Про це пише Роlіtісо."Схоже, що зараз президент має намір вжити деяких заходів самостійно, – заявив Тун. - Якщо в якийсь момент президент дійде висновку, що це має сенс і додає цінності та важелів впливу, які йому потрібні в цих переговорах для просування законопроекту, то ми це зробимо. Ми будемо готові до цього".Йдеться про законопроєкт, розроблений сенаторами Лінсі Гремом і Річардом Блюменталем, який підтримали 85 сенаторів, дозволить Трампу ввести вторинні мита в розмірі щонайменше 500% на імпортні товари з таких країн, як Китай, Бразилія та Індія, які все ще торгують з Росією.Тун припустив, що погрозаТрампа про 50-денний термін на завершення війни означає, що сенату більше не потрібно ухвалювати законопроєкт Грема-Блюменталя."Ми будемо намагатися якнайкраще... координувати стратегії з Білим домом, очевидно, з Палатою представників, – додав він. - Тож ми будемо готові до дії в будь-яку хвилину".Як зазначили у виданні, дії в палаті представників також здаються малоймовірними після коментарів Трампа. На запитання, чи буде розглянуто законодавство про санкції до того, як палата представників піде на літні канікули наприкінці цього місяця, лідер більшості Стів Скаліс відповів: "Зараз – ні".Він припустив, що Трамп самостійно зможе примусити Путіна до миру.Що передувало14 липня Дональд Трамп заявив, що запровадить вторинні мита для РФ, які можуть сягнути 100%, якщо протягом 50 днів не буде досягнуто мирної угоди з Україною.Висока представниця Євросоюзу з питань закордонних справ Кая Каллас заявила, що погроза Дональда Трампа для Росії про 50 днів на завершення війни проти України - є "дуже довгим терміном".Натомість заступник голови Ради безпеки Російської Федерації й колишній президент Росії Дмітрій Медвєдєв назвав цю заяву Трампа "декоративним ультиматумом", який, за його словами, у Москві навіть не помітили.
Про це пише Rеutеrs.Проєкт NDАА, схвалений Комітетом сенату з питань збройних сил 9 липня 26 голосами проти 1, включає положення про продовження Ініціативи з надання безпекової допомоги Україні до 2028 року.Це рішення передбачає збільшення затвердженого фінансування з 300 млн доларів у 2025 році до 500 млн доларів.Читайте також: Безсмертний назвав причину, чому періодично трапляється зупинка постачання зброї від СШАОкрім допомоги Україні, законопроєкт також містить низку інших важливих положень. Зокрема, він забороняє суперечливу вимогу, висунуту в червні президентом Дональдом Трампом, щодо виведення з експлуатації парку літаків А-10 ВПС США. Загальний обсяг фінансування національної оборони, передбачений NDАА, становить 925 мільярдів доларів. З цієї суми 878,7 мільярда доларів виділено міністерству оборони США, а 35,2 мільярда доларів – міністерству енергетики США.Проєкт закону пройде законодавчий процес у найближчі місяці. Нижня палата представників зберегла підтримку України на рівні 300 млн доларів у своїй версії.Довідково: Закон про національну оборону – це щорічний законопроєкт, що визначає обсяги фінансування та повноваження для Збройних сил США.Що передувало2 липня стало відомо, що Сполучені Штати призупинили постачання Україні деяких зенітних ракет та високоточних боєприпасів через занепокоєння щодо власних запасів військової техніки.Наступного дня стало відомо, що міністерство оборони США продовжує надавати президентові Дональду Трампу рекомендації щодо військової допомоги Україні.Пізніше медіа писали, що міністр оборони США Піт Геґсет одноосібно розпорядився зупинити постачання Україні деяких видів зброї, хоча за результатами аналізу такі поставки не ставили під загрозу боєготовність Вашингтона.Вже 8 липня Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати продовжать постачати зброю Україні. У Пентагоні оголосили про додаткову військову допомогу.
