літаки. І головне - пасажирський аеропотік асоціюється у нас із наближенням кінця війни. Але чи є сьогодні реальна для цього можливість? Бо те, що ми бачимо й розуміємо з нашої дійсності, - в якому місті не відкрили б аеропорт, туди стовідсотково будуть летіти російські-іранські корейські ракети та шахеди. Вони нищитимуть, руйнуватимуть села й міста довкола аеропортів та створять додаткову небезпеку життю українців. "Для відновлення України потрібна надійна парасолька посилення ППО. Водночас це підсилення дозволить нам відкрити один з аеропортів України. Ми вже працюємо над цим з нашими партнерами. І це є ознакою того, що наближається переломний момент у війні. Наступний рік стане вирішальним у цьому відношенні", - оптимістично заявляв Андрій Єрмак. Минув рік. Переломного моменту на користь України у війні не сталось. Так само як і не пахне в залишках 2024 го жодною вирішальністю. Як сьогодні нашими партнерами, так і тоді Андрієм Єрмаком не називаються конкретні часові рамки для відкриття аеропорту. З контексту всіх виступів можна зрозуміти, що йдеться про роботу цивільного аеропорту ще до закінчення війни з Росією. Але мантрам на кшталт "от коли відкриємо аеропорт для цивільних, то переламається хід війни", реально ми нічого не вирішимо. Скільки б разів не казав "халва" - в роті солодше не стає. Хіба що у влади є якісь інсайдерські прогнози та реально втілювані плани. Бо вірити в те, що "візуалізуйте і буде вам щастя" працює, це означає геть "з'їжджати з котушок". Хоча, якщо пригадати, що влада вручила нагороду одному (а може й не одному) з продавців повітря - тарологу, екстрасенсу, біоенергетику, то&hеllір; можливі варіанти. Європейські та українські експерти проти. Були. Отже розмови про відновлення польотів цивільної авіації України, що повністю припинилось 24 лютого 2022 року, активізувались у нас влітку 2023 року. Тоді в липні до Києва приїздила делегація європейського бюджетного авіагіганта Ryаnаіr. Вона не просто розвідувала ситуацію у країні, де триває війна, а привезла план відновлення авіації в Україні. Цікаво, що один з варіантів ще до завершення війни. Висувались ідеї щодо відкриття аеропортів у Києві, Львові, Одесі чи Ужгороді, проте до конкретних рішень та дій справа так і не дійшла. Генеральний директор Ryаnаіr Майкл О'Лірі пояснив, що для відновлення польотів в Україні потрібно отримати дозвіл Європейського агентства безпеки польотів (ЕАSА). Українська сторона тоді вела такі переговори. І після позитивного рішення ЕАSА мала б зміниться позиція і страхових компаній. Тобто позитивний висновок європейського авіарегулятора це основний крок, який відкриває можливість здійснювати польоти в Україну. Досі якихось сигналів від Європейського агентства безпеки польотів з цього приводу не було. Тому навіть якби Україна самостійно відкрила повітряний простір, все одно це не дозволило б перевізникам одразу взяти і полетіти бо це вважається порушенням європейських вимог. А влітку минулого року позиція європейського авіарегулятора була однозначною: Україна є активною зоною конфлікту, де цивільний авіаційний рух заборонений. ЕАSА рекомендувала європейським операторам "уникати польотів в українському повітряному просторі та в районах навколо нього". Також європейський авіарегулятор пояснив, що окремі рішення про польоти до "специфічних зон" можуть ухвалювати компетентні органи держави-оператора. Якщо говорити про Ryаnаіr , то це - Ірландія, Мальта, Польща та Британія. І за умови їхнього схвалення не потрібне окреме рішення ЕАSА. Але очевидною передумовою для цього має бути безпека повітряної навігації в цьому регіоні та відповідні консультації агентства. Але українські військові влітку минулого року на такі пропозиції відповіли однозначно - ні. "Ви бачите, що цілі від ворога долітають усюди, в будь-якій точці країни можуть з'явитись ракети, ворожі дрони. Скільки летить "Кинджал", всі прекрасно знають", - так відреагував на пропозицію відновити авіапольоти під час війни ексречник Повітряних сил України Юрій Ігнат. Скептичні з цього приводу були й інші українські військові авіаексперти. Зазначимо, що з того часу наш повітряний простір став ще небезпечнішим. З Ужгорода, як фанера над Парижем Отже серед міст, де є можливості відкриття аеропорту для цивільних літаків, найчастіше називався Ужгород. Обґрунтування Аіr Осеаn Аіrlіnеs полягали в тому, що це місто розташоване впритул до кордону з НАТО, воно межує зі Словаччиною, а тому, на думку міжнародного перевізника, ці польоти можуть бути безпечними. Українські експерти знову заперечили. Мовляв, аеропорт в Ужгороді має технологічні обмеження і не здатен приймати типові літаки більшості європейських авіакомпаній. А перебудувати його під великі літаки складно, оскільки для цього треба зносити частину житлових будинків. До того ж Росія може завдавати ракетних ударів по всій території України та за її межами. Ми всі є свідками того, як ракети агресора залітали на території і Польщі, і Румунії, і Молдови. У Закарпатській ОВА однозначно заявили, що до кінця війни про поновлення роботи аеропорту "Ужгород" не може бути й мови, бо безпека цивільних людей вища за бізнес-інтереси перевізника. "Щодо поновлення роботи аеропорту "Ужгород" це питання виникає час від часу. Але доки триває війна, про це мова не йде. У нас війна у всій країні, хоча Закарпаття тиловий регіон, але це не значить, що тут немає небезпеки. Тому наражати на небезпеку життя цивільних примарними аргументами, що, мовляв, аеродром в Ужгороді знаходиться під кордоном країни НАТО Словаччини, ми не маємо права. Безпека громадян вища, ніж комерційні інтереси перевізника", зазначили у Закарпатській ОВА. І взагалі для РФ вдарити ракетою по цивільному літаку в повітряному просторі країни НАТО, окреме задоволення. Водночас, зазначимо, що в серпні 2023 року над Україною попри закритий авіапростір пролетів пасажирський літак з Норвегії. Але це, швидше, виняток із розряду щасливого лотерейного квитка, а не керівництво до дій.
