Search trend "19 липня свято"

Sign up, for leave a comments and likes
Суспільне on suspilne.media
З нагоди Дня тренера у Миколаєві відзначили тренерів
Тренери миколаївських спортивних шкіл отримали відзнаки з нагоди Дня тренера. Свято щорічно відзначається в Україні 19 липня з 2021 року
we.ua - З нагоди Дня тренера у Миколаєві відзначили тренерів
Букви on bukvy.org
19 липня: яке сьогодні свято, іменини, традиції, прикмети
19 липня відзначають Всесвітній день фотографа. Християни сьогодні згадують преподобну Микрину. Запис 19 липня: яке сьогодні свято, іменини, традиції, прикмети спершу з'явиться на Букви.
24 Канал on 24tv.ua
19 липня – яке церковне свято: чому сьогодні не можна вживати алкоголь
19 липня віряни вшановують пам'ять преподобної Макрини, сестри святого Василія Великого. Вона присвятила своє життя служінню Господу. Повний текст новини
we.ua - 19 липня – яке церковне свято: чому сьогодні не можна вживати алкоголь
ТСН on tsn.ua
Яке сьогодні, 19 липня, свято — все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
Сьогодні, 19 липня, День тренера в Україні. Віряни вшановують пам’ять святої преподобної Макрини, сестри святого Василія Великого. До Нового року залишилося 165 днів.
we.ua - Яке сьогодні, 19 липня, свято — все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
КоментаріUA on society.comments.ua
Яке церковне свято 19 липня: чому його в народі вважають особливим
Хорошою прикметою дня вважається дати притулок коту - його вважають вісником щастя і удачі
we.ua - Яке церковне свято 19 липня: чому його в народі вважають особливим
ТСН on tsn.ua
19 липня — яке церковне свято, чому не слід солити огірки
Що сьогодні за церковне свято святкують в Україні за новим календарем і кому моляться віряни — читайте в матеріалі ТСН.uа.
we.ua - 19 липня — яке церковне свято, чому не слід солити огірки
Gazeta.ua on gazeta.ua
Притягнуть біди у ваше життя: що заборонено робити сьогодні
19 липня день пам'яті святої преподобної Макрини. Вона народилася близько 324 року в Каппадокії (сучасна Туреччина) в благочестивій християнській родині. Її батьками були Василій Старший та Емілія, а серед її братів і сестер були такі видатні християнські святі, як Василій Великий, Григорій Ніський та Петро Севастійський. Макрина отримала добре виховання та освіту від своїх батьків. Вона з дитинства була вихована в християнській вірі та доброчесності. Макрина була заручена, але її наречений помер до весілля. Після цього вона вирішила присвятити своє життя Богові і прийняла рішення не одружуватись. Вона разом зі своєю матір'ю заснувала монастир на родинному маєтку в Анесі, де стала черницею. Монастир став місцем духовного життя для багатьох жінок, які приєдналися до Макрини у пошуку духовної досконалості. Макрина мала великий вплив на своїх братів, особливо на Василія Великого та Григорія Ніського. Вона була не тільки сестрою, але й духовною наставницею для них. Василій Великий і Григорій Ніський вважали її прикладом християнського життя і чернечої дисципліни. Григорій Ніський написав "Життя Макрини", де описав її святе життя, чудеса і духовні подвиги. Цей твір є важливим джерелом відомостей про її життя і служіння. Макрина померла 19 липня 379 року. Вона була канонізована незабаром після своєї смерті. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Церковні свята липня: коли Успіння святої Анни, Іллі та Пантелеймона 19 липня також вшановують святого пророка Дія. Він жив у період після повернення євреїв з Вавилонського полону, приблизно у VІ столітті до н.е. Дій був сучасником пророка Неємії, який був відповідальним за відновлення стін Єрусалиму. Пророк Дій був відомий своєю ревністю до Бога та палким бажанням відновлення храму і правдивого поклоніння. Його пророче служіння полягало в заклику єврейського народу до вірності Божому завіту та морального оновлення. Проповідуючи покаяння, він намагався надихнути народ до духовного відродження і підготовки до приходу Месії. Прикмети Теплий і сонячний день - "бабине літо" буде довгим. Затяжні дощі до неврожаю. Якщо схід сонця не видно за хмарами до вечора повинно стати сонячно. Що не можна робити Не можна ходити в брудному одязі, це притягує біди. Якщо ви побачили на дорозі річ, не піднімайте її в жодному разі, інакше всі неприємності колишнього власника прийдуть в ваше життя. Що можна робити Дуже часто в цей період починалися дощі. Для сіна вони особливо небезпечні, адже можуть його зіпсувати. Тому селяни проводили спеціальні обряди на захист скошеної трави. 25 липня українці відзначають Успіння праведної Анни. Свято приурочене матері Діви Марії, праведній Анні, яка здавна вважалася покровителькою жінок, особливо матерів. Цього дня їй моляться, просячи про заступництво, допомогу у вагітності, легких родів та зцілення від безпліддя.
