Жовті плями на білих речах під пахвами - проблема, з якою стикається багато людей, особливо влітку. Виправити цю ситуацію можна за допомогою кількох простих методів, які допоможуть повернути вашим речам первозданну білосніжність. Gаzеtа.uа розповість про три дієві способи. Кип'ятіння Якщо ви хочете повернути білим речам їхній початковий зовнішній вигляд, можете їх прокип'ятити у великій каструлі, наповненій водою, в якій варто розчинити подрібнений на тертці брусок господарського мила. Виварюють речі протягом трьох годин, а потім перуть із використанням порошку. Важливо: цей метод можуть пережити тільки вироби з натуральної бавовни. Нашатирний спирт Нашатирний спирт допомагає впоратися навіть зі стійкими та застарілими плямами. Засіб готується з рівної кількості спирту та води. Після того як ви нанесете засіб на одяг, зачекайте 10 хвилин, а потім прополощіть його в теплій воді. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як випрати білий одяг без відбілювача: п'ять способів Оцет Якщо нічого більше не допомогло, можете замочити речі на 20 хвилин у розчині з 1 частини оцту та 2 частин теплої води. Поки триватиме замочування, зробіть пасту зі столової ложки солі та 2-3 столових ложок перекису водню її потрібно буде нанести на плями ще на 20 хвилин. Після цього струсіть залишки пасти та виперіть виріб у пральній машинці. Щоб вивести плями під час прання або відбілити якусь річ, не треба побутової хімії. Можна скористатись лайфхаком, який допоможе зробити речі ідеально білими за допомогою цукру.
The "Come Back Alive" Foundation is close to the Ukrainian military. The front line of the Russian-Ukrainian war is not only the front. It is where the war for Ukraine is going on. In hospitals, in warehouses, landfills, in mass media, in offices. We supply and repair equipment, train soldiers and officers, help transform the Armed Forces, provide first-hand accounts of war and stem the flow of propaganda and disinformation. Provides the Ukrainian army with the most important tactical advantage.
Наявність на сковороді антипригарного покриття це безперечний плюс. Завдяки такому шару приготування їжі помітно спрощується. Їжа не так сильно прилипає до поверхні посуду, їжа рідше пригорає, пише ріхеlіnfоrm. Але є суттєвий недолік - антипригарне покриття легко ушкоджується. Проблема часто дається взнаки під час миття посуду. Сковорідка прослужить довго, якщо не допускати таких помилок: Відкладання миття "на потім" Сковорідки з антипригарним покриттям бажано мити одразу після того, як її поверхня охолоне. Якщо відкласти процедуру хоча б на кілька годин, то жир і залишки їжі затвердіють. Вивести таке забруднення буде дуже складно. Прийдеться сильно терти сковороду, а це може призвести до пошкодження антипригарного покриття. Використання порошку або металевих губок При митті таких сковорідок бажано використовувати поролонову губку та гель. Ніяких металевих губок, щіток і порошків, що чистять, бути не повинно. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим відбілити підвіконня: 4 дієві поради як позбутись жовтизни і плям Надмірна старанність Не треба сильно терти сковороду. Якщо на поверхні посуду є сухі харчові залишки, то потрібно заповнити ємність водою досить високої температури та почекати приблизно 30 хвилин. Ця проста процедура гарантія розм'якшення забруднень та їх легшого виведення. Застарілий жир у духовці одна з найскладніших проблем на кухні. Але це тільки на перший погляд. Є чимало засобів, які завжди під рукою, якими нескладно відчистити духовку. Якщо забруднення ще свіже, щоб почистити духовку, можна скористатися сіллю. Коли сіль нагрівається, вона розпушує жирний наліт, що дозволяє легко його змити. Поки плита не охолола, потрібно розсипати сіль на деках та залишити так її в гарячій плиті на пів години. Дверцята потрібно тримати зачиненими. Потім духовку слід помити та насухо витерти.