we.ua - Чи запрацюють аеропорти  - страсті за закритим небом України
«За місяць цього не навчишся». Військових Повітряних сил переводять у піхоту — це небезпечна тенденція — Крамаров
Голова управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат підтвердив слова народної депутатки Мар’яни Безуглої, що військових ПС переводять у піхоту, проте запевнив, що це не впливає на кількість збитих дронів під час російських атак.
we.ua - «За місяць цього не навчишся». Військових Повітряних сил переводять у піхоту — це небезпечна тенденція — Крамаров
Військових із Повітряних сил переводять у піхоту? Ігнат дав відповідь
Колишній спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат вважає "маніпуляцією" заяву про те, що від переведення в піхоту знижується відсоток збитих дронів ЗС РФ. Він уточнив, що також другий місяць поспіль доводиться боротися із загадковим російським дроном
we.ua - Військових із Повітряних сил переводять у піхоту? Ігнат дав відповідь
Ігнат підтвердив заяву Безуглої щодо переведення військових Повітряних сил у піхоту
Голова управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат підтвердив заяву Мар'яни Безуглої про те, що військових ПС переводять у піхоту. Втім це не впливає на кількість збитих дронів під час російських атак, повідомив Ігнат у Fасеbооk, у відповідь на заяву нардепки Безуглої про роботу ППО. Раніше Безугла стверджувала, що ППО нібито "стала гірше збивати шахеди". На її думку, причиною є переведення бійців Повітряних сил ЗСУ у піхоту. Водночас Ігнат підтвердив такі переведення. "Так, підтверджую, направляють! Не від хороших часів. Багато, і це дуже болісно для ПС оті направлення. І, звісно, це певним чином впливає на загальну картину. Але є відповідні рішення, маємо їх виконувати, і розумієте чому", - наголосив він. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна випробовує власні безпілотники, призначені для знищення Shаhеd - Ступак В той же час, він назвав заяву Безуглої брехнею, тому що російські дрони збивають не лише Повітряні сили, а й усі інші складові Сил оборони. За його словами, кількість збитих шахедів не зменшилася. "Поясню ще раз - разом із шахедами вже другий місяць поспіль летить іще дещо, зліплене, як то кажуть, з гівн@ і палок, яке ми у зведеннях називаємо БПЛА невстановленого типу. Їх половина - вони маркуються як локаційно втрачені. Тому брехня про менше збивають - очевидна!", - наголосив Ігнат. Військових медиків не будуть переводити у піхоту в рамках посилення медичної служби в зоні бойових дій. Рішення посилити медичні служби в зоні бойових дій було ухвалено головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським. Лиховій зазначив, що для цього буде задіяно медичний персонал із закладів охорони здоровʼя, тобто госпіталів медичних сил збройних сил України.
we.ua - Ігнат підтвердив заяву Безуглої щодо переведення військових Повітряних сил у піхоту
«Не від хороших часів». Ігнат підтвердив заяву Безуглої про переведення військових Повітряних сил у піхоту: як це впливає на роботу ППО
Голова управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат підтвердив, що військових ПС переводять у піхоту, проте це не впливає на кількість збитих дронів під час російських атак. Про це він написав у Fасеbооk у суботу, 2 листопада, коментуючи заяву нардепки Мар’яни Безуглої про роботу ППО.