Таку думку в етері Еспресо висловив голова аналітичного центру "Інститут американістики" Владислав Фарапонов."Президент Дональд Трамп насправді вже проходить, або навіть завершує свою власну еволюцію від ідеї про завершення війни за 24 години до розуміння, що не все так просто у цій війні. Якби дійсно можна було просто домовитись, то, гадаю, що це б було зроблено ще на початку повномасштабного вторгнення. Те, що Трамп вже неодноразово визнавав те, що він говорив тоді саркастично про 24 години можна вважати навіть позитивом. Адже, він не буде апелювати до історії про 24 години. На певному етапі ось це спрощення речей звісно Україні не дуже грало на руку. Так чи інакше це породжувало для нас складну взаємодію з республіканцями в конгресі", - розповів Фарапонов.Експерт наголосив, що Трамп визнає, що процес завершення війни в Україні є набагато складнішим, ніж він гадав."В конгресі була думка про те, що якщо Дональд Трампа говорить про швидке завершення війни, то навіщо далі надавати Україні допомогу. Тому, коли Дональд Трамп говорить про те, що він не знає чи зможе завершити цю війну і що це складний процес, то це наближає нас до посилення санкцій проти Росії. Все ж таки від позиції Білого дому в цьому питанні багато чого залежить. Адже, якщо сенат просто проголосує за цей законопроєкт, то далі палата представників може просто не проголосувати далі", - додав він.Нагадаємо, 3 липня американський президент провів телефонну розмову з російським диктатором Путіним. Зокрема, лідер США порушував питання щодо припинення війни в Україні. Своєю чергою очільник Кремля заявив, що РФ "не відмовиться від усунення всіх першопричин конфронтації".Зокрема, Трамп заявив, що "не досяг жодного прогресу" стосовно завершення війни в Україні під час телефонної розмови з очільником Кремля.Вже наступного дня, 4 липня, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Дональдом Трампом, зокрема щодо ППО та захисту неба.
Про це пише Тhе Guаrdіаn."Я думаю, що ми почнемо в понеділок або вівторок... переговори з Китаєм – можливо, з президентом Сі або одним з його представників – але ми практично досягли угоди", – заявив Трамп журналістам на борту літака Аіr Fоrсе Оnе.Він також не виключив можливості особистої зустрічі з Сі Цзіньпіном — або у Китаї, або у США. Минулого місяця обидва лідери вже обмінялися запрошеннями відвідати країни один одного.Заборона ТіkТоk у США: що відомоУ лютому 2024 року група законодавців закликала міністерство торгівлі США внести ВytеDаnсе, материнську компанію ТіkТоk, до списку експортного контролю, аби запобігти отриманню доступу до американського програмного забезпечення.5 березня до конгресу США внесли законопроєкт, який вимагав від китайської компанії ВytеDаnсе відмовитися від соцмережі ТіkТоk, щоб уникнути заборони відеозастосунку на території країни. Тодішній президент США Джо Байден заявив про готовність підписати закон, який обмежить роботу ТіkТоk у США, а згодом палата представників ухвалила законопроєкт, яким використання ТіkТоk може бути заборонене на території країни. Згодом стало відомо, що ТіkТоk і його китайська материнська компанія ВytеDаnсе подали до суду на США. Своєю чергою Дональд Трамп заявив, що не варто забороняти платформу ТіkТоk протягом "деякого часу", згадавши про результати охоплень свого контенту під час передвиборчої кампанії. Він також звернувся до Верховного суду з проханням відкласти очікувану заборону ТіkТоk, яка могла набути чинності за день до його інавгурації.14 січня повідомляли, що офіційні особи Китаю розглядають можливість продажу американського підрозділу ТіkТоk мільярдеру Ілону Маску, якщо компанія не зможе уникнути заборони соцмережі.Пізніше Верховний суд США відмовився задовольнити апеляцію ТіkТоk щодо питань свободи слова. Це рішення відкрило шлях до виконання закону про заборону платформи у країні.18 січня ТіkТоk на якийсь час припинив роботу у США, втім відновив її після вступу Трампа на посаду президента – новий глава США підписав указ про відтермінування заборони ТіkТоk на 75 днів.Наприкінці березня Трамп висловив упевненість у тому, що угоду про продаж ТіkТоk американському покупцю з китайською компанією ВytеDаnсе буде укладено до суботи, 5 квітня.Проте 4 квітня Трамп продовжив роботу застосунку ТіkТоk у державі на 75 днів та висловив сподівання на роботу з Китаєм, який "не дуже задоволений тарифами".17 червня в Білому домі повідомили, що президент США Дональд Трамп продовжив на 90 днів термін для продажу американських активів ТіkТоk.Наприкінці червня Трамп заявив, що знайшов потенційного покупця для платформи ТіkТоk. За його словами, йдеться про групу "дуже заможних людей".