we.ua - Притягнуть біди у ваше життя: що заборонено робити сьогодні
УНІАН on unian.ua
Чотири дії призведуть до біди: що заборонено робити у свято 19 липня 2025
19 липня є кілька звичаїв від наших предків на здоров'я і щастя.
we.ua - Чотири дії призведуть до біди: що заборонено робити у свято 19 липня 2025
Главком on glavcom.ua
19 липня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
Сьогодні не можна з'ясовувати стосунки та сваритися
we.ua - 19 липня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
УНІАН on unian.ua
19 липня: церковне свято сьогодні, чому цього дня не можна пити і треба потрапити під дощ
Православне свято сьогодні в народі прозвали Мокрини - з цього часу часто встановлюється дощова і сира погода.
we.ua - 19 липня: церковне свято сьогодні, чому цього дня не можна пити і треба потрапити під дощ
Gazeta.ua on gazeta.ua
День бухгалтера – найкращі привітання для друзів і рідних
16 липня бухгалтери та аудитори відзначають професійне свято. Gаzеtа.uа зібрала найкращі привітання у прозі та віршах, а також картинки для привітань друзів та рідних. 16 липня 1999 року уряд прийняв закон "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні". ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 1617 липня: чого не можна робити у ці вихідні, аби не нашкодити собі Найкращі привітання з Днем бухгалтера Володарі фінансів, повелителі дебетів і кредитів, вітаємо вас з вашим професійним святом. Нехай у вас все сходиться, нехай завжди все буде гаразд, нехай буде якомога менше звітів і робота буде тільки в радість. Бажаємо гарних доходів і завжди хорошого настрою! *** Робота бухгалтера дуже важлива, адже тільки ви можете по-диригентськи віртуозно керувати всіма цими цифрами і таблицями! Вітаю зі святом і бажаю, щоб життя вам так само вправно нараховувало приємні бонуси і сюрпризи! *** Нехай дебет завжди сходиться з кредитом, а доходи від вашої ретельної роботи ростуть і примножуються в геометричній прогресії. Щоб облік приносив вам приголомшливу радість, а аудит дарував хвилини неземного щастя і задоволення від виконаної роботи. *** Хай милують око вашеДебет, кредит та баланс,В касі завжди вистачаєНа зарплату і аванс.Сил бажаємо, натхнення,Позитиву лиш в житті,Щастя хай вас не залишитьЖодний раз на самоті. *** Геніїв фінансовихРадо ми вітаємо,Та завжди балансуВ справах вам бажаємо,Працювать без клопіоту,В добрім колективі,У сім'ї добробуту,Щоб були щасливі,Гарного здоров'ячка,Визнання й пошани,Легкої роботиЙ грошей океани! *** В день професії бухгалтераВід душі вітаю,З податковою дружитиЩиро вам бажаю.Радує хай вас баланс,Звітність хай лиш сходиться,Грошенята у кишені,Безперечно, водяться.Хай колеги поважають,Радує зарплатаІ на посмішки життяБуде хай багатим. *** З днем бухгалтера вітаю,І вам в свято я бажаюГроші щоб були у вас,Не лиш на папері, а й у гаманцях. У червні своє професійне свято відзначали медики. День медичного працівника цього року випав на 19 червня. Свято заснував президент Леонід Кравчук указом "Про день медичного працівника" від 3 червня 1994 року. Українські медики пліч-о-пліч з військовими протистоять навалі російських окупантів. Вони також щодня ризикують своїм життям, щоб урятувати інших.
we.ua - День бухгалтера – найкращі привітання для друзів і рідних
Gazeta.ua on gazeta.ua
Церковні свята липня: коли Успіння святої Анни, Іллі та Пантелеймона
У другий місяць літа українці відзначають багато церковних свят. У липні вшановуємо пророка Іллю, цілителя Пантелеймона та праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці. Gаzеtа.uа підготувала церковний календар на кожний день. Зберігайте, щоб не загубити та не пропустити важливі свята. Головні церковні свята липня 11 липня - рівноапостольної Ольги, княгині Київської; 15 липня - рівноапостольного великого князя Володимира; 20 липня - славного пророка Іллі; 25 липня - Успіння святої Анни, матері Пресвятої Богородиці. Церковний календар на липень 2025 року по днях 1 липня - чудотворців і безсеребреників Косми і Дам'яна; 2 липня - покладання ризи Пресвятій Богородиці у Влахерні; 3 липня - мученика Якинта; Анатолія, патріарха Царгородського; 4 липня - Пресвятої Євхаристії (На неділю); Андрія, архієпископа Критського; преподобної Марти; 5 липня - преподобного Атанасія Атонського; 6 липня - преподобного Сисоя Великого; 7 липня - Матері Божої Неустанної помочі; преподобних Томи й Акакія; 8 липня - великомученика Прокопія; 9 липня - священномученика Панкратія, єпископа Тавроменійського; 10 липня - преподобного Антонія Печерського; 11 липня - рівноапостольної Ольги, княгині Київської; священномучениці Євфимії; 12 липня - Христа-чоловіколюбця; мучеників Прокла та Іларія; преподобного Михайла Малеїна; 13 липня - Сострадання Пресвятої Богородиці; преподобного Стефана Савваїта; Собор святого архангела Гавриїла; 14 липня - Отців шести соборів; апостола Акили; 15 липня - рівноапостольного великого князя Володимира; 16 липня - святого священномученика Атеногена та його учнів; 17 липня - великомучениці Марини; 18 липня - мучеників Якинта й Еміліяна; ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітаємо медиків зі святом: найтепліші листівки зі щирими побажаннями 19 липня - преподобної Макрини, сестри Василія Великого; пророка Дія; 20 липня - славного пророка Іллі; 21 липня - преподобних Симеона й Івана; пророка Єзекиїла; 22 липня - рівноапостольної Марії Магдалини; 23 липня - мучеників Трохима, Теофіла та інших; 24 липня - мучеників Бориса і Гліба; великомучениці Христини; 25 липня - Успіння святої Анни, матері Пресвятої Богородиці; 26 липня - мученика Єрмолая; святої преподобної мучениці Параскеви; 27 липня - великомученика Пантелеймона; Климента; 28 липня - апостолів Прохора, Никанора, Тимона і Пармена; 29 липня - мученика Калиніка; 30 липня - святих апостолів Сили, Силуана, Андроніка та інших; 31 липня - праведного Євдокима. 25 липня українці за новим церковним календарем відзначають Успіння праведної Анни. Торік це свято вшановували 7 серпня. Свято приурочене матері Діви Марії, праведній Анні, яка здавна вважалася покровителькою жінок, особливо матерів. Цього дня їй моляться, просячи про заступництво, допомогу у вагітності, легких родів та зцілення від безпліддя. Анна була дружиною святого Йоакима і матір'ю Пресвятої Діви Марії. Вони довго не мали дітей, але після багатьох молитов і обітниць Бог почув їхні прохання, і Анна народила Марію, яка стала Матір'ю Ісуса Христа. Анна та Йоаким завжди вважали своє батьківство благословенням від Бога, і виховали Марію в любові та побожності.
we.ua - Церковні свята липня: коли Успіння святої Анни, Іллі та Пантелеймона
Last comments

What is wrong with this post?

Captcha code

By clicking the "Register" button, you agree with the Public Offer and our Vision of the Rules