Пентагон призупинив деякі поставки ракет ППО та інших високоточних боєприпасів до України через побоювання, що запаси США занадто малі, повідомили у вівторок два джерела, знайомі з цим рішенням, пише Роlіtісо
Трамп заявив, що Ізраїль погодився на 60-денне припинення вогню в Секторі ГазаДональд Трамп заявив, що Ізраїль погодився на 60-денне припинення вогню, сподіваючись на завершення війни. Він закликав ХАМАС прийняти мирну пропозицію, передану Катаром і Єгиптом.
Про це він написав на платформі Тruth Sосіаl.Він повідомив, що зустріч його представників з ізраїльською делегацією 1 липня була "довгою та продуктивною". "Ізраїль погодився на необхідні умови для укладення 60-денного припинення вогню, протягом якого ми будемо працювати з усіма сторонами, щоб покласти край війні", – зазначив Трамп.Він також висловив сподівання, що Катар і Єгипет, які "старанно працювали заради миру", передадуть остаточну мирну пропозицію лідерам палестинських угруповань. "Я сподіваюся, заради блага Близького Сходу, що ХАМАС прийме цю угоду, тому що кращою вона не стане – буде тільки гірше. Дякую за увагу до цього питання!", – підсумував президент США.Державний департамент США 30 червня схвалив продаж Ізраїлю систем наведення JDАМ для двох типів авіаційних бомб на суму близько 510 млн доларів.
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
До суду скерували справу гендиректора комунальної корпорації "Київавтодор" та його спільників, які заволоділи майже 5,8 млн грн під час ремонту доріг у столиці.
"Це залишається варіантом": Мерц про поставки Україні ракет ТаurusКанцлер ФРН Фрідріх Мерц заявив, що передача ракет Таurus Україні обговорюється, але процес ще не розпочато через складність навчання, що триває шість місяців.
Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів, як ситуація на Близькому Сході, насамперед протистояння між Іраном та Ізраїлем, вплине на постачання зброї до РФ.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Ізраїль прийняв умови для 60-денного припинення вогню в Секторі Гази. Джерело: Трамп у своїй соцмережі Тruth Деталі: Трамп також висловив сподівання, що ХАМАС пристане на цю угоду.
Як повідомляє онлайн-медіа Суспільне. Сьогодні, 2 липня 2025 року, Україна відзначає 1225-й день боротьби з повномасштабним вторгненням Росії. Цей день став важливим етапом у хроніці війни, що триває з 2022 року. Однією з ключових подій стало проведення телефонної розмови між президентом Франції Еммануелем Макроном та президентом Росії Володимиром Путіним. Це була перша така розмова з […] Тhе роst 1225-й день війни в Україні: удари, переговори та міжнародна підтримка fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
Новий канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що можливість передати Україні крилаті ракети Таurus усе ще розглядається. Про це він повідомив в інтерв'ю німецькому телеканалу АRD, передає n-tv. "Поставка ракет Таurus була і залишається варіантом", - зазначив Мерц, наголосивши, що такі дії не зроблять Німеччину стороною у війні з Росією. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина шукає всі шляхи для передачі Україні додаткової ППО Він також визнав, що робота з цією зброєю потребує високої підготовки - навчання українських військових зайняло б щонайменше пів року. На цей момент, за його словами, підготовка ще не розпочалась. Ракети Таurus - це високоточна зброя повітряного базування спільної німецько-шведської розробки, створена компаніями МВDА Dеutsсhlаnd та Sааb Воfоrs Dynаmісs. Дальність її дії становить до 500 км, а головним призначенням є ураження добре захищених цілей у глибокому тилу - командних пунктів, мостів, складів, систем ППО тощо. Київ уже давно наполягає на наданні цих ракет, і попередній уряд Олафа Шольца неодноразово відхиляв такі запити, посилаючись на ризики ескалації з боку Росії. Натомість Мерц неодноразово висловлював підтримку передачі цієї зброї Україні, але поки що рішення офіційно не ухвалене. Німеччина активно шукає можливості, щоб надати Україні ще більше засобів протиповітряної оборони. Міністр закордонних справ ФРН Йоганн Вадефуль запевнив, що Берлін використовує всі можливі канали для посилення обороноздатності українського неба. За його словами, німецька промисловість нині працює над розширенням виробничих потужностей. Паралельно уряд Німеччини веде переговори з партнерами в Європі, щоб знайти варіанти постачання ППО Україні.