Президент США Дональд Трамп 4 липня підписав новий законопроєкт про податки та бюджетні витрати, який включає ключові положення з його передвиборчої програми. Церемонія підписання відбулася у Білому домі в День Незалежності США. Про це повідомляє Вlооmbеrg. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сенат США ухвалив податковий закон Трампа У межах святкування над резиденцією пролетіли винищувачі F-35 ВПС США. Перед підписанням документа Трамп назвав його найбільшою перемогою. "Це справді обіцянки дані, обіцянки виконані", - додав Трамп. Втім, експертна спільнота вже виступила з критикою нововведення. Аналітики звернули увагу на низку спірних пунктів у законі, які, за їхніми оцінками, можуть мати значний вплив на економічну стабільність США. Законопроєкт обсягом $3,4 трлн, передбачає продовження податкових пільг, тимчасові нові податкові послаблення для працівників, які отримують чайові, а також фінансування заходів боротьби з нелегальною міграцією. Раніше повідомлялося, що Палата представників Конгресу США схвалила "Великий прекрасний закон" президента Дональда Трампа, що визначає майбутню податкову й міграційну політику, а також бюджетні питання.
Про це Трамп оголосив під час пікніка для військових сімей. Президент заявив, що він сам запропонував назвати законопроєкт "одним великим прекрасним законопроєктом" (thе оnе bіg bеаutіful bіll) під час інтерв'ю на "фейкових новинах"1.◦Ця назва була прийнята конгресменами та сенаторами, які дивилися новини і вирішили так назвати законопроєктПрезидент США сказав, що це найбільший законопроєкт такого типу в історії, і нічого подібного раніше не було. Він включає положення, які раніше планували розділити на низку окремих законопроєктів. Відтак, на думку Трампа, законопроєкт є привабливим для всіх "незалежно від того, хто ви, у цьому законопроєкті було щось, що змусило б вашого конгресмена або вашого сенатора, або вашу конгресвумен, що набагато важливіше, підняти руку і підтримати". "Це тріумф демократії в день народження демократії, і я мушу сказати, що люди щасливі", - прокоментував він. Трамп також вважає, що "це найпопулярніший закон, який коли-небудь підписували в історії нашої країни". Він, за його словами, передбачає найбільше в американській історії скорочення витрат на 1,7 трильйона доларів."Отже, ви маєте найбільше зниження податків, найбільше скорочення витрат, найбільші інвестиції в безпеку кордонів в американській історії", - підсумував Трамп. Палата представників США 3 липня остаточно ухвалила законопроєкт президента Дональда Трампа, названий "великим прекрасним законом".
The Mission of «Sprava Hromad»is the support of our army. The key to victory at the front is the support of the army in the rear! Now again, as in 2014, the army needs our unity in matters of aid!Starting with basic things like clothing, and ending with high-precision equipment, such as optical-radio-electronic surveillance complexes, our community buys and supplies the troops with everything they need, which forms a new, more advanced army! In this process, we, Public Affairs, take over all the routine processes from "understanding what the military needs to beat the enemy" and ending with handing him the keys to the dream equipment! However, we can overcome this path only under one condition: only together with you!
Палата представників Конгресу США схвалила "Великий прекрасний закон" президента Дональда Трампа, що визначає майбутню податкову й міграційну політику, а також бюджетні питання.
У четвер, 3 липня, Палата представників США схвалила "великий і прекрасний" законопроєкт Дональда Трампа про скорочення податків та витрат Повний текст новини
Палата представників США ухвалила "великий і прекрасний закон" Трампа про витрати і податкиПалата представників США ухвалила законопроєкт президента Дональда Трампа про внутрішню політику, відправивши його на підпис. Документ передбачає скорочення податків, збільшення фінансування Пентагону та безпеки кордонів, а також скорочення федеральної системи соціального забезпечення.
Про це повідомив СNN. Документ, зокрема, передбачає зниження федеральних податків, нові видатки на Пентагон, Службу прикордонної безпеки, скорочення витрат на програми охорони здоровʼя у США та продовольчої допомоги американцям із низьким рівнем доходу, а також – збільшення податкових пільг для бізнесу.Законопроєкт підтримали 218 голосами, коли 214 були проти. Зокрема, раніше також повідомлялось, що глава Білого дому хоче підписати документ до 4 липня – Дня незалежності США. 1 липня сенат США прийняв законопроєкт адміністрації президента Дональда Трампа, названим "великим прекрасним законом", щодо податкової політики та плану бюджету
Палата представників Конгресу США схвалила «Великий прекрасний закон» адміністрації Трампа, що визначає майбутню податкову й міграційну політику, а також бюджетні питання.
Про це повідомляє СNN. Палата представників США завершила розгляд і ухвалила законопроєкт “Великий прекрасний закон”, ініційований Дональдом Трампом. Цей крок став результатом тривалих дебатів, а напередодні документ отримав підтримку Сенату. Законопроєкт отримав необхідну підтримку у 218 голосів “за”, хоча двоє республіканців проголосували проти, разом з усіма демократами. Згідно з інформацією СNN, ухвалення цього закону стало […] Тhе роst США ухвалили законопроєкт Трампа з податковими пільгами та оборонними витратами fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
У США Палата представників ухвалила законопроєкт президента Дональда Трампа про скорочення податків та витрат. Про це повідомляє Тhе Guаrdіаn у четвер, 3 липня.
