Тренд пошуку "Демонстраційний варіант НМТ-2024"

Зареєструйтесь, щоб залишати коментарі та вподобайки
Фільтр новин
Міносвіти затвердило дати проведення НМТ-2024
Про це інформує Міносвіти..  Вказано, що реєстрація вступників на іспит розпочнеться 14 березня і триватиме до 11 квітня. Сам тест проходитиме з 14 травня до 25 червня. Додаткова сесія відбуватиметься з 11 до 19 липня.  "З 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня", - розповіли в УЦОЯО. Результати учасники тестування отримають до 2 та 26 липня - відповідно до того, складали вони іспит на основній сесії чи додатковій.  13 лютого Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційні варіанти національного мультипредметного тесту з усіх предметів. 
we.ua - Міносвіти затвердило дати проведення НМТ-2024
НМТ-2024: де і як можна ознайомитись з варіантами тестів
Усі бажаючі можуть ознайомитись з демонстраційними варіантами предметних тестів, з яких складається національний мультипредметний тест (НМТ), на сайті УЦОЯО.
we.ua - НМТ-2024: де і як можна ознайомитись з варіантами тестів
Як виглядає демонстраційний варіант НМТ у 2024 році: перелік предметів та тести
Що таке демонстраційний варіант НМТ та навіщо він потрібен. Читайте на Фактах ICTV, який демонстраційний варіант НМТ буде у 2024 році
we.ua - Як виглядає демонстраційний варіант НМТ у 2024 році: перелік предметів та тести
НМТ-2024: УЦОЯО оприлюднив демонстраційні варіанти предметних тестів
УЦОЯО оприлюднив демонстраційні варіанти предметних тестів — складників національного мультипредметного тесту (НМТ). Їх можна викачати або пройти онлайн на платформі “Всеукраїнська школа онлайн”
УЦОЯО оприлюднив демонстраційні варіанти тестів НМТ-2024 з усіх предметів
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційні варіанти тестів національного мультипредметного тесту з усіх предметів. Їх розмістили окремих pdf-файлах. Повний текст новини
we.ua - УЦОЯО оприлюднив демонстраційні варіанти тестів НМТ-2024 з усіх предметів
З'явився демонстраційний варіант НМТ-2024. Де можна пройти тестування
Про це йдеться на сайті УЦОЯО.  Вказано, що демонстративні варіанти тестів як з обов'язкових, так і з вибіркових предметів доступні у відповідній рубриці. Їх можна завантажити окремими pdf-файлами. Такий формат обрали для того, що тест змогли пройти ті, у кого повільний інтернет або немає змоги працювати впродовж тривалого часу з комп’ютером або іншим гаджетом. Наприкінці кожного тесту вказані правильні відповіді, щоб була можливість одразу себе перевірити.  "Якщо ж ви хочете відтворити атмосферу тестування, ознайомитися з інтерфейсом онлайнового тестувальника, максимально наближеним до того, який буде на реальному НМТ, потренуватися виконувати завдання, навчитися правильно позначати відповіді на завдання різних форм, пропонуємо скористатися платформою "Всеукраїнська школа онлайн". Для цього ви маєте бути користувачем цієї платформи. Тож, за потреби, створіть обліковий запис тут", - зазначили в УЦОЯО.  В УЦОЯО нагадали, що у 2024 році НМТ відбуватиметься в один день у два етапи, кожен з яких триватиме 120 хвилин. Між ними буде 20-хвилинна перерва.  Кожен учасник повинен буде виконати завдання з чотирьох навчальних предметів. З них три обов'язкові: українська мова, математика та історія України та один на вибір: українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія та географія.  Раніше Міністерство освіти та науки затвердило порядок проведення національного мультипредметного тесту у 2024 році. Українські випускники складатимуть його з 14 травня до 19 липня. 
we.ua - З'явився демонстраційний варіант НМТ-2024. Де можна пройти тестування
П'ятниця 23 Лютого

8

°

Хмарно

7° - 8°

81 %

1003 мм

7.1 м/с

 • 20:00

  8°
 • 23:00

  8°
 • 02:00

  8°
 • 05:00

  7°
 • 08:00

  8°

Що не так з цим дописом?

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил