Тренд пошуку "CRV7 ракета"

Зареєструйтесь, щоб залишати коментарі та вподобайки
Фільтр новин
"Робота триває настільки швидко, наскільки можливо": у Канаді вивчають можливість передачі CRV7
У Канаді продовжують вивчати питання щодо можливої передачі Україні некерованих авіаційних ракет типу "повітря – земля" CRV7. Також експерти з'ясовують, як безпечно транспортувати озброєння. Повний текст новини
we.ua -
Міноборони Канади опрацьовує можливості передачі Україні списаних ракет
Про це заявив міністр оборони Канади Біл Блер, повідомляє Укрінформ. За його словами, Канада розглядала можливість передачі цих ракет Україні ще на початку повномасштабного вторгнення, "але на той час можливості України використати їх були вкрай обмеженими". "Утім, згодом ми побачили, що українці знайшли геніальні способи застосування інших технологій, зокрема дронів, що, можливо, зробить ці боєприпаси корисними для них", - сказав Блер. Він зазначив, що встановивши це, канадці "негайно розпочали процес визначення того, чи боєприпаси досі справні, і як їх можна безпечно транспортувати". "Ми працюємо із українцями й нашими союзниками, аби упевнитися, що ці ракети можна з користю використати. Ця робота триває настільки швидко, наскільки можливо, адже потреба – нагальна", - підсумував міністр. Нагадаємо, канадські збройні сили мають на озброєнні 83 303 ракети CRV7, які були розроблені у 1980-х роках і зняті з озброєння на початку 2000-х. Три роки тому уряд підписав контракт на їх утилізацію протягом кількох років. Міністерство оборони Канади повідомило, що вони розглядають ці ракети як частину можливого майбутнього пакета військової допомоги, проте не всі ракети мають боєголовки. Все ж Україна закликає Канаду якомога швидше передати їй ці боєприпаси. Цю позицію підтримує і канадська опозиція. Очільник Головного управління розвідки Міноборони України закликав Канаду передати Україні списані ракети CRV7, зазначивши, що для обох сторін це буде виграшна ситуація.
we.ua - Міноборони Канади опрацьовує можливості передачі Україні списаних ракет
Канада вивчає можливу передачу Україні списаних ракет "повітря-земля"
Міністр оборони Канади Білл Блер заявив, що канадська сторона продовжує вивчати можливе передання Україні авіаракет CRV7, які планували утилізувати. Джерело: "Європейська правда" з посиланням на "Укрінформ" Деталі: Блер пояснив, що Канада обмірковувала постачання Україні ракет "повітря-земля", які передали на утилізацію, ще на початку повномасштабного вторгнення, "але на той час можливості України використати їх були вкрай обмеженими".
we.ua - Канада вивчає можливу передачу Україні списаних ракет
Збір на допомогу ЗСУ

Відома волонтерка Наталія Юсупова допомагає військовим, які знаходяться на передовій і намагається закривати їх потреби в БПЛА та засобах зв'язку.

Закликаємо підтримати її ініціативи та долучитись до збору коштів для допомоги ЗСУ: https://send.monobank.ua/jar/62bAtM3t8z.

Більше інформації про Наталію: https://www.patreon.com/nyusupova, https://www.facebook.com/nataliya.vetvitskaya.

we.ua - Збір на допомогу ЗСУ
Канада обговорює з Україною можливу передачу списаних ракет "повітря-земля"
Міністр оборони Канади Білл Блер заявив, що канадська сторона продовжує вивчати можливе передання Україні авіаракет CRV7, які планували утилізувати.
Міноборони Канади: Вивчаємо можливість передачі Україні списаних авіаракет
"Ми працюємо із українцями й нашими союзниками, аби упевнитися, що ці ракети (CRV7) можна з користю використати".
we.ua - Міноборони Канади: Вивчаємо можливість передачі Україні списаних авіаракет
Тріщини в підтримці України: що заважає Канаді схвалити продовження військової допомоги
Питання передачі ЗСУ ракет CRV7 викликало значні дискусії серед канадських політиків. Що не так із військовою допомогою Канади?
Вбивці бронетехніки. Як канадські ракети CRV7 можуть допомоги ЗСУ
Голова розвідки Кирило Буданов закликав Канаду передати Україні наземні ударні ракети CRV7, які там почали утилізувати. За його словами, таким чином Канада може зберегти гроші платників податків та допомогти ЗСУ більш ефективніше протистояти Росії
we.ua - Вбивці бронетехніки. Як канадські ракети CRV7 можуть допомоги ЗСУ
"Модернізувати для більшої ефективності": експерт пояснив, чому ЗСУ необхідні канадські ракети CRV7
За його словами, ці ракети допоможуть ЗСУ знищити залишки танків окупантів, а ще у ворога залишилось чимало БТР та артилерії.
we.ua -

Що не так з цим дописом?

Захисний код

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", Ви погоджуєтесь з Публічною офертою та нашим Баченням правил