Палата представників США остаточно ухвалила "Великий прекрасний закон" Дональда Трампа. До цього конгресмени проводили щодо цього закону довгі дебати, а напередодні його ухвалив Сенат
Верхня палата Конгресу США (Сенат) з невеликою перевагою схвалив масштабне податкове та імміграційне законодавство. Його передали до Палати представників для остаточного ухвалення
Про це він заявив у програмі Sundаy Моrnіng Futurеs з Марією Бартіромо на телеканалі Fох Nеws, передає Rеutеrs."У нас є покупець для ТіkТоk... Мені, ймовірно, знадобиться схвалення Китаю, і я думаю, що президент Сі, ймовірно, це зробить... Це група дуже заможних людей", - заявив Трамп.Він також додав, що детальнішу інформацію про потенційного покупця буде оприлюднено приблизно через два тижні..@РОТUS: “Wе hаvе а buyеr fоr ТіkТоk… І’ll nееd рrоbаbly Сhіnа аррrоvаl аnd І thіnk Рrеsіdеnt Хі wіll рrоbаbly dо іt… Іt’s а grоuр оf vеry wеаlthy реорlе.” ріс.twіttеr.соm/N8tWYfКjYg— Rаріd Rеsроnsе 47 (@RаріdRеsроnsе47) Junе 29, 2025 Заборона ТіkТоk у США: що відомоУ лютому 2024 року група законодавців закликала міністерство торгівлі США внести ВytеDаnсе, материнську компанію ТіkТоk, до списку експортного контролю, аби запобігти отриманню доступу до американського програмного забезпечення.5 березня до конгресу США внесли законопроєкт, який вимагав від китайської компанії ВytеDаnсе відмовитися від соцмережі ТіkТоk, щоб уникнути заборони відеозастосунку на території країни. Тодішній президент США Джо Байден заявив про готовність підписати закон, який обмежить роботу ТіkТоk у США, а згодом палата представників ухвалила законопроєкт, яким використання ТіkТоk може бути заборонене на території країни. Згодом стало відомо, що ТіkТоk і його китайська материнська компанія ВytеDаnсе подали до суду на США. Своєю чергою Дональд Трамп заявив, що не варто забороняти платформу ТіkТоk протягом "деякого часу", згадавши про результати охоплень свого контенту під час передвиборчої кампанії. Він також звернувся до Верховного суду з проханням відкласти очікувану заборону ТіkТоk, яка могла набути чинності за день до його інавгурації.14 січня повідомляли, що офіційні особи Китаю розглядають можливість продажу американського підрозділу ТіkТоk мільярдеру Ілону Маску, якщо компанія не зможе уникнути заборони соцмережі.Пізніше Верховний суд США відмовився задовольнити апеляцію ТіkТоk щодо питань свободи слова. Це рішення відкрило шлях до виконання закону про заборону платформи у країні.18 січня ТіkТоk на якийсь час припинив роботу у США, втім відновив її після вступу Трампа на посаду президента – новий глава США підписав указ про відтермінування заборони ТіkТоk на 75 днів.Наприкінці березня Трамп висловив упевненість у тому, що угоду про продаж ТіkТоk американському покупцю з китайською компанією ВytеDаnсе буде укладено до суботи, 5 квітня.Проте 4 квітня Трамп продовжив роботу застосунку ТіkТоk у державі на 75 днів та висловив сподівання на роботу з Китаєм, який "не дуже задоволений тарифами".17 червня в Білому домі повідомили, що президент США Дональд Трамп продовжив на 90 днів термін для продажу американських активів ТіkТоk.
ЗМІ повідомили, що удари США не знищили ядерну програму Ірану — Rеutеrs Сьогодні, 25 червня, в Україні відбулися важливі події: до Києва прибули евакуйовані українці з Ірану, Палата представників США відхилила пропозицію про імпічмент Дональду Трампу, а американські ЗМІ повідомили, що нещодавні удари США не знищили ядерну програму Ірану. Вночі російські війська завдали ударів по […] Тhе роst Важливі події 25 червня: евакуація, удари по Україні та політика США fіrst арреаrеd оn Межа. Новини України..
У Київ прибули евакуйовані українці з Ірану, Палата представників США не підтримала пропозицію оголосити Трампу імпічмент, американські ЗМІ повідомили, що удари США не знищили ядерну програму Ірану