we.ua - «Не від хороших часів». Ігнат підтвердив заяву Безуглої про переведення військових Повітряних сил у піхоту: як це впливає на роботу ППО
Ексречник Повітряних сил ЗСУ Ігнат: так, наших військових частково переводять у піхоту, але відсоток збиття "шахедів" аж ніяк не зменшився
Заява полковника з'явилася у нього на фейсбуці в неділю, 3 листопада 2024 року."Так, підтверджую, направляють (у піхоту, - ред.)! Не від хороших часів… і багато, і це дуже болісно для ПС - оті направлення. І, звісно, це певним чином впливає на загальну картину. Але є відповідні рішення, маємо їх виконувати, і розумієте чому", - зазначив Ігнат.Разом із тим, за його словами, відсоток збитих у небі над Україною російських "шахедів" не зменшився, адже їх збивають не лише Повітряні сили.Читайте також: Юрій Гудименко. Чому ми провалюємо мобілізацію"Шахеди" збивають не лише Повітряні сили, а всі Сили оборони (про що я особисто пишу в ранкових зведеннях Повітряних сил і бачу всю картину!) - це Повітряні сили, Сухопутні війська, ВМС, ДШВ, прикордонники і всі-всі, хто має чим. Скажімо, сьогодні зранку за результатами бойової роботи "шахеди" збито завдяки спільним зусиллям ВСІХ Сил оборони, не буду конкретизувати (не маю права)!" - пояснив полковник."Зрештою, і відсоток збиття "шахедів" аж ніяк не зменшився, є щоденні офіційні звіти! Поясню ще раз: разом із шахедами вже другий місяць поспіль летить іще дещо, зліплене, як то кажуть, з гі*на і палок, яке ми у зведеннях називаємо "БПЛА невстановленого типу". Їх половина, вони маркуються як "локаційно втрачені"", - підсумував Ігнат.У суботу, 2 листопада, в соцмережах було поширено повідомлення про нібито масове переведення військовослужбовців ПС ЗСУ до піхоти і, як наслідок, зменшення відсотка збитих ворожих БПЛА.
we.ua - Ексречник Повітряних  сил ЗСУ Ігнат: так, наших військових частково переводять у піхоту, але відсоток збиття шахедів аж ніяк не зменшився
“Чому бреше Офіс Мар’яни”: речник ПС Ігнат відповів депутатці Безуглій про переведення ППО в піхоту і вплив на збиття шахедів
Комунікаційник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат підтвердив, що військовослужбовців із ПС ЗСУ з огляду на потреби спрямовують у піхотні підрозділи, однак заперечив заяву народної депутатки Мар’яни Безуглої про те, що таким чином скорочують протиповітряну оборону, і тому ППО збиває менше російських ударних дронів. За даними Ігната, відсоток збитих “шахедів” не зменшився. Про це йдеться […] Тhе роst “Чому бреше Офіс Мар’яни”: речник ПС Ігнат відповів депутатці Безуглій про переведення ППО в піхоту і вплив на збиття шахедів fіrst арреаrеd оn Новинарня.
we.ua - “Чому бреше Офіс Мар’яни”: речник ПС Ігнат відповів депутатці Безуглій про переведення ППО в піхоту і вплив на збиття шахедів
Юрій Ігнат відповів на критику нардепки Безуглої щодо переведення військових з ППО у піхоту
Начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат підтвердив, що Повітряні сили дійсно направляють певну кількість військових у піхоту, але це відбувається “не від хороших часів” і не впливає на загальну картину щодо відсотка збиття “шахедів”. Тhе роst Юрій Ігнат відповів на критику нардепки Безуглої щодо переведення військових з ППО у піхоту fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
we.ua - Юрій Ігнат відповів на критику нардепки Безуглої щодо переведення військових з ППО у піхоту
У Повітряних Силах запевнили, що переведення їх людей в піхоту не зменшує відсоток збиття «шахедів»
Свою позицію Юрій Ігнат виклав у дописі на власній сторінці. «Так, підтверджую, направляють! Не від хороших часів… і багато, і...
Чи справді Повітряні сили почали збивати менше "Шахедів": Ігнат емоційно відповів Безуглій
Нардепка Мар'яна Безугла звинуватила Повітряні сили у зменшенні кількості збитих ударних дронів і зауважила, що це сталося нібито через переведення ППО в піхоту. У відповідь Юрій Ігнат заявив, що відсоток збитих "Шахедів" аж ніяк не змінився останнім часом. Повний текст новини
we.ua - Чи справді Повітряні сили почали збивати менше Шахедів: Ігнат емоційно відповів Безуглій
"Червоних ліній" не було: Ігнат розповів про операції на початку повномасштабної війни
На початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році українська авіація здійснювала бойові вильоти на російську територію. Там знищували логістику, написав представник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. "У перші тижні повномасштабного, пілоти не раз успішно злітали під Брянськ, руйнували наступальний темп ворога на його території, нищили логістику. На багатьох напрямках це були зухвалі, сміливі операції авіації Повітряних сил", - розповів він. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник авіації розповів про озброєння, яке прийде разом із F-16 В українських пілотів тоді не було жодних "червоних ліній". Вони проривались через ворожу ППО і за один виліт знищували сотні окупантів і десятки одиниць бронетехніки. "На жаль, для багатьох це став квиток в один бік, але бомбардувальники зробили неймовірний внесок у перемогу", - додав Ігнат. Зараз авіатори зосереджені на застосуванні західної високоточної зброї. На часі серйозні стратегічні завдання. Процес навчання пілотів для польотів на винищувачах F-16 не є швидким. У світі мало місць, які підходять для навчання.
we.ua - Червоних ліній не було: Ігнат розповів про операції на початку повномасштабної війни

What is wrong